Login lub e-mail Hasło   

Gdyby Jagiełło miał powerbanki a dziewczynka z zapałkami oświetlenie LED.

Siedząc wygodnie w fotelu, sącząc „napój bogów”, wpatrujesz się z uwagą w telewizor.
Wyświetlenia: 134 Zamieszczono 19/08/2017

Właśnie rozpoczyna się Liga Mistrzów, więc pilotem zmieniasz na odpowiedni kanał. Mało osób zdaje sobie sprawę, w jak bardzo zaawansowanych technologicznie żyjemy czasach. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki, wszystko jest w naszym zasięgu. Tylko brać i korzystać.


Jakie dogodności mamy dziś i myślimy sobie: „Biedni ludzie żyjący kiedyś w przeszłości, jak oni mogli tak żyć?”. W dzisiejszych czasach idąc do toalety, bierzesz z sobą telefon, ba, gdy biegniesz, masz telefon, gdy jedziesz na rowerze, masz telefon.

Mieszko Pierwszy, czyli pierwszy przykład (Mieszko Pierwszy a Instagram)

W dzisiejszych czasach jak chcesz kogoś „wyrwać” z reguły wiesz, jak wygląda. Jeżeli nie to masz wielkie szanse obejrzeć taką osobą na Facebooku lub Instagramie, lub na wielu innych portalach społecznościowych. Od razu widzisz czy ta dziewczyna to „Foczka” czy też nie lub, czy ten chłopak to „Ciacho” czy keks. Natomiast biedny Mieszko nie miał takiej możliwości. Nie śledził Facebooka tylko swoich nieprzyjaciół i wcale nie chciał im dawać lajki tylko w wp... (to znaczy wpuszczał ich w przysłowiowe maliny lub borówki – z kolei to uzależnione było od rodzaju lasu, w jakim właśnie toczył boje). W owym czasie w Gnieźnie brakowało gniazd elektrycznych Więc jakby miał telefon potrzebowałby powerbanki, aby mieć zasilanie. Przemierzając kraj ze wschodu na zachód i z północy na południe zapewne przydałoby mu się Endomondo, bo mógłby „robić” również te kilometry w celach charytatywnych.


Wróćmy jednak do meritum sprawy, Mieszka i jego podbojów miłosnych. Biedaczek, jak już mówiliśmy, nie posiadał konta w mediach społecznościowych a co za tym idzie, nie posiadał fotki pewnej panienki z Czech. Pewnie ślinił się, gdy usłyszał, że jest pewna niewiasta, że pewnie i by chciała, że pewnie i byłaby gotowa przyjechać do Mieszka niezależnie gdzie mieszka. Wyobrażał sobie taką Zdenkę Podkapovą.


Oczywiście z racji, iż nie posiadał fotek Dobrawy, na tak zwane oglądanie wysłał swoich doradców, ludzi już nieco starych (młodzi byli mu potrzebni do potyczek). Doradcy przybyli, zobaczyli i zwy... (i zwyczajnie się pomylili). Wzrok już nie był tak bystry, jak kiedyś, a że Dobrawa była zbliżona do nich wiekiem, toteż dobrze się z nią im rozmawiało.


Koniec końców, gdy Dobrawa przyjechała do Mieszka, właśnie tam gdzie mieszkał, było już za późno, bo „słowo się rzekło i kobyłka była u płota”. Dlatego w dzisiejszych czasach każdy śledzi Facebooka, aby nie skończyć jak Mieszko Pierwszy (tak zwana pierwsza ofiara braku Instagram(u)a). Biedny książę nie mógł napisać kilka hejtowskich wpisów pod wypowiedziami doradców, którzy zawinili. Morał z tego jest taki, że warto posiadać telefon, konto na Fejsie oraz powerbanki.

Cdn
Podobne artykuły


24
komentarze: 13 | wyświetlenia: 1540
16
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1046
15
komentarze: 9 | wyświetlenia: 868
15
komentarze: 17 | wyświetlenia: 1764
15
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1264
14
komentarze: 1 | wyświetlenia: 904
14
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1373
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 962
13
komentarze: 8 | wyświetlenia: 2466
13
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1197
13
komentarze: 8 | wyświetlenia: 899
13
komentarze: 23 | wyświetlenia: 1033
13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1068
13
komentarze: 15 | wyświetlenia: 958
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 704
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Nie. Po prostu na starość ludzie stają się mniej wybredni. Podobają im się kobiety w ich wieku, a każda młoda to wręcz Afrodyta. Sam to przerabiałem. Ot, szedłem sobie kiedyś z dziewczyną (koleżanką, a nie partnerką) zupełnie przeciętną z wyglądu. Tak samo twierdzili moi znajomi. Ale zobaczył nas pewien starszy członek mojej rodziny. Jego zdaniem dziewczyna była bardzo atrakcyjna. Wcale nie, oczyw ...  wyświetl więcej

Nie zawsze jest tak, że piękna niewiasta do tobie dobry obiad i ciasta. <a href=" https://www.rigroup.pl/doca-pr(...)27.html"> Bastus </a>

Na razie technologia przegrywa z głupotą.

@Hamilton Starszy: To prawda święte (świetne) słowa.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska