Login lub e-mail Hasło   

Polska różańcem stoi.

z różańcem do granic absurdu.
Wyświetlenia: 1.757 Zamieszczono 30/09/2017Akcja Różaniec Do Granic - religijny show reklamowany przez celebrytów z pseudofilozoficznym bełkotem w tle.

Otóż 7 października Polacy mają wyjechać na granice kraju i modlić się o ratunek dla Polski i świata. Wszystko w ramach

kcji Różaniec Do Granic reklamowanej przez pewne środowiska min. Cezarego Pazurę, Przemysława Babiarza, Jerzego Zelnika  i Krzysztofa Ziemca. Pokazały się już trzy spoty.

Jeden  przekonuje, że nie ma Polski bez świata i nie ma świata bez Polski.


Drugi  wyjaśnia, że różaniec nie ma początku ani końca, może być trójkątem, może być też kołem.


W trzecim pani  obiecuje, że będzie się modlić w intencji małżeństw w kryzysie, który to kryzys  ma rozwiązać Matka Boska.

Z wypiekami na twarzy czekam na kolejne rewelacje i propozycje.

Jednym słowem jesteśmy zagrożeni, otoczeni przez wrogie nam siły i agendy, które nic tylko czyhają na chrześcijaństwo, by je zdławić, pognębić, wyrugować i zniszczyć.

Jest nieliczna co prawda, ale jednak jest, liczba księży, która dość sceptycznie podchodzi do tej inicjatywy. I co?

To "agenci w sutannach", "kościelna żydomasoneria", "szatański swąd”, a ci którzy nie chcą w tym uczestniczyć to: "Ludzie w poważnych tarapatach. Bo póki co zbawienie ich jest mocno zagrożone”.

Najlepszym pomysłem wydaje się być, aby w trakcie modlitwy zakopywać wzdłuż granic cudowne medaliki. W ten sposób Polska będzie podwójnie chroniona.

Pracownicy jednego ze krakowskich szpitali specjalistycznych 7 października o 14.00 połączą się duchowo z resztą kraju. Do akcji dołączają porty lotnicze, Lotnisko Chopina w Warszawie, Port Lotniczy Poznań Ławica oraz Międzynarodowy Port  Lotniczy Katowice w Pyrzowicach.

Czekamy na kopalnie, stocznie, huty, zakłady zbrojeniowe, leśników, rolników, hodowców, piłkarzy, baletmistrzów,  kapelmistrzów, organistów i onanistów.

Do tego wciągniemy w te gusła histeryczno-religijne dzieci. Najmłodsi będą stać z różańcami w dłoniach wzdłuż granicy  Westerplatte.

To ma służyć "ratunkowi polskich dusz i powrotowi Europy do korzeni chrześcijańskich". Wstajemy z kolan. Kiedy pierdolniemy łbem o posadzkę. Tego nie wiem. Wiem, że to się opłaca by się wylansować. Raz z gołą dupą w kolorowym pisemku a innym razem z różańcem w dłoni. Wszystko dla Maryji.

Nie rozumiem po co ministrant Macierewicz wydaje zupełnie niepotrzebnie tyle pieniędzy na jakieś wojsko, zbrojenia i inne duperele. Wyciąć nikomu nie potrzebną puszczę białowieszczańską. Będzie surowiec.  Postawić dużą fabrykę różańców, uruchomić produkcję, zlecić ojcu z Torunia za niewielką opłatą oczywiście ich  poświęcenie. Myślę, że te skromne "co łaska nie mniej niż 500 plus" za sztukę, byłoby w sam raz. Rzeki, jeziora, stawy  wypełnimy wodą święconą. Islamiści będą sprzedawać ropę, Ruscy gaz, a my wodę święconą, różańce, obrazki święte,  książeczki do nabożeństwa, modlitewniki, posążki naszego papieża, klęczniki. Świat czeka. Świat tęskni. Świat nas potrzebuje.

Podobne artykuły


16
komentarze: 7 | wyświetlenia: 884
14
komentarze: 6 | wyświetlenia: 847
14
komentarze: 4 | wyświetlenia: 2317
14
komentarze: 10 | wyświetlenia: 955
14
komentarze: 8 | wyświetlenia: 798
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 722
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 688
12
komentarze: 60 | wyświetlenia: 1427
12
komentarze: 6 | wyświetlenia: 645
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 828
12
komentarze: 24 | wyświetlenia: 832
11
komentarze: 8 | wyświetlenia: 533
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 677
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Przyznaję ci głos mój antagonisto. A propos, powinieneś wspomnieć tym "Różańcom", że 10000 do potęgi 10000 odmówionego bełkotu, zawsze będzie mniej znaczyło dla Boga, od jednego serdecznego uśmiechu.

  swistak  (www),  01/10/2017
  Hamilton,  01/10/2017

@swistak: "Nie jest ważne, czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy będzie dobrobyt – najważniejsze, aby Polska była katolicka" - Henryk Goryszewski wicepremier w rządzie Hanny Suchockiej.

  Hamilton,  01/10/2017

@swistak: widać, słychać i czuć, że od dawna nie korzystasz nawet z resztek swojego rozumu. Jak człowiek nie wierzący w brednie o szatanie może być jego wyznawcą? Takie debilne konstrukcje myślowe są możliwe jedynie u tych co nigdy nie splamili się myśleniem. Powiedz w konfesjonale, że nie myślisz, a dostaniesz odpust całkowity. Taki wierny to skarb.

haha ciekawy mem, co prawda to prawda hipokryzja perfect. Hołota nie chce tego widzieć, baranom w stadzie wygodniej się egzystuje , po co myśleć samodzielnie, podadzą na tacy i okey. A lans takich miernot jak Pazura, Zelnik czy Babiarz ... jak telefon milczy i propozycji zero to podstawa. Brygada RR Maciora, Źebro, Błyszczyk, po nich przez 100 kolejnych lat będą sprzątać wszędzie nastawiane krzyże ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  01/10/2017

@Dyl Sowizdrzal: Armia Zbawienia będzie stała co kilometr na granicy. Swistak się chyba rozerwie granatem, a Lajla nauczy się biblii na pamięć w pięciu językach starożytnych i po arabsku. Tych celebrytów jednak braknie. Jest ich raptem kilkunastu.

Masz "Dziadku"plusa, żebyś nie miał mi za złe, że bardziej cenię twórczość Zdzisia i Zbysia, niżeli Twoją! Powiedzmy, że jesteście wszyscy trzej na równi:-)Zgoda?

  Hamilton,  08/10/2017

@szubrawiec:
"5. Dyl Sowizdrzał 18/4 - 499,5 odsłony/art
10. Z. Sadowski 13/89 - 321,47 odsłony/art
12. Z. kostka 13/23 - 334,34 odsłony/art
14. podobny 11/5 - 77,6 odsłony na art
15. błyskotka 9/2 - 413 odsłon/art
17. szubrawiec 8/26 - 364,9 odsłony/art
24. Juliusz II 6/11 - 261,27 odsłony/art
30. geb 4/9 -115 odsłon/art"
to wyniki badań Sadowski ego. Niestety brak mnie w gronie gwiazdorów. Ty jesteś.

@Hamilton Starszy: A daj Ty mnie spokój z temi statystykami, jam żaden pismak!

  dallape,  08/11/2017

Różaniec którzy katolicy skubnęli poganom i odpowiednio go zmodyfikowali do swoich niecnych celów.
Ten różaniec to szyderstwo i kpiny z Pana Boga. Akcja Różaniec Do Granic to kompromitacja i pośmiewisko totalne.

Od takich swirow jak ty...sie modla...oczywiscie, by sie uwolnic...

@Andrzej Budzinski: "modlaj się modlaj i to dórzo". Przynajmniej nadmiarem rozumu i ortografii nie grzeszysz.

Super,bądź namaszczony,amen!Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska