Login lub e-mail Hasło   

Dobra wiadomość dla Polaków...

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://trybunal-narodowy.pl/trybunal-nar(...)liwosc/
W dniu 12.07.2017 zarejestrowano w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr 0000686478 federację (związek stowarzyszeń) Trybunał Narodowy. Nie jest to nieformalny, Społeczny Trybunał...
Wyświetlenia: 384 Zamieszczono 15/09/2017
 

W dniu 12.07.2017 zarejestrowano w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr 0000686478 federację (związek stowarzyszeń) Trybunał Narodowy.

Nie jest to nieformalny, Społeczny Trybunał Narodowy i nie będzie się zajmował zamierzchłą przeszłością, czyli fikcją działań. Wiedziano, że zmierza się do utworzenia Trybunału Narodowego, czystego ruchu społecznego i dlatego próbowano ukraść nazwę, motto i zasady. Tzw. Społeczny Trybunał Narodowy to wystrzelona grupka profesorków krakowskich, do kreowania infamii dla dawno zmarłych, komunistycznych sędziów, czyli do otwierania zmurszałych trumien. Chcieli ukraść trzy w jednym. Nazwę TK, program KPN-Niezłomni Adama Słomki i zasady infamii Sejmu Walnego Wojciecha Leszczyńskiego.

Jedyną przewagą nad nami jest propaganda medialna, goebbelsowski PR.


Trybunał Narodowy, to federacja (związek stowarzyszeń) i czysty ruch społeczny. Organizacja prawno-człowiecza.


Ruszamy do boju. Przywracamy państwo obywatelom i uruchamiamy sąd nad sędziami. Musimy wprowadzić ławy przysięgłych i obniżyć zarobki sędziom. Będą sami zrzekać się „posługi”. Musimy przejąć władzą i ustanowić prawo suwerena w oparciu o fakty, prawdę materialną, etykę, godność ludzką, równość, odpowiedzialność, prawo zwyczajowe i prawa człowieka. W przyszłym roku wybory samorządowe, a za dwa lata parlamentarne. Trzeba budować, już tworzyć KWW Trybunał Narodowy.
Jest kilka możliwości budowania odwróconej piramidy.


⦁ Załączam druk Deklaracji członkostwa w Trybunale Narodowym do przystąpienia do federacji stowarzyszeń, fundacji i innych organizacji pozarządowych. Są cztery miejsca dla członków w zarządzie TN dla najbardziej ambitnych liderów. Proszę wykazać się zaangażowaniem mentalnym i materialnym. Zapraszam Oburzonych, Niepokonanych, RKW i wszelkie inne organizacje do „pospolitego ruszenia”.

Warunek jest jeden. Żadnych ciągów w kierunku partii politycznej, czyli mafijnym rozwiązaniom.

Każdy społecznik mile witany. Celowo powołaliśmy tylko trzyosobowy zarząd, żeby możliwie najbardziej oddolnie budować struktury federacji. To dotyczy prawnej formy Trybunału Narodowego, czyli zespalania członków zwyczajnych.
Niezależnie od powyższego, zapraszamy osoby fizyczne mające podobny, zbieżny ideowo program i działające w nieformalnych organizacjach do zgłaszania się do ruchu społecznego Trybunał Narodowy. Będziemy powoływać koordynatorów wojewódzkich, okręgów wyborczych i niższych szczebli do bycia pełnomocnikami Trybunału Narodowego na swoim terenie.
⦁ Założyliśmy konto Trybunału Narodowego w BGŻ BNP Paribas. Proszę wpłacać pieniądze na obywatelski PR, na kampanię medialną i wyborczą. Od naszej solidarności i od naszej woli zależy sukces przywrócenia państwa obywatelom. Wpłacać powinien każdy, choćby złotówkę, bez pracy nie ma kołaczy. Rozpowszechniajcie tą inicjatywę wszędzie gdzie się da i jak się da, bo główne media nie są w rękach narodu.
BGŻ BNP PARIBAS: 38160014621830524780000001
⦁ Ogłaszamy konkurs na stworzenie logo Trybunału Narodowego. Proszę przysyłać swoje projekty drogą elektroniczną. Zarząd wybierze najlepsze, a nagrodą dla zwycięzcy będzie wykreowanie jego osoby, powszechna informacja o autorze logo Trybunału Narodowego. Można również pomyśleć o fladze TN.
Otwieramy szeroko prawno-człowieczą bramę. Dajemy wam niepowtarzalną szansę wprowadzenia w życie art. 4 Konstytucji i przejęcia władzy przez Naród. Będziemy siłą przewodnią, albo zajmiemy miejsce Kukiz’15. Naród będzie miał tyle władzy, ile sobie sam weźmie. Chcecie realnej kontroli, organów nadzoru i wprowadzenia sądu nad sędziami? To nie bądźcie niewolnikami, stańcie do walki i upomnijcie się o swoje. Albo minister sprawiedliwości zacznie wsadzać do więzień przestępców w togach, albo my to zrobimy. Trzydzieści lat karmienia politruków i socjopatów wystarczy. Załączamy odpis KRS i statut Trybunału Narodowego.

Z ludzkim pozdrowieniem
Grzegorz Niedźwiecki „Nil”

http://demokracjaisprawiedliwosc.pl/2016/08/13/trybunal-narodowy/
https://www.facebook.com/groups/331770377262587/

Trybunał Narodowy
Działkowicza 19
58-506 Jelenia Góra
http://www.krs-online.com.pl/trybunal-narodowy-krs-10138066.htmlhttp://www.krs-online.com.pl/trybunal-narodowy-krs-10138066.html
Zarząd
⦁ Grzegorz Niedźwiecki
Prezes
⦁ Krzysztof Skrzypczak
Wiceprezes
⦁ Ewa Biskupska
Członek
E-mail: Sekretariat
BGŻ BNP PARIBAS:
38160014621830524780000001
Solidarność, współpraca, wzajemność jest wartością człowieka i kluczem do sukcesu
http://www.demokracjaisprawiedliwosc.pl

Podobne artykuły


41
komentarze: 25 | wyświetlenia: 5225
21
komentarze: 58 | wyświetlenia: 12249
25
komentarze: 43 | wyświetlenia: 4413
17
komentarze: 20 | wyświetlenia: 1792
95
komentarze: 44 | wyświetlenia: 15321
7
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1348
43
komentarze: 12 | wyświetlenia: 6568
31
komentarze: 29 | wyświetlenia: 6072
29
komentarze: 18 | wyświetlenia: 3948
29
komentarze: 142 | wyświetlenia: 5520
25
komentarze: 55 | wyświetlenia: 7708
22
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1685
21
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1676
 
Autor
Dodał do zasobów: Remter
ArtykułTrybunał Narodowy wydał decyzję prawną na temat Konstytucji z 1997 r - http://trybunal-narodowy.pl/wp(...)a-2.pdf - Wszystkie akty prawne po 1997 roku są nieważne i nie mają mocy prawnej.

@Remter: można być naiwnym a nawet infantylnym, żyć w świecie bajek, ale przychodzi czas gdy kończy się 6-7 lat i czas iść do szkoły. Krzykacze krzykną "konstytucja nieważna" i ciach konstytucja będzie nieważna, "precz z prawem" i prawo przestanie działać. Bo tak chce Remter i kilku pajaców. Część cwaniaków wypłaci sobie sowite wynagrodzenia za dłubanie w nosie, znikną i będzie wesoło jak w cyrku. I nikt wam nie pomoże, no bo kto?

@ Hamilton Starszy
"Tolerancja represywna" to uzasadnienie dominacji niewielkiej, świadomej swoich celów i dobrze zorganizowanej mniejszości nad rozbitym, upokorzonym, nie potrafiącym bronić własnego systemu wartości społeczeństwem. Esej pod takim tytułem napisał w 1965 r. ideolog Nowej Lewicy, niemiecki komunista Herbert Marcuse. Film omawia ten niezwykle ważny, a niemal nieznany tekst, o ...  wyświetl więcej

@Remter: gdzie zdobyli to "wysokie morale". Sami sobie wydali certyfikaty? Jedni drugim? Tu na eiobie też jest kilku moralistów, którym nie powierzyłbym kiosku z gazetami. Szafujesz określeniami. Autorytet, szacunek i zaufanie zdobywa się przez lata, a traci w minutę. Jeszcze niczego nie pokazali, ale są osobnikami wysokiego morale. Masz 15 lat? Nie oceniaj dnia przed zachodem słońca. Cenię inicja ...  wyświetl więcej

@Hamilton Starszy: Liczysz na swoją własną próżność ?

@Remter: Nie wiem co lepsze - próżność czy naiwność i infantylność. Za długo żyję by dawać się nabierać na górnolotne hasełka. Na sztandarach komunistów i faszystów też były same szczytne hasła.
Ludzie, którzy czytali książki idą do ludzi, którzy nie czytali książek i mówią – „Musimy to zmienić” – więc biedacy robią zmianę, a potem ludzie, którzy czytali książki siadają dookoła stołów i mów ...  wyświetl więcej

narodowi ...dzialkowicze z kontem bankowym u żyda ;-0 Remcia ... ten "klucz do sukcesu" to chyba wytrych ;-)

Czyli zarząd już jest. Prezes, vice i (bez obrazy) członek. Musi być jeszcze skarbnik. No i ten no, syndyk masy upadłościowej, ale na to przyjdzie czas jak podłubią w nosie, pozakreślają kółka przy czole i skasują składki.
Kolejna dobra zmiana. Ja jestem ZA. Na wszelki wypadek idę schować portfel.

"Albo minister sprawiedliwości zacznie wsadzać do więzień przestępców w togach, albo my to zrobimy". Minister będzie prokuratorem, sędzią, katem i klawiszem jednocześnie. Jak za Stalina. Donos i do pierdla albo do gułagu. Reaktywować Auschwitz, Majdanek i Treblinkę. I żeby wszyscy byli młodzi, zdrowi, piękni i bogaci. Mądrzy niekoniecznie. I żeby nie trzeba było wstawać do pracy i w ogóle pracować ...  wyświetl więcej

@Hamilton Starszy: Wybacz , ale wyrosłam z polegania na partii i ich państwie ... Subiektywnie uważam każdą za przestępcę...

@Remter: wybacz, ale a ja wyrosłem z wiary w krzykaczy-naprawiaczy. "Róbmy swoje" jak mówił mistrz i klasyk Wojciech Młynarski. I robię swoje i co ważniejsze - liczę na siebie.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska