Login lub e-mail Hasło   

Serpico - kim jest ...

Moje spojrzenie na faceta pod nikiem serpico, duchowo popsuty, popsutej, gwoli_scislosci i innych. Ja nazywam go serpico ...
Wyświetlenia: 582 Zamieszczono 21/10/2017

 

Serpico pisze do mnie tak :
"Koriolan:
Powiem ci jaka jest między nami różnica , panie jesteśmy jednością , ja bym z moim charakterem , z moim podejściem, z moim mózgiem , umysłem, świadomością i tak dalej , nie sp... tak jak ty , ty natomiast z całym powyższym ze stawem , na moim miejscu , rozsmarowałbyś sobie kupę po plecach. "
.
W tej wypowiedzi wyraźnie widać jego chęć dowartościowania się poprzez wywyższenie, w tym przypadku, ponad mnie. Uważa się za rycerza w lśniącej zbroi, będącego obrońcą kobiet i dzieci.
Dlaczego on tego potrzebuje ?
Odpowiedź jest prosta. Nie wie kim jest, nie zna swojej bezwzględnej wartości. Bezwzględnej to znaczy tutaj, bez porównywania się z kimkolwiek.
Stało się tak dlatego, że życie człowieka to między innymi dojrzewanie psychiczne. Człowiek w czasie życia  dorasta w sensie fizycznym oraz dojrzewa w sensie psychicznym. Serpico po wypadku, w wieku dwudziestu kilku lat, skupił się na odzyskaniu zdrowia fizycznego, zaniedbując swój rozwój psychiczny. W wyniku tego jego mentalność pozostała na poziomie dwudziestu kilku lat, podczas gdy ciało jest już 40-letnie.
Czym się charakteryzuje taka psychika ?
Ano właśnie brakiem poczucia własnej wartości. Wartość siebie podnosi on poprzez obrażanie i próbę udowodnienia, że ktoś jest gorszy. Po chłopięcemu chcę udowadniać swą wartość siłą fizyczną. Lubi się chwalić swoimi osiągnięciami, swoim ciałem i tężyzną fizyczną.
Jego dziecinność intuicyjnie wyczuła Felicjana, nazywając go chłopcem.
Ostatnio kuti napisał artykuł o projektowaniu siebie na zewnątrz. Serpico robi to tak, pisząc do mnie :
"... Ej ... poważnie , weź w końcu powiedz prawdę , masz 16 lat nie ? Dojrzewasz , masz pytania egzystencjalne , cały czas myślisz o sexie. " Z jego projektowania widać, że myśli o młodości, seksie i dojrzewaniu.
.
Można by jeszcze długo analizować niedojrzałe zachowania serpica ale nie ma potrzeby. Każdy to może sobie poczytać i zobaczyć. Serpico i jego idol Dyl napisali tu takich rzeczy mnóstwo.
.
Powiedzmy to wyraźnie :
Niedojrzałość Dyla, serpico i ich wielbicieli NIE JEST niczym dobrym ani złym. Po prostu tak jest. Oczywiście tak jest w/g mnie.
Niestety serpico zrobił trochę gorszą rzecz. Mianowicie podniósł telefon i zadzwonił do stowarzyszenia, której byłem członkiem, by mnie oczernić swoimi FAŁSZYWYMI oskarżeniami. Tamci ludzie uwierzyli mu i wyrzucili mnie z tego stowarzyszenia. To się nazywa stalking i jest karalne. Kilka razy byłem świadkiem jak tacy trolle dzwonili do ludzi i oczerniali ich lub grozili im lub próbowali udowodnić, że są właścicielami innych ludzi typu "to mój partner/partnerka/mąż/żona". Wiec na razie nie chcę szczerze i otwarcie rozmawiać z serpico. Z innymi na maila rozmawiam bez takich problemów.
Opisuję to by pokazać do czego może doprowadzić niedojrzałość psychiczna.
Mam za złe serpico, że to zrobił zwłaszcza, że do tej pory mnie nie przeprosił. Boję się też, że kiedyś zacznie dzwonić do mojej rodziny i znajomych by "uświadomić" im kim jestem. Niestety mało jest ludzi świadomych co to znaczy troll i do czego jest zdolny.
Oczywiście, on w swej niedojrzałości, próbuje niedopuścić do siebie myśli, że źle zrobił, tłumacząc sobie, że ochronił kogoś przede mną, że zrobił dobrze, że nadal jest rycerzem w lśniącej zbroi, że zbroja dzięki temu lśni JESZCZE bardziej, że jest jeszcze lepszy a ja jeszcze gorszy luj.
.
Dlaczego z nim rozmawiam ?
Energetycznie biorąc, serpico i Dyl zalewają mnie dużą ilością złej energii, obrażając mnie i wysuwając głupie insynuacje. Normalnie powoduje to u mnie i u innych ludzi złość i przyjęcie tej złej energii do swojej głowy. Poprzednio wyrzuciłem tą energię obrażając podobnie jak serpico innych ludzi. Teraz próbuję przyjąć jego złą energię i zamienić na dobrą. Czy się uda ? Zobaczymy :-)))
.
No więc kim jest ten serpico ?
Jest sam z siebie fajnym facetem. Niestety nie widzącym tego i potrzebującym się dowartościować poprzez obrażanie i umniejszanie wartości innych. Oczywiście, to mu się nigdy nie uda. Nic nie daje wylewanie szamba ze swojej głowy na innych, bo szambo napływa wciąż i wciąż i wciąż  .... Jedynym wyjściem  jest zajrzenie do swojej głowy i usunięcie ŹRÓDŁA szamba i naprawienie go ...

Z innej strony jest Świadomością która  mocno zaciska oczy śpi głębokim snem jakby się miała nigdy nie obudzić. Serpico może w każdej chwili zobaczyć kim jest i obudzić swoją Świadomości. Na razie jeszcze nie wie, że warto to zrobić :-)))


.
To wszystko oczywiście według mojego holistycznego widzenia serpico i świata :-)))
.

Podobne artykuły


25
komentarze: 84 | wyświetlenia: 1887
17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1008
16
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1656
15
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1364
14
komentarze: 11 | wyświetlenia: 1135
14
komentarze: 119 | wyświetlenia: 949
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 734
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 881
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 537
13
komentarze: 21 | wyświetlenia: 834
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 852
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 537
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 518
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1132
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Miałem sporo kłopotów z "serpico" > http://eiba.pl/c4 Teraz zauważyłem, że komentarze podpisane "serpico" ktoś usunął spod moich artykułow.

@Adam Jezierski: usunięcie lub głęboka blokada usuwa artykuły, komentarze i cały nik (profil). To samo jest z Wróblem i starym Dylem. ...
.
Tak ...
Serpico jest dość upierdliwy :-)))
Tak jak wszyscy heiterzy i trolle ...
Takie życie :-)))

@gwoli_scislosci:
Nie dajesz linków? To ja dam: >>> http://eiba.pl/1f

@Adam Jezierski: ...No i mam ...Dyl ... emat ;-) ............
"Z wykształcenia jestem fizykiem i inżynierem elektronikiem. Zawód wykonywany: antykwariusz i pisarz. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Filozoficznego. Lubię obcinać skrzydła politykom -:)" stary capik, który jak doskonale pamiętam, jak wypisywał niestworzone rzeczy o spiskach Maciorze i intrygach rodem z sf. Hahahahaha Jezi ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzal:
Znasz taki termin - SŁOWOTOK" ?

@Adam Jezierski: taa, twoja żona pisywała pamiętniki , jak zostałeś agentem sztazi ... ponoc chowałeś plastykowy pistolet na wodę pod poduszkę i co rano do niego sikałeś , opowiadając jej gdzie lunatykowałeś pajacu agencie ... powiedz , jaka ciężka książka - cegła spadła ci na łeb ostatnio ? Adamie - agencie z bajek Ezopa, a nie sorrki, nie Ezopa, bo z tych to przynajmniej wypływał zawsze morał, a ty jesteś głupi i nigdy wniosków nie próbowałeś ciągnąć jak dziadek za rzepkę ...

@Dyl Sowizdrzal: hmm ...
A czytałeś artykuł ?
Czy wylewasz swoje szambo gdzie bądź ?

cytuję :
"Jego dziecinność intuicyjnie wyczuła Felicjana, nazywając go chłopcem."
Odkrywczyni która nigdy nie skaziła się hejtem :
cytuję Felicjanna ;
"problem z Remterami polega na tym, że srają dotąd aż gdzieś wyrośnie kupsko wystarczającej wysokości, by móc się nim pochwalić. A potem, w otoczeniu kopca-kultu ufo-krasno-chujumuju, powstaje budowla zamieszkała, gówno-p ...  wyświetl więcej

Którego, techniczny, wszystko co napisałeś na mój temat to są twoje imaginacje, ewentualnie wyobrażenia, plus, kłamstwa na temat Polski Laickiej, pod artykułem "Koriolan kim jestem" masz tylko i wyłącznie fakty i swoje własne wypowiedzi, oraz Piotra Wróbla, tyle że z Polski Laickiej, twojego kolegi z real.

To jeszcze raz pełna wypowiedź Piotr Wróbel :

"Wiem co to agesja. Uczestnicz

...  wyświetl więcej

cytuję Koriolan :
"Niestety serpico zrobił trochę gorszą rzecz. Mianowicie podniósł telefon i zadzwonił do stowarzyszenia, której byłem członkiem, by mnie oczernić swoimi FAŁSZYWYMI oskarżeniami. Tamci ludzie uwierzyli mu i wyrzucili mnie z tego stowarzyszenia. To się nazywa stalking i jest karalne"

Aha.

cytuję Piotr Wróbel :
"Są katolicy, ktorzy nie odejdą od duchowo

...  wyświetl więcej

Cóż za ulga .. już nie odpowiadam za twoje "odejście" z Polski Laickiej, po usunięciu cię z ich grona , o ile ty w ogóle byłeś w ich gronie, a nie tylko pisałeś na forum, po tym jak prowadziłeś nieautoryzowane kwestowanie w ich imieniu.
Po roku czasu wersja się zmieniła na , cytuję Piotr Wróbel :

"Ja i Koriolan, z Pieczyńskim nic nie mamy wspólnego. Dziś.
Kiedyś pisaliśmy na

...  wyświetl więcej

Serpico ...
Widzę, że się produkuje szkoły biedaku ...
Ale ja tego nie czytam bo ...
GŁÓWNYM Twoim zajęciem jest GNOJENIE ludzi ...
Słabe to jest ...Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska