Login lub e-mail Hasło   

Sześć zasad jak zostać internetowym guru?

Zapewne każdy chciałby poznać tajemnicę bycia guru. To łatwe, wystarczy tylko trzymać się pewnych zasad.
Wyświetlenia: 781 Zamieszczono 24/10/2017

Poniżej podałem subiektywnie sześć zasad, które dotyczą zostania guru. Musisz ich przestrzegać, ale możesz być też człowiekiem, który poradzi sobie bez cwaniczków-pośredników.  

 

  1. Pisz językiem innych guru

Ludzie nie żyją, większość z was nie żyje, jedynie podtrzymujecie swe ciało przy życiu.
To jednak nie jest życie, ale wegetacja. Nie żyjecie tak naprawdę, dopóki nie będzie wam obojętne, czy jesteście żywi czy umarli. Dopiero wtedy żyjecie.
Kiedy jesteście gotowi utracić życie – zaczniecie żyć. Ale jeśli zaczniecie chronić swe życie, jesteście martwi. De Mello „Przebudzenie

Uważni odbiorcy dostrzegają zapewne, że de Mello zwraca się bezpośrednio do odbiorców, co stwarza pozory kazania :)

W przedstawionym cytacie twierdzi, że warto jest narażać swoje życie, by żyć prawdziwie, niż je chronić, bo wtedy można zacząć żyć. Ciekawe co na to laureaci Nagród Darwina? Pomijając już sens, proszę zwrócić uwagę na ogólnikowość i dosadność stwierdzeń. To jednak nie jest życie, ale wegetacja! Nie ma to jak powiedzieć komuś w przestrzeń, że wegetuje, a nie żyje.

  1. Masz się brzydzić cierpieniem zwierząt i ludzi

No tak, to naturalne. To dlatego wszelkiej maści farbowani duchowi przewodnicy tak często deklarują wegetarianizm. Nie przeszkadza im to wpieprzać kebaby z tłumaczeniem, ze tylko one powodują, że nie ma się żołądkowych sensacji. Z cierpieniem ludzi jest podobnie :)

Z jednej strony niejeden guru w kazaniu mówi, że brzydzi się przemocą, by w kolejnym zdaniu zapytać jak tam Pudzianowi poszło, bo MMA jest przecież świetne. Znam jednego, który za przykład stawia Hitlera i Stalina (sic!).

  1. Znajdź sobie wrogów

To zasada podstawowa, bo jak chcesz zbawiać świat, skoro nie ma przed kim? Tu można dać upust swoim kompleksom. Jeśli nie mamy kobiety, bo żadna nie była nas godna to niech wrogiem będą kobiety. To one mają tworzyć nieprzyjazny guru świat i to one mają zniszczyć świat kreowany przez guru. Wrogiem mogą być przypadkowi odbiorcy przesłania, którzy mieli tego pecha i nie zgodzili się z kazaniem, lub znaleźli w nim absurdy. Kategoria absolutna to wróg śmiertelny. Dla guru staje się nim każdy, kto wykazał, że żyjący w cnocie, według swoich zasad przewodnik duchowy to tak naprawdę cwaniaczek strzygący frajerów z kasy.

  1. Pisz książki

No przecież trzeba na czymś zarabiać! To, co będzie w książce jest nieważne. Dzisiaj tak łatwo przestraszyć przyszłością, że nieistotnym jest język. Jeśli będzie on zbliżony do języka z punktu pierwszego to nikt nie będzie wczytywał się dokładnie w treść. Treść mogą tworzyć zagrożenia, ale o nich w punkcie następnym. Treścią mogą być rzeczy wzięte prosto z sieci, byle wszystkich do jednego worka i dobrze zamieszać. Jak ktoś zwróci uwagę, ze to bełkotliwe albo niezgodne z prawdą to odpowiesz, że odbiorca jest tak tępy, ze nie zrozumiał. :) 

  1. Wieszcz katastrofy

Nic się tak dobrze nie sprzedaje jak katastrofy, końce świat, końce cywilizacji etc. etc.

. „Chcesz uniknąć katastrofy? Kup książkę! Jedyne dwieście złotych uchroni Cię przed stratą majątku”, „Chcesz być kimś lepszym od innych? Kup mój sygnet! Jedyne 1200 złotych pozwoli Ci odciąć się od matriksa!”. Katastrofy mogą być ogólne – kobieta Cię zniszczy, rodzina Cię zniszczy, ludzie Cię zniszczą, system Cię zniszczy. I tylko to, że zapłacisz 1000 złotych za 45 minut rozmowy na skype, dwie stówki tu, a stówkę tam spowoduje, że je dostrzeżesz. To, że wokół nie masz żadnych zagrożeń jest nieistotne, one się kryją, by zaatakować kiedy przestaniesz być czujny. Aplikowanie strachu. Prawda, że to łatwe?

  1. Bądź czujny i niszcz wroga

„Wróg”, którego sobie wymyślił guru musi wciąż atakować. W psychologii to potoczna mania prześladowcza, ale dla guru „wróg” służy do ciągłego wezwania do walki. Odbiorca ma być gotowy do walki o lepszy świat. Z „wrogiem” trzeba się rozprawiać raz za razem bez względu na to czy tak naprawdę nim jest. Dlatego stale czujny guru swoją działalność ogranicza do zamkniętej twierdzy, gdzie może nie tylko kasować „wrogów”, ale też ich obrażać. Nie przeszkadza to w pokazywaniu siebie jako uosobienia dobra, który bardzo szanuje ludzi. A że obraża kobiety albo wymyśla kłamstwa, z których się nie tłumaczy? To szczegóły, prawda?  :)  

 

Zada ktoś pytanie, że skoro tak łatwo być guru to dlaczego ja nim nie zostanę. Zazdroszczę pewnie! :)

Nie, nie zazdroszczę i guru nie zostanę. Do tego, by sprzedawać ludziom kłamliwą wizję siebie samego trzeba być cynikiem. Trzeba nieustannie kłamać, robić to w sposób nieprzerwany i wierzyć w te kłamstwa. Człowiek, który świadomie i z premedytacją kłamie oraz krzywdzi innych w imię pieniędzy (mitomańskimi wynurzeniami, kreacją siebie jako kogoś kim nie jest, obrażaniem ludzi w grupie i z osobna) sam sobie robi krzywdę. Jak spojrzeć w lustro wiedząc, że wszystko co robi się jako guru przyporządkowane jest jedynie wygodnemu życiu? Najlepiej na cudzym garnuszku. Nie ideom, które się głosi, bo przecież działa wbrew nim. Na przykład je się mięso, pije alkohol, obraża ludzi, kłamie, mieszka się i pozwala się utrzymywać kobiecie, wymyśla „wrogów” i ich rzekome działania.

Tacy ludzie wciąż się boją, że ich świat runie, więc wpadają w coraz większą panikę, coraz trudniej panują nad sobą. Ja takim bardzo współczuję, bo żyją w ciągłym stresie, że ktoś te ich kłamstwa odkryje i coraz więcej osób otworzy oczy :)

Podobne artykuły


12
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1139
12
komentarze: 1 | wyświetlenia: 160
10
komentarze: 4 | wyświetlenia: 416
10
komentarze: 12 | wyświetlenia: 1434
10
komentarze: 11 | wyświetlenia: 172
9
komentarze: 59 | wyświetlenia: 1455
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 312
9
komentarze: 26 | wyświetlenia: 196
9
komentarze: 4 | wyświetlenia: 271
9
komentarze: 2 | wyświetlenia: 999
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 199
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 449
8
komentarze: 3 | wyświetlenia: 186
8
komentarze: 3 | wyświetlenia: 175
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 223
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  podobny,  24/10/2017

Jeszcze jeden oportunista, którego życie odbija sie w lustrze innych.

A jednak! Gdyby nie te lustrzane odbicia, kim byśmy byli? Jedno jest pewne - nie byłoby nas wcale ...

Tylko, po co chcieć być guru ?

;-)
https://www.facebook.com/zdele(...)aching/
"Vega był (jest?) także „pacjentem" energoterapeutki. „Trafiłem na nią, gdy normalni lekarze nie mogli mi pomóc" – opowiada. „Ona łączy się z kanałem energetycznym, gdy leżę na stole, i czuję prąd, który odblokowuje moje ośrodki energetyczne. Jeśli ktoś tego nie doświadczył, ...  wyświetl więcej

  Koriolan,  24/10/2017

Upsss ...
Ale Ci samczeruno zalazł za skórę ...
Ech ...
Jako psycholog możesz sobie z tym poradzić ... Ale czy zechcesz ?

@Koriolan: i kto tu ma klapy na oczach ? jest słowo o runie ? ten tekst można by przypisać do większości pseudo - guru - pajacy , Panie Kitolan razem z Marianem Klejzsiurą i podobnymi porzywionymi jak to nie wy w 2 osobach jak Jezusek to też poniekąd nadajecie się do dopisania was do " Guru Świadomości"
Wykład z "innego" widzenia świata, odkrycia w sobie przesłań de Mello, umrzyj by zacząć ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzal: Hi hi hi ...
Ale masz strasznie wielkie ego :-)))
Żeby myśleć, że samczeruno to TY ...
Hi hi ...
Mój komentarz nie wspomina o Tobie :-)))
.
Ale ok ...
Jesteś świetny ! I obiecałem sobie, że przeczytam Twój komentarz do końca mimo jego długości :)))
Przeczytałem ...
Cóż ...
Zryłeś sobie nieźle mózg, nie ma co. Tw ...  wyświetl więcej

@Koriolan: nigdy się nie dogadamy chlopie, ja nawet przez moment nie myślałem tak jak piszesz, ja siebie widzę jako nędzną istotę , praktycznie nic nie znaczącą w ogromie wszechświata, mierżą mnie tylko tacy kołczowie jak z tobą pospołu, ja jak widzisz walnę czasem z jakąś dozą sarkazmu i szkoda, że nie daje ci to nic do myślenia a jedynie Cię bawi... Ja nigdy tu nie wywyższałem się, nie pisałem n ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzal: Ech ...
Znowu obiecałem sobie przeczytać całość i dotrzymałem słowa :-)))
Zmniejszyłeś trochę ciśnienie ... To Ci odpowiem trochę mniej jajcarsko :-)))
Gdy Cię poznałem to lałeś takim szambem, że pomyślałem ... Musi sielodzieniec wyszaleć ... Ok, miesiąc i mu przejdzie. Nie przeszło. Jedyne co dało się wyciągnąć z Twojego gadania to nienawiść do motłochu. Spok ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
"Przyjmowałem tylko to, co znajdowałem w swoim umyśle."
I zostały same wargi sromowe i gołe tyłki hahhahahaa ........
Człowieku , co ty p.. , powtarzasz non stop regułki typu ego odłączone od duszy ble ble , to jest z nauk Oshów , Tollów itd , nie wspominam o tonie rozmów o Jezusie jak jeszcze był Piotrek , jego też znalazłeś w głowie ? Przepchał się jakoś między ...  wyświetl więcej

@gwoli_scislosci: hi hi ...
Wiem, wiem ... Jestem dla Ciebie wieczną tajemnicą :-)))
Dlatego ciągle ze mną rozmawiasz i chcesz się jak najwięcej o mnie dowiedzieć ... Kochanieńki :-)))

@Koriolan:
Jesteś dla mnie lujem , kombinatorem , a jeśli sądzisz że nie widziałem osób które porozp.. sobie życie i żyją jak wszy , to mylisz się , widziałem, jak się wykręca renty na jakieś śmieszne schorzenia także.
Nie lubię takich ludzi ,nie polubię , zerowa empatia , bardziej agresja , jak wsza zaczyna się rzucać.

@Koriolan:
Jesteś równie tajemniczy jak "pan Sławek" , stojący w bramie non stop, w moim starym miejscu zamieszkania, przed przeprowadzką , też taki "filozof" , tylko informatyki nie kończył , z 15 lat w bramie z browarem w łapie , pewnie by mu się zebrało.
Cóż za tajemniczość.Też oczywiście nie mógł pracować jak ty , zadowolony , uśmiechnięty , życie piękne.
Dzieci poszły swo ...  wyświetl więcej

@gwoli_scislosci: hahahahahaaha ! no kurwa poległem, ssanie łechtaczki i przyuczenie do uzyskania renty, hahaha

  Koriolan,  24/10/2017

@gwoli_scislosci: hi hi hi ...
Od razu polubiłem pana Sławka :-)))
Co Ci jeszcze leży na wątrobie ?

  Henear,  24/10/2017

1000 pln za 45 minut?
Hahahahahaaha

@Henear:
W sumie i tak nie dużo , ludzie oddawali Osho całe majątki , żeby sobie poraczkować świadomi , nago, w ciemnych pokoikach.

  Koriolan,  24/10/2017

@Henear: wspomina też o tym Dyl. Podobno był na takich dwóch spędach :-)))
Bogaty facet ... Ale cóż ... Trzeba inwestować w siebie :-)))

  Henear,  24/10/2017

@gwoli_scislosci: Ciekawe że ludzie potrafią oddać tyle za uczucie. Aż ciężko nie skorzystać z ich naiwności, choć ja bym nie mógł wciskać ludziom kitu za hajs.
Co najwyżej harem stworzył, taki dobrowolny.

@Henear: uczucia ...;-) chyba niekoniecznie o uczucia chodzi ... a odczucia , na takich serwisach jak odloty.pl jest aktualnie w samej Warszawie ponad 1500 sztuk rzeźnego bydła z rozdziabą między nogami do wynajęcia na godziny, dni , czy weekendy. Warszawskie Kormorany ;-) codzień zaspakajają u nich swoje popędy a niejednokrotnie dowartościowują się podczas rozmowy. Wizyty u kołczów to nic innego ...  wyświetl więcej

@Koriolan: Nigdy nie pisałem , że jestem bogaty, to poza tym względne pojęcie. Jestem biedny jak mysz kościelna.

@Dyl Sowizdrzal: Witaj Sowizdrzale:-)Zanim odpowiem Ci, dlaczego bronię samca, Ty odpowiedz mi, co ten samiec zrobił Tobie:-)Kupiłeś sygnet za 1200pln czy dałeś 1000 złociszy i sesja okazała się blagą? Dobra, odpowiem już teraz:-)Bronię tego"kołcza"bo ma chłopina łeb na karku i strzyże barany,niczym ojciec Tadeusz https://m.youtube.com/watch?v=(...)sGDe0I, nie tylko psychologów...?

@Dyl Sowizdrzal: no kurea ... Nie pisz tylko, że mieszkasz w kościele !!!
Chyba bym się pochlastał :-))))))

  Henear,  24/10/2017

@Dyl Sowizdrzal: A powiem ci że już mam dość opinii, nawet na głupim Youtubie roi się od krytyków, znawców, koneserów itd. zamieszczających wideo reakcję na kolejny odcinek jakiegoś durnego serialu.
Kasę trzepią za wyświetlenia, to takie podpięcie się pod znaną markę, funkcjonowanie jako przewodnik dla mniej ogarniętych w temacie. W skrócie to zmęczony jestem wymyślonymi światami, teraz w s ...  wyświetl więcej

@szubrawiec: taaa, Prometeusz w bajce ulepił ludzi z gliny, Rydzyka gawiedź jest chyba z gówna, zamiast łez stary cap użył moczu muła albo wody święconej , nie ma wielkiej różnicy , i dusza z ognia ...hahah Rydzykowe pomiotło chyba co do ognia miało od wieków inne pojęcie, bo nie spaliliby Bibl Aleksandryjskiej i nie palili ludzi na stosach ... Ja mogę się pochwalić, co rzadko czynię, że nigdy nic ...  wyświetl więcej

  Koriolan,  24/10/2017

@Dyl Sowizdrzal: he he he ... Eioba ...
Bo normalni ludzie to normalnie teraz zapier#lają w normalnej robocie za normalne pieniądze żeby potem obejrzeć normalną telewizję i dowiedzieć się jaka jutro będzie normalna pogoda ... A wykolejeńcy zbierają się tutaj ... No w sumie kilku z nich. Reszta chla gdzie indziej ...

@Henear: ja chyba mam już gorzej, kukły z witryn, mylą mi się z ludźmi ... wokół i wśród znajomych wieczne przechwalanki, a to nowy chujfon, inny samochód, dziecko że ma buty za 400 zł, jakby mnie to kurwa w ogóle interesowało ... obrośli w większości w tłuszcz , tylko robota, lodówa, tv , sracz ... nie ma nawet z kim pobiegać czy powalić się na rękawiczki ... hahaha zostałem w tyle, jak sądzą bez ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzal: No sam widzisz, jeździłeś po lubelskich pipidówach...i też jak mniemam strzygłeś bidne,lubelskie owieczki:-)Kotoński robi to samo:-)A, że dają się strzyc? Może coś się z tego nauczą...tak jak ten bidny psycholog...swoją drogą, dziwię się przeogromnie Sowizdrzale, że dajesz się podpuszczać temu trollowi, który to ewidentnie przyszedł tu, by prowadzić swoje wojenki, Twój wybór, bywaj

@Koriolan: hahaahahahahaha, od roku z kawałkiem twoja pierwsza konkretna riposta , hahahhaaha dobre !

@szubrawiec: niech se toczy swoje, jesteś zbyt stronniczy, ja to jego pisanie rozgraniczam ,bo z całą pewnością można te wywody przypisać większości tzw kałczy. J a strzyżenie owieczek tez inaczej pojmuję , nie sprzedawałem shitu , tylko pełnowartościowe produkty z górnej półki od producenta polskiego z naprawde dobrego materiału i w cenach nie urągających zdrowemu rozsądkowi , poza tym, ja miałem ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzal: Czy Totolotek, nie jest tym samym co sprzedawaniem nadzieli i marzeń ?
Dlaczego jest większy nacisk na sprzedaż piwa niż lodówek ?

@Koriolan:
Zapierdalają na twoją rentę , nie zdążyłeś wypracować jej , do 40ki ? U hu .hu .. forget it , tak właśnie działa nasz system rentowy i "kochany " ZUS.
Produkuje "duchowieństwo" , tak jakby mało ich było hahaha .......

@Koriolan: taaaa, kościół pomaga takim zagubionym duszyczkom jak moja, najchętniej migracja w czasie i kwaterka na stosie.

  Henear,  24/10/2017

@Dyl Sowizdrzal: A no racja, z ojca na syna, z matki na córkę. I wychodzi nowszy model.
Widocznie skoro uznali że oni jakoś się mają to to samo zadziała na ich dzieci - choć niektóre z zachowań swoich rodzicieli przenoszą się bezwiednie.
Te iphony czy samochody to symbol statusu, mój kumpel miał np. złoty zegarek. A już ostateczny atrybut to ładna żonka czy mąż plus rodzinkapl jak z ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony: Tak , na przykładzie Wałęsy dokładnie, nadzieje i marzenia spełniły mu się bodajże 4 razy w całkiem niemalych kwotach , a żeby kupić piwo , należałoby najpierw zaopatrzyć się w lodówkę , by mieć gdzie je chłodzić ///
pojęcie kwestii zaspakajania potrzeb nawet potrafisz zmecić , większy nacisk na sprzedaż piwa niż lodówek , hahahah ja jebe zaczęło się. produkt spożywczy do art ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzal: Nic dodać, nic ująć! W dalszym jednak ciągu nie rozumiem Sowizdrzale-po co zawracasz sobie tym kołczem głowę?

@Dyl Sowizdrzal: To inaczej czemu jest większy nacisk na konsumpcje, niż wytwarzanie rzeczy trwałych i o wiele ekonomiczniejszych w eksploatacji ?

@gwoli_scislosci: ech ...
Nie zazdrościj ... To grosze :-)))
He he ...
Zresztą z mojego wyliczenia wynika, że dopiero w wieku 75 lat będę z zusem na zero :-)))

@Koriolan:
Ale czego ? Człowieku ja pracowałem na nogach z których jedna była pomielona , wtedy jak ty już wykręciłeś rentę.
Z jakich wyliczeń ? Ze składek ? Nie żartuj , ile niby miałeś firmę15 lat ? Co to żart ?
Czego zazdrościć ? Skrajnej nieodpowiedzialności i tego że teraz siedzisz na czyimś garbie ? Błagam ..., wolałbym się powiesić.

A wyżej jest prawda , te "nie

...  wyświetl więcej

@Henear: otóż to , poniekąd sam tworzę, choć wirtualny,... wyżej wspomniany obraz, ponuraka barbariana ;-) Z wielu powodów w sumie, mentalnie wydaje mi się , że ludzie w tym kraju są w ciemnej dupie, choć mam bliższa familię w DE i nie widzę wielkich różnic, choć w sumie stąd wywieziona i wiara i mental . W każdym kraju chyba, jest ogół miernoty i plebsu, trochę oszołomów, u żłoba karierowicze i z ...  wyświetl więcej

@szubrawiec: będę zawracał sobie głowę , wtedy , kiedy tylko będzie sprawna i będę miał na to ochotę , jak zobaczę arty skrajnie stronnicze to zagaję , jak na razie mi pasują, pisząc subiektywnie ;-)

@Dyl Sowizdrzal: Spoko Badylu:-)Dzięki za słowo"subiektywnie"...widzę, że potrafię z Tobą rozmawiać:-)A już myślałem, że pojedziesz po mnie, jak po burej suce:-)Nie licz jednak na bruderszafta:-)...esperal:(

@gwoli_scislosci: he he ...
Jak nie zazdrościsz ... To po ch***uj ciągle o tym gadasz ?.

:-)))

@Koriolan:
Na przykład dlatego że osobiście znam prawnika , który zrobił prawo będąc już na wózku , nie tylko ma niedowład kończyn , ma także niedowład rąk.
Całkiem możliwe , że gdybym nie widział ileś rzeczy które w życiu widziałem , potraktowałbym cię jako osobę mającą cokolwiek do powiedzenia , niestety jest inaczej. Ty cały czas sądzisz że chodzi o mnie , cały czas, a to nie praw ...  wyświetl więcej

@szubrawiec: Jesteś ordynarnie wylewny , hhaha nie wierzę w Esperal, za dużo gaf na Jojoba, a takie tylko po pijaku ;-) ...podejrzewam, że niektórzy tu przezimują ;-) i opuszczą ciepły kurwidołek w okolicach lata. Babiego ... lata ;-)

@gwoli_scislosci: he he he ...
A Ty żebyś wiedział jakie ja kobiety znam ...
No ale przecież nie będę Ci opowiadał :-))) nie możesz zapomnieć jak napisałem, że przytulam się do ciepłej pupy :-)))
No to ....
Oczywiście, że wiem, że nie chodzi o mnie :-)))
Ty mnie nic a nic nie znasz ... Wiec chodzi ... JEDYNIE. O CIEBIE !!!
Cały czas Ci to pisze :-)))

@Dyl Sowizdrzal: Ok, będę szczery-nigdy nie brałem esperalu, ale i Ty bądź ze mną w porządku, powiedz mi skąd ta uraza do tego Kotońskiego? Czytałem Twoje wcześniejsze wpisy i raczej pochlebnie wypowiadałeś się o nim.Nie przeszkadzało Ci również, to, jaki ma stosunek do samiczek:-)Co takiego się stało, że jesteś jego zawziętym wrogiem?

@Koriolan:
Możesz wrzucić jakąś fotę , nie wiele to zmienia , mam kolesia który jeździ na wózku, kobiety które z nim były , tobie się nawet nie śnią , szkoda że się zaniedbał , wyniszczył alkiem i marychą , ale fakt faktem , kobiety tolerując to , do tego się przyczyniły.
Twoje pewnie jakieś poślednie. Która dobrze wyglądała lub choć w miarę ? Ta alkoholiczka ?
Aaa.. tak , ten ...  wyświetl więcej

@gwoli_scislosci: trzymaj się popsutka ...
Nie będę Ci mógł przez trochę odpowiadać ...
Baw się dobrze :-)))

@Koriolan:
Wypaćkujesz się coraz bardziej , pracuj nad ego :) , w co ? We flekowanie ciebie ? Nuda , już mi napisałeś że mam rację, więcej mi nie trzeba.
Ile można się bawić padliną , nuda.
Swoją focię też możesz machnąć ... wiesz .. coś mi mówi że nie będę zazdrościł , to chyba intuicja hahaa z wczorajszej dyskusji.
Wiem , wiem wnętrze się liczy i świadomość , wiem .. ...  wyświetl więcej

@szubrawiec: chłopie , wiem , że nie jesteś esperalczykiem, i tak byś wydłubal ;-) pisałem już nie raz, ( a mnie ciekawi co cię tak to interesuje) jak pisal składnie i do rzeczy tolerowałem, lapiesz ? jak zaczął kołczować o psim gownie wyśmiałem go i się obraził, ja go osobiście nie znam, nie zamierzam czytać nawet jednej jego , hahha książki i nie tracę już czasu na sluchanie co ma do powiedzenia ...  wyświetl więcej

  Koriolan,  25/10/2017

@szubrawiec: Chyba znowu trafiłeś :-)))
Masz niezły 'chłopski' rozum ...
W/g mnie Dyl też wciskał ludziom towar. Teraz pisze, że towar był super ... Ale wciskanie to wciskanie. Pewnie nienawidzi siebie za to, więc projektuje to na zewnątrz, na samczeruno ... Przecież nie będzie pluł sam na siebie. Na dodatek być może JESZCZE w tym nadal siedzi ...
Boshe ... Nie dziwota, że tyle w nim jadu ....

@Koriolan: Na filozofa nawet odrosta nie masz najmniejszych szans, nie mówiąc o domowym Monku ...

@Dyl Sowizdrzal: he he ...
Nie pretenduje :-)))
A filozofuje jak umiem :-)))
Chociaż nie mogę się nadziwić intuicji dziurawca. Sam bym na to nie wpadł :-)))
Choć widać, że Tu samczeruno to to samo ... Tak samo traktujecie kobiety :-)))
He he ...
Jak ja Skalną w wojnie wróblowej ale Wy permanentnie :-)))

Olaboga!...idę stąd! Jednak czasy się zmieniają, kiedyś,"kołcze"chodzili do psychologów, teraz psychologowie łażą do "kołczów"...tfu!

  Henear,  24/10/2017

W sumie tak do mnie dotarło że już czas skończyć z Eiobą na dobre.
Dawno przestała być miejscem do artystycznego rozwoju i rywalizacji, stając się dziurą pełną wtórnych sprzeczek, gdzie
nieliczni pozostali, gryzą się nawzajem bo brak im interesujących tematów.
Ciężko kogokolwiek oceniać, bo to internet, każdy zrobił coś głupiego lub powiedział parę słów za dużo.
Jednak, ...  wyświetl więcej

@Henear: Heniu, nie wygłupiaj się, szczególnie teraz gdy Twoje ostatnie dwa arty zaczęły być naprawdę ciekawe, wcześniej, przyznam szczerze, zalatywało mi trochę dekadencją, nie lubię tego, to tak jak Izka wstawia tego Beksińskigo-nic tylko się pochlastać, teraz gdy zacząłeś pisać tak ciekawie-chcesz uciec? Dokończ przynajmniej to, co zacząłeś!

@Henear: jajko zadziobało kurę , jakby to napisały Kormorany , hahaha oni będą się parzyć we własnym sosie ... parzą się już od dawna. Ja się tu zamykam i remanentuję pod koniec listopada ( remanent polegał będzie na tym,że powysyłam do wszystkich , których na forum obraziłem niecenzuralnym słownictwem listy z pokornym słowem, pewnie zejdzie mi do nowego roku) ale co tam ;-) Portal po prostu sie z ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzal: ja pierdykam ...
Na odwyku jesteś czy jak ?
Taki byłeś ostatnio milutki ;-)))

@Dyl Sowizdrzal: skoro potrzeba treści, to bierz się do roboty... Niektórzy, pomimo braków próbują... Portal zdycha, może nie przez Ciebie akurat, ale takie gwoli dupa blada- wiecznie jęcząca, już tak... Nie brak Ci rozumu, to pokaż go nam... Chętnie przeczytamy, tak sądzę...

@Henear: @Henear: jak Ty nie wpuścisz drobiny słońca i nie przewietrzysz czasem tej obórki , to marny los trzódki ... udusi się w oparach absurdów , własnych odchodach, szczególnie , że niektóre pogłowie sra ... prawie tak jak się tu śmieje ( na okrągło) hahaha.

a co tego arta, cóż... za dużo ogólników, za mało wskazówek. Jeśli ma to być atak, to bez sensu wydaje się powtarzanie w kółko o srającym psie i utrzymanku. Trzeba konkretnych nieścisłości, podanych na tacy... Pseudo nauka kontra argument. Tutaj, to zwykły sarkazm i tak niejasny, że wywołuje podejrzenie o zawiść...

@Felicjanna: kurwa mać, stara zdebilniała wypadająca na deski obory ...krowia macico ... jesteś kolejnym tu pojebem, któremu za sk...na nie chce mi się tłumaczyć o co tu chodzi, też Ci nasrało do bani, że pisałaś do tej pory do szuflady ,tam gdzie chowasz pastylki na klimakterium a teraz ...o mądrości, klękajcie pogłowie bo, bedem pisała na forum, nie znam się , to sie wypowiem. Jak chodziłaś do g ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzal: kto z szamba wylazł.. a skąd wylazł...? Tkwisz w nim, to widać. Znawca się znalazł ludzkich charakterów. Samokkrytyka? - widać po Twoich komentarzach. Tak się rozpisujesz, że tylko- patrz i podziwiaj, jakem to elokwentny ja... Co mam czytać, do czego się odnosić...? Czytam art, a potem, żeby cokolwiek z niego zrozumieć, przekopywać internet...? Biedny, emeryt eiobowy- Serp- jeśli ...  wyświetl więcej

@Felicjanna: mój jest latrynowy ( nie pomyl z landrynkowy) bo pewnie polizałaś ten pierwszy... nie raz... i kolor i język czy jazyk jak tam u ciebie zaciogajo ... Widzę, że krótko i treściwie, mam nadzieję, że nie wypadła stuleja z matrycą z miedzy nóg a treściwość wzięła się z głębszego zamysłu nad poruszanym tematem. I zamiast " grzebać" w tyłku ( a pewnie bidetu na podlasiu ni mosz) to lepiej p ...  wyświetl więcej

@Felicjanna:
Co pani ode mnie chce ? Koriolan non stop gada o tyłkach gołych, próbując mnie wykręcić na cukold , ale widzi że się bronię , to pisze że nie chce ze mną szczerze rozmawiać.Będę się bronił , nie kręci mnie cukold , a już na pewno nie w jego wykonaniu, nie chcę tego oglądać , nie chcę i już !
W zasadzie , to nigdy nie było takiego zboczeńca jak Koriolan , także na początku było inaczej.
Buddyjskich oszołomów też nie było.

@gwoli_scislosci: nie noo Serpo ! sodomia u Wróbla była, pamiętasz jak Koro i Maniek pojechali do niego, jak ich zapraszał, tam zamieszanie jakieś ostre było , że nawet się oparło o sołtysa, bo dziołcha puszysta była a Koro wcześniej kręcił loka z najładniejsza owcą od Wróbla i się chyba pomylił bo gruba Kaśka, córka sołtysa też miała loka-kadalora , się działo Wracali Maran na starym capie, Koro ...  wyświetl więcej

  Koriolan,  24/10/2017

@Dyl Sowizdrzal: ech ...
Już zapomniałeś o listach z przeprosinami ?
To nazywa się nałóg :-)))
Obietnica poprawy na nic gdy nałóg wali w czambuł :-)))

@Koriolan: nadal nie odróżniasz smarków , sarkazmu od powagi sytuacji, a jak nie odróżniałeś dupska żony i kochanek to też nazywałeś go nałogiem ...czy to już było kurewstwo ;-) ?

@Dyl Sowizdrzal: he he ...
To było nałóg ... Nie za kasę to nie kurestwo ...
Zwykła wymiana handlowa :-)))
Coś jak kupujesz chleb to musisz dać pieniądze :-)))
Normalka :-)))

@gwoli_scislosci: Ty się nie bronisz tylko jęczysz, a Twoje- "RD to gówno", już zostało tyle razy poddane w wątpliwość, że na serio matematycznie wychodzi, że to namiętnie praktykujesz, ale że z miernym skutkiem, tak masz pretensje do Koriolana, że Cię w to wkręcił, hehe... No, doprawdy... Skąd mi taka brednia przyszła do głowy...? Otóż kuti prowadzi wojnę z kimś, kto go wykorzystał (nie twierdzę, ...  wyświetl więcej

@Felicjanna:
Nie wiem kto to jest kuti , nie wiem czy jest psychologiem , może jest , przy założeniu że jest , nie prowadzi żadnej wojny , tylko na bazie jednego z internetowych guru's , opisuje pewne mechanizmy działań , skrótowo , pobieżnie , z głównymi elementami.
Bardziej powiedziałbym że traktuje przedmiotowo , jak Koriolan <ziewam> , ale fakt niektóre są tak tępe.

...  wyświetl więcej

@Felicjanna:
Oczywiście po twoim komencie , loguje się Kori, daje plusa :) , cóż za niespodzianka , nie wiem kim jesteś , a na net biorę tak czy inaczej poprawkę.

@Felicjanna: Hmm ...
Staram Ci się to powiedzieć ... On nie zna odpowiedzi na Twoje pytania. Po prostu tego nie widzi. To rycerz w lśniącej zbroi ... A przecież wiesz kim są rycerze ... Mają lekko ograniczony punkt widzenia. Ponieważ miał wypadek to sam nie jest winny tego. to jakbyś kopała szczekającego psa. Nie mam nic przeciwko kopaniu ale to praca psa, on tak zarabia na miskę :-)))
...  wyświetl więcej

@gwoli_scislosci: to nie jest atak w liczbie mnogiej. Mało tego, są tu furtki (4 jego arty), które nie potępiają kauczingu, jako takiego, a wręcz sugerują, że są tacy, no wiecie, no, żeż... wiecie przecież, uczciwi, fajni, ludzcy, kochani blablabla trenerzy, psychologowie, Majowie i Aztekowie... No... Tak, na wsiakie stłucze. żebyście wiedzieli...
Cierpię na paranoję, którą Tobie zarzucam...?

@Koriolan:
Ach .. trafiłem cię tyle razy że aż jestem dumny :) , nie buzuj się cwaniaczku , a przed snem zanim się przytulisz do gołego tyłka , pamiętaj , chęć zrobienia mi fizycznej krzywdy , przez takiego 100 % wego mężczyznę jak ty , kończy się na reanimacji , ta sama którą opisywaliście z paru nicków , pamiętasz ? Czy skasowałeś ?
A ja się nic nie muszę starać , choć nie , muszę , o kasę na moją miskę. Panie strasznie schorowany.

@Felicjanna:
Co Ty w ogóle chcesz :)? No są 4 , jak ktoś nie czytał nic z psychologii , może poczytać , może coś dotrze , a może nie , ja nie sądzę by dotarło, do powiedzmy większości.
Nie wiem kim jesteś i w zasadzie mnie to mało obchodzi, mało ludzi pojawia się tu nowych , to zapomniany portal.
Nie wiem co Ty gadasz , nie ma tam żadnych sugestii , tylko stwierdzenie że są co ...  wyświetl więcej

@Felicjanna:
Proszę Cię bardzo :
https://imgur.com/a/ir7xx
https://imgur.com/a/5C4iT

Z nicku tojfel , pisali raz jeden raz drugi , tojfel to był taki lekko trzepnięty dziadek , nie zachowywał się w ten sposób.
Wiesz co to jest ? To jest groźba pozbawienia życia , no , to jest. Niech

...  wyświetl więcej

@gwoli_scislosci: Jak patrze na te batalie jakie prowadzisz, to mi się Ciebie robi żal.
Zadaj sobie jedno pytanie,
Czego się boję ?
Boisz się silniejszego, czy boisz się tego co nie rozumiesz ?
Na forum publicznym, o tym nie gadaj. Poszukaj sobie terapeutę do którego będziesz miał zaufanie.
Dla mnie sprawa wygląda tak, straszyliście i wkurzaliście z Dylem ludzi, ...  wyświetl więcej

@gwoli_scislosci: "... trafiłem cię tyle razy że aż jestem dumny :) , "
.
To jest właśnie Twój problem. Inni ludzie są Tobą, jeśli ich poniższe to JESTEŚ PONIŻONY. !!!
.
Dlatego tak usilnie starasz się wykazać wszystkim a ZWŁASZCZA sobie, że jesteś lepszy od innych.
To się nigdy nie udaje. Nie widzisz tego obrażając mnie już PÓŁ ROKU czy więcej ?
Potrzeba Ci 10-ciu lat żeby to zrozumieć ?

@pokrzywiony:
No ty coś może jeszcze widzisz , bo nie pękły ci oczy od stosunków płciowych. Jeszcze wymyśl że ty jesteś silniejszy :D.Miałem cierpliwość , wyjaśniać ci wtedy , sprawę ze stowarzyszeniem , chroniczny lebiego , to nawet tego nie rozumiałeś. Gówno mnie obchodzi , że znalazłeś sobie koleżkę, takiego samego życiowego niedorajdę jak ty , który wskoczył zupełnie tak jak ty pod para ...  wyświetl więcej

@gwoli_scislosci: nasikaj na niego , on się karmi tym , że ktokolwiek do niego odpowiada ... poza tym, jak nas kiedy wrzucą na bęben i się okaże, że od roku pierdolimy i się kłócimy z penitencjariuszami z zakładu psych... to i nas wpierdolą, buuhahhahaahha i wtedy poznasz Kora lat 68, na wózku, po 3 udarach, pisze brajlem, lub przez syntezator mowy i urządzenia peryferyjne, samotny były więzień Bi ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzal: hi hi ...
Nieźle Cię zryli w tej sprzedaży bezpośredniej :-)))
Cieknie z Ciebie ciurkiem :-)))
Jakby Cię złapali do tego zakładu tony Cię trochę naprawili :-)))
Niestety brak wolnych miejsc :-)))

  Koriolan,  25/10/2017

@gwoli_scislosci: ech ...
A Ty ciągle rycerz na białym koniu ...
Nic nie rozumiesz co Ci ludzie tłumacza, nawet Twój idol Dyl :-)))
Popsutek ... Agent 001 ZUS
:-)))

@gwoli_scislosci: http://www.funduszeeuropejskie(...)pl/efs/
...
Unia Europejska dwoi się i troi by aktywować ludzi, a ty byś najchętniej nas wszystkich zamknął w 4 ścianach tak byśmy po cichu zdechli ... ?
Póki co to sam siebie unicestwiasz na każdej płaszczyźnie. Aż żal patrzeć. :(
" też pisałeś że byś mi dał w ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Nerwy ci coraz bardziej puszczają :) , to ci powtórzę coś , gdybym wiedział że nie trafiłem , to by mi było głupio , ale wiem że trafiłem.

@pokrzywiony:
Akurat to wy się zamknęliście w czterech ścianach , ja was nie zamykałem , przynajmniej jeśli chodzi o zarabianie pieniędzy.Unia raptem pozytywna ?
Wjazdy na psyche nie robią na mnie wrażenia.
To nie ja pisałem że chcę ci dać w ryj , ale ty , możesz przyjechać, nie podnoś mi ciśnienia chroniczny jęko kwękaczu.
Tak , tak , już to czytałem , wiem jaki jesteś ...  wyświetl więcej

@gwoli_scislosci: Tymi oszczerstwami i majakami jakie tu wypisujesz w stosunku do ludzi o których nie masz pojęcia, to nawet Anioła spokoju byś wyprowadził z równowagi, mi zwisasz robisz co uważasz za słuszne, bo konsekwencje tego co robisz też będziesz musiał ponieść. Tym bardziej że jak tu sam napisałeś, czytają tu to co piszesz osoby znające cię w realu.
Ps."Akurat to wy się zamknęliście ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
No no , ten sam ton , jak przy stowarzyszeniu.Ty mi też zwisasz , jakoś nie widzę żebym cię zaczepiał specjalnie.
Lepiej doprecyzuj o co chodzi z konsekwencjami i osobami które mnie znają w real.

  Koriolan,  25/10/2017

@gwoli_scislosci: he he ...
Niestety słoneczko ...
Nadal chcesz podnieść swoją wartość poprzez poniżanie innych :-)))
Niestety to nadal nie działa i działać nie będzie :-)))
Prawie nic o mnie nie wiesz bo nie słuchasz. Jedynie projektujesz :-)))
Jeszcze raz Ci powtórzę :-)))
Zobacz kim naprawdę jesteś ... To da Ci wartość :-)))

@Koriolan:
Wiem tyle ile sam napisałeś , ciężko tego nie złożyć , wiem że jesteś kłamcą i osobą bez kręgosłupa moralnego , dalszego ciągu nie będę powtarzał , bo mi się nie chce.
Wiem że jesteś słaby fizycznie, a kombinatorstwo by "przeżyć" to tylko kombinatorstwo.
Twoja bezwartościowość , nie ma wpływu na moją wartość , to już też ci pisałem , nie ma we mnie i nigdy nie było ...  wyświetl więcej

@Koriolan:
Lepiej się pomódl, żebym się nie wnerwił na poważnie , "działacie" razem , Maniek mi grozi , w tle to co było , powaga , ja w końcu stracę cierpliwość , mimo że jestem cierpliwy.
To mnie tu próbowano poniżać i to nie jeden raz i okay luzik , ale nie tym razem.

@Koriolan: ... jak chce to niech idzie na Policje z tymi swoimi skanami,
1.) wtedy wyjedzie jak obrażał tu ludzi piszących pod własnym imieniem i nazwiskiem z pod nicku. Zostanie odfajkowany jako pieniacz, a wtedy gdyby nawet miał racje, to już nikt mu wiary nie da.
2.) Pierwsze co będzie panie kiedy to było ?, tak się pan boi, że bluzgasz dalej po ludziach ?
Jak chce sobie na ...  wyświetl więcej

@gwoli_scislosci: he he ...
To powiedz słoneczko dlaczego tak ciągle poniżasz ludzi ... Oczywiście poza idolem Dylem i innymi trollami :-)))
Ostatnio pogoniła Cię Joanna, Felka i jak zawsze Vivi ... O sobie i pokręconym nie wspomnę ... Bo my jesteśmy Mafia :-)))

@gwoli_scislosci: spoko luzik ...Wszyscy widzą kim jest ... Nawet Felucjanna od razu go rozgryzla :-)))
Choć tylko wiejska baba :-)))
Ale popsutka zjadła na podwieczorek ...
Ja się z nim bujam ... Bo mam w tym interes :-)))

@Koriolan: Ja spadam, nie będę się z elementem tarmosił. :)

@Koriolan:
Inni trolle , to Hamilton na przykład który ma wiedzę która się zbierze na Vivi , Joannę oraz Felkę , dołączając w to was, albo Henear ,spokój, wyważenie , szerokie horyzonty myślowe, oczytanie uuu tu jest moc.

@pokrzywiony: ok
Ja go kocham to z nim jeszcze pogadam :-)))
Żarcie sobie już kupiłem :-)))

@pokrzywiony:
To spadaj , cwaniaczku z miodem w uszach.

@Koriolan: hahah bezpośredniej, jako Jehowy ... jakbym miał zatrudnić nawet i do takiej , takiego kmiota jak ty , to musiałbyś handlować kozim łajnem na głębokiej wsi, albo przyjemne dla ciebie z pożytecznym ...zajmowałbyś się inseminacją macior, bez narzędzi ...z własnym parchatym sprzętem. I zadowolenie twoje i robota zrobiona,a co z tego by wyszło ? cyborg jaki ... podobny do Ciebie, i tak u Szubrawca na talerzu by się znalazło ...

@gwoli_scislosci: he he ...
Hamilton to też niedowartościowany facet ...
Może i ma wiedzę ale i trochę naiwne spojrzenie....
Coz, w wojnie wróblowej wybrał jak chciał ... Waszą stronę :-)))
Trochę słabo ale cóż zrobić ...
Niektórzy to nawet słowa heitingu nie rozumieją :-)))

@Koriolan:
Obaj możecie mi napisać , za co miałbym was szanować, po jednej rzeczy, konkretnie.
"Hamilton to niedowartościowany facet " to to już zabawne.
No ale po jednej rzeczy , za co miałbym cię szanować ?

@Koriolan:
Za postawienie minusa mam cię szanować ? To chyba wszystko prawda ? Prawda.

  Koriolan,  25/10/2017

@Dyl Sowizdrzal: he he he ...
Rusza Cię widzę ta sprzedaż bezpośrednia :-)))
Gorzej jest kuźwa bo jesteś taki jak samczeruno ...
To mi nie pasuje :-)))
Choć mi nie musi pasować ... Ale tu mógłbyś coś zmienić ... To znaczy nie możesz, ale mógłbyś wykazać dobrą wolę ...
Hmm ...
Ale chyba nie wiesz co to woła ... No nic, świata kuźwa nie uratuje ...
Sp ...  wyświetl więcej

@pokrzywiony:
W jakie jajo ? Screeny oglądał już prawnik , a ty dałeś następny.Zgłosić mogę spokojnie , a to czy z tym coś zrobią , to inna bajka , w zasadzie są to już dzięki tobie , groźby powtarzające się.
Powinni ci podziękować.

  Koriolan,  25/10/2017

@gwoli_scislosci: he he he ...
Np za to, że jestem takim samym pierd**lonym Polakiem jak Ty ...
No chyba, że Tu jesteś żydem ... Albo Niemcem ?
.
Hmm ...
Chyba tego nie zrozumiesz :-)))
Może za to, że jestem takim samym człowiekiem ?
Tego pewnie też nie zrozumiesz ...
.
Poddaje się ...
MOZESZ MNIE SZANOWAC TYLKO ZA NIC. ;-)))

@Koriolan:
"Sprzedaży bezpośredniej nie dotykałem w życiu. Kiedyś znajomy podstępem zaprosił mnie na takie gówno ... Nawet nic mu nie zrobiłem ... Ale znajomymi już nie byliśmy :-))) "
A komu "coś " zrobiłeś ? Poważnie za chwilę będzie start.Żadna praca nie hańbi , lepsze to niż wykręcić rentę i nic nie robić.

Żyd, chyba że chodzi ci o religię , to raz. Dla mnie obywatel RP ,

...  wyświetl więcej

  Koriolan,  25/10/2017

@gwoli_scislosci: acha ... Punkty ...
Ja Ci stawiam minusa jak masz plusa. Plusa gdy masz minusa, a gdy masz zero to zostawiam lub nie ...
Ot, taka zabawa :-)))
W każdym razie nie minusije Cię totalnie :-)))
Co i tak jest bez znaczenia ... Ale miłość zobowiązuje :-))))))

@gwoli_scislosci: nie zrozumiałeś popsutku ...
Tu nie chodzi o pracę ... Mi chodzi o to, że Dyl wyklina samczeruno ... A jest taki sam :-)))
Wydaje się jakby Dyl nienawidził siebie ale nienawiść przelewał na innych. Na tzw 'motloch'.
Tylko tyle ;-)))
Mi żadna praca nie przeszkadza. Nawet grzebanie w śmietniku. By im ułatwić robotę i by nie smiecili wokół, wieszam puszki obok śmietnika. Taka braterska pomoc :-)))

@Koriolan:
Dalej podkreślaj swoje lujostwo i się ciesz , właśnie dlatego mam kompletny brak szacunku do ciebie, poważnie ciężko tego nie złożyć i ci powtórzę , ok , każdy ma prawo zostać tylko lujem , ale jak ktoś taki ma występy jak ty , to już troszkę inna bajka.

@Koriolan: hahah Serpo ma racje, że jesteś jak gangrena , zdychasz już z wolna, więc po co dobijać skundlałego czlekopodobnego parcha , gnij w nie swojej norze na starość , wczoraj zapodałem Ci , żebyś coś normalnego napisał ale ty nie potrafisz , a hujterem jesteś też , bo srasz tu dłużej niż ja śmieciu. Kim ty ku...wa dziadu w życiu byłes ? to , że nikim to wiemy, ale ile ludzi żeś oszukał jeszc ...  wyświetl więcej

@gwoli_scislosci: sorry popsutku ...
Normalni ludzie ... To było określenie, że na eioba nie ma normalnych tylko WARIACI ... Taka była myśl przewodnią :-)))
Ale i tak trzeba to połączyć z wypowiedziami Dyla ...

@Dyl Sowizdrzal: e no ...
Wysiłek się trochę bardziej :-)))
Nie mogę z tobą normalnie pogadać ... Chyba coś napisałem ale po owach idź swoją drogą to już tylko żarty ;-)))
.
Hmm ...
Naprawdę bym Ci pomógł ... Tylko nie wiem jak ... Twój umysł to zamknięty krąg ... Jak u Izaury ...
Hmm ...
Podrzucę Ci trochę łajna. Miałem firmę to co miesiąc okradalem tysiące ludzi ;-)))
O dobre to :-)))

@Koriolan: hahah o dobre, dobre, ! już pisze posta. a czekaj to ten burdel z komputerami czy stolec twój wywóz mój ...kormoran usługi szambelana "

@Dyl Sowizdrzal: tak ... To ten ...
20 lat se tam spokojnie siedziałem jak i mamusi za piecem :-)))

Ja Dyl... Walę swych kumpli i ich rodziny. a ich żony... to już w ogóle... w dupie mam tych tych gównojadów. Jam, żem powstał z antymaterii i nienawidzę tych małych brudnych kundli, nazywanych dzieciarnią. Niech debile się nimi zajmują i pieprzą o gównie, w którym tkwią... Jam Dyl.
na razie

@Felicjanna: bez odbioru ...https://www.youtube.com/watch?(...)ztVDVcw
tylko znowu nie odbierz tego zbyt osobiście ...

  Koriolan,  24/10/2017

@Felicjanna: :-)))

@Dyl Sowizdrzal: hahahaha. Dylu- i to ma być co...? Twoje alibi...?

Tak sobie myślę... Na jakiś czas powstrzymam się prze komentowaniem... komentarzy... Dobranoc

@Felicjanna:
Pytasz , odpowiadam , jeśli jesteś tym za kogo się podajesz ,mogę Ci wysłać screenshoty z występów Koriolana i jego "nieobecnego" kolegi buddysty, na mail , sama sobie poczytasz i tak jest tylko część , nie ma akurat jak pisali do kobiety że nikt nie chce jej ruchać , do tej samej która stąd odeszła. Co by o mnie nie powiedzieć , nie zachowuję się tak jak oni.
Spytaj się ...  wyświetl więcej

  Koriolan,  25/10/2017

@gwoli_scislosci: uwierz ... Naprawdę jesteś Super facet ...
Ale nie na naszym tle.
Jesteś Super sam z siebie ... Spróbuj to zobaczyć :-)))

  Koriolan,  25/10/2017

@Felicjanna: możesz robić jak chcesz ...
Ale najfajniej jest CZUC co chcesz i To robić :-)))
To jedyna droga do szczęścia ;-)))))

@Koriolan: hahaha zajebista puenta ... " czuć co chcesz i to robić" ... rady dziada okolice 60+ ktory dymał dziwki z netu , tym samym żonie robiąc całkiem spore poroże, przejebał firmę ( o ile ją miał) pękła mu gała i siedzi od 20 lat na publicznej jałmużnie i utrzymaniu córki ... ot " dobre rady dziada kormorana" przecież Ciebie chłopie, wyśmieje średnio rozgarnięty gimnazjalista, istniejesz chyb ...  wyświetl więcej

@gwoli_scislosci: Widziales to ?

duchowopopsuty:   "@szubrawiec: Szlak bimbrowniczy przecierali"......
Bimbrownicy przecierali nie tylko szlaki ale również przecier do bimbru wszelaki.
Bez bimbru Polak sprawy nie rozbierze a w walce na bimber Polacy to zdolni żolnierze.

@Dyl Sowizdrzal: he he ...
No tak ... Jesteś stanowczo bardziej skomplikowany od przybocznego serpico ... Nie od parady jesteś tu naczelnym troll :-)))
Choć koloratury języka można pozazdrościć ...
:-)))

@Koriolan: od mojej " koloratury" jezyka cokolwiek by to nie znaczyło i tak masz na gaciach więcej odcieni brązu ... umyj dupę i weź sie do jakiejś robociny ... ;-)

@Dyl Sowizdrzal: ech ...
Boli Cię ?
Masz hemoroidy ?
Dlaczego Twoje myśli tam wędrują ?

  tomfszyba  (www),  27/10/2017

Gorący temat . Dyskusja wre jak stos atomowy:)

@tomfszyba: po prostu ... Życie :-)))

  evaheseo,  26 dni temu

https://www.gooseca.eu/canada-(...)48.html Canada Goose Camp Hooded
https://www.gooseca.eu/canada-(...)42.html Rideau Parka
https://www.gooseca.eu/canada-(... ...  wyświetl więcej

  sanderson  (www),  26 dni temu

Nie wiem co ciekawsze, artykuł czy wojna w komentarzach pod nim haha

  Koriolan,  26 dni temu

@sanderson: jak to co ?
To co Cię bardziej podnieca :-)))Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2017 grupa EIOBA. Wrocław, Polska