Login lub e-mail Hasło   

Warto przeczytać

Po niemiłym rozstaniu się z redakcją wiadomości24.pl, zrobiło mi się przykro, że mój dorobek dziennikarza obywatelskiego, zniknie na zawsze z Internetu
Wyświetlenia: 3.535 Zamieszczono 18/08/2017

Ponieważ część moich artykułów jest ponadczasowa (aktualna i dzisiaj), zacząłem szukać innego portalu społecznościowego (działającego od początku ruchu społecznościowego w Internecie w Polsce). Dzisiaj już nie pamiętam, dlaczego wybrałem podupadający portal eioba.pl. I zacząłem umieszczać, po trzy (z niecierpliwości – mojej największej wady) moje artykuły dziennie w eioba.pl  

 

Taka nawała moich artykułów w eioba.pl, spowodowała odruch obronny i agresję „starych wyjadaczy” tego portalu i akcję niegłosowania na moje artykuły, co z kolei powodowało, że moje artykuły nie wychodziły z „oczekujących” do „popularnych”, a tym samym odsłaniało ich każdorazowo około 500 osób mniej. A szkoda, bo moje artykuły, zasługują na większe zainteresowanie.

 

Dlatego co jakiś czas, będę was zachęcał do przeczytania moich ciekawych artykułów, które nie zdobyły wystarczającej ilości głosów, aby przejść do „popularnych”, a tym samym większości czytelników (około 500) eioba.pl, są nieznane. Oto pierwsze z nich: „Darwinowska teoria ewolucji do lamusa” http://www.eioba.pl/a/5chw/darwinowska-teoria-ewolucji-do-lamusa, „Współczesne spojrzenie na patriotyzm” http://www.eioba.pl/a/5cke/wspolczesne-spojrzenie-na-patriotyzm, „Szczecińskie morze. Szczecin jednak leży nad morzem” http://www.eioba.pl/a/5ckg/szczecinskie-morze-szczecin-jednak-lezy-nad-morzem, „Powstanie autonomiczne Księstwo Szczecińskie. Skazani na autonomię” http://www.eioba.pl/a/5cme/powstanie-autonomiczne-ksiestwo-szczecinskie-skazani-na-autonomie

Podobne artykuły


13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1207
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 724
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 935
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1404
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1613
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1328
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1324
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1573
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 728
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 743
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1114
11
komentarze: 69 | wyświetlenia: 546
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 921
 
Autor
Artykuł  nse,  18/08/2017

Może warto z tych napisanych kiedyś artykułów, wydobyć tą ponadczasowość i przedstawić ją w postaci nierozwiązanych do dziś problemów jakie kiedyś zostały tymi artykułami poruszone ?

Doprawdy podziwiam pańską skromność i samokrytycyzm.

I co z tego wynika?

  Hamilton,  20/08/2017

Wielkie postacie wzbudzają szacunek, ale i zazdrość. Nadmuchany pajac jedynie rozbawienie. Strach pomyśleć panie Sadowski co by było gdyby nie Kostka, Zgred, Blyskotka i JuliuszII.

  Hamilton,  20/08/2017

Zdolny jesteś niesłychanie,
Najpiękniejsze masz ubranie,
Moja buzia tryska zdrowiem,
Jak coś powiesz, to już powiesz,
Jak odpowiesz, to roztropnie,
W szkole miałeś najlepsze stopnie,
Śpiewasz lepiej niż w operze,
Świetnie jeżdżisz na rowerze,

Znakomicie muchy łapiesz,
Wiesz, gdzie Wisła jest na mapie,
Jesteś mądry, jest ...  wyświetl więcej

  nse,  20/08/2017

@Hamilton Starszy:
http://wiersze.juniora.pl/brze(...)01.html

... coś ostatnio wspominałeś o szacunku do prawa Autorskiego ?

  Hamilton,  20/08/2017

@...: a gdzie doszukałeś się braku szacunku? Ten wierszyk zna w Polsce prawie każde dziecko. Uczą go w przedszkolach. Został opublikowany ponad 50 lat temu i nie podlega już ochronie praw autorskich.

  nse,  20/08/2017

@Hamilton Starszy:
http://www.autorskie.prawoonli(...)osc.php
Pozbawiłeś Jana Brzechwę Autorstwa i zmodyfikowałeś jego wiersz, a teraz się tłumaczysz że wiersz jest na tyle znany że nie ma potrzeby wskazywania ego Autora i z tego powodu można sobie z niego korzystać według własnego widzimisię. Miałem racje pisząc że ...  wyświetl więcej

  nse,  20/08/2017

@Hamilton Starszy:
"Art. 34.
Można korzystać z utworów w granicach dozwolonego użytku pod warunkiem wymienienia imienia i nazwiska twórcy oraz źródła. Podanie twórcy i źródła powinno uwzględniać istniejące możliwości."
Ten artykuł naruszyłeś ewidentnie, ale ty tego nie rozumiesz :(

@...: Ahahaaa:-)Maniuś, aleś drański:-)Cóżeś ostatnio taki agresywny?:-)Rozumiem, że niebawem i szubrawczemu łachmycie dobierzesz się do d..y? Mów mnie prawdę, obym mógł coś przydotować na swoją obronę:-)

  nse,  20/08/2017

@szubrawiec:... agresywny ? ..., hmm ..., może troszkę ;)
Jak tam sobie radzisz ? Każdy ma prawo, chcieć ocalić od zapomnienia swoje jestestwo ..., to takie naturalne pragnienie, a obłudnych populistów nie lubię ;)

  Hamilton,  20/08/2017

@...: zgłoś możliwość popełnienia zbrodni do prokuratury. Otwierają jutro o godzinie 8:00. I nie zapomnij zabrać ten wykres w którym naciągam tysiące ludzi do zakupu złota. Przysłużysz się nie tylko Brzechwie, ale całej ludzkości.

  nse,  20/08/2017

@Hamilton Starszy: zabawny jesteś :)))))

  Hamilton,  20/08/2017

@...: musisz mnie nauczyć jak w komentarzu użyć innego koloru albo ramki. A swoją drogą ciekaw jestem gdzie sieją takich upierdliwców. Zajmij się czymś pożytecznym, bo świrujesz jak rak we wrzątku.

  nse,  21/08/2017

@Hamilton Starszy: Jesteś zbyt powierzchowny, byś był w stanie coś zrozumieć :(
Poczytaj sobie Refleksje Króla Salomona ...
Kaznodzieji 4 , 4 - 16

http://biblia-online.pl/Biblia(...)ona/4/4
http

...  wyświetl więcej

  nse,  21/08/2017

@Katarzyna Wasik: Jak czuć, to od tej swojej ostatniej obstrukcji to nawet żeś się nie wykąpał, ciągle tymi samymi odchodami od ciebie zalatuje. :(

  Hamilton,  22/08/2017

@...: jak to było panie Kajstura? "Konto zablokowane z powodu niskiej kultury wypowiedzi". Można popełniać błędy, ale tylko głupiec w nich tkwi z uporem osła. Zazdrościć komuś pychy, buty i megalomani może jedynie takie indywiduum jak Szanowny Pan. I co z tego, że czytasz teksty Salomona jak i tak gówno z tego rozumiesz.

  nse,  22/08/2017

@Hamilton Starszy: Sam pokazujesz jak zielony z zawiści już jesteś, bo tobie jedyne co w życiu wyszło to włosy. :)))))

  Hamilton,  22/08/2017

@...: jedyne twoje osiągnięcie na eioba to debilne i upierdliwe komentarze na czerwono. Burakom jest do twarzy w tym kolorze. Włóż jeszcze odświętne gumowce i kufajkę. Będziesz otwierał defiladę pajacyków i gamoni.

  nse,  22/08/2017

@Hamilton Starszy: Bez kapelusza ci bardziej do twarzy :)))))
http://www.tapeta-sep-plowy.na(...)ie.jpeg
..., a twoim największym sukcesem na eioba to opanowanie obsługi klawiszy ctrl+c i ctrl+v :))))))
Ps. Nudny jesteś < ziew >

  Hamilton,  22/08/2017

@...: nie wysyłaj mi swoich fotek, nie jesteś w moim typie. Poziewaj, siusiu i na drzewo. To najlepsze co może zrobić upierdliwy ramol.

  nse,  22/08/2017

@Hamilton Starszy: Tak jak przewidziałem, czytanie ze zrozumieniem ci nie wychodzi, więc zerknij w lustro to zobaczysz czyja to fotografia tylko zdejmij kapelusik żeby w błąd nie wprowadzał starego kabotyna jakim się stałeś.

  Hamilton,  22/08/2017

@...: P.S w przyszłości jak będziesz sobie robił zdjęcie załóż sobie okulary. Nie będziesz aż tak głupio wyglądał. I nie garb się, bo wyglądasz jak emerytowany absolwent szkoły specjalnej, który nie chodził na wuef.

@...: he he. Kabotyn - lubi posługiwać się tanimi efektami w celu wzbudzenia zainteresowania. I to ja błagam by czytać moje ponadczasowe artykuły. A oni nie czytają bo jest akcja zawistnych starych wyjadaczy, by nie czytać i nie głosować. Musieliście się zderzyć głowami z Sadowskim. Z tymi głowami to żartowałem. Taka przenośnia. Aby się zderzyć to trzeba głowę mieć.

@...: tobie ani czytanie ani pisanie nie wychodzi. Nie patrz w lustro, bo się posikasz z zachwytu nad sobą. Popatrz na swoje komentarze. Daltonistą jesteś?

  nse,  23/08/2017

@Hamilton Starszy: Ty sobie popatrz na ilość i jakość swoich komentarzy, to że napisałeś 242 artykuły i otrzymałeś za tą aktywność 1 308 606 punktów, jest tematem zamkniętym. :) Minęło trochę czasu ludzie zapoznali się z twoimi artykułami i szukają czegoś nowego, czegoś co ich poruszy, a ty nadal chciałbyś czuć smak sukcesu za te swoje artykułu które już tu żółkną ze starości. Przyjrzyj się lepiej ...  wyświetl więcej

@...: safanduło napisałeś jeden artykuł, który wycofałeś. Smędzisz i jęczysz tu na eioba jak stare babsko chore na wzdęcia. Zbierasz oceny przy komentarzach jak każdy inteligentny inaczej i jak każdy jełopek wypowiadasz się w imieniu całej społeczności. Najlepiej wiesz jak pisać, co pisać, czego ludziom trzeba, czego nie trzeba, co jest zamknięte, a co otwarte. Tyle, że sam niczego nie potrafisz w ...  wyświetl więcej

  nse,  23/08/2017

@Hamilton Starszy: Napisałem ich więcej, ale nie one były ważne :)
A ty pierdol dalej te swoje branie i durne poglądy o tym jak konstruktywne są konflikty które ciągle próbujesz tu wywoływać, ty pierdolony kabotynie ! Myślisz że będę się przejmował minusami dawanymi mi przez takich samych idiotów jak ty ? Już sam pisałem do admina by usunął tu mój profil, dasz jedynie sposobność, by go do tego zmusić.

@...: Kajstura nie rób nam tego. Nie opuszczaj nas. Społeczność eioby może tego nie wytrzymać. A jak zaczną się masowe samobójstwa. Ja już wpadłem w depresję, alkoholizm i chyba sięgnę po dopalacze.

@Hamilton Starszy: lepiej tego nie sposób ująć, kajstura miszczem świata, szkda, że życie mu nie wyszło , firma upadła bo się wszyscy na niego uwzięli łącznie z dzielnicowym i dozorcą, w szpitalu zaaplikowali mu złą szczepionkę prawa jazdy nie zdążył zrobić bo odbierał dzieci sąsiada ze szkoły, od 10 lat spędza każda wolną chwile jako bezbabotny na internetach i naucza wszystkich jak żyć ... odkry ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  20/08/2017

"akcja niegłosowania na twoje artykuły" Aby to wymyślić trzeba mieć papiloty na głowie i we włosach łonowych.

  nse,  20/08/2017

@Hamilton Starszy: Albo kapelusik tuszujący łysinkę. :)))))

  Hamilton,  20/08/2017

@...: gdyby nie ten kapelusz byłbyś kimś. Gdyby ci nie rzucali na rynek zepsutych części elektronicznych też byś był kimś. A tak musisz jeść suche bułki. To jak pan von Sadow. Gdybym nie zabraniał czytać jego tekstów byłby wielkim redachtorem, ale zabroniłem i beksa cierpi za miliony. Poużalajcie się nad sobą.

  nse,  21/08/2017

@Hamilton Starszy:
Tak dla przykładu wklep tam sobie numer 203433
Baza WYN i numer prawa wyłącznego zaznacz.
https://grab.uprp.pl/Przedmiot(...)te.aspx
...
Zrobiłem to właściwie w garażowych warunkach, bez sponsorów i promotorów. Więc mam w głębokim poważaniu twoje opinie. :)))))

@Hamilton Starszy:
To zorganizowany spisek żydokomuny i lewaków. Na eiobie publikuje talent na miarę Kapuścińskiego albo Wojciecha Jagielskiego (reportera, nie prezenter), a hołota/swołocz nie chce oddawać na niego głosów. Sami się zawzięli? Nie. To musi być jakaś zorganizowana akcja. Ktoś musi nimi, i nami też, sterować. A może to jeszcze bardziej zakonspirowany spisek mający na celu nakło ...  wyświetl więcej

@pasjonatpl: panie pasjonat! Przyznam szczerze, że polubiłem pański sposób wypowiedzi....Jednak, okazało się, żeś pan zwykłym,zawistnym polaczkiem...dobrze, że na emigracji! Cóż panu zawinił ten chłopina Sadowski? Nic żeś się pan nie nauczył w tej Irlandii! "Dziadek"Hamilton ma tu swoje prawa, dlatego nigdy nie zwróciłem mu uwagj, ale pan? Mundruj se pan na wyspach! Pozdrawiam serdecznie:-)

  nse,  22/08/2017

@szubrawiec: ... hehe, z wypowiedzi pasjonatapl zrozumiałem że to Dziadek Hamilton i Dyl zrobili największą reklamę na artykuły Zdzisława, no ale moje rozumienie jest mało standardowe, więc mogę się mylić :)

  Hamilton,  22/08/2017

@...: nadajecie z autorem na tych samych falach. "Nieszczęścia chodzą parami" Źródło "Księga przysłów" str. 224 rok wydania 1986 wydawnictwo: Półka i spółka. Autor nieznany. Praca zbiorowa. Okładka twarda. Na okładce rysunek. Cena zatarta. Papier znormalizowany i pożółkły. Format A4. Praca zbiorowa pod redakcją. Mam nadzieję, że niczego nie pominąłem i wszystko jest zgodne z obowiązującym prawem p ...  wyświetl więcej

@...: ŁAŁ - bez sponsorów, promotorów i .... pomidorów. Jak to zrobiłeś "misczu". Bez szczególnego ubolewania odwzajemniam pańską opinię i też mam w głębokim poważaniu twoje numery. Tyle mnie one interesują co poziom Wisły na moście w Zawichoście.

  Hamilton,  22/08/2017

@pasjonatpl: podobno jego ponadczasowe artykuły mają być włączone do obowiązkowych lektur szkolnych w zdeformowanej szkole średniej. Bez ich znajomości (na pamięć) matura i egzamin na polonistykę nie będzie już możliwy.

@szubrawiec:
Mowy nie ma. Nie odpuszczę. Mamy tu przykład prawdziwej megalomanii, co zawsze mnie wkurza, ale mogę przymknąć oko w przypadku ludzi naprawdę utalentowanych, uzdolnionych, a teksty Sadowskiego są co najwyżej przeciętne jeśli chodzi o styl, a jego wnioski to zlepek powszechnie utartych opinii. W artykułach jego autorstwa, które przeczytałem, nie dopatrzyłem się jakiejś głębszej ...  wyświetl więcej

  nse,  23/08/2017

@pasjonatpl: Co myślisz o artykułach Zakrawarskiego ?

@...:
Część z nich jest ironiczna i zabawna, a z jego poglądami politycznymi, jeśli chodzi o krytykę aktualnie rządzącej partii, to zgadzam się całkowicie. Jeśli spróbuje nam wmawiać, że PO jest świetną partią i dobrze rządziła przez 8 lat, to wtedy się poróżnimy.

  nse,  23/08/2017

@pasjonatpl: Rzecz w tym że pewne problemy związane ze sprawowaniem władzy nie zostały rozwiązane do dziś, a ciągną się już od czasów powstawania pierwszych ludzkich wspólnot. Niestety nie umiemy o problemach rozmawiać, bo wolimy się popisywać licząc że ktoś za nas te problemy rozwiąże ze względu na podziw jaki rzekomo chcemy wzbudzić u swoich zagranicznych partnerów. Kierowanie Państwem to nie to ...  wyświetl więcej

@...:

@...:
" Kierowanie Państwem to nie to samo co kierowanie firmą albo armią"

Oczywiście że to nie to samo. Problem w tym, że wielu prominentnych polityków w Polsce, z tym najważniejszym włącznie, nie ma doświadczenia nawet w takim zarządzaniu. Pierwszy minister finansów w III RP, Leszek Balcerowicz, nie miał żadnego praktycznego doświadczenia w zarządzaniu czymkolwiek i

...  wyświetl więcej

  nse,  24/08/2017

@pasjonatpl:"wystarczy sobie popatrzeć jak się rozwijała infrastruktura w Polsce na przestrzeni ostatnich 30 lat, to od razu się zauważy pod co jest ona konfigurowana"

... odnoszę wrażenie że tereny Polski są zamieniane na jeden zintegrowany plac targowy, dawne pola uprawne zostały zastąpione hipermarketami, magazynami i fabrykami w których wykorzystuje się siłę roboczą miejscowej ludności

...  wyświetl więcej

  nse,  24/08/2017

@pasjonatpl:"Ogólnie problemem polityków, nie tylko polskich, jest arogancja i niemożność przyznania się do błędu, np. Amerykanie i ich katastrofalna w skutkach polityka w krajach muzułmańskich, Brytyjczycy i Brexit czy wszelkie reformy w Polsce. O polityce amerykańskiej nie trzeba wiele pisać. Powszechnie wiadome jest, że gdziekolwiek w tamtej części świata wyślą wojska albo pomagają jakimś lokal ...  wyświetl więcej

@...:
Odpowiedź znamy wszyscy. Bo ktoś na tym zarabia. Tyle że z drugiej strony to marnowanie zasobów, którymi można zarządzać bardziej efektywnie. Na szczęście coraz więcej ekonomistów zaczyna krytykować doktryny współczesnej ekonomii. Polecam wywiady z Tomasem Sedlackiem. Jest jednym z naprawdę szanowanych ekonomistów w Czechach, kraju, który niedawno odnotował nadwyżkę budżetową, a nie c ...  wyświetl więcej

  nse,  24/08/2017

@pasjonatpl:
... Dość trudno jest zrozumieć jak można zarobić na czymś co jest sprzedawane za 10zł a koszt wytworzenia tego wynosi 200zł, choć przy tych wszystkich transakcjach wiązanych to takie cuda się zdarzają, głównie chodzi o to by jak najwięcej rzeczy było całkowicie niezrozumiała bo wtedy nikt nie jest wstanie tego kontrolować, wtedy największy idiota uchodzi za mędrca i w takim poc ...  wyświetl więcej

@nse:
Ależ zrozumienie tego jest bardzo proste. Taki zysk jest możliwy w skali makroekonomii, a nie mikro. Firma działająca na skalę lokalną w ten sposób miałaby same straty. Ale wielkie korporacje już nie. Zlecają produkcję tam, gdzie jest taniej, sprzedają tam, gdzie drożej. Do tego dochodzą kwestie podatków, ceł itp. A lwia część zysków z tych operacji ląduje w kieszeniach największych udziałowców i członków zarządu firmy.

@pasjonatpl: Z tą makro ekonomią to lepiej ostrożnie, to taki zbiór dość enigmatycznych pojęć polegających bardziej na różnicach kosztów wytwórczych w różnych regionach świata niż zmniejszaniu tych kosztów za pomocą wyższego stopnia organizacji i automatyzacji pracy ..., bardziej wyzysk niż postęp ... :( Makro funkcjonuje tak jak funkcjonuje mikro, żadne makro nie powstało z pominięciem mikro ...

"wybrałem podupadający portal eioba.pl. I zacząłem umieszczać, po trzy (z niecierpliwości – mojej największej wady) moje artykuły dziennie w eioba.pl ". Na szczęście tę wadę rekompensujesz "wrodzonom skromnościom i yntelygencjom". Za co my eiobowianie "jezdemy" ci dozgonnie wdzięczni.

@Hamilton Starszy:podzielam pogląd,bufonada,wygórowane ambicję, z takim intelektem tylko , do "dobrej zmiany"

  Hamilton,  22/08/2017

@Szymon Bachir: i dlatego pan panie Szymonie zagłosował na tego nadętego pana? Chyba wypadek przy pracy.

  Hamilton,  22/08/2017

ccc

@pasjonatpl: Dziękuję za merytoryczną odpowiedź! Ja mam trochę inne podejście,nie podoba mi się czyjeś pisanie czy w ogóle sposób rozumowania- nie czytam, nie komentuję etc., niektórzy(nie mam na myśli pańskiej osoby)mam wrażenie, przychodzą tu tylko po to by coś skrytykować, zminusować, odrzucić, nasrać i pójść w pieruny! Łot taka polska zawiść i przekonanie o własnej racji, mundrości i jedynie s ...  wyświetl więcej

  nse,  23/08/2017

@szubrawiec: Rzecz w tym że tym swoim hejtem zwiększają oglądalność kiepskich artykułów, a ich autorzy wtedy nabierają większego przekonania że dobrze piszą bo mają tyle odsłon. Potem z tego wychodzi jakaś paranoja bo czytelnicy śledzą ruch na stronie z tego linku http://www.eioba.pl/lastcomments i potem klikają zaciekawieni na arty których nie warto ...  wyświetl więcej

@szubrawiec:
Tutaj? W porównaniu do większości forów internetowych, jakie widziałem, to na eiobie panuje wręcz niesamowita kultura wypowiedzi. Choć niestety to szambo, którego pełno wszędzie, dotarło i tutaj. A krytykę uważam za potrzebną z jednego powodu. Autor jakiegoś artykułu może pisać kompletne bzdury albo coś, z czym kompletnie się nie zgadzam i mogę to w racjonalny sposób uzasadnić. ...  wyświetl więcej

@duchowopopsuty: Haha :-)Witaj Pinczerku, mnie Sadowski specjalnie nie interesuje, czasami dam mu głosa, tak dla zabawy, dziwię się jednak, że wzbudza on w niektórych takie emocje, przez co tylko zyskuje na popularności, w myśl powiedzenia"Nie ważne jak mówią,byleby mówili".To coś podobnego jak kiedyś Dyl jeździł po Kotońskim, dzięki temu i ja dowiedziałem się, że ktoś taki istnieje, a że ktoś poś ...  wyświetl więcej

@duchowopopsuty: widać, że sa tu jeszcze czasem ludzie zdrowi na umyśle ;-) Uściski i przytulanki dla ducha, yyy duchowo zapsutego, jesli tak to określił , ale zapewne robi sobie jaja, jak kiedyś dyl, duch , haha jak woda w 3 stanach skupienia tak i duchy bozi łojciec, syn i jakiś tam duch, i dobrze sarkazmem po gębie, choć niewielu tu zalapie, zaraz zablokują konto a w miejsce poważnych gadek wśliźnie się spam o słodzikach lub viagrze.

pacze na zdjencie pana sadoskiego i widze biednego człowieka ... rence w gure , kto tak tesz widzi ...?

  sabinka  (www),  12/09/2017

Doprawdy podziwiam pańską skromność i samokrytycyzm. Warto zobaczyć też to
http://medicot.pl/produkt/tabl(...)dix300/Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska