Login lub e-mail Hasło   

Męskie rozmowy: Meandry powodzenia u płci przeciwnej

Nasze żony, nie zdołały zniszczyć naszej męskiej przyjaźni i raz na tydzień, dwa, spotykamy się gdzieś na piwie z przyjaciółmi. Temat rozmów – oczywisty!
Wyświetlenia: 1.604 Zamieszczono 10/08/2017

Nasz doświadczony kolega (dwa rozwody), na naszych męskich spotkaniach, zawsze wygłasza swoje zdanie dotyczące stosunków damsko -męskich. Na przykład zapytany ( w kontekście powodzenia u płci przeciwnej), czy wolałby być samotnym przystojniakiem w dojrzałym wieku, czy młodym kawalerem - brzydalem, zawsze niezmiennie wybierał bycie młodym brzydalem (bo nie lubię "pergaminu"). Zresztą nie tylko będąc kawalerem, czy samotnym i bez zróżnicowania, czy bogatym, czy biednym.

To on otworzył nam oczy, na to ze nie jest nienormalnym (jak twierdziły nasze małżonki), oglądanie się za młódkami (ładnymi młodymi kobietami). Po prostu, mężczyznom (w wieku zdolnym do zapłodnienia), zawsze podobały się i teraz dalej podobają się młode kobiety w wieku rozrodczym, z jędrnym, młodym ciałem (przeciwieństwem "pergaminu"), bez wąsów, sztucznej szczęki i zmarszczek. A trudno nie podziwiać piękna.

Zapytaliśmy kolegę, czy w kontekście powodzenia u kobiet, lepiej być samotnym , czy żonatym. Odpowiedział, że oczywiście stanu wolnego, bo w dzisiejszych czasach jest tyle samotnych kobiet, że poderwanie młodszej o 10, 15, 20, 25, czy nawet 30 lat kobiety, nie przedstawia większego problemu (seks, często już na pierwszej randce). Gdy człowiek jest żonaty, ma zawsze jakiś psychiczne zahamowania, które mogą popsuć nawet czysty seks.

Ważne jest aby samemu nie przekroczyć magicznego dla kobiet wieku 60-ciu lat. Skąd się wziął ten "magiczny wiek", zapytaliśmy naszego kolegę. Odpowiedział, że kiedyś poznał w sanatorium wdowę w wieku ok. 48 lat, która miała wielkie doświadczenie w stosunkach damsko męskich. Powiedziała, że mężczyźni (poza oczywistymi wyjątkami), są samoczynnie sprawni seksualnie i wydolnościowo do 60-tki. Nie zawiera więc znajomości z mężczyznami po 60-tce. A potrafi odróżnić faceta po 60-tce, nawet po chodzie, sprawności ruchowej (błędnik), itp. Kolega przeprowadził nawet test, przedstawiając jej swoich kolegów z pokoju w wieku poniżej i powyżej 60-tki. Już po chwili, nieomylnie wskazała mężczyzn po 60-tce.

Zapytaliśmy kolegę, czy korzystając z poznania tak doświadczonej pani, dowiedział się jakie priorytety mają kobiety, jeżeli chodzi o wybór odpowiednich panów?. Rozmawiali na ten temat i doświadczona wdowa, powiedziała, że większość kobiet ma niestety tak samo błędne priorytety jak pracodawcy - przyjmujący nowych pracowników. I pracodawcy i kobiety padają ofiarą tzw. wygadanych, którzy potrafią przedstawić siebie z najlepszej strony, a ich wygadanie pracodawcy i kobiety biorą za przejaw inteligencji, znajomości rzeczy i dobry prognostyk na zatrudnienie, czy stały związek.

Okazało się, że wdowa sama padła kiedyś ofiarą, takiego wygadanego mężczyzny. Cd. w następnym artykule!

Podobne artykuły


13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1204
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 722
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 930
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1374
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1609
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1325
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1317
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1549
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 726
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 734
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1112
11
komentarze: 69 | wyświetlenia: 545
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 918
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  10/08/2017

"Zapytaliśmy kolegę, czy w kontekście powodzenia u kobiet, lepiej być samotnym , czy żonatym". Dawno nie słyszałem tak inteligentnego pytania i tak błyskotliwej odpowiedzi. Panie zgred jesteś pan wygadany jak pan Kostka, a nawet jak pan Sadowski. Zakład, że zagłosują:
Kostka
Sadowski
blyskotka
JuliuszII

  Hamilton,  11/08/2017

Zapytaliśmy naszego doświadczonego i wygadanego kolegę, czy korzystając z poznania tak doświadczonej pani, dowiedział się jakie priorytety mają kobiety, jeżeli chodzi o ilość odsłon?. I przestał być wygadany. Podobno został przez tę panią wygdakany.

Zakład, że na artykuły Hamiltona Starszego zagłosują: Piotr Stanisław Issel,
miro von kasselbach,
Jakob Des Boise
a na co drugi: Neomi
jotko49
Henar
Koriolan

Nie ma jak męskie rozmowy!

No, to odkryłeś "Amerykę"Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska