Login lub e-mail Hasło   

Polska różańcem stoi.

z różańcem do granic absurdu.
Wyświetlenia: 421 Zamieszczono 18 dni temuAkcja Różaniec Do Granic - religijny show reklamowany przez celebrytów z pseudofilozoficznym bełkotem w tle.

Otóż 7 października Polacy mają wyjechać na granice kraju i modlić się o ratunek dla Polski i świata. Wszystko w ramach

kcji Różaniec Do Granic reklamowanej przez pewne środowiska min. Cezarego Pazurę, Przemysława Babiarza, Jerzego Zelnika  i Krzysztofa Ziemca. Pokazały się już trzy spoty.

Jeden  przekonuje, że nie ma Polski bez świata i nie ma świata bez Polski.


Drugi  wyjaśnia, że różaniec nie ma początku ani końca, może być trójkątem, może być też kołem.


W trzecim pani  obiecuje, że będzie się modlić w intencji małżeństw w kryzysie, który to kryzys  ma rozwiązać Matka Boska.

Z wypiekami na twarzy czekam na kolejne rewelacje i propozycje.

Jednym słowem jesteśmy zagrożeni, otoczeni przez wrogie nam siły i agendy, które nic tylko czyhają na chrześcijaństwo, by je zdławić, pognębić, wyrugować i zniszczyć.

Jest nieliczna co prawda, ale jednak jest, liczba księży, która dość sceptycznie podchodzi do tej inicjatywy. I co?

To "agenci w sutannach", "kościelna żydomasoneria", "szatański swąd”, a ci którzy nie chcą w tym uczestniczyć to: "Ludzie w poważnych tarapatach. Bo póki co zbawienie ich jest mocno zagrożone”.

Najlepszym pomysłem wydaje się być, aby w trakcie modlitwy zakopywać wzdłuż granic cudowne medaliki. W ten sposób Polska będzie podwójnie chroniona.

Pracownicy jednego ze krakowskich szpitali specjalistycznych 7 października o 14.00 połączą się duchowo z resztą kraju. Do akcji dołączają porty lotnicze, Lotnisko Chopina w Warszawie, Port Lotniczy Poznań Ławica oraz Międzynarodowy Port  Lotniczy Katowice w Pyrzowicach.

Czekamy na kopalnie, stocznie, huty, zakłady zbrojeniowe, leśników, rolników, hodowców, piłkarzy, baletmistrzów,  kapelmistrzów, organistów i onanistów.

Do tego wciągniemy w te gusła histeryczno-religijne dzieci. Najmłodsi będą stać z różańcami w dłoniach wzdłuż granicy  Westerplatte.

To ma służyć "ratunkowi polskich dusz i powrotowi Europy do korzeni chrześcijańskich". Wstajemy z kolan. Kiedy pierdolniemy łbem o posadzkę. Tego nie wiem. Wiem, że to się opłaca by się wylansować. Raz z gołą dupą w kolorowym pisemku a innym razem z różańcem w dłoni. Wszystko dla Maryji.

Nie rozumiem po co ministrant Macierewicz wydaje zupełnie niepotrzebnie tyle pieniędzy na jakieś wojsko, zbrojenia i inne duperele. Wyciąć nikomu nie potrzebną puszczę białowieszczańską. Będzie surowiec.  Postawić dużą fabrykę różańców, uruchomić produkcję, zlecić ojcu z Torunia za niewielką opłatą oczywiście ich  poświęcenie. Myślę, że te skromne "co łaska nie mniej niż 500 plus" za sztukę, byłoby w sam raz. Rzeki, jeziora, stawy  wypełnimy wodą święconą. Islamiści będą sprzedawać ropę, Ruscy gaz, a my wodę święconą, różańce, obrazki święte,  książeczki do nabożeństwa, modlitewniki, posążki naszego papieża, klęczniki. Świat czeka. Świat tęskni. Świat nas potrzebuje.

Podobne artykuły


24
komentarze: 13 | wyświetlenia: 1537
16
komentarze: 14 | wyświetlenia: 1045
15
komentarze: 9 | wyświetlenia: 867
15
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1263
15
komentarze: 17 | wyświetlenia: 1762
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 960
14
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1372
14
komentarze: 1 | wyświetlenia: 903
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 704
13
komentarze: 23 | wyświetlenia: 1032
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 856
13
komentarze: 8 | wyświetlenia: 898
13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1066
13
komentarze: 8 | wyświetlenia: 2465
13
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1197
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Przyznaję ci głos mój antagonisto. A propos, powinieneś wspomnieć tym "Różańcom", że 10000 do potęgi 10000 odmówionego bełkotu, zawsze będzie mniej znaczyło dla Boga, od jednego serdecznego uśmiechu.

  swistak  (www),  17 dni temu

Najbardziej satanistę wkurza różaniec co widać słychać i czuć!

@swistak: "Nie jest ważne, czy w Polsce będzie kapitalizm, wolność słowa, czy będzie dobrobyt – najważniejsze, aby Polska była katolicka" - Henryk Goryszewski wicepremier w rządzie Hanny Suchockiej.

@swistak: widać, słychać i czuć, że od dawna nie korzystasz nawet z resztek swojego rozumu. Jak człowiek nie wierzący w brednie o szatanie może być jego wyznawcą? Takie debilne konstrukcje myślowe są możliwe jedynie u tych co nigdy nie splamili się myśleniem. Powiedz w konfesjonale, że nie myślisz, a dostaniesz odpust całkowity. Taki wierny to skarb.

haha ciekawy mem, co prawda to prawda hipokryzja perfect. Hołota nie chce tego widzieć, baranom w stadzie wygodniej się egzystuje , po co myśleć samodzielnie, podadzą na tacy i okey. A lans takich miernot jak Pazura, Zelnik czy Babiarz ... jak telefon milczy i propozycji zero to podstawa. Brygada RR Maciora, Źebro, Błyszczyk, po nich przez 100 kolejnych lat będą sprzątać wszędzie nastawiane krzyże ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzal: Armia Zbawienia będzie stała co kilometr na granicy. Swistak się chyba rozerwie granatem, a Lajla nauczy się biblii na pamięć w pięciu językach starożytnych i po arabsku. Tych celebrytów jednak braknie. Jest ich raptem kilkunastu.

  adam12345  (www),  13 dni temu

Jeden jest tylko pośrednik...
Gdyby pośrednikiem był łańcuszek paciorków to taka akcja miałaby sens.

Masz "Dziadku"plusa, żebyś nie miał mi za złe, że bardziej cenię twórczość Zdzisia i Zbysia, niżeli Twoją! Powiedzmy, że jesteście wszyscy trzej na równi:-)Zgoda?

@szubrawiec:
"5. Dyl Sowizdrzał 18/4 - 499,5 odsłony/art
10. Z. Sadowski 13/89 - 321,47 odsłony/art
12. Z. kostka 13/23 - 334,34 odsłony/art
14. podobny 11/5 - 77,6 odsłony na art
15. błyskotka 9/2 - 413 odsłon/art
17. szubrawiec 8/26 - 364,9 odsłony/art
24. Juliusz II 6/11 - 261,27 odsłony/art
30. geb 4/9 -115 odsłon/art"
to wyniki badań Sadowski ego. Niestety brak mnie w gronie gwiazdorów. Ty jesteś.

@Hamilton Starszy: A daj Ty mnie spokój z temi statystykami, jam żaden pismak!Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska