Login lub e-mail Hasło   

Kabiny STYLIO - nowa jakość kąpieli

Stylio to najnowsza seria kabin prysznicowych marki Sea-Horse. Słuchając naszych klientów, ich rosnących potrzeb i wymagań, stworzyliśmy serię...
Wyświetlenia: 253 Zamieszczono 06/09/2017

 kabin z dużą dbałością o szczegóły, estetykę i funkcjonalność produktów. 

Co wyróżnia kabiny STYLIO?

Jest kilka zdecydowanych atutów kabin STYLIO, które wyróżniają te produkty spośród innych, większy blask elementów chromowanych to zdecydowanie jeden z nich. Dla wygody naszych klientów wszystkie kabiny z tej serii w standardzie posiadają powłokę CleanGLASS, która zdecydowanie ułatwia utrzymanie kabiny w czystości. Powłoka zapobiega powstawaniu osadów wapiennych oraz ułatwia czyszczenie. Tafla szkła nigdy nie jest idealnie gładka, posiada mikroubytki, które powodują, że spływająca woda zatrzymuje się a podczas wysychania osadza się na szkle osad wapienny. Powłoka CleanGLASS wypełnia mikroubytki powodując, że powierzchnia szkła jest bardziej gładka a woda spływa z niej dużo szybciej minimalizując powstawanie białych osadów.

Kolejnym wyróżniającym elementem tej serii kabin są podwójne chromowane rolki dolne i górne. Dzięki nim wygoda użytkowania kabiny wzrasta a wraz z nią walory estetyczne. Podwójne chromowane rolki powodują, że użytkowanie kabiny staje się przyjemniejsze.

Wysokość kabin STYLIO została podniesiona do 190 cm dla kabin standardowych oraz 170 dla kabin niskich dzięki czemu komfort kąpieli wyraźnie wzrasta. Podniesienie wysokości oznacza większą wygodę użytkowania szczególnie dla wyższych osób.

 Na serię STYLIO składa wiele ciekawych modeli kabin. Możemy tam znaleźć kabiny jednodrzwiowe uchylne, dwudrzwiowe przesuwne zarówno półokrągłe jak i kwadratowe, kolejnym ciekawym modelem są  kabiny pentagonalne oraz przyścienne. Znaleźć tu także można tak pożądane kabiny asymetryczne półokrągłe, które świetnie sprawdzają się w niestandardowych łazienkach i pozwalają na uzyskanie znacznie większej przestrzeni kąpielowej.

Dodatkowym atutem kabin STYLIO z pewnością jest mnogość kolorów szkła, która pozwala na dostosowanie jej wyglądu do stylu, w jakim została urządzona łazienka. Kabina może być jej idealnym uzupełnieniem gdyż większość modeli dostępna jest w we wszystkich z podanych kolorów szkła: transparent, brąz, grafit, chinchilla.  

Po więcej informacji zapraszamy na www.metalhurt.com.pl

Podobne artykuły


13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1204
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 722
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 930
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1374
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1609
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1325
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1318
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1549
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 727
11
komentarze: 124 | wyświetlenia: 734
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1112
11
komentarze: 69 | wyświetlenia: 545
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 918
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

BUUUUHHHHhahahahahahahaaha "większy blask elementów chromowanych"
hahaahah "podwójne chromowane rolki dolne i górne" hahahaaahahaa
... Podwójne chromowane rolki powodują, że użytkowanie kabiny staje się przyjemniejsze." hahahahaha
ale dno - pseudo reklama . Pisał to sam prezes czy malpa wypuszczona z zoo w ramach eksperymentu ?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska