Login lub e-mail Hasło   

A czy Ty jesteś szczęśliwym pracownikiem? JOBHOUSE zaprasza do udziału w badaniu

Polacy są jednym z najdłużej pracujących narodów na świecie.
Wyświetlenia: 495 Zamieszczono 26/08/2017

Średnio ponad 1900 godzin rocznie spędzamy w pracy. Kończąc studia mamy perspektywę, że będziemy aktywni zawodowo przez kolejne 35-40 lat. Czy praca, którą wykonujemy daje nam możliwość samorealizacji, a otoczenie firmowe wspiera nasze ambicje i talenty? Agencja pracy Jobhouse postanowiła sprawdzić, czy Polacy są szczęśliwi w pracy i zaprasza do udziału
w ogólnopolskim badaniu.

fot JOBHOUSE

Zakres obowiązków, wynagrodzenie, forma zatrudnienia, atmosfera w zespole, oferowane możliwości rozwoju, a nawet lokalizacja miejsca zatrudnienia – to wszystko wpływa na to, czy z uśmiechem mówimy o swojej pracy. Zadowolenie ze szczebla kariery zawodowej, na którym się aktualnie znajdujemy przekłada się na motywację do działania, a także ma pozytywny wpływ na nasze życie prywatne. Czy Polacy mają tego świadomość i dokładają wszelkich starań, by szukać pracy, która da im szczęście?


- Z branżą rekrutacyjną jestem związana od kilkunastu lat. Rozmawiam z kandydatami, którzy zgłaszają się do mnie prosząc o pomoc w znalezieniu pracy, a także jako headhunter docieram do potencjalnie interesujących mnie kandydatów. Mogę śmiało powiedzieć, że na swojej drodze spotkałam setki tysięcy kandydatów/pracowników i na palcach jednej ręki mogę wyliczyć tych, którzy nie chcieli ze mną rozmawiać o ewentualnej zmianie pracy, mówiąc, że są zadowoleni z aktualnej. Postanowiłam sprawdzić, czy są to tylko moje obserwacje, czy rzeczywiście mało jest osób, które odważnie idą przez życie szukając pracy, która da im poczucie spełnienia i satysfakcji. Tak narodził się pomysł, by przeprowadzić badania i zaprosić do udziału wszystkich Polaków – mówi Natalia Bogdan, właścicielka agencji rekrutacji Jobhouse.


Aby wziąć udział w badaniu należy wejść na stronę http://jobhouse.questionpro.com/. Wypełnienie ankiety zajmuje maksymalnie 5 minut. Dla uczestników badania przewidziano nagrody!

Realizację badania agencja Jobhouse powierzyła Marcie Dobrzańskiej z firmy Great Digital. Wieloletnie doświadczenie współpracy z m.in. pracuj.pl czy goldenline.pl oraz jej wiedza na temat najskuteczniejszych metod badawczych przekonała Natalię Bogdan, by to Dobrzańska wraz z zespołem była odpowiedzialna za to badanie.

Jobhouse to firma o międzynarodowym zasięgu, która łączy najlepszych pracodawców
z najlepszymi pracownikami.  Agencja powstała w 2011 roku, gdy Natalia Bogdan straciła posadę w korporacji. Od tamtej pory realizuje swoje marzenie – pomaga w znalezieniu najkorzystniejszych ofert zarówno dla chcących zmienić pracę, jak i dla bezrobotnych. Dzięki Jobhouse zatrudnienie znalazło już ponad dziesięć tysięcy osób, a firmy całego świata, m.in. ze Stanów Zjednoczonych czy Japonii, znalazły poszukiwanych pracowników. a. Jako dowód wdzięczności i zaufania internauci przyznali Bogdan nagrodę Bizneswoman Roku Publiczności
w konkursie organizowanym przez Sukces Pisany Szminką.     

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1225
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1026
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1104
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 779
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 751
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1903
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 588
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1045
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 551
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 556
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 899
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

wyjątkowe ścierwo to musiało napisać, z mózgu to już chyba tylko pierza ... jak można zestawić słowo praca u kogoś i słowo zadowolenie , hhehehehe a jakim trzeba być głupim, by być zadowolonym z tego , że zapier...dala na spełnianie cudzych marzeń . Ale, zboczeńców nie brakuje , kiedyś handlowano niewolnikami i tak to się nazywało, dziś to hujhunter czy inna wesz handlujący i szukający najwybitniejszego pachoła wśród pacholstwa. Dno i kilo mułu.

@Gwizdun: Wiele osób w obecnych czasach dopuszcza się bezsensownej przemocy wobec innych ludzi - takie osoby stosują ją, aby poczuć się lepiej (aby się dowartościować, zdobyć poklask kolegów, poczuć się kimś ważnym, kimś kto ma władzę i moc) i zupełnie nie przejmują się tym co w tym czasie czuje ich ofiara... nie zastanawiają się nad jej bólem (fizycznym i psychicznym)... oprawca zachowuje się jak ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska