Login lub e-mail Hasło   

Warto przeczytać IV

Więc wołam: Czyż nikt nie pamięta, że Zdzisek jest druh nasz szczery?! Czytajta Zdziska, ludziska, czytajta do jasnej cholery!
Wyświetlenia: 134 Zamieszczono 10/09/2017

Uprzejmie informuję, że pan Zdzisław Sadowski po niemiłym rozstaniu się z redakcją wiadomości24.pl, w obawie, że jego dorobek dziennikarza  obywatelskiego (od 2012 -16 r. w pierwszej 20-ce w rankingu odsłon w24.pl) może zniknąć z Internetu podjął następujące działania:

- zaczął szukać innego portalu społecznościowego (działającego od początku ruchu społecznościowego w Internecie w Polsce.

I znalazł taki portal eioba.pl: (Odwiedza nas 1 400 000 osób miesięcznie! - ha, ha). I zaczął umieszczać, po trzy  (z niecierpliwości – jego największej i jedynej wady) swoje artykuły dziennie w eioba.pl

Taka nawałnica jego artykułów w eioba.pl, spowodowała odruch obronny i agresję „starych wyjadaczy” tego portalu i akcję niegłosowania  na jego artykuły, co z kolei powodowało, że jego artykuły nie wychodziły z „oczekujących” do „popularnych”, a tym samym odsłaniało je  każdorazowo około 500 osób mniej. A szkoda, bo jego artykuły, zasługują na większe zainteresowanie, niż 200 odsłon.

Dlatego gorąco zachęcam was do przeczytania jego ciekawych artykułów, które nie zdobyły wystarczającej ilości głosów, aby przejść do  „popularnych”, a tym samym większości czytelników (około 500) eioba.pl, są nieznane.

To niepowetowana strata dla polskiej kultury i sztuki. Pan prezydent RP z ubolewaniem stwierdził, że tak dalej być nie może. W tym roku narodowe czytanie to "Wesele" Wyspiańskiego, ale kolejne 10 lat narodowe czytanie obejmie ponadczasowe dzieła Sadowskiego.  Pierwsza dama wzruszyła się do łez czytając fragmenty opisu wyczynów tanecznych  von Sadow w Połczynie Zdroju, a opis rwących sobie włosy z głowy i złote zęby zachwyconych primabaleronem  emerytek przejdzie do kanonu światowej literatury. Kevin Costner już zapowiedział, że kręci "Tańczący z emerytkami", a Amerykańska Akademia Filmowa przyznała vabank wszystkie przyszłoroczne  oskary  panu won.  Dodatkowo dostanie też ciasne buty i dwa pączki. Ten drugi dla tego wygadanego kolegi co jest doświadczony, bo dwa razy się rozwiódł i pije piwo.

Jego 87 artykułów w eioba.pl osiągnęło 25 tys. odsłon, ze średnią 288 na artykuł.

Przyznaję, że płonne były moje obawy, że odsłania go niecałe 50 osób. Co prawda ta średnia odbiega wyraźnie od jego średniej odsłon  tj. ponad 2000 odsłon w interia360.pl (rekordowy artykuł powyżej 64 tys. odsłon) i wiadomościach24.pl (rekordowy artykuł powyżej 32 tys.  odsłon).

Muszę przyznać, że wynik 288 odsłon na art to świetny wynik i nie pozostaje mi nic innego jak serdecznie pogratulować.

Uprzejmie informuję, że jego artykuł pod tytułem "Cykl "Erotyki II" przeszedł do popularnych i zdobył rekordową liczbę odsłon 999.

Takiego rymowania nie powstydziłby się sam Adam Mickiewicz a nawet Icek Adamkiewicz.

Dlatego apeluję do użytkowników eioba.pl: jest nas mało, nie róbmy sobie tego, nie odrzucajmy artykułów pana Sadowskiego a odwrotnie  głosujmy na jego artykuły, aby weszły do popularnych.

Źródło: ponadczasowe artykuły pana Sadowskiego. Dzieła zebrane na portalu Eioba.pl. Pisownia oryginalna.

Podobne artykuły


24
komentarze: 13 | wyświetlenia: 1544
16
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1048
15
komentarze: 9 | wyświetlenia: 870
15
komentarze: 17 | wyświetlenia: 1769
15
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1267
14
komentarze: 1 | wyświetlenia: 906
14
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1379
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 965
13
komentarze: 8 | wyświetlenia: 2470
13
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1198
13
komentarze: 8 | wyświetlenia: 902
13
komentarze: 23 | wyświetlenia: 1038
13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1071
13
komentarze: 14 | wyświetlenia: 964
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 706
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Hahaahaaaa, witaj drogi Hamiltonie ;-) ,
Zafrapował mnie art. i faktycznie zrobiło mi się żal pana Sadowskiego, marnuje się wszak taki talęt*
Jego art. , to fakt ... wnoszą w życie przeciętnego człowieka, mnóstwo życiodajnej energii i słońca za oknem, mimo jesieni, zbliżającej się niczym Irma do Florydy. Na uwagę zasługuje w szczególności "Cykl Erotyki" !
Pomimo moich 40 lat, ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzal:

@Dyl Sowizdrzal: Dość długi komentarz. Spróbuję streścić. Chuck Norris to taka wyblakła kopia Zdzisława Sadowskiego.

Dzięki Sowizdrzale: ułatwiłeś zadanie moim biografom, którzy będą spisywać moje "Dzieła wybrane", szkoda tylko, że w swojej charakterystyce uparcie pomijałeś moje artykuły zaproponowane w "Warto przeczytać I, II, III". Może jednak poświęcisz im jeszcze trochę wysiłku i trafnie scharakteryzujesz te warte przeczytania dzieła. Obiecuję, że te trafne charakterystyki moich dzieł, przekażę moim biografom.

@Zdzisław Sadowski: widzę, że zaniemówiłeś w pierwszym wpisie , złap powietrza i bierz się za pisanie limeryków i erotyków, ...jeśli moja 20 minutowa wizyta , która poniekąd skutkowała wydaleniem tego i owego włącznie z opisem twych artów wartości zgniłego ziemniaka komukolwiek pomoże, zgłoszę się po tantiemy. Musisz być ważną osobą Zdisławie w Szczecinie , by mieć ....jak to piszesz "swoich" biog ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzal: zostaniesz naczelnym biografomanem grupy literackiej Sadowski-Kostka-Blyskotka-Juliusz cwaj. Już widzę te opasłe tomy na półkach w księgarniach, targowiskach i odpustach. Te kolejki jak w czasach słusznie minionych za papierem toaletowym i te wypieki na twarzach czytelników. Oby nie doszło do krwawych bijatyk o każdy tom.

@Hamilton Starszy: tak zacne i znane na świecie osobistości , jak ww. należy z honorami zapisać złotymi zgłoskami na śnieżnobiałym pergaminie ;-) To ludzie czynu ...yyy zaczynu , zacieru ... dobrze , że ja w rodzinie nie mam takich pokemonów, bo wstyd by było gębę z chałupy wystawić, żeby iść do sklepu po chleb.

Miałem dać plusa, za wskazanie palcym Icka Adamkiewicza (wiekopomnego wieszcza), bo akurat poezyja mnie kręci. Patrzę, nie ma w guglach. To punkta, też nie ma ;)

@Janusz Nitkiewicz: to mnie doprowadziło do depresji tak silnej, że wziąwszy pistolet w dłoń zamknąłem się w mym gabinecie , wycelowałem w skroń i palcyma nacisnąłem spust. Niestety chybiłem.

@Hamilton Starszy: wyobraźnia mozolnie jak ślimak lub Syzyf próbuje wydalić obraz spotkania Zdiska Sadowskiego Dyla i Hamiltona w realu ... czy Zdisek i jego drórzyna * istnieją na prawdę ? czy to tylko nastoletni wesołkowie , zabijający nudę w necie? jest to możliwe, by facet 50+ pisał takie troglodyckie banały ? chyba nie ... choć w sumie nie wiem, czytałem, że w tym roku na wsi w polsce* ...hmm ...  wyświetl więcej

@Janusz Nitkiewicz: Janusz, nie wpadnij w sidła jak Icek, ... I Julek ...marnie się to dla nich skońcowało.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska