Login lub e-mail Hasło   

MARIA MAGDALENA jest tą Niewiastą obleczoną w Święte Słońce

Od momentu równonocy jesiennej 22 - 23 wrzesień 2017 - zapanuje Nowa Ziemia i Nowe Niebo z nowym spojrzeniem na Kosmos i na Człowieka.
Wyświetlenia: 517 Zamieszczono 18/09/2017

MARIA MAGDALENA
jest tą Niewiastą obleczoną w  Święte Słońce i stojącą na  Świętym Księżycu.


Apokalipsa św. Jana 12
"Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd (*i planet) dwunastu".

Narodził się nowy Anioł Stróż Jowisza, króla planet.


 
Od momentu równonocy jesiennej 22 - 23 wrzesień 2017

-  zapanuje Nowa Ziemia i Nowe Niebo z nowym spojrzeniem na Kosmos i na Człowieka.

bogowie, boginie i bogoczłowiek
bogowie, boginie i bogoczłowiek


Jak było na początku, wewnętrzna równowaga w zjednoczeniu Słońca i Księżyca, hołd dla radosnej i dozgonnej łączności dusz Słońca i Księżyca, mężczyzny i kobiety, teraz i na zawsze, na wieki wieków.
Powitanie słońca powstało w czasach wedyjskich/słowiańskich, kiedy słońce było wielbione w codziennych rytuałach, jako, że jest silnym symbolem duchowej świadomości. jednocześnie oddawano mu hołd jako sile natury prowadzącej do zdrowia oraz zwiększonej produktywności.
Powitanie księżyca wzmacnia kobiecy pierwiastek w każdym z nas – kreatywny i introwertyczny. W powitaniu księżyca docieramy do instynktów i umiejętności czerpania radości z życia. Księżyc jest źródłem boskiego nektaru, źródła nieśmiertelności.

"Słońce i Księżyc – mąż i żona
Dla ludzi blask swój rozdają wciąż;
Naucz się od nich jak wiernie żyć
Wzajemnie dla siebie być i lśnić."

20 grudnia 2012 zawiązał Chrystus Jezus i Maria Magdalena mistyczne małżeństwo w Niebie, a i Ziemia, która jest również żywą istotą kosmiczną, weszła na ten sam poziom świętości jak Słońce i Księżyc. (...)  Czy kto z was był zaproszony na ucztę weselną Oblubieńca, z jakiego Kościoła?
Wtedy też towarzyszył wielki znak na niebie - punkt kardynalny, w którym zachodziło zimowe przesilenie, znalazł się na osi Drogi Mlecznej czyli na równiku galaktycznym, ustawiły się planety Saturn, Jowisz, Wenus, Merkury i Mars na jednej linii czyli utworzyła się Gwiezdna Droga Bogów (bogowie/boginie schodzą na Księżyc i na Słońce i z niego na Ziemię i zaczynają robić na niej porządki).
Ziemia wylęgarnią bogów: czytaj więcej w kronice mojego życia "Przebóstwienie KUNDALINI biało-czarne buty".
 
Sposób w jaki mężczyźni sprawujący władzę publiczną traktują kobiety można porównać do sposobu, w jaki traktują Naturę. Wraz z pojawieniem się iluzji zapanowania nad przyrodą, kobietami zaczęto manipulować tak jak mechanizmami.
Szczególnie widać to w patriarchalnym KRK, gdzie to kapłani bez możliwości posiadania kobiety trzymają się tylko roli kobiety jako matki z dzieckiem.

   
"Na Górce" w Szczyrku
(...)W kościele był ołtarz Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski "Na Górce" w Szczyrku. (...) „Matka Boża” była w niebieskim płaszczu i S. mówi podobna była do ciebie w moim śnie. (...) Później odwiedziliśmy źródełko i poczytaliśmy o objawieniu jakie tu było w 25 lipca 1894, gdzie 12 letniej Juliannie Peździe ukazała się "MB" na tle pnia drzewa bukowego. (...)

http://szczyrk.sdb.org.pl/

A gdzie jest jest kobieta jako partnerka duchowa i cielesna  mężczyzny?
Energia "małżeństwa" Słońca i Księżyca to siła jedności, moc porozumienia i odzyskiwanie mocy poprzez łączenie siły jasności i energii cienia.
„Obudzenie, uzdrowienie i wzmocnienie boskiej kobiecości jest jednym z największych darów jakie możemy otrzymać. Dzięki nim możemy podarować przyszłym pokoleniom świat pełen szczęścia i harmonii”.
„Jeśli chcemy, aby ustała wewnętrzna i zewnętrzna wojna płci, jeśli chcemy stworzyć szansę na harmonię i spokój, to powinniśmy dziewczynie, kobiecie, matce,  przywrócić należną jej rangę. Pojmować ją jako immanentny i równoprawny przejaw boskości i otaczać szacunkiem”.


Kościół w Kirke Hvalsø  Dania   http://www.hvalsoe-kirke.dk/ (...) ofiarowałam „Jej” te dzikie płody ziemi i potem usiadłam na ławce aby uczestniczyć we mszy św. Dobór pieśni był piękny, tak przemawiający do mojego wnętrza, szkoda że nie zabrałam ze sobą tej kartki z wydrukowanymi numerami pieśni, bo po jednej z pieśni słyszę głos kobiecy, głos jakby wychodzący od tej drewnianej postaci: „Daję ci całą Ziemię”. (...)


rodzenie Ziemi
(...) Odczuwałam cierpienia Ziemi jako moje cielesne bóle.
Czułam to przede wszystkim w partii brzusznej. Te odczucia moje przede wszystkim związane były z przesileniami, planetarnymi powiązaniami, wpływami Słońca i Księżyca na Ziemię.Akt poświęcenia mojej rodziny Najświętszemu Sercu Chrystusa Jezusa (bogu Słońca)  i Sercu Serc Marii  Magdalenie (bogu Księżyca)


Chwała Najświętszemu Sercu Chrystusa Jezusa za miłosierdzie nieskończone
i chwała Sercu Serc Marii Magdalenie za miłość nieskończoną,
które okazali szczęśliwym sługą ogniska tego,
wybierając nas pośród  tysiąca innych,
jako dziedzictwo miłości i przybytku wynagrodzenia,
gdzie Was przepraszają za niewdzięczność
i zapomnienie u ludzi!  Nowa Jerozolima zeszła na Świętą Ziemię - ciało człowieka jako struktura świątyni

urodziny następnej bogini
Urodziny/wcielenie następnej bogini  23 wrzesień 2017figura wykonana przez rzeźbiarza Franciszka Masoża z Rybnika


Frydek Gilowice -  niedaleko tej miejscowości znajduje znajduje się Zapaść -  miejsce gdzie 500 lat temu zapadła się wieś z kościołem. Właśnie tutaj 24 lipca 1954 r. objawiła się Katarzynie Szymon.  http://www.frydek.pl/


(...)"W Wigilię opowiada mi S. że miała sen w nocy, że przyszła do niej „Matka Boska” i powiedziała jej że jest wybrana. (...)
(...)Patrząc na obraz widzę w nim S. z P. na ręku, jak stoi na złotym globie". (...)


Czytaj więcej w mojej kronice życia. http://www.as0.org.pl/


pozdrawia
matka


Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1322
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1176
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 610
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 731
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 771
8
komentarze: 73 | wyświetlenia: 801
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 734
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 833
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 438
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  px2195,  25 dni temu

"energii cienia" - brzmi demonicznie chyba że to jako wykorzystanie słabości grzesznych jak kompostu na podkład pod dobroDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska