Login lub e-mail Hasło   

Kiedy Polacy-jedną rodziną?

Wiara opiera na przekonaniach,a rozum spycha n bocznice
Wyświetlenia: 795 Zamieszczono 02/11/2017

Polska - Karola WOJTYŁY zrodziła patologie.Ludzie wilkiem patrzą,miast mostów pojednania mury budują wokół siebie , biedni, emeryci żebrzą .Mnożą się gwałty i rozboje ,alkoholizm i narkomania . To spuścizną komuchów -powiadają krzewicieli "dobrej zmiany , Pielgrzymki,różance do granic i smoleńska religia gwarantem tej  odnowy !

Wciskali i poprzednie ekipy kowalskim podobne brednie  i dupa blada! ... Ojczyźnie nie miała,nie ma uczciwego gospodarza, ,niespokojna i niezadowolona miota i- obcym daje dupy! ” ,do Pitki i bitki gotowa ”-,sejmikuje  ,intryguje,międzynarodowe skandale wywołuje!  - Polskie piekło-jak normalnie żyć? Stawiamy i burzymy pomniki,chandryczymy o cmentarze, umarłym nie dajemy spać,wyrzucamy ich grobowy .Ojczyzna matką wszystkich Polaków kiedy będzie ? Ta macocha dzieli nas na sorty,dekomunizuje,demonizuje,straszy Putinem,ale  dzieci jej nie szanują !!

Kogoż mają naśladować? Księdza rozpustnika,miejscowego pasibrzucha,posłów osłów ? Zgniliznę moralną władzy i Kocioła czuć nawet w przedszkolu ! Jakiego wychowałaś takiego masz kiedyś powiedziałem ojcu! - niedaleko pada jabłko od jabłoni , wiele masz po nim potwierdziła matka. Niepowodzenia zwalać na garb tylko poprzedników i wciskać brednie w umysły nie uchodzi . Obecnie więcej nauczycieli niż uczniów ,a patologiczne metody wychowania  "przewodniej siły narodu" frustruje umysły .Oskarżać więc za makabryczne wyskoki młodzieży nie wolno   ,a wieszać na szubienicy sprawców tych patologii- zabrakłoby dla nich szubienic.

Wojna Polsko-polska. waśnie z sąsiadami i zbrodniczy sojusz z judaszowskim bratem zza oceanu kształtują ich świadomość . I złość i z tego powodu, frustracja, znęcanie nad własnym zdrowiem, ten    system,uczy ich podcinać gałązkę na której się siedzi!

Swata tym nie naprawimy.!Zycie króciutkie, wczorajsze nie wróci, a wskrzeszanie to daremne żale!,Patrzę na  nasze "liberum veto,rokosze" ,miesięcznice,różance do granic przez pryzmat doświadczeń,są dla mnie podstawowym kryterium prawdy,i dla tego na przekonaniach ,jak rzesza kowalskich nie buduję już wartości!Przekonania ,a prawda ,pasują do siebie jak garbaty do ściany. I  dlatego   wiem,że filantropem i obrońcą uciemiężonych kościół i władza  są tylko w słowach , grabią do siebie, a uczciwość ich - czek bez pokrycia,frazes! Wierzyłem im kiedyś - z ręką w nocniku obudziłem.Amen

Podobne artykuły


13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1192
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 716
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1350
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1568
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 922
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1311
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1540
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1315
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 720
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 401
11
komentarze: 81 | wyświetlenia: 1079
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 908
11
komentarze: 65 | wyświetlenia: 1181
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Twoje gorzkie slowa Szymonie sa miodem na dusze moja :-)

@miro von kässelbach:- Wojna rozumu nauczyła sąsiednie kraje - Niemców,mądrością rozsądkiem żyją , na losy innych wpływają...a Polacy---tylko ryją i gałąź na której siedzą podcinają. Pozdrawiam

Ech ...
Masz rację ...
Tacy już Polacy są :-)

@Koriolan: PozdrawiamDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska