Login lub e-mail Hasło   

Spirala psychopatycznego terroru nakręca się. Multikulti upada!

Przed terroryzmem tłuste lata. Cały Zachód jest zainfekowany islamistyczną zarazą. Od Londynu po Berlin.
Wyświetlenia: 318 Zamieszczono 08/09/2017

Terroryzm stał się nieodłączną częścią europejskiej rzeczywistości. Islamskim ekstremistom udało się wykreować atmosferę grozy i strachu, którą odczuwa większość mieszkańców Europy Zachodniej. To niepodważalny fakt. Mimo to zwolennicy multikulturalizmu udają, że nic się nie stało.

Państwo Islamskie rozprzestrzeniło wirus bezwzględnego okrucieństwa i brutalności, który ciągle mutuje się i atakuje umysły niestabilnych emocjonalnie, agresywnych ludzi i transformuje ich w zaburzonych psychicznie szaleńców. Poprawność polityczna nazywa ich terrorystami i mordercami, którzy nie mają nic wspólnego z muzułmańską religią i społecznością. Jednak raczej już nikt w to nie wierzy. Wielu tylko irytują takie stwierdzenia. Ale piewcy multikulturalizmu nie przyjmują tego do wiadomości i nie potrafią przyznać się do porażki. Jedyne, co im pozostało to stosowanie starych technik manipulacji znanych z systemów totalitarnych polegających na nieustannym wpajaniu społeczeństwu, że czarne jest mimo wszystko białe. Ostatnią siłą „multikulti” jest liczba powtórzeń pseudo analiz typu "grypa pochłania więcej ofiar" w przekupionych mediach głównego nurtu w nadziei, że to kłamstwo zostanie powszechnie przyjęte przez ciemny lud za prawdę. Cóż to za żałosny akt desperacji.

Media specjalnie nagłaśniają informacje o terrorystach, który nie prowadzili religijnego trybu życia i nie chodzili do meczetu, aby odciągnąć uwagę od islamu. Chociaż nie wszyscy z zamachowców byli wierzący, to zradykalizowali się oni pod wpływem nawołującego do walki zbrojnej fanatycznego odłamu religii Mahometa, który jest tutaj ogniskiem zapalnym tego pożaru terroru. Jest to ewidentne. Zwrot " Allahu Akbar", który jest wykrzykiwany w zbrodniczym amoku podczas bardziej i mniej udanych aktów terrorystycznych zyskał już międzynarodową sławę. Dogania on popularnością nazistowski „Heil Hitler".

Bez względu na to jaki ktoś jest naiwny i chciałby wierzyć w dystansujący się od przemocy wymiar religii Mahometa, stanu faktycznemu nie da się zaprzeczyć. Islam ma bezpośredni związek z terroryzmem. Jedni oddzielają dżihadystów od muzułmanów. Inni, o bardziej skrajnych poglądach nie widzą różnicy. Z pewnością jest to kwestia do głębszej dyskusji. Najlepszą konkluzją jest dyplomatyczne stwierdzenie, że w stosunku do muzułmanów trzeba kierować się zasadą bardzo ograniczonego zaufania. Zachodnie elity zlekceważyły ją i teraz płacą za to wysoką cenę. Oczywiście należy wykazać się rozsądkiem i przyznać, że nie wszyscy wyznawcy Allaha to niebezpieczni islamiści. Ale wśród nich jest wyjatkowo liczna grupa „czarnych owiec”. Liczniejsza niż wielu się wydaje. Za sprawą bardzo szybko rozpowszechniającej się ideologii ISIS tzw. „dobrzy muzułmanie” negujący islamski radykalizm stają się „zagrożonym gatunkiem”.

Duża część muzułmańskiej populacji zamieszkującej Europę, czy to z pierwszego czy ostatniego pokolenia nie dystansuje się od zamachów terrorystycznych tak jakby sobie tego życzyła zachodnia demokracja. Dwulicowych sympatyków ISIS jest multum w całej Unii. Po „cichu” wpierają oni islamistkich radykałów. Walka o władzę i kształtowanie krajobrazu politycznego ekstremalną przemocą jest wpisane w ich system społeczno - religijny. To, że żyją oni teraz na „ziemiach nowoczesnej Unii Europejskiej” niczego nie zmieniło. Nie jest tajemnicą wiwatowanie zwolenników PI po zamachach, ukrywanie terrorystów albo zakłócanie minut ciszy upamiętniających śmierć ofiar. Jakiś czas temu Niemcy w ramach swoich akcji propagandowych próbowali zorganizować wielki marsz przeciwko terroryzmowi w Kolonii, żeby pokazać światu jak wielu muzułmanów potępia ekstremizm. Niestety okazał się on totalnym niewypałem i zgromadził tylko garstkę uczestników. Największa niemiecka muzułmańska organizacja po prostu odmówiła udziału. Te wszystkie wpadki otwartego europejskiego społeczeństwa są bardzo złym prognostykiem na przyszłość.

Elity zachodnioeuropejskie miały sprytny plan. Polegał on na zręcznym wykorzystywaniu biednej i „ciemnej” populacji emigrantów z krajów muzułmańskich. Chodziło o zrobienie z nich nic nieświadomych niewolników pracujących na fortuny elit. Tą tanią siłę roboczą poddawano jednocześnie ciągłemu procesowi sekularyzacji i wpajania zachodniego stylu życia, który miał na celu pozbawienie ich własnych etnicznych korzeni. Establishment myślał, że oni się nie zorientują i podporządkują. Okazało się coś zupełnie innego. Wzrost popularności dżihadu zmienił wszystko. Teraz ci najbardziej zagorzali wyznawcy dosłownych i skrajnych interpretacji Koranu bezlitośnie się mszczą wszelkimi dostępnymi środkami, co pokazują nam nieustannie środki masowego przekazu. Kłamstwa i hipokryzja wielokulturowego społeczeństwa zostały zdemaskowane.

Multikulturalizm nie sprawdza się. Miliony europejskich muzułmanów odczuwają żal do zachodniej cywilizacji. Mają oni kłopoty z asymilacją w tym pełnym szarości systemie społecznym. Sytuacje jak zawsze pogarsza niestabilna sytuacja na rynku pracy, gdzie biali Francuzi czy Hiszpanie mają przewagę w ubieganiu się o lepszą pracę. To potęguje poczucie odrzucenia. Nawet zachodni socjologowie temu nie zaprzeczają i przyznają, że młodzi muzułmanie myślą, że są upokarzani i deprecjonowani przez bogate, liberalne społeczeństwa Zachodu.

Młodzież jest sfrustrowana, a przez to porywcza i buntownicza. Nie podoba jej się ta cała narzucona przez liberalną demokrację wizja świata. Radykalni imamowie doskonale to wykorzystują. Ostatni zamach z Hiszpanii jest tego przykładem. ISIS okazało się na tyle przebiegłe, że w odpowiednim momencie wyczuło tę zmianę nastrojów...

Cały artykuł jest dostępny tutaj: http://systemwkryzysie.blox.pl

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1227
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1027
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1105
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 779
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 751
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1903
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 588
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1045
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 551
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 556
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 899
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  12/09/2017

IRA - w wyniku terrorystycznych zamachów dziesiątki zabitych i setki rannych.
ETA - baskijska separatystyczna organizacja polityczna - 858 ofiar śmiertelnych w tym 343 to przypadkowi cywile. Obie organizacje i ich odłamy odwołują się do walki o niepodległość, nacjonalizmu i religii katolickiej. Nikomu nie przyszło wtedy nawet do głowy walczyć z katolicyzmem, a tym bardziej oskarżać katolicy ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  13/09/2017

Gdyby te twoje bzdety były prawdą nie byłoby Nowego Jorku. To miasto w którym mówi się w 800 językach i nie ma religii, narodowości czy grupy etnicznej i kulturowej która nie miałaby tam swoich przedstawicieli. Od roku 2005 Nowy Jork ma najniższy współczynnik przestępczości spośród wszystkich 25 największych miast w Stanach Zjednoczonych. Psychopatyczne to są twoje teksty. Pełne nienawiści, ksenofobii i tępego szowinizmu.

@Hamilton Starszy:
To jest specyficzny styl pisania. Nie mogę zaprzeczyć, że udziela mi się cały ten szum medialny i on mnie "nakręca", a nie ksenofobia czy nienawiść. Naprawdę nie odczuwasz tej atmosfery napiecia i strachu w zwiazku z terroryzmem, która udziela się ludziom. Nie ogladasz tv, nie czytasz newsow?
Tekst opiera się na różnych tekstach prasowych, które również pochodzą z ...  wyświetl więcej

@batavus23: a nie pomyślałeś, że to kurwizja specjalnie "podrasowuje" te newsy. Jak widzę na ekranie ludzi na ulicach w sprawie sądów a na belce informację, że te protesty są po to by sprowadzić terrorystów to zastanawiam się czy tam pracują debile czy cyniczne szmaty. Szmaciarze robią z nas idiotów i dostają za to od 25 do 40 tys. zł. Toporna i siermiężna propaganda jak w czasach Gomułki. Nie to ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  14/09/2017

@batavus23: większość mediów prawicowych w Polsce i kurwizja ma takie zdanie jak Jarosław i Tadeusz z Torunia. Jak ci pierwsi zmienią zdanie to te media też. I dlatego w nagłówkach muszą umieszczać napisy "NIEZALEŻNE". To najwięksi producenci wazeliny w Europie. Ty to pewnie nazwiesz "specyficznym stylem uprawiania publicystyki", a ja "tępą, siermiężną propagandą".

@Hamilton Starszy: Żadnym skrajnym nacjonalistą nie jestem. Pełna zgoda to jest Propaganda. Każda ideologia ma swoją, którą wciska ciemnemu ludowi dopoki się da. Nie oglądam TV za dużo, dlatego wczoraj po obejrzeniu wiadomości byłem w szoku jaka dawkę prania mózgu funduje Kaczynski narodowi.
Nacjonalistyczne ślepe uwielbienie do polskości i ukrywaniu wad Polaków, w ten sposób jak przytoczył ...  wyświetl więcej

@batavus23: @batavus23: pokuś się na zestawienie ...islamizacja Europy versus chrystianizacja Ameryki południowej , będziesz kozak ;-) i chętnie to przeczytam, ba, nawet pokuszę się o soczysty komentarz...

@Dyl Sowizdrzal: Zobaczymy...jak zaczną budować mur trumpa to będzie okazja. Chrześcijanie maja też swoje na sumieniu. To "my" z "nimi" zaczęliśmy wyprawami krzyżowymi.

@batavus23: ...z tym My to bym nie przesadzał ... ja staram się stać z boku zazwyczaj ... i z pewnością nie utożsamiam się ze smieciami idącymi mordować z krzyżem w prawe,j a toporem w lewej ręce , ni chuchu ... ;-) dziś z tym tematem również stoją z boku ... obserwuję... w sumie to chyba obawiam się debilizmu , smieć w imię religii ...czyli ( bajek) jak mu porzadnie wypiora mózg jest w stanie sam się wysadzić i pozabijać innych.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska