Login lub e-mail Hasło   

Serpico - kim jest ...

Moje spojrzenie na faceta pod nikiem serpico, duchowo popsuty, popsutej, gwoli_scislosci i innych. Ja nazywam go serpico ...
Wyświetlenia: 677 Zamieszczono 21/10/2017

 

Serpico pisze do mnie tak :
"Koriolan:
Powiem ci jaka jest między nami różnica , panie jesteśmy jednością , ja bym z moim charakterem , z moim podejściem, z moim mózgiem , umysłem, świadomością i tak dalej , nie sp... tak jak ty , ty natomiast z całym powyższym ze stawem , na moim miejscu , rozsmarowałbyś sobie kupę po plecach. "
.
W tej wypowiedzi wyraźnie widać jego chęć dowartościowania się poprzez wywyższenie, w tym przypadku, ponad mnie. Uważa się za rycerza w lśniącej zbroi, będącego obrońcą kobiet i dzieci.
Dlaczego on tego potrzebuje ?
Odpowiedź jest prosta. Nie wie kim jest, nie zna swojej bezwzględnej wartości. Bezwzględnej to znaczy tutaj, bez porównywania się z kimkolwiek.
Stało się tak dlatego, że życie człowieka to między innymi dojrzewanie psychiczne. Człowiek w czasie życia  dorasta w sensie fizycznym oraz dojrzewa w sensie psychicznym. Serpico po wypadku, w wieku dwudziestu kilku lat, skupił się na odzyskaniu zdrowia fizycznego, zaniedbując swój rozwój psychiczny. W wyniku tego jego mentalność pozostała na poziomie dwudziestu kilku lat, podczas gdy ciało jest już 40-letnie.
Czym się charakteryzuje taka psychika ?
Ano właśnie brakiem poczucia własnej wartości. Wartość siebie podnosi on poprzez obrażanie i próbę udowodnienia, że ktoś jest gorszy. Po chłopięcemu chcę udowadniać swą wartość siłą fizyczną. Lubi się chwalić swoimi osiągnięciami, swoim ciałem i tężyzną fizyczną.
Jego dziecinność intuicyjnie wyczuła Felicjana, nazywając go chłopcem.
Ostatnio kuti napisał artykuł o projektowaniu siebie na zewnątrz. Serpico robi to tak, pisząc do mnie :
"... Ej ... poważnie , weź w końcu powiedz prawdę , masz 16 lat nie ? Dojrzewasz , masz pytania egzystencjalne , cały czas myślisz o sexie. " Z jego projektowania widać, że myśli o młodości, seksie i dojrzewaniu.
.
Można by jeszcze długo analizować niedojrzałe zachowania serpica ale nie ma potrzeby. Każdy to może sobie poczytać i zobaczyć. Serpico i jego idol Dyl napisali tu takich rzeczy mnóstwo.
.
Powiedzmy to wyraźnie :
Niedojrzałość Dyla, serpico i ich wielbicieli NIE JEST niczym dobrym ani złym. Po prostu tak jest. Oczywiście tak jest w/g mnie.
Niestety serpico zrobił trochę gorszą rzecz. Mianowicie podniósł telefon i zadzwonił do stowarzyszenia, której byłem członkiem, by mnie oczernić swoimi FAŁSZYWYMI oskarżeniami. Tamci ludzie uwierzyli mu i wyrzucili mnie z tego stowarzyszenia. To się nazywa stalking i jest karalne. Kilka razy byłem świadkiem jak tacy trolle dzwonili do ludzi i oczerniali ich lub grozili im lub próbowali udowodnić, że są właścicielami innych ludzi typu "to mój partner/partnerka/mąż/żona". Wiec na razie nie chcę szczerze i otwarcie rozmawiać z serpico. Z innymi na maila rozmawiam bez takich problemów.
Opisuję to by pokazać do czego może doprowadzić niedojrzałość psychiczna.
Mam za złe serpico, że to zrobił zwłaszcza, że do tej pory mnie nie przeprosił. Boję się też, że kiedyś zacznie dzwonić do mojej rodziny i znajomych by "uświadomić" im kim jestem. Niestety mało jest ludzi świadomych co to znaczy troll i do czego jest zdolny.
Oczywiście, on w swej niedojrzałości, próbuje niedopuścić do siebie myśli, że źle zrobił, tłumacząc sobie, że ochronił kogoś przede mną, że zrobił dobrze, że nadal jest rycerzem w lśniącej zbroi, że zbroja dzięki temu lśni JESZCZE bardziej, że jest jeszcze lepszy a ja jeszcze gorszy luj.
.
Dlaczego z nim rozmawiam ?
Energetycznie biorąc, serpico i Dyl zalewają mnie dużą ilością złej energii, obrażając mnie i wysuwając głupie insynuacje. Normalnie powoduje to u mnie i u innych ludzi złość i przyjęcie tej złej energii do swojej głowy. Poprzednio wyrzuciłem tą energię obrażając podobnie jak serpico innych ludzi. Teraz próbuję przyjąć jego złą energię i zamienić na dobrą. Czy się uda ? Zobaczymy :-)))
.
No więc kim jest ten serpico ?
Jest sam z siebie fajnym facetem. Niestety nie widzącym tego i potrzebującym się dowartościować poprzez obrażanie i umniejszanie wartości innych. Oczywiście, to mu się nigdy nie uda. Nic nie daje wylewanie szamba ze swojej głowy na innych, bo szambo napływa wciąż i wciąż i wciąż  .... Jedynym wyjściem  jest zajrzenie do swojej głowy i usunięcie ŹRÓDŁA szamba i naprawienie go ...

Z innej strony jest Świadomością która  mocno zaciska oczy śpi głębokim snem jakby się miała nigdy nie obudzić. Serpico może w każdej chwili zobaczyć kim jest i obudzić swoją Świadomości. Na razie jeszcze nie wie, że warto to zrobić :-)))


.
To wszystko oczywiście według mojego holistycznego widzenia serpico i świata :-)))
.

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1304
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1048
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 734
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 968
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 552
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1014
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 756
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 418
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 848
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 438
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 397
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 615
12
komentarze: 23 | wyświetlenia: 960
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 1357
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 534
 
Autor
ArtykułMiałem sporo kłopotów z "serpico" > http://eiba.pl/c4 Teraz zauważyłem, że komentarze podpisane "serpico" ktoś usunął spod moich artykułow.

@Adam Jezierski: usunięcie lub głęboka blokada usuwa artykuły, komentarze i cały nik (profil). To samo jest z Wróblem i starym Dylem. ...
.
Tak ...
Serpico jest dość upierdliwy :-)))
Tak jak wszyscy heiterzy i trolle ...
Takie życie :-)))

@gwoli_scislosci:
Nie dajesz linków? To ja dam: >>> http://eiba.pl/1f

@Adam Jezierski: ...No i mam ...Dyl ... emat ;-) ............
"Z wykształcenia jestem fizykiem i inżynierem elektronikiem. Zawód wykonywany: antykwariusz i pisarz. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Filozoficznego. Lubię obcinać skrzydła politykom -:)" stary capik, który jak doskonale pamiętam, jak wypisywał niestworzone rzeczy o spiskach Maciorze i intrygach rodem z sf. Hahahahaha Jezi ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzal:
Znasz taki termin - SŁOWOTOK" ?

@Adam Jezierski: taa, twoja żona pisywała pamiętniki , jak zostałeś agentem sztazi ... ponoc chowałeś plastykowy pistolet na wodę pod poduszkę i co rano do niego sikałeś , opowiadając jej gdzie lunatykowałeś pajacu agencie ... powiedz , jaka ciężka książka - cegła spadła ci na łeb ostatnio ? Adamie - agencie z bajek Ezopa, a nie sorrki, nie Ezopa, bo z tych to przynajmniej wypływał zawsze morał, a ty jesteś głupi i nigdy wniosków nie próbowałeś ciągnąć jak dziadek za rzepkę ...

@Dyl Sowizdrzal: hmm ...
A czytałeś artykuł ?
Czy wylewasz swoje szambo gdzie bądź ?

cytuję :
"Jego dziecinność intuicyjnie wyczuła Felicjana, nazywając go chłopcem."
Odkrywczyni która nigdy nie skaziła się hejtem :
cytuję Felicjanna ;
"problem z Remterami polega na tym, że srają dotąd aż gdzieś wyrośnie kupsko wystarczającej wysokości, by móc się nim pochwalić. A potem, w otoczeniu kopca-kultu ufo-krasno-chujumuju, powstaje budowla zamieszkała, gówno-p ...  wyświetl więcej

Którego, techniczny, wszystko co napisałeś na mój temat to są twoje imaginacje, ewentualnie wyobrażenia, plus, kłamstwa na temat Polski Laickiej, pod artykułem "Koriolan kim jestem" masz tylko i wyłącznie fakty i swoje własne wypowiedzi, oraz Piotra Wróbla, tyle że z Polski Laickiej, twojego kolegi z real.

To jeszcze raz pełna wypowiedź Piotr Wróbel :

"Wiem co to agesja. Uczestnicz

...  wyświetl więcej

  Serpico,  18/02/2019

cytuję Koriolan :
"Niestety serpico zrobił trochę gorszą rzecz. Mianowicie podniósł telefon i zadzwonił do stowarzyszenia, której byłem członkiem, by mnie oczernić swoimi FAŁSZYWYMI oskarżeniami. Tamci ludzie uwierzyli mu i wyrzucili mnie z tego stowarzyszenia. To się nazywa stalking i jest karalne"

Aha.

cytuję Piotr Wróbel :
"Są katolicy, ktorzy nie odejdą od duchowo

...  wyświetl więcej

  Serpico,  18/02/2019

Cóż za ulga .. już nie odpowiadam za twoje "odejście" z Polski Laickiej, po usunięciu cię z ich grona , o ile ty w ogóle byłeś w ich gronie, a nie tylko pisałeś na forum, po tym jak prowadziłeś nieautoryzowane kwestowanie w ich imieniu.
Po roku czasu wersja się zmieniła na , cytuję Piotr Wróbel :

"Ja i Koriolan, z Pieczyńskim nic nie mamy wspólnego. Dziś.
Kiedyś pisaliśmy na

...  wyświetl więcej

Serpico ...
Widzę, że się produkuje szkoły biedaku ...
Ale ja tego nie czytam bo ...
GŁÓWNYM Twoim zajęciem jest GNOJENIE ludzi ...
Słabe to jest ...

  Serpico,  9 dni temu

"Czym się charakteryzuje taka psychika ?
Ano właśnie brakiem poczucia własnej wartości. Wartość siebie podnosi on poprzez obrażanie i próbę udowodnienia, że ktoś jest gorszy. Po chłopięcemu chcę udowadniać swą wartość siłą fizyczną. Lubi się chwalić swoimi osiągnięciami, swoim ciałem i tężyzną fizyczną.
Jego dziecinność intuicyjnie wyczuła Felicjana, nazywając go chłopcem."

c

...  wyświetl więcej

Dalej
" Serpico po wypadku, w wieku dwudziestu kilku lat, skupił się na odzyskaniu zdrowia fizycznego, zaniedbując swój rozwój psychiczny. W wyniku tego jego mentalność pozostała na poziomie dwudziestu kilku lat, podczas gdy ciało jest już 40-letnie."
Nic nie wiesz na temat wypadku, kompletnie nic, poza tym ja z tego WYSZEDŁEM, rozumiesz ? To zrozum i nie ma co zazdrościć, to nie moj ...  wyświetl więcej

Chodzi proszę pana o to że nie mam i nie miałem zamiaru czytać na mój temat od osoby twojego pokroju, o to chodzi ,a ty to kontynuowałeś. Jakiego pokroju osobą jesteś, masz w swoich artykułach, oraz komentarzach.Nie obchodzi mnie ilu specjalistów cię leczyło na depresję, trzeba było to dalej leczyć u SPECJALISTÓW, a nie internetem.

cytuję Koriolan;
"Hmm...
Ja skomentuje od ca

...  wyświetl więcej

Poprzednio wyrzuciłem tą energię obrażając podobnie jak serpico innych ludzi. Teraz próbuję przyjąć jego złą energię i zamienić na dobrą. Czy się uda ? Zobaczymy :-)))

Nie podobnie jak Serpico, ja nigdy nie robiłem 20 nicków do obrażania ludzi, to nie jasiedzę i się chwalę, tylko Vivi z konta Who Cares, którego używała do waszych intryg.

Czyli to :
cytuję Vivi91 z nicku Sica

...  wyświetl więcej

No i tak to proszę jaśnie pana oświeconego wygląda, poza tym, cały czas wyzywasz, ty już nie piszesz nic, oprócz wyzywania, ewentualnie się cieszysz jak ktoś kogoś .... twoje ulubione słowo "gnoi" z jakichś jego, przeważnie wyimaginowanych pobudek.
Moim zdaniem jesteś wciąż chorym człowiekiem, jako chory człowiek wymagasz LECZENIA, pod KONTROLĄ specjalisty.Dlaczego ? Dlatego że ty nie wykaz ...  wyświetl więcej

"Można by jeszcze długo analizować niedojrzałe zachowania serpica ale nie ma potrzeby. Każdy to może sobie poczytać i zobaczyć. Serpico i jego idol Dyl napisali tu takich rzeczy mnóstwo."
Serpico tego się nie odmienia, techniczny, ja nie mam idoli.Co do niedojrzałych zachowań przejrzyj sobie swoją aktywność oraz aktywność Who Cares.

Cały ten artykuł to kłamstwa, oraz twoje PROJEKCJE, jesteś osobą niedojrzałą psychicznie, a ja nie.

To jeszcze tu zarzucę, faktycznie od momentu tekstu kutiego o projekcji, cały czas o niej piszesz.
http://www.eioba.pl/kuti/articles
Jednak na noc już mi się nie chce zastanawiać czy to ma jakiś związek z tobą, w każdym razie kuti ma blokadę za multikonta.

@Serpico: Ten cały kuti to jest właśnie typowy hejter, badałem tę sytuację, od ponad 10 lat łazi jak smród za tym Kotońskim, który tu był bodajże jako samczeruno.Gość jest z Częstochowy, wykłada marketing i zarządzanie i ma kompletnie najebane w bani. Wydaje mi się, że ten niby małolat z Anglii, który niedawno tu wstawił art z pytaniami, że nie wie co zrobić ze swoim życiem i prosi o porady, to wł ...  wyświetl więcej

@szubrawiec: masz rację przy opisie kutiego. Tym niemniej napisał dość mądry artykuł o projektowaniu swoich wad na zewnątrz,na kogoś innego. Chciał zdegradować samczeruno ale IDEALNIE opisał serpico ...
Wprost Cudownie :-)))
Wreszcie zrozumiałem całość psychiki serpico :-)))

@Koriolan:
Nie chce na poważnie wracać do bycia chamskim wobec ciebie, ale się sam prosisz, w artykule opisałeś coś o czym nie masz pojęcia, ani o okresie w którym to było.Twoja strategia każdej dyskusji to próby rozdrażnienia. Jakie problemy niby jak projektuje ? Ja z tego co opisałeś wyszedłem, ty z opisu miałeś depresję leczoną farmakologicznie, nie doleczoną, ja byłem zajęty sobą i życi ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Niech dojdzie do tych, moim zdaniem resztek twojego mózgu, że osoba jaką siebie opisujesz, łącznie z życiem i drogą życiową. także twoje zachowanie, zerowa stabilność psychiczna, farmakologiczne leczenie depresji i to nie zakończone, skreśla cię jako kogoś kto może określać czyjś stan psychiczny, ale ty tego nie rozumiesz, nie chcesz, ponieważ jesteś osobą dysfunkcyjną przez wiel ...  wyświetl więcej

@Serpico: " Nie chce na poważnie wracać do bycia chamskim wobec ciebie, ale się sam prosisz"
To jest właśnie Twoja słabość ...
Nie Ty decydujesz o sobie ale ja manipuluje Tobą. Chcę to się denerwujesz, chcę to jesteś spokojny :-)))

@szubrawiec:
Hmm.. a skąd wiesz że to robi ? Ja akurat bardzo to tego samczeruno nie kojarzę, jedyne z czym mi się kojarzy to obrażanie kobiet i fraza "moi uczniowie", pamiętam że jak tu jeszcze wstawiał artykuły, zastanawiałem się co on wykłada.Na pewno nie jest wykładowcą, jeśli tamten jest naprawdę, to mu się specjalnie nie dziwię że jest cięty, z drugiej strony ludzie są dorośli i mogą ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Moja słabość to normalna ludzka reakcja na tanią psychologie typu stanie nad kimś i gadanie do niego:
-Chcesz mnie uderzyć.
- Nie nie chcę
-Jesteś agresywny
-Nie nie jestem
-Jesteś

Jebudu, nos w częściach hahhaha ............no na takie rzeczy za stary jestem hahaha
.....

Ty sobie możesz dużo chcieć, a zagrywki ala kobieta, to sobie stosuj wobec kolesi z nadmiarem żeńskich hormonów jak Krzywy.

@Koriolan:
Wykorzystaj swoją siłę mentalną, na zbicie wagi itd, a o wychodzeniu z wypadku nic nie wiesz i się ciesz że trafiłeś na mnie, Vivi nieraz pisała, mały wypadeczek, nie nie mały, prawie umarłem dwa razy, ludzie z takimi obrażeniami umierają, po takich operacjach jak ja miałem także, a ja z tego zrobiłem to czym i kim jestem teraz.To nie był spacer w parku, potykając się wiecznie, a ...  wyświetl więcej

@Serpico: "Moja słabość to normalna ludzka reakcja ..."
Tak ...
Masz rację. W dużej części jesteś normalny, standardowy :-)))
Niestety ...
Pytanie jest takie ...
Czy mężczyzna poddaje się normalnym reakcjom, czy też SAM RZĄDZI swoimi reakcjami, tak jak chce :-)))

@Koriolan:
Ileś razy ostatnio pisałeś o męskości, mężczyzna z depresją to żart, a nie mężczyzna.
Możemy tak ciągnąć, wtedy kiedy trzeba było pokazać że jesteś facet, ty się zwinąłeś w tłustą kulkę i luz, każdy ma jakieś reakcje na coś negatywne, ty miałeś taką, a ja inną i ktoś taki jak ty, nie ma przede wszystkim moralnego prawa oceniać ludzi jak ja, w ogóle żadnych ludzi nie ma pra ...  wyświetl więcej

@Serpico: "nie ma [•••] prawa oceniać ludzi jak ja"
No właśnie tutaj jest Twoja dziecinność ...
Ty oceniasz ludzi - a mnie nie wolno.
Mylisz się ...

@Koriolan:
Nie, a oceniać owszem pozwalam, ale no nie takim jak ty i dobrze znoszę krytykę, co do ciebie nie dociera, twoja miałkość i bzdety które wypisujesz też nie, ego termin z psychoanalizy, Jezus nie miał ego, ponieważ ten termin jeszcze nie istniał.
Wybór reakcji ? Chcesz makabreskę ? Jak twój ojciec umrze, każdy kiedyś umrze, to na pogrzebie zacznij sobie wybierać reakcje, za ...  wyświetl więcej

@Serpico: " a oceniać owszem pozwalam, ale no nie takim jak ty i dobrze znoszę krytykę,"
Hi hi hi ...
No comment ...
:-))))

@Koriolan:
Hi hi ? To ja jestem dziecinny ? Kim ty jesteś ? Niepełnosprawny który został na etapie niepełnosprawny, otyły, przemądrzały, jakie to ma efekty w życiu ? Żadne. Twoje komentarze to steki bzdur, a artykuły w połowie to kłamstwa.
Tak zdecydowanie no comments, wstaw więcej emotikonów. Oceniając kogoś, zapominasz kim jesteś, tak wyglądają twoje oceny.

Co więcej nie musiał, to był jego wybór.Tyle wynika z tego co pisałeś.Zachowanie ? Ty mi zarzucasz infantylność ?

@Koriolan: i No comments too ;):))))hihihi:)

@Who cares:
Znów w grupie ? Masz tyle jeszcze mózgu żeby wiedzieć z jakiego konta to piszesz ? :
": otóż to. A ja owszem wysłałam jej maila / tego z eioby / jak kobieta do kobiety które same wychowywały dzieci. Można ja zapytać. Prosiłam żeby się zastanowiła co robi i czym może się skończyć jej bredzenie, że jest czarownica. Jej syn powstał z kosmicznego pyłu i żebym nie broniła swoj ...  wyświetl więcej

@Who cares:
Jak będę miał czas, to będzie artykuł z twoim wieloletnim stalkingiem Skalnej, z faktami, a potem następny z twoim trollingiem iluś osób tu, a to tylko eioba, NA RAZIE tylko.
Potem PRAWO żeby ci uściślić.Na dodatek znowu grozisz przypominaniem czegoś w realu, sobie powyjaśniasz na policji swoje zachowanie, to się skończy hi hi, ja ci nie grożę, ja cię INFORMUJE.

@Serpico: hi hi hi hi ...
Dzieciaku ...
Nie denerwuj się :-)))

@Who cares: he he he ...
No nie da się tego skomentować ...
Po prostu standard = beton ...
:-)))

@Koriolan:
Ja nie mam czym, beton ? Jakim trzeba być betonem żeby pisać kłamstwa z nicku który je tylko potwierdza ? A jest to nick z multikonta którego używała do pisania pod artykułami Skalnej, dlatego że na głównym nick miała blokadę, także używała do głosowania na siebie.
To już nie jest beton, to jest tytaniczny kretynizm.

@Koriolan: 50 tka na karku hihihiii:))) a niech sobie kopie biurko. Ma prawo. Ja tam jestem tolerancyjna:)):))). W końcu nowy dzień a komentarze trzeba uzupełnić i codzienne obelgi wysypać z siebie. Turli turli z dede na trawce w parku. Turli turli:).

  Serpico,  6 dni temu

@Who cares:
Jakie obelgi ? Parę dni wyzywaliście razem co się powtarza, siedzisz na nicku którego używałaś do glosowania na swoje własne artykuły, razem stalkowaliście Skalną, łącznie z grożeniem jej, ty wcześniej groziłaś jej także w mailach, to nie jedyna osoba której groziłaś, a na koniec niebieska karta, co trzeba będzie wyjaśnić.

To się poturlaj z KK, nie KRK, tam będziesz mieć

...  wyświetl więcej

@Serpico: "kłamstwa z nicku który je tylko potwierdza ? "
Dlaczego jesteś dziecinny ?
Ano uważasz, że ma znaczenie z którego Niku piszesz swoje kłamstwa ...
:-))))
Nie ma znaczenia :-)))

@Koriolan:
Miałem zawsze jeden nick w jednym czasie, gdyby nie ten cały cyrk który zrobiliście, pewnie nadal miałbym stary wieloletni nick, na którym nigdy nie miałem za nic bana.Nie byłoby mnie tu już gdybyś nie powtarzał kłamstw, a pani Vivi zrobiła błąd wracając na nicku którego używała do glosowania na swoje artykuły , używany był w jednym czasie, nie pierwszy raz zrobiła multikonta do ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
cytuję Vivi :
"Rzeź niewiniątek właśnie się odbywa
tylko frustrat i frajer tak się płytko odgrywa
blokowanie niewygodnych piszących, którzy nie liżą starej kliki - to podła praktyka
robili tak ci co nie potrafili znieść talentu i wyższości inteligentniejszego użytkownika"

To nie była blokada, tylko za dużo głosów na jednego autora, zaczęło się

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Jeśli czegoś nie rozumiesz, dopytaj.Jednak skoro jesteś taki inteligentny powinieneś zrozumieć.
Generalnie nie wiedziałem ze Sicario ( Who Cares) to jej konto, mignęło mi tylko gdzieś tam, to widać, od momentu jak się loguje na Sicario, ma znacznie więcej komentarzy niż w czasie kiedy używała równolegle z Vivi91.

Ale :
cytuję Vivi91 :
"Rzeź niewiniąte

...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Masz po kolei, zabawne jest że gdybyś zamknął się z pisaniem na mój temat, to ja bym tego co oglądam,a co masz dokładnie krok po kroku, nie widział haaahh .... a jest to denne totalnie, wszystko w tej pani jest denne ...., oczywiście do Kostków się rzucała o multi jeszcze ..
Nie chce mi się już szukać, rzucała się na 100 %, zresztą wyzywała i Sadowskiego i Kostkę ileś razy ...  wyświetl więcej

@Serpico: "z pisaniem na mój temat"
To właśnie jest Twoja dziecinność....
Wymaganie żeby "ktoś coś". Jednocześnie starasz się zrzucić winę na kogoś innego.
Uzasadniasz swoje postępowanie bo "ktoś coś".
To jest właśnie brak męskości :-)))
Nie widzisz tego ?

@Serpico: "wszystko w tej pani jest denne"
Widzisz ...
Brak panowania nad swoim umysłem widać też po Twoich "krążeniach" po tematach Vivi i ew moim.
Nie możesz tego opanować. Wiem, że mówisz iż możesz ... Ale tylko mówisz :-)))
Ja omawiam tylko Ciebie i siebie ... Ale Ty nie dajesz rady :-)))

@Koriolan:
Masz wszystko po kolei, od momentu blokady mojego głównego konta do założenia następnego, co mogę zrobić, dlatego że mogę to zrobić minęło przynajmniej dwa tygodnie, te dwa tygodnie pisałeś na mój temat od rana do wieczora, od rana do wieczora bzdety, a było to po waszych cyrkach z kontami i sprowadzeniu admina przez mnie, w międzyczasie już był problem z Laicką, ciesz się że kob ...  wyświetl więcej

@Serpico: trzymaj się ja lecę do McDonald's ...
Miłego dnia :-)))

@Koriolan:
Napisz o tym w smsie do Vivi, albo zadzwoń do Krzywego, ewentualnie do kogoś z waszej paczki i zrozum, twój REAL, mnie NIE INTERESUJE.
Będziesz kontynuował w ten sposób, będzie nieprzyjemnie, skoro Laicka cię nie nauczyła, będą dalsze lekcje, skoro Vivi nie nauczyły blokady jej kont ileś razy, też będą.
Mógłbym wyłączyć eiobę i już, ale nie mam ochoty i już.

@Serpico: "Powody masz krok po kroku."
Ech ...
Udowodniłem Ci Twoją dziecinność.
Ale nie musisz tego rozumieć a tym bardziej przyjąć za prawdę.
Fakt - to nie Twoja prawda :-)))

@Koriolan:
NIC ale to NIC mi nie udowodniłeś, samo usunięcie cię z Laickiej, a pewnie usunięcie tylko z forum, udowodniło że mam rację, po kopiowaniu wpisów z Benedyktynów forum, Benedyktyni mają spokój, bo ani Wróbel ani ty ich nie wyzywacie, także akurat wszystko co ja zrobiłem ma EFEKT.
Twoje dalsze działanie, jeśli się nie zmieni, wasze w zasadzie działania, będą miały dalsze EFE ...  wyświetl więcej

  Serpico,  12 godz. temu

cytuję Koriolan :
" sposób działania mózgu i rozpracowuje go przez obserwacje i zmianę nawyków to chyba też rozwija się....duchowo. "
.
Można tak przyjąć.
Przy czym rozmowa z innymi w RD dużo daje, gdyż RD jest w bardzo ogólnym zarysie powtarzalne. Np. Gadam z buddysta i okazuje się, że idziemy bardzo podobnie w RD. Mamy podobne odczucia i efekty. Spotykam się z nim oso ...  wyświetl więcej

  Serpico,  12 godz. temu

Trolling wersja hard, człowiek który obnosił się z byciem buddystą, groził użytkowniczce eioby, niszczeniem jej kariery zawodowej, od tak proponuje zakonnicom i zakonnikom, stosunki seksualne z nim, a także z jego owcami i kozami, na portalu Benedyktynów.To twój znajomy, razem tam trollujecie, a raczej trollowaliście ludzi.Przy założeniu że to trolling.
No i jeszcze ty, cytuję Koriolan:
...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska