Login lub e-mail Hasło   

Jurata zyska nowe luksusowe apartamenty

Jurata zyska nowe luksusowe apartamenty
Wyświetlenia: 86 Zamieszczono 15/09/2017

Jurata zyska nowe luksusowe apartamenty

 

Dekpol S.A. wprowadził do oferty nową, prestiżową inwestycję Verano Residence w Juracie. W ramach projektu powstanie łącznie 11 luksusowych apartamentów zlokalizowanych tuż przy plaży. Każdy z nich będzie posiadał unikalny design na podstawie indywidualnego projektu wykończenia wnętrz w stylu: minimal, modern, skandi lub soft. Zakończenie budowy planowane jest w I kwartale 2018 roku.

 

 

 

Apartamentowiec Verano Residence w Juracie to najnowsza inwestycja firmy Dekpol S.A., która powstaje w jednym z najbardziej ekskluzywnych kurortów nad polskim morzem. Kameralny budynek oferuje 11 luksusowych apartamentów mieszkalnych 1-, 2- oraz 3-pokojowych o powierzchni od 30,9 do 57,6 m2. Budynek będzie posiadał trzy kondygnacje naziemne (parter i dwa pietra). Na parterze oraz pierwszym piętrze znajdować się będą po cztery apartamenty, a na ostatnim piętrze trzy apartamenty. Każdy z nich będzie posiadał balkon lub taras o powierzchni nawet do 37 m2. W ramach inwestycji powstanie również garaż podziemny i naziemne miejsca postojowe. Zakończenie budowy inwestycji planowane jest w I kwartale 2018 roku. Generalnym wykonawcą projektu jest firma Dekpol S.A.

 

Projekt architektoniczny budynku Verano Residence oraz jego wnętrz przygotowało gdyńskie Studio Ideograf. Każdy z apartamentów zostanie wykończony "pod klucz", na podstawie indywidualnego projektu wykończenia wnętrz w stylu: minimal, modern, skandi lub soft.

 

"Nasza nowa inwestycja łączy w sobie prestiż nadmorskiego kurortu z kameralnym klimatem. Ekskluzywna lokalizacja na Mierzei Helskiej, tuż przy plażach Bałtyku i Zatoki Gdańskiej decyduje o unikalnym charakterze tego projektu. Bardzo wysoka jakość realizacji inwestycji oraz wykończenia wnętrz zapewni najwyższy komfort codziennego życia" - podkreślił Sebastian Barandziak, Dyrektor sprzedaży i Członek Zarządu Dekpol S.A.

 

Apartamenty Verano Residence zlokalizowane są przy ulicy Mestwina, w jednej z najbardziej atrakcyjnych nadmorskich lokalizacji - w Juracie. To niezwykle popularny kurort, położony na urokliwym Półwyspie Helskim, w otoczeniu sosnowych lasów.

Pozdrawiam
Anna  Wall
Next Immo  Group

Account Manager
e-mail: anna@next-group.com
Our Websites Network

http://next-immo.com

http://fr.next-immo.com

http://uk.next-immo.com

http://de.next-immo.com

Podobne artykuły


12
komentarze: 40 | wyświetlenia: 2572
10
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1339
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 537
8
komentarze: 39 | wyświetlenia: 229
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 796
8
komentarze: 26 | wyświetlenia: 1837
7
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1258
7
komentarze: 89 | wyświetlenia: 2103
123
komentarze: 52 | wyświetlenia: 139614
116
komentarze: 23 | wyświetlenia: 227458
91
komentarze: 20 | wyświetlenia: 105816
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska