Login lub e-mail Hasło   

Sloboda - prawidłowa definicja Słowianina

Słowianie – potomkowie Ariów - to najwspanialsza rasa na Ziemi. Najstarsza. Najbardziej rozwinięta - zwłaszcza pod względem kulturalno intelektualnym - zapraszam do lektury :)
Wyświetlenia: 334 Zamieszczono 25/09/2017

Słowianie – potomkowie Ariów - to najwspanialsza rasa na Ziemi. Najstarsza. Najbardziej rozwinięta ( zwłaszcza pod względem kulturalno intelektualnym ). Nasze dziedzictwo to skarb, który na przestrzeni dziejów wiele wrogich „hord” bezskutecznie próbowało ukraść. Nie udało im się – bo tego ukraść się nie da – więc od zamierzchłych czasów próbują zniszczyć – nas Słowian i nasze dziedzictwo.

 

Pamięć o starożytnym Słowiańsko - Aryjskim imperium została niemal całkowicie wymazana z „oficjalnych” źródeł przez dokładnie te same siły, które kiedyś czasowo wymazały fizycznie z mapy świata Rzeczpospolitą. Wymazały również – niestety trwale - Jugosławię, Czechosłowację, a teraz to samo robią z Ukrainą.

 Nienawiść do naszej Rasy, ostatnio jeszcze bardziej się nasiliła bo „wróg” nie może sobie poradzić z tendencją „powrotu do korzeni”, która obecnie ma miejsce. Nie może sobie poradzić bo tendencja ta nie jest odgórnie skonsolidowana w jakiś twór – w który można by uderzyć, skompromitować, doprowadzić do bankructwa itd. Nie - są to bowiem działania pojedynczych jednostek, które nie konsultują się ze sobą i nie porozumiewają – nie koordynują swoich działań. Zmora „okupanta”.

Polacy zawsze mieli najlepszą konspirację ale to co teraz „wymyślili” spędza sen z powiek naszych odwiecznych adwersarzy. To konspiracja idealna. Nie do rozmontowania. Próby ośmieszenia spełzają na niczym, rozbić się nie da bo tworu nie ma – więc w co tu uderzyć ? Internet rykoszetem trafia w swoich twórców i będzie przyczyną ich „śmierci”. To tylko kwestia czasu.

Co się dzieje, że taka sytuacja ma miejsce? Ano nic specjalnego – to tylko twór nieświadomości zbiorowej – przeze mnie nazywany Świadomością Tęczowych Rycerzy ( pisałem o tym zjawisku w poprzednich artykułach ), który inspiruje równocześnie wielu potomków Słowiano-Ariów. Tak miało być i to się dzieje. Wróg wiedział o tym i uprzedził to zjawisko swoim kontr działaniem jednakże poniosło ono fiasko. Jak inaczej wytłumaczyć to zjawisko – gdzie ludzie, którzy nie znają się i nie komunikują ze sobą odbierają jednocześnie te same informację ? Można szukać oczywiście jakichś przyziemnych wyjaśnień – ale ja wolę pozostać w swojej bajce w której się to dzieje. Kiedyś – zanim nastały telefony, maile i internety – było to zjawisko normalne – na całym świecie w danych epokach pojawiały się te same symbole ( czy to byki czy to ryby itd. itp. ). Zwiastowały nadejście nowej epoki. I to się dzieje znowu. Internet tylko pomaga nam się utwierdzić, że to samo dzieje się u innych „naszych”. Jesteśmy na dobrej drodze. Drodze do domu.

Jesteśmy wolni - uwikłani oczywiście w pułapki systemu jak prace, kredyty, problemy – ale nasze myśli są wolne, nikt nie zabroni nam czerpać inspiracji „z eteru” i nimi się dzielić. Oczywiście uporczywie wmawia się nam, że jesteśmy niewolnikami - „okupant” twierdzi, że słowo Słowianie wywodzi się od "slave" co w dzisiejszym języku angielskim oznacza niewolnika. Prawidłowa geneza tego słowa jest tymczasem zupełnie inna, i oczywiście dziesiątki wieków starsza niż tak zwany język angielski, który wówczas nawet nie istniał, i znaczy po prostu „Sloboda”, czyli człowieka w pełni wolnego - to jest prawidłowa definicja Słowianina – no i absolutne oczywiście przeciwieństwo niewolnika.

 

Wyniszczanie naszej Rasy to jednak nie są tylko przepychanki na polu językowym – od wieków ma miejsce wyniszczanie naszej Rasy na polu fizycznym. Wszystkie ( bez wyjątku ) dzisiejsze Narody Słowiańskie są wyniszczane z zimną premedytacją - fizycznie w sposób zaplanowany i niezwykle metodyczny. Znikają z egzystencji, jest to więc i to dosłownie zorganizowana eksterminacja najlepszej części ludzkości. Takiego ludobójstwa, a zwłaszcza jego stopnia zorganizowania, niestety dla nas, ale jeszcze nie znano w dziejach. To co się dzieje obecnie - w czasach dzisiejszych przechodzi po prostu ludzkie pojęcie. Taki na przykład Naród Bułgarski z 10 milionowego w latach 90-tych liczy obecnie zaledwie połowę. Połowa wspaniałego Narodu Bułgarskiego po prostu... zniknęła! Pobudka! 5 milionów Bułgarów, od zawsze stojących dzielnie na południowych rubieżach Słowiańszczyzny - zniknęło. Ich już nie ma ale to jeszcze nie wszystko. Nie ma również paru milionów Serbów oraz Chorwatów w związku ze „zniknięciem” Jugosławii. Słowo Chorwat wywodzi się od „chrwat” - co także oznacza dzielnego strażnika. Strażnika, którego z roku na rok ubywa. Co jest grane? Co takiego w ogóle jest do obrony, to znaczy, czego ci wszyscy strażnicy w ogóle tam na południowych rubieżach strzegli ?

 Naszej ziemi, mili Państwo – zachęcam do spojrzenie na mapę – pisałem już o tym wcześniej – tu jest centrum świata – najlepsze Ziemię, od góry morze od południa góry i sojusznicze ( kiedyś ) kraje ościenne. My strzegliśmy naszych granic na zachodzie a nasze bratnie południowe i wschodnie narody strzegły od pradziejów naszego dziedzictwa - naszej ziemi, lasów, ludności, słowiańskiej tradycji no i oczywiście naszych bogactw naturalnych, od których zależy nasze istnienie i nasz dobrobyt. Oni strzegą od długich tysięcy lat po prostu całego dorobku naszej Rasy Aryjskiej. Mówiąc brutalnie i bez żadnych ogródek nasi wrogowie zaplanowali nam - wszystkim Słowianom los... identyczny jak tych nieszczęśników w Palestynie.  Identyczny jak tych nieszczęśników w Ameryce Środkowej. Identyczny jak tych nieszczęśników w Ameryce Północnej. Identyczny jak w Ameryce Południowej. Nam Słowianom również zaplanowano likwidację totalną i całkowitą grabież wszystkiego, nawet naszej narodowej tożsamości. Są już tak pewni swego, że oficjalnie zdarza im się powiedzieć: „was Polaków nie będzie”!

 

Od tamtej pory (300 lat temu) zamiast oczywistej historycznej prawdy spreparowano dla nas, drobnymi kroczkami, kroczek po kroczku, wielkie oszustwo, w którym Słowiańskie narody opisywane są jako dzikusy, okradając je przy okazji ze wszystkich osiągnięć na polu cywilizacyjnym, technologicznym oraz kultury. My Słowianie mamy tym samym śmiertelnych wrogów, których odwiecznym marzeniem jest nas po prostu unicestwić i taka jest brutalna prawda.

 

Ten artykuł ma temu tak troszeczkę chociaż zapobiec i dlatego pozbawiony będzie jakichkolwiek gdybań, domniemywań lub mętnego bełkotu oferując wyłącznie sprawdzone dowody i potwierdzone fakty historyczne. Fakty niepodważalne, bo wielokrotnie juz zweryfikowane przez niezależne i niezliczone źródła.

 

Oficjalna wersja, ta w której Słowianie są dzikusami przebywającymi od niedawna na swojej ziemi to jest haniebne oszustwo wpajane całemu światu, w tym również nam samym, przez wrogów mających oczywiste - złe zamiary. Dzisiaj ma ono status ogólnie uznanej wersji historii i powielane jest przez oficjalne środki masowego przekazu aż do znudzenia. Ponieważ przybiera to komiczne rozmiary, czyli nawet wbijanie tych głupot namolnie dzieciom w szkołach – efekt jest natychmiastowy i zupełnie odwrotny, bo Polacy są genetycznie przystosowani od piętnastu pokoleń do walki o Polskę i automatycznie, kiedy tylko „moc” antypolskiej propagandy aktualnego okupanta się wzmaga do granic idiotyzmu – rośnie też jak na drożdżach samoświadomość narodowa i poszukiwanie niezafałszowanej historii naszej Rasy i naszego Narodu. I ta historyczna prawda dzień po dniu nieustannie przedostaje się na światło dzienne i wypływa na jaw. Tak to jest z nami Słowianami, że jednoczymy się w sytuacji kryzysowej – gdy ujawnia się nasz „wróg” - i dajemy mu łupnia. Wróg nauczył się po wielu porażkach, że zbrojnie nas nie weźmie – więc rozmontowuje poszczególne Państwa nie pokazując twarzy – nie ujawniając się – a więc nie powodując ogólnosłowiańskiego zrywu. Wróg podzielił nas, zinwigilował ( wieki temu ) i dziś niszczy od środka tworząc wojny Polsko-Polskie bo tylko w ten sposób może nas pokonać. Od zewnątrz. Kiedy spostrzeżemy, że to nasz wróg, który nauczył się mówić po Polsku – to on powoduje wszystkie te nieszczęścia – gra będzie skończona. Oczywiście potrzeba będzie czasu żeby wszystko odbudować ale w nas Słowianach siła – zrobimy to – zrobimy to razem :)

 Prawda o Słowianach jest zupełnie ale to zupełnie inna niż głosi wersja oficjalna :)

Wpadłem na ten „trop” gdy na prośbę kolegi – twórcy filmu „Warszawa 1935” - pisałem tekst do trailera jego kolejnego filmu ( ostatecznie nie skorzystał z mojego tekstu ) - tekst miał traktować o wynalazkach i odkryciach Polaków na przestrzeni dziejów i wiecie co odkryłem? Odkryłem, że - sądząc z osiągnięć naukowych śmiało można powiedzieć, że ponad 80 procent wynalazków zmieniających świat stworzyli właśnie Słowianie. Czasem mieli nieco zmienione nazwiska – w zależności od kraju, który zamieszkiwali w danej chwili - ale krew pozostawała niezmieniona. To nasza Słowiańska krew. Najlepsza na świecie :)

O szczegółach w kolejnych artykułach.

Pozdrawiam wszystkich !!!W artykule wykorzystałem fragmenty dłuższego artykułu „Słowianina” - niestety nie wiem jakie było źródło strony, swego czasu kolekcjonowałem tego typu wiedzę bo wiedziałem, że nadejdzie czas gdy się przyda. Chwała autorowi wykorzystanych słów – zainspirował mnie do samodzielnych poszukiwań co zaowocowało również powyższym tekstem. Pozdrawiam go!

 

Podobne artykuły


17
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2407
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1176
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 855
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 735
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 696
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 544
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 751
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 668
10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 754
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1529
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 535
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

ale bełkot ... najjwspanialsza ...rasa , hahaha o zgrozo.

@duchowopopsuty: ziomuś widząc po tekstach został oczadzony kadzielnicą za młodu i zaszczepili mu program patriotyzm dla wybitnie głupich ... nie dość, że wali błędy ortograficzne, błąd za błędem, produkuje art za artem z których niewiele wynika ... rozumiem rzucanie ujami i urwami w komentach, hahaha ale tu uje z ortami sypią się u niego jak z rękawa .. nędzne to. Typowy prawicowiec z krzyżykiem wrytym w pusty sagan.

@duchowopopsuty: ;-) posłuchałem tego jego rapowania, brzmi jak chłopięce mydlenie , ciekaw jestem czy zna choć 2 nazwiska słynnych tego świata z dalekiego wschodu , którzy zostawili po sobie jakąś wartość dodaną dla ludzkości , jak na razie wszelakie cuda to słowianizm, Jewropa bozia i "huj" pisane z błędem. Mam wrażenie , że to jakaś słaba kopia Zdiska albo Kostki. Arty robi hurtowo , po 3 dzien ...  wyświetl więcej

@duchowopopsuty: kwestia wychowania ...przez tzw. system, wiesz zresztą Serpo o czym piszę ;-) mnie tzw " rasa panów" śmieszy , miliony Niemców na to się nabrało ... jak skończyli ...? minęło tyle lat i next pokolenie tumanów jebie ten sam schemat ... tego gościa nawet nie chce mi się rozkminiać , to osioł , który próbuje wyrażać się rapem, czy jak tam to ... się zwie. Gdyby toto wyzbyte było utar ...  wyświetl więcej

dziękuje, że się Panowie odezwali bo już się martwiłem, że coś nie tak jest :) Ale teraz już wiem, że wszystko jest tak jak ma być :) Jeszcze raz dziękuje, dzięki wam wiem, że to co robię jest słuszne :) Nie przestawajcie !!! Bądźcie wytrwali !!! To również dzięki wam chce mi się dalej pisać i robić to co robię :) Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo miłości :)

@Bartolomeo777: wszystko jest tak jak ma być ... ty dalej rób swoje ... tak trzymaj, błędy, patos, gnój, blichtr, głupota i co z tego ? niektórzy wyciągają wnioski i próbują podejść merytorycznie do krytyki, ty jak widzę masz klapki na oczach jak kuń * a z kuniem ...kopac się nie wypada.

zauważyłem, że niektóre z moich pozostałych artykułów pozostają bez Państwa reakcjii. Bardzo proszę czym prędzej naprawić ten błąd bo ktoś państwu po premii poleci :) Poza tym potrzebuje dodatkowej zachęty i motywacji aby pisać dalej a nic tak zachęcająco nie działa jak konstruktywna krytyka. Czekam z niecierpliwością. Byłbym wdzięczny gdyby Panowie zdłołali mnie czymś zaskoczyć, może czymś nowym ...  wyświetl więcej

@Bartolomeo777: kilka ...dziesiąt art , bez reakcji pana Zdiska Sadowskiego czy Bodzia Góralskiego również bez jakiejkolwiek reakcji pozostało ... retoryka dot. przyczyny ... przypadek ? nie możliwe ;-) rób swoje , równowaga w kurniku musi być ;-)

Poznaję ich po kolorowych rajstopach :) Pozdrawiam i życzę dużo miłości :)

hahahhaah pisze sam do siebie, jest dobrze, małolat pije sam do lusterka, przebije niedługo Koriolana, Wróbla Geba i Aneszkę , hahaha jak to dobrze, że nie pije Serpo, Henearek, Hamil , Liwia Seta i ..yyy Dyl ... hahahhhahhaaha

Jestem radosny bo dwóch niezbyt rozgarniętych złapało się na moją przynęte :) a teraz wiją się jak robaczki na haczyku :) Pozdrawiam !

@duchowopopsuty: @duchowopopsuty: daj spokój , ... ściągnie gacie z brązem , zdejmie pielucho majty i okaże się , że nie ma napleta ... a na klacie zapadniętej jak u szczura czoło ,ujawni nam się tatuaż myszki miki, skubi dudi i dogi dedi ;-) w objęciach na tle grafiki Warner Bros . To kolejny oszołom a'la Wróbel czy pan pomidor , szkoda na to czasu. Jest aż tak tępy , że podejrzewa nas , że Ty i ...  wyświetl więcej

@Bartolomeo777: do spowiedzi chodzisz do księdza Międlara.? Boś jakby rozgarnięty inaczej.

"Słowianie – potomkowie Ariów - to najwspanialsza rasa na Ziemi." Zaczyna mi to śmierdzieć „rasą panów”.

"Taki na przykład Naród Bułgarski z 10 milionowego w latach 90-tych liczy obecnie zaledwie połowę. Połowa wspaniałego Narodu Bułgarskiego po prostu... zniknęła! ". Podobno niemieccy turyści ich pozjadali, są niezbite dowody. Najwięcej Bułgarów było w roku 1985 - ok. 9 mln, a teraz jest ok. 7,2 mln. Jak się z jednej strony doda milion, a z drugiej odejmie 2 to ci wyjdzie to co chcesz, by uzasadnić ...  wyświetl więcej

@Hamilton Starszy: nie jestem pewien, czy "dobry " policjant przemówi mu do Puchatkowego rozumku ...

@Dyl Sowizdrzal: "Są tacy, co mają rozum, a są tacy, co go nie mają, i już". - Kubuś Puchatek miał przynajmniej tego świadomość. Z ludźmi jest gorzej.

@Hamilton Starszy: Nie ma nic gorszego niż człowiek wykształcony ponad własną inteligencję !!! jak to ktoś tam ,kiedyś rzekł ...;-)

@Dyl Sowizdrzal: Myślisz, że ten "Słowianin" na maturę? Chociaż kto wie. Jeśli magystry, inżyniery, bibliotekarze i dochtory mogą pierdolić farmazony to on też chce.

@Dyl Sowizdrzal: Bułgaria jest krajem, który przoduje w światowych statystykach ujemnego przyrostu naturalnego. Podobnie, a nawet gorzej jest w Niemczech. Tam gdyby nie gastarbeiterzy to za kilkadziesiąt lat ich nie będzie. Bartoromeo wie, bo jedna baba drugiej babie powiedziała coś przy kawie na ławie. Kolejny bzdeciarz jak lipny milord.

@Hamilton Starszy: jak to mawiali kiedyś, nie matura lecz chęć szczera ... ten tak mi się jawi właśnie. Ponadto dziś matura znaczy tyle co funt kłaków ... ileż to ja znam ludzi po maturze nie potrafiących wymienić kilku państw graniczących z Polską a ilu pod - budkowych pijaczków, którzy wiedzą ile ma dł. Amazonka i nawet to, że to nie jest to stała dł. ehhhhhh
,,,
Generalnie jestem ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzal: taki Byle Jaki w tv - "jak wyegzekwujemy bilion euro od Niemców to będziemy bogatsi". Odkrywczy Krzysio Kolumb polskiej polityki. Zakładając, że oni są na tak. Mają z czego. Po miliardzie rocznie. Za tysiąc lat mamy ściągniętą kasę, a za drugie tysiąc odsetki. Wraku spod Smoleńska nie idzie przywieźć, na Litwie wyegzekwować polskiej pisowni nazwisk i wiele innych pierduł, ale "Chr ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska