Login lub e-mail Hasło   

Atakowanie prawdy przez systemowych trolli na przykładzie "Dyla Sowizdrzała"

Troll "Dyl Sowizdrzał", który piszę z paru kont atakuje wszystko co bezinteresowne, prawdziwe, zaangażowane - w jaki sposób to robi? Kopiuje i bezmyślnie szkaluje - przykłady:
Wyświetlenia: 320 Zamieszczono 26/09/2017

Po publikacji moich artykułów - gdy liczba głosów i wyświetleń zaczęła rosnąć - zostałem zauważony, namierzony i stałem się obiektem ataku. Czekałem na ten atak - na zasadzie "uderz w stół a nożyce się odezwą" - bo było więcej niż pewne, że jeśli napiszę prawdę - systemowe trolle zaatakują z całą swoją zajadłością i nienawiścią :)W jaki sposób to robią? W bezmyślny :) Opisałem w swoim artykule jak działa "wróg" Słowian:Nasz „wróg” - wróg Słowian nie umie sam tworzyć – przejmuje gotowe już wzorce i przetwarza na swoją modłę, ewentualnie kopiuje istniejące – sam jest pozbawiony możliwości tworzenia, kreacji, którą nam – Słowianom ( ariom ) dał sam Najwyższy Stwórca – czyniąc nas na swoje podobieństwo.”Proszę zwrócić uwagę w jaki sposób i w jakim stylu zaatakowano mnie.


Człowiek, który ukrywa się ( tak, ukrywa się bo to tchórzliwa kreatura ) pod obydwoma nickami tj: "duchowopopsuty" i "Dyl Sowizdrzał" - piszę i sam sobie odpowiada - czym nakręca spiralę. Czasem w taką spiralę ktoś się włączy, czasem nie - taki jest mechanizm. Jeśli nikt się nie włącza - troll - jakim bez wątpienia jest ten "użytkownik" sam prowadzi batalię mającą na celu skompromitować komentowany artykuł. W jaki sposób to robi ? W taki jak opisałem w artykule, który szkaluje. Świadczy to o wyjątkowej bezmyślności tego "człowieka".  Tak więc:

napisałem: "Nasz „wróg” - wróg Słowian nie umie sam tworzyć – przejmuje gotowe już wzorce i przetwarza na swoją modłę, ewentualnie kopiuje istniejące"

na co Pan Dyl SKOPIOWAŁ z internetu definicję słowa "grafomania"

I grafomanie mi zarzuca :) Nadmienie, że dwa artykuły, które jakoby ten Pan napisał i opublikował na Eiobie są również skopiowane i nie są jego autorstwa. Jedyne publikację jakie ten Pan zamieszcza to bezmyślne szkalowanie cudzej pracy - pisane z wielu "nicków" - czego przykłady zamieszczę poniżej.

Cytat z mojego artykułu:

"Nienawiść do naszej Rasy, ostatnio jeszcze bardziej się nasiliła bo „wróg” nie może sobie poradzić z tendencją „powrotu do korzeni”, która obecnie ma miejsce. Nie może sobie poradzić bo tendencja ta nie jest odgórnie skonsolidowana w jakiś twór – w który można by uderzyć, skompromitować, doprowadzić do bankructwa itd. Nie, są to działania pojedynczych jednostek, które nie konsultują się ze sobą i nie porozumiewają – nie koordynują swoich działań. Zmora „okupanta”."

Tak, tak drodzy Państwo - tak to działa. To jedyny sposób w jaki mogą z nami walczyć. Nie jesteśmy instytucją, którą można zniszczyć. Nie jesteśmy firmą, którą można doprowadzić do bankructwa.

Jestem prywatną osobą, która nie ma ukrytego celu - chce tylko szerzyć prawdę - a to, że profesjonalne trolle od razu "walczą" ze mną - choć nie jest to żadna "walka" - tylko obrzucanie mojej pracy błotem - tylko potwierdza, że to o czym piszę jest prawdą.

Niestety, nie można wygrać z kimś, kto nie ma celu. Prawda broni się sama - jak widać w tym przypadku. Napiszę prawdę - ludzie przeczytają - zadanie wykonane.

Napiszę prawdę - zostanę przez trolli obrzucany błotem - ludzie będą wiedzieć, że piszę prawdę - zadanie wykonane.

Poniżej przykłady tego w jaki zostałem zaatakowany w różnych opublikowanych artykułach - proszę zwrócić uwagę jak prymitywna jednostka mnie atakuje i w jaki sposób to robi - zarzuca mi błędy i niedostatki językowe, przyrównuje do poziomu gimnazjalisty - podczas gdy - owszem, możemy powiedzieć, że to ma miejsce - ale w przypadku mojego "oponenta" - który zarzuca mi to - co sam reprezentuje :)

Pod moim utworem: "Oda do Młodości 2017" - o wybitnie patriotycznej wymowie, złożonym w hołdzie Adamowi Mickiewiczowi:

Atak tak prymitywny, że już bartdziej się nie da - świadczący o wybitnej nieznajomości tematu - i jak zwykle motyw "Władymirca" - świadczący o tym z kim mamy do czynienia.

Kolejny atak - pod moim utworem traktującym o wegetarianiźmie:

Proszę zwrócić uwagę - jak prymitywny jest to atak. Ja rozumiem, że można mieć odmienne zdanie - ale w jaki sposób się to wyraża - to  świadczy o klasie ( albo jej braku ) człowieka.

Kolejny atak:

Atak na który odpowiadam aby sprowokować odpowiedź - żeby uwiodocznić mechanizm - tu nie chodzi o to czy ja mam źródła na których się opieram, czy ich nie mam - odpowiadam podając źródła artykułu - proszę zauważyć co dalej ma miejsce. "Człowiek" piszę, że "przeglądał" moje artykuły - po czym sam sobie odpowiada z innego "nicka". W jaki sposób to robi i co piszę - można zobaczyć samemu. W żaden sposób nie odnosi się do mojej odpowiedzi o wiarygodnym źródle. Fakt faktem - źródła sa nie po Polsku więc i tak nie byłby pewne w stanie ich odcyfrować. Pozostawiam to bez komentarza.

Poniżej komentarz do kolejnego mojego utworu:

"Człowiek" wyrywa z kontekstu - nawet nie zdanie - tylko jego część - zawierającą słowo przyjęte jako wulgarne ( jednak użyte w pełni świadomie i uważam, że słusznie ) - po czym tytułuje mnie "kozim napletkiem" :) i piszę o rzekomych błędach ortograficznych :) Niesamowite :)

Mam tego więcej:

Człowiek piszę o moim "dzietku" gdzie wyraźnie napisałem, że dopiero ma przyjść na świat. Świadczy to o niezrozumieniu nawet najprostszych form stylistycznych a co dopiero dłuższych zdań i związków frazeologicznych.

Kolejne komentarze mnożą się jak grzyby po deszczu ale do nich nie będe się już odnosił bo wydaję mi się, że uwypukliłem istotę problemu wystarczająco i szkoda mojego czasu na zajmowanie się bezproduktywną walką z wiatrakami. Wydaje mi się, że atak trolli tylko potwierdził prawdziwość moich słów w publikowanych artykułach. Prawdziwość moich słów i szczerość intencji. Mój styl i moja klasa - która cechuje ludzi o słowiańskiej krwii - nie pozwala mi się zniżać do poziomu jaki reprezentują ci którzy chcieliby się nazywać moimi oponentami - ale to nie ta liga Panowie, nie ta liga.

Podobne artykuły


17
komentarze: 15 | wyświetlenia: 3184
15
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1295
15
komentarze: 23 | wyświetlenia: 1131
14
komentarze: 7 | wyświetlenia: 836
14
komentarze: 14 | wyświetlenia: 2571
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1179
14
komentarze: 56 | wyświetlenia: 869
13
komentarze: 48 | wyświetlenia: 1411
13
komentarze: 223 | wyświetlenia: 1635
13
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1186
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 350
12
komentarze: 75 | wyświetlenia: 475
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 684
 
Autor
ArtykułZ jednej strony atakują, a drugiej stymulują do działania, swoimi potrzebami ... ;) I tak się wzajemnie kręcimy ...

Sorry ...
Nie dałem rady przeczytać całości.
W/g mnie to są dwa trolle serpico i Dyl. Trollowanie popiera Hamilton i inni. Nie do końca też się zgadzam z poglądem, że Dyl popełnił plagiat w swoich dwóch artykułach. On tak zawsze myślał z tym, że uznał siebie za boga który ma prawo gromić hołotę. Ot, taka mania wielkości, dużo, dużo, dużo mniejsza niż u Hitlera i Stalina ale podobna ...  wyświetl więcej

@Koriolan: Siemka Koro! Gdzieś Ty był tyle czasu?

@duchowopopsuty: Siemasz Pinczerku:-)A niech się uznaje, jego sprawa.Koro to dobry człek-kosmita, wszystko widzi inaczej,co do podwójnych nicków- nie popieram, ale to już plaga na eiobie...

@duchowopopsuty: Spoko, domyśliłem się:-)Swoją drogą...czy jest tu jeszcze ktoś, kto nie skoczył sobie do gardła?:-)Hm...ja w zasadzie przychodzę poczytać jedynie M.S. i Isabel(mógłbyś dać jej punkt? Poczytaj! Jest warta tego!)Pozdrawiam i życzę dobrej pogody na rower, ja dziennie staram się 50 km.przemierzyć po lubelskich, wwiejskich dróżkach:-)

@duchowopopsuty: znowu coś pomyliłeś ...
Od razu widac, że jesteś ocipres.

@szubrawiec: wędrowałem to tu to tam. Teraz zaglądam tu by zobaczyć czy pojawił się ktoś ciekawy :-)))

  Hamilton,  26/09/2017

@Koriolan: "Ot, taka mania wielkości, dużo, dużo, dużo mniejsza niż u Hitlera i Stalina." Pojechałeś po bandzie.
https://pl.wikipedia.org/wiki/(...)Godwina
Mylisz się, nie popieram trollowania, ale walkę z głupotą jak najbardziej. To nie to samo. Na twoim miejscu nie moralizowałbym, bo też miałeś swój udział w "wróblowatej" awanturze.

@Hamilton Starszy: Cóż ...
Piszę co chcę :-)))
A Ciebie oceniam jak Polaków podczas likwidacji getta żydowskiego ...
"Lepiej żeby to ich mordowali ... "
.
Gdybyś nie zrozumiał, to napiszę wprost ...
Dyl niby walczy z głupotą za pomocą nienawiści.
Kto sieje nienawiść, zbiera TYLKO agresję i wojnę.
Nie zrozumiałeś tak prostej prawdy dlatego będ ...  wyświetl więcej

@Koriolan: Ja bym tam wolał przebrać się za pradawnego białego kolonialistę plądrującego afrykańskie bogactwa i urządziłbym tam safari. Skoro tyle zwierząt biega bez celu po ulicach miasta, można by część z nich odłowić, oskórować, a następnie zawiesić sobie na ścianie ich odrąbane głowy, jako trofea. Nawet nie trzeba byłoby wypychać tych głów trocinami, bo zdaje się, że już ktoś to zrobił ...

  Hamilton,  27/09/2017

@Koriolan: gdyby nie było różnicy zdań siedzielibyśmy w jaskiniach i iskalibyśmy nasze żony i potomstwo po powrocie z polowania. Ja też ostatnio byłem prostowany przez pokrzywionego. Ktokolwiek działa w przestrzeni publicznej musi się liczyć, że
jego poglądy zostaną ocenione czasem w sposób dość obcesowy. Jak mam to wkalkulowane w ryzyko występu. Tak już jest. Dyl jest chamem i nie przebier ...  wyświetl więcej

Nie do końca zgadzam się z pana tokiem rozumowania, niemniej daję punkt! Uważm, że na eiobie jest dość miejsca dla rożnych światopoglądów a i wymiana myśli jest niezbędna do wzrostu i rozwoju! PS nie wyglądasz pan na kmiotka! Tak trzymać!

... hahahaha rapujący amator taniego wina , kolejny niespełniony paktofonik

Hahaha, takich jak Ty , turbulentna miernoto kryjąca się pod nickiem Bartolomeo777 było na Eiobie już przed tobą kilkunastu, posrali ,porzygali podobnie do ciebie, ujawnili swój "talent" i próbowali kogokolwiek tu zarazić swoją wiarą i bożkami. Jesteś kolejną miernotą, której jakiś wiejski " kałcz " typu samczeguano nasrał do głowy schemaciki pt. wycieruchy, nad rasa Słowian czy banały typu " jest ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzal: "Szubrawy nie liczę, bo ciężko trafić kiedy on trzeźwy , ponadto myli kanie ze sromotnikiem , a jest okres grzybowy ;-) "-siemasz Sowizdrzale!W sobotę nałupiłem wiadro kań, myślę, po co mnie tyle? Ale zobaczyłem pod sklepikiem mą szubrawczą brać, a zrobię chłopakom radochę, dałem im pół wiadra, łoj jakie mordy od razu uśmiechnięte, niby mieli se usmażyć-jeden mówił nawet, że to le ...  wyświetl więcej

@Bartolomeo :
Cóż, żeby przeżyć na Eioba trzeba być twardym ... Lub ładnym jak Vivi :-)))
Trolle zjadły już niejednego ...
Admin ich trochę przegonił ... Ale wróciły z powrotem :-)))
Kilka miesięcy temu była wojna ale czy to zmieni trolla ?

@Koriolan: Ciebie jak widać nie zmieniło Koro, gruchaczu nad ruchacze, jak to szybko ludzie się potrafią wybielić ... Serpo udowodnił Ci aż za wiele, mi na Ciebie było szkoda czasu .... i co ? Vivi teraz ściemniasz ? nie Twoja półka ;-) Jak inteligentny Serpo nie zawrócił jej w głowie, ... może Ty spróbujesz z medytacją , ale skontaktuj się z Twoim Guru Lamą ... tu juz chodzi o czakramy ;-) Iza ma czakramy w miejscach innych niż kazdy chłop , wiesz to jest kobieta , i to nie taka z randka pl.

@Dyl Sowizdrzal: trochę się zmieniłem ale nie w zakresie który by Ci odpowiadał :-)))

"Po publikacji moich artykułów - gdy liczba głosów i wyświetleń zaczęła rosnąć". Bez przesady, do panów Von Sad i Kostki trochę brakuje. A oni pendolinami nie są.

@Hamilton Starszy: Panowie a propos, nie piszmy pod artami takich pojebów jak ten tu ...dziś się prze-flagował z Bartolomeo na B, za chwilę będzie co innego, nasze komentarze tylko ściągają tutaj przypadkowe osoby a takie mega tumany jak ten czy sadowskie i kostki liczą liczby odsłon swoich gówien , Sadowski wpadnie w zachwyt i dostanie zawalu a ten pajac dostanie rozwolnienia jak zobaczy liczbę wyświetleń , bo o pkt nie wiem jakich pisze.

......."możliwości tworzenia, kreacji, którą nam – Słowianom ( ariom ) dał sam Najwyższy Stwórca – czyniąc nas na swoje podobieństwo.”

Powaznie czy satyra ?

@zakrawarski: Może prowokacja ?

@zakrawarski: haha widzisz ..? kolejny stożkogłowy oszołom wyhodowany na indoktrynie i do tego jeszcze napchany jak wątróbkowa gęś cuchnącymi faszyzmem frazesami, jaką to trzeba mieć pychę i samouwielbienie, toto nagrywa jakiś murzyński rap pod zapchloną derką patriotyzmu , ni ładu ni składu... typowy dla tego rodzaju muzyki młodzieżowy bełkot , ....hahahha
A jak Bolec coś nagra, to załatw, ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska