Login lub e-mail Hasło   

Leciwy dyktator

Jarosław to Breżniew 2.0.
Wyświetlenia: 1.338 Zamieszczono 28/10/2017

.

Do władzy w Polsce doszedł leciwy dyktator Jarosław Kaczyński. - Breżniew XXI wieku.

IV RP to PRL bis. - Jarosław to Breżniew 2.0.

Kaczyński jest gensekiem karłowatym. Nie tylko z powodu konieczności wchodzenia na stołek podczas wygłaszania mowy do ludu. Jest karłem w porównaniu z Breżniewem z powodu micro możliwości, jakie daje dyktatura w Polsce w porównaniu z dyktaturą w Rosji.

Mały człowiek Kaczyński jako prezes i naczelnik jest postacią bardziej kabaretową niż bohaterem horroru, ale niestety może się zdarzyć, że jedynie do czasu tak będzie.

W latach 70-tych i 80-tych modne było pisanie powieści political fiction poświęconych wydarzeniom przewidywanym po śmierci I Sekretarza KPZR, czyli genseka Breżniewa.

Powieści te pisane  były i publikowane w USA i zachodniej Europie. 

Pisanie powieści o tym jak zdychał Breżniew poza zasięgiem bezpośredniej władzy KPZR, było w miarę bezpieczne dla ich autorów. Pisanie w IV RP powieści political fiction w temacie umierania Kaczyńskiego może spowodować kłopoty autora, ale Polska to jest kraj ludzi odważnych.

Nie napiszę powieści political fiction: "co po Kaczyńskim" z powodu lenistwa. Mam do napisania inne ważniejsze rzeczy i nie chcę się rozpraszać. To drugi powód. Napisałem konspekt, który proponuję wykorzystać przy pisaniu powieści o tym co po śmierci nadprezesa.

Oto ten konspekt:

W powieściach political fiction używa się prawdziwych nazwisk opisywanych bohaterów. Kaczyński, Ziobro, Macierewicz, Błaszczak, Kempa, Binienda ... i tak dalej.  Można też wprowadzać postaci fikcyjne urozmaicając powieść o wątek miłosny albo kryminalny. (Wskazane LGBT).

We wstępie należy zamieścić skrótowy, nienatrętny opis przyrody, na tle której rozgrywa się akcja powieści. Czyli opisać ruinę jaką stanowi obecna Polska.

Następnie retrospektywa. Rzut wstecz. Historia życia Kaczyńskiego. Bardzo krótka, ale konieczna dla ewentualnych zagranicznych czytelników. Najlepiej aby to była historia zbeletryzowana. Np. Oparte na faktach wspomnienia Marty Kaczyńskiej.

Po tym wstępie proces dochodzenia do punktu wyjścia, czyli śmierci Kaczyńskiego. Autor może wybrać i opisać ciężką chorobę, zamach, wypadek przy pracy, egzekucję, albo inny powód według własnego uznania.

Następnie walka o schedę za życia Kaczyńskiego. Ofiary tej walki. Polityczne i realne. W tym ofiary śmiertelne. Duże możliwości wykazania się inwencją.

Kulminacja. Opis pogrzebu. Awantury o miejsce pochówku. Demonstracje. Postawa społeczeństwa. Postawa wrogów PiS.

Nowy prezes PiS i jego plany "kontynuowania dzieła nieśmiertelnego wodza" i na jeszcze lepszą zmianę.

Problemy z realizacją planu nowego prezesa. Spiski towarzyszy.

W tle akcji powieści informacje o wydarzeniach zachodzących w świecie zewnętrznym. W USA, w Unii Europejskiej, w Chinach, na Bliskim Wschodzie ... Pole do fantazji, ale także pole  do wykazania się przez autora umiejętnością politycznego "myślenia do przodu".

Powodzenia.

.Adam Jezierski

.

Podobne artykuły


11
komentarze: 16 | wyświetlenia: 468
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1212
10
komentarze: 26 | wyświetlenia: 651
9
komentarze: 608 | wyświetlenia: 1613
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 520
8
komentarze: 38 | wyświetlenia: 1003
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 354
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1656
7
komentarze: 4 | wyświetlenia: 640
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 797
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 766
5
komentarze: 1 | wyświetlenia: 681
294
komentarze: 63 | wyświetlenia: 105365
181
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1193609
153
komentarze: 44 | wyświetlenia: 131147
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  29/10/2017

Kaczyński to raczej późny Gomułka. Otoczony wazeliniarzami, którzy mówią mu to co chce usłyszeć.

  Hamilton,  29/10/2017

Ja marzę by nadprezesem PIS został pan poseł Marek Suski.

@Hamilton Starszy:
Od tego kto po śmierci Kaczyńskiego przechwyci wadzę, zależy dalszy rozwój wypadków w Polsce i okolicach. To dobrze, że kiedyś Tymiński przegrał wybory z Wałęsą. Nasze pokolenie było jednak mądrzejsze i nie wybrało człowieka niesprawdzonego. Nie wybrało człowieka znikąd, ale nie umiało wychować następców i ma Dudę !

Breżniew w niektórych sondażach w Rosji wyprzedza popularnością i sympatią Lenina. Obyśmy my Polacy nie osiągnęli takiego stanu umysłu.

@Hamilton Starszy:
Grupa ludzi, mała czy duża, potrzebuje przywódcy. Zauważ, że np. zwiedzanie miasta przebiega sprawnie, gdy jest przewodnik, który grupie podaje wskazówki dotyczące poruszania się..
Przewodników potrzebują też narody i społeczeństwa. W tęsknocie za wodzem myślą o przywódcach z przeszłości. wybierając i gloryfikując któregoś z nich.
Przeważnie nie bardzo jest z czego wybierać...-:)

@Adam Jezierski: to dotyczy społeczeństw słabych, gdzie istnieje potrzeba kogoś kto za nich naprawi świat. Silne społeczeństwo to społeczeństwo obywatelskie. Takie reguły już nie działają z taką siłą w państwach zachodnich, a zwłaszcza w Danii, Norwegii, Finlandii, Szwecji i kilku innych. To jednak wymaga czasu. Rosja nigdy nie liznęła nawet demokracji, więc oni po prostu tego nie znają i nie czuj ...  wyświetl więcej

@Adam Jezierski: Mądry władca tworzy warunki by opłacało się wysilić, przebiegły władca tworzy "programy socjalne" i stwarza iluzję, że coś daje. W rzeczywistości ludzie dostają to co sami wypracowali i nie jest to żadną łaską. 500 + jest takim przykładem. Ten sam efekt społeczny byłby gdyby w sposób przemyślany z korzyścią dla mniej zarabiających i mających dzieci podniesiono progi podatkowe, ale ...  wyświetl więcej

@Hamilton Starszy:
Demokracja sprawdza się w krajach małych, jednolitych narodowościowo i religijnie. W imperiach multikulti takich jak Rosja sprawdza się dyktatura. Jest mnóstwo przykładów.
Ostatnio USA idzie po śladach Starożytnego Rzymu. Za demokratyczną fasadą powstaje cesarstwo.

@Hamilton Starszy: Wielu ludzi uważa, że przywódcy, a w szczególności rząd jest zupełnie zbędny. To błąd.
Każdy człowiek, ale także każde zwierzę, musi w swoim życiu podejmować nieprzerwanie najróżniejsze decyzje. Podejmujemy je świadomie, lub nieświadomie. Nasz mózg służy do wypracowania i podejmowania decyzji. Podejmujemy decyzje samodzielnie, lub pod jakimś naciskiem. Czasem, ktoś podejm ...  wyświetl więcej

@Adam Jezierski: jakie multikulti jest w Rosji w porównaniu z USA, czy W. Brytanią.? Jeśli twoja teza byłaby prawdziwa to w Polsce istnieją wręcz cieplarniane warunki dla demokracji. A wystarczy jeden malutki, zwykły poseł i może niebawem zgarnąć wszystkie kocki jak Kim Un Yes.

@Hamilton Starszy:
Oczywiście, ze warunki są "cieplarniane" i dlatego dochodzi do perwersji: >>> http://eiba.pl/1k

@Adam Jezierski: piszesz o polskiej demokracji z okresu XV wieku. Tyle, że to była demokracja dla ok. 15 % populacji, dla stanu szlacheckiego. Brak dynastii spowodował jej rozwój, bo trzeba było wprowadzić mechanizmy obrony przed władzą absolutną, ale z drugiej tworzył warunki dla prywaty i podsycał postawy roszczeniowe. I skończyło się tak jak się skończyło. Teraz cierpimy na budowany przez wieki ...  wyświetl więcej

@Hamilton Starszy:
U nas kilkanaście procent ludności stanowiła szlachta. Ludności posiadającej pełne prawa polityczne! Mieszczanie, Chłopi i Żydzi także mieli szereg przywilejów. Przywilejów, których nikt nie miał prawa ich pozbawiać. Przywilejów, to znaczy, że mieli prawo do czegoś, podczas gdy szlachta tego prawa nie miała. Sama odebrała sobie np. prawo do zajmowania się handlem i rzemio ...  wyświetl więcej

I didn’t plan it, but you’re the best thing that’s ever happened to me

ead more...

http://taruhanbolasbobet.net/
http://www.majalahseks.com/

Get free holiday tickets to Bali 3 days 2 nights by attending the event from my official website <a href="http://www.qqrajapoker.info/" target="_blank">qqpokeronline</a>

@kacamata:
To jest evergreen.

@kacamata:
Evergreen czyli zawsze świeży, zawsze ważny, zawsze na czasie.

  Hamilton,  07/12/2018

@Adam Jezierski: boję się zapytać, który twój artykuł jest zawsze świeży, zawsze ważny, zawsze na czasie. Nie mogę znaleźć. I chyba nie jestem wyjątkiem, bo tłoku nie ma.

Tu jest evergreen.

@Adam Jezierski: A tu moja odpowiedz...

@jotko49:
Krzyż na drogę.

@Adam Jezierski: Odsłaniasz swą obrzezaną moralność -zapęd Prałata, motywy Piłata...

@jotko49:
Co sądzisz o prałacie Henryku Jankowskim?

@Adam Jezierski: podobno jest już projekt nowej ustawy. Policja za wykroczenia zamiast mandatów będzie wręczała twoje every do czytania.

@Adam Jezierski: Sądzisz? Szczególna kasta ma na to wyłączność.
Nie on jedyny lubił dzieci, mimo iż nie dysponował komorami gazowymi.
Ostatecznie jako wybitny wywiadowca Tw, Pajac, dobrze wiesz komu Bolek się spowiadał (czy też odwrotnie), toć to twój somsiad. Przeskocz zwyczajowo przez płot i spytaj, chyba już wstał, mimo iż na nim całe dni pidżamka z logo tym samym co u ciebie.
Nie rżnij głupa wyciąganiem swego ewergrena z szamba przy Motławie...fuj. B.O.

@jotko49:
Z tego co wiem to Jankowski treść spowiedzi przekazywał do SB.

@Adam Jezierski: nie dziwię się Adamie. Agenci specsłużb twojej klasy od dawna podsłuchują konfesjonały i mają materiały na evergreeny.

@Hamilton:
Wałęsa spowiadał się a treść spowiedzi trafiała do teczki "Bolek".

@Adam Jezierski: prałat przyjeżdżał do Wałęsy spowiadać, a sąsiedzi przybijali sobie uszy do płota. Na pewno wszystko wiesz, ale przez wrodzoną skromność milczysz.


Najwyższym stopniem zarozumialstwa jest Wielkoduszność.
Człowiek wielkoduszny jest do tego stopnia przekonany o swojej nadzwyczajności, że wszelkie objawy krytyki przyjmuje z wyrozumiałością dla idiotów, którzy wpadają na pomysł, żeby krytykować przejawy jego wielkości.

  Hamilton,  08/12/2018

@Adam Jezierski: znam tę twoją definicję:
1) Zwykłe prymitywne zarozumialstwo.
2) Hipomania.
3) Megalomania zwana też manią wielkości.
4) Wielkoduszność.
Tylko jeśli ją przyjmiemy to zupełnie braknie miejca dla ludzi normalnych, bo każdy kto cię oleje będzie super-zarozumialcem. I tak źle i tak niedobrze. Tę listę powinni zamykać samozwańczy autorzy evergreenów.

@Adam Jezierski:
"Najwyższym stopniem zarozumialstwa jest Wielkoduszność. "
Ta teza jest już drogi kolego nieaktualna, bo ...
obecnie najwyższym stopniem zarozumialstwa jest, HAMiltomania powszechna. ;)

  Hamilton,  08/12/2018

@pokrzywiony: w domu psa nie masz, a tu kolegów szukasz. Podlizałeś się, to idź pobawić się z dziewczynkami w ciuciubabkę kaznodziejo moralności.

  Serpico,  08/12/2018

@Adam Jezierski:
Jeszcze Adaś nie zrozumiałeś że użyłeś złego terminu ? Błagam .....

@pokrzywiony:
Będąc tobą bym się zamknął , kwiczałeś parę miesięcy o faszyzmie, ale idzie ci całkiem dobrze, eliminowanie ze społeczeństwa pedofili , którzy nie molestują dzieci, żyją ze swoja chorobą.I ty chcesz ich wyeliminować ze społeczeństwa mimo to tego że nie robią nic negatywnego ? Nie ma takich ? Ależ tak są , żyją , PRACUJĄ.
Jedyna ich dysfunkcja to seksualność. Aż taka duża ? Kim ty jesteś żeby zabraniać im prawa do częściowo normalnego życia , no k... kim ?

@jotko49:
Broniąc Jankowskiego wykazujesz się brakiem moralności.

  Hamilton,  08/12/2018

@Adam Jezierski: poza tym hipomania jest zaburzeniem występującym obok stanów depresyjnych. I jego związek z zarozumialstwem jest żaden panie wybitny psychologu.
Broniąc swojej definicji zarozumiałości wykazujesz się brakiem podstawowej wiedzy.

@Hamilton:
Hipomania to mniejsza megalomania.
Zapytaj psychiatry.

@Adam Jezierski: Hipomania to zaburzenia nastroju i ma tyle wspólnego z zarozumialstwem co hipoteka z hipodromem uczony kolego. Jeśli zaś chodzi o zarozumialstwo to nie będę rywalizował z panem hrabią. Oddaję pole bitwy walkowerem uznając twą ogromną przewagę.

@Hamilton:
Zapytaj fachowca.

  Hamilton,  08/12/2018

@Adam Jezierski: zmień fachowca. Objawy hipomanii:
- znaczne polepszenie nastroju; wesołkowatość; gadatliwość; znacząco zmniejszoną potrzebę snu, drażliwość i tendencję do łatwego wybuchania gniewem; gonitwę myśli i przyspieszenie toku myślenia; poczucie wyjątkowej ważności własnej osoby; wyostrzenie zmysłów, jednoczesne zajmowanie się wieloma zadaniami; tendencję do łatwej rozpraszalności ...  wyświetl więcej

@Hamilton:
Przy takich objawach uważasz, że nie jesteś zarozumiały? Bo to nietrwałe? Bo czasami umiesz ukrywać swój stan?

@Adam Jezierski: ty już jako dziecko wszystko wiedziałeś lepiej niż twoi rodzice i nauczyciele. To ci zostało na starość. Tobie wydaje się tylko, że coś wiesz. I to ci wystarcza by być sam dla siebie niezaprzeczalnym autorytetem, co często akcentujesz linkując do swoich artykułów co ma decydować o twojej jedynie słusznej racji.

@Adam Jezierski: jestem tu jednym z nielicznych, którzy walą prosto z mostu to co myślą nie podlizując się nikomu. Nie wiem czy to wada czy zaleta, ale zawsze tak ze mną było. Nie pieprz o jakimś ukrywaniu mojego stanu, bo się ośmieszasz. Nie jestem też do tego stopnia zarozumiały by w koło macieju pierd... że piszę jakieś evergreeny i ostentacyjne reklamować własne arty.

@Adam Jezierski: używasz słowa którego znaczenia nie rozumiesz, ale do mnie masz pretensje, że jestem zarozumiały, bo ci to udowodniłem.

@Hamilton:
Nie mam pretensji. Jestem WIELKODUSZNY.

@Adam Jezierski: tego ostatniego słowa też nie rozumiesz.
WIELKODUSZNY Adaś Ocenione artykuły: 89
małoduszny Hamilton Ocenione artykuły: 2167
Aż tak się boisz, że ktoś mógły być troszeczkę lepszy od ciebie wybitny hrabonscku. Przeczytaj ze zrozumieniem , bo coś ci słabo wychodzą te argumenty
https://sjp.pwn.pl/sjp/wielkoduszny;2535932.html

@Hamilton:
W populacji zarozumialstwo może występować w różnym stopniu natężenia. Istotna jest skala pomiarowa i stosowana terminologia.
Oto proponowana skala zarozumialstwa:
1) Zwykłe prymitywne zarozumialstwo.
2) Hipomania.
3) Megalomania zwana też manią wielkości.
4) Wielkoduszność.
Więcej"> ...  wyświetl więcej

@Adam Jezierski: to ty sobie to wymyśliłeś hrabonscu. Nie potrafisz już czytać innych tekstów poza własnymi evercuśtam? Przeczytaj definicję w słowniku języka polskiego
- hipomania
- wielkoduszność
Ty masz takie wielkie duszności, że się nam chłopie udusisz w tej swojej wielkości.

@jotko49:
Co to jest obrzezana moralność???

@jotko49:
Co to jest obrzezana moralność?

@Adam Jezierski: Panie Adaś,ja wiem żeś pan spryciulka,ale nie nadużywaj pan tego,bo się chopy zorientują w końcu i nie będzie odsłoń,hehe i co będzie nasz Kostuś z wujem Hamiltonem licył?

@szubrawiec:
Moi czytelnicy nie czytają Sadowskiego, Kostki, Koriolana i Hamiltona.

@Adam Jezierski: Sugerujesz pan,że ww.,prezentują podobny poziom?

@jotko49:
Cyt Jotko49: - @Adam Jezierski: Odsłaniasz swą obrzezaną moralność -zapęd Prałata, motywy Piłata..

@jotko49:
Co to jest obrzezana moralność?

2 cytaty z Jotko49
1) @Adam Jezierski: Odsłaniasz swą obrzezaną moralność -zapęd Prałata, motywy Piłata...
2) @Adam Jezierski: Sądzisz? Szczególna kasta ma na to wyłączność.
Nie on jedyny lubił dzieci, mimo iż nie dysponował komorami gazowymi.
Ostatecznie jako wybitny wywiadowca Tw, Pajac, dobrze wiesz komu Bolek się spowiadał (czy też odwrotnie), toć to twój somsiad. P ...  wyświetl więcej

@jotko49:
Co to jest obrzezana moralność?

@Adam Jezierski: Spytaj się swego Rabina, skoro tatusia już niemasz, to taż twa rodzina...
I nie zawracaj upierdliwcze więcej gitary, niczym komsomolec po zmianie wartości swej wiary...

@jotko49:
Hamilton cipo może dać mi minusa i znowu będziecie zgodni.

@Adam Jezierski: szanowny pan hrabia zachowuje się jak nieokrzesany pastuch. Słownictwo i sposób wyrażania emocji godne gentelmenela spod monopolowego.

@Hamilton:
Nie klnę jak arcybiskup Głódź.

  Hamilton,  05/11/2019

@Adam Jezierski: no jeszcze nie panie hrabio ale proszę nie chodzić na msze arcybiskupa, bo będzie jeszcze gorzej i będzie pan pisał jedynie evergreeny dla żuli i meneli na ścianach i płotach Gdańska.

@Hamilton:
Na msze chodzę niezwykle rzadko. Ślub albo pogrzeb w rodzinie to jedyne okazje.
Na mszy odprawianej przez Głodzia nigdy nie byłem, ale byłem na imprezach politycznych z udziałem Głódzia. Np. Na zebraniu w Europejskim Centrum Solidarności, na którym Głódź zaatakował kardynała Marxa i zażądał wydania Polsce zwłok biskupa Spletta.

@Adam Jezierski: w przyszłości panie hrabio proponuję nie zapraszać tego huncwota na żadne uroczystości.

@Hamilton:
Ja nie zapraszałem tych biskupów.
Żeby było śmieszniej zapraszał ich i mnie Paweł Adamowicz.

@Adam Jezierski: sorry panie hrabio. Byłem przekonany, że władze Gdańska konsultują swoje decyzje z panem hrabią.

@Hamilton:
Bardzo rzadko konsultują.
Mogliby uniknąć wielu błędów, ale ludzie przeważnie są "najmądrzejsi na świecie" jak eiobowy Hamilton i "wszystko wiedzą lepiej".
Dopiero gdy wydarzy się katastrofa, rozglądają się za doradcami.

@Adam Jezierski: wiem Adamie i na wiosnę zgłoszę się do ciebie na konsultacje jak posadzić pietruszkę by nic nie wyrosło. A teraz poradź mi jak napisać artykuł by mieć poniżej 300 czytelników.

@Adam Jezierski: Adasiu w miarę upływu lat zdaję sobie sprawę jak niewiele wiem i jak krótki jest mój rozumek. Ja miałem w życiu pecha bo trafiałem zawsze na mądrzejszych od siebie nauczycieli a ty szczęście bo trafiałeś na kompletnych idiotów, którzy uczyli się dopiero od ciebie. I chyba dlatego niechętnie doradzam.

@Hamilton:
1) "W fizyce ważniejsza od wiedzy jest wyobraźnia. - Albert Einstein.
2) Trzy słowa wymienione w tytule tego artykułu, są znaczeniowo bliskie i bardzo odległe od siebie zarazem. Są też bardzo różnie rozumiane.
Zacznijmy od tego, że wiedza nie jest inteligencją, inteligencja nie jest mądrością, a mądrość nie jest wiedzą.
Więcej: >>> http://eiba.pl/4

@Adam Jezierski: najgorzej jak wyobraźnię, inteligencję, wiedzę i mądrość zastąpi pycha.

@Hamilton:
Uczyłem się fizyki od Newtona, Einsteina, Maxwella, Boltzmanna …
Uczyłem się biologii od Darwina, Pasteura, Mendla …
Uczyłem się matematyki od Leibniza, Pascala, Gaussa, Hilberta, Laplace'a ...
Nie byli nauczycielami w moim liceum, ale każdy mógł się od nich uczyć …-:)))

  Hamilton,  05/11/2019

@Adam Jezierski: jak to było ? Aha - Mali ludzie mówią o ludziach. Adaś slogany nie czynią z człowieka mędrca. Tak samo jak powoływanie się na wielkie nazwiska.

@Hamilton:

Co to jest obrzezana moralność?

@Hamilton:
Przeczytanie artykułów Einsteina nie jest chowaniem się za Einsteinem.
Przeczytanie dzieł Darwina nie jest chowaniem się za Darwinem.

  Hamilton,  05/11/2019

@Adam Jezierski: to nie mój slogan, coś pomyliłeś Adaśko.

@Hamilton:
"Mali ludzie mówią o ludziach" to jest chińskie przysłowie.

  Hamilton,  05/11/2019

@Adam Jezierski: przeczytanie Szekspira nie uczyni z nikogo pisarza na jego miarę.

@Hamilton:
Temu, kto Szekspira nie czytał, trudno jest zostać dramatopisarzem.

  Hamilton,  05/11/2019

@Adam Jezierski: mali ludzie jak nie potrafią niczego sensownego wymyślić cytują chińskie przysłowia i często wpadają we własne sidła stając się zakładnikiem tych sloganów.

  Hamilton,  05/11/2019

@Adam Jezierski: dość absurdalna teza, bo nie byłoby Szekspira. Nie mógł przecież przeczytać swych dramatów przed ich napisaniem.

@Hamilton:
Mali ludzie dzień w dzień, godzinami dyskutują na eioba.pl o Mańkach, Maćkach, Mariolkach ...

@Hamilton:
Szekspir bardzo dużo czytał.

  Hamilton,  05/11/2019

@Adam Jezierski: hahaha - a wielcy linkują i posyłają do swoich evercustamów z nadzieją na punkcik.

  Hamilton,  05/11/2019

@Adam Jezierski: podobno czytał tylko swoje evergreeny i miał najwięcej linków w internecie.

@Hamilton:
Szekspir dobrze znał historię Europy.
Swoją wiedzę wykorzystywał pisząc dramaty.

@Hamilton:
Ciekawym jest, że z dzieł Szekspira można wiele dowiedzieć na temat historii, natomiast nic nie można dowiedzieć na temat chrześcijaństwa.
We wszystkich dziełach Szekspira nie ma ani jednego odwołania do Biblii.

  Hamilton,  05/11/2019

@Adam Jezierski: ależ on nie pisał o histori Europy. Jego twórczość to genialny opis ludzkich emocji. Ty czytasz coś oprócz swoich dzieł ?

@Hamilton:
Z moich evergreenów wynika, że:
Czytałem Newtona, Einsteina, Maxwella, Boltzmanna …
Czytałem Darwina, Pasteura, Mendla …
Czytałem Leibniza, Pascala, Gaussa, Hilberta, Laplace'a …
Z dramatów Szekspira wynika, że: dużo czytał na temat historii.

  Hamilton,  06/11/2019

@Adam Jezierski: szkoda, że nie czytał twoich evergreenów. Cywilizacja Europy i świata poniosła niepowetowane straty.

@Hamilton:
Czytanie moich evergreenów nie zawsze wywołuje pozytywne skutki.
Są przypadki, że wzmacnia niemoc twórczą...-:)))

  Hamilton,  08/11/2019

@Adam Jezierski: coś ty Adasiu połowa polskich rolników chce wyjechać z konewką na Saharę uprawiać pietruszkę.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska