Login lub e-mail Hasło   

Seksoholizm w natarciu

Ateiści nie maja szansy na wieczna ekstazę przy której orgazm w trakcie kopulacji z osobnikiem typu "gender" to tylko pikuś. Lewacy obnażyli swoje twarze i intencje
Wyświetlenia: 348 Zamieszczono 05/11/2017

Zaangażowana niegdyś w proaborcyjny „Czarny Marsz” modelka Anja Rubik wraz z „Wysokimi Obcasami” – dodatkiem do „Gazety Wyborczej” – rozpoczęła akcję propagującą edukację seksualną w najgorszym wydaniu. Wśród tematów skierowanych... do dzieci (sic!), jest homoseksualizm (o którym opowiada Robert Biedroń) a także masturbacja, antykoncepcja i pigułki wczesnoporonne opisywane przez innych celebrytów.

 

Akcja opisana przez „Wysokie Obcasy” ma na celu nie tylko gorszenie dzieci i nasączanie ich głów homoseksualizmem, ale także promocję konkretnego środowiska – Grupy Edukatorów Seksualnych „Ponton”. Okazuje się, że akcja, której twarz oddało wiele znanych postaci ze świada show-biznesu to także doskonały pretekst do ataku na Kościół. 

 

Anja Rubik w roku 2016 wspierała feministki walczące podczas „Czarnych Marszów” z obywatelską inicjatywą „Stop Aborcji”. Tym razem modelka zdecydowała się uderzyć w zdrową, katolicką moralność przy pomocy innych metod. Dodatek do „Gazety Wyborczej” pisze o tym bez krępacji: „Edukacji seksualnej nie doczekaliśmy się w polskiej szkole – zamiast tego mamy wychowanie do życia w rodzinie, które stawia na tradycyjne wartości. Dobra zmiana zastąpiła edukację seksualną katechizmem”. Rubik apeluje więc, by w ramach buntu, „cała Polska mówiła o seksie”.

 

Udział w inicjatywie wzięli celebryci. Część z nich poznaliśmy już jako uczestników proaborcyjnych „Czarnych Marszów” lub wieców antyrządowych. Tym razem wspólnie z Rubik artyści-aktywiści nakręcili krótkie filmiki na wskazane przez modelkę tematy.

 

Jakie kwestie poruszają? Otóż mówią między innymi o masturbacji (temat omawia Marta Frej, malarka i współzałożycielka Klubu Krytyki Politycznej w Częstochowie). Frej bynajmniej samogwałtu nie potępia. Antykoncepcja przybliżona została przez blogerkę modową Maffashion, pigułki wczesnoporonne zwane także tabletkami „dzień po”, promuje aktorka Roma Gąsiorowska a homoseksualizm opisywany jest przez praktyka – Roberta Biedronia. Jak więc widać, Anja Rubik zwróciła się do osób pewnych pod względem ideologicznym – nie autorytetów naukowych – co jasno wskazuje, że cała akcja ma na celu indoktrynację i gorszenie dzieci, nie zaś edukację rozumianą jako kształcenie poprzez zdobywanie wiedzy.

 

Celem kampanii #sexedpl są dzieci. Rubik mówi o tym wprost w rozmowie z „Wysokimi Obcasami”. – Chcę, by [filmy – red.] dotarły do młodych ludzi i ich rodziców – stwierdziła. Jakie modelka ma doświadczenie w wychowywaniu? Żadne. Sama bowiem dzieci nie ma, na co uwagę zwróciła w programie „W tyle wizji” aktorka Dominika Figurska, matka piątki dzieci, której nie podoba się lewacka indoktrynacja.

 

Trudno by tak zaprojektowaną „edukację" pochwalili przedstawiciele środowisk pro-rodzinnych.  W rozmowie z PCh24.pl sprawę komentuje Paweł Kwaśniak, prezes Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny. – Środowiska liberalne, feministyczne, środowisko „Gazety Wyborczej” nie odpuszcza i my, jako rodzice, ale też działacze organizacji społecznych nastawionych na afirmację rodziny i życia, musimy być niezwykle czujni. Nie jest tak, że skoro władzę sprawuje rząd nominalnie konserwatywny, to jesteśmy wolni od zagrożeń. Są środowiska, które czyhają na to żeby uderzyć w rodzinę i prawo rodziców do przekazywania swoim dzieciom wiedzy o ludzkiej seksualności. Widzimy teraz kolejną odsłonę, akcję gwiazd, gwiazdek, celebrytów i „Gazety Wyborczej”. Pod płaszczykiem – jak sami to określają – „rzetelnej wiedzy” o seksualności zachęcają młodych do przedwczesnej aktywności seksualnej w całkowitym oderwaniu od kontekstu miłości i odpowiedzialności – ostrzega. 

 

Obejrzałem kilka klipów celebrytów. To po prostu instruktarz dotyczący prowadzenia życia seksualnego. Oczywiście nie ma mowy o powstrzymaniu się z rozpoczęciem współżycia do czasu zawarcia ślubu, jest za to mowa o „zabezpieczaniu”. Ciąża i dziecko jest w tym kontekście przedstawione jako coś złego, niepożądanego. Nie ma w tym żadnej otwartości na ludzkie życie. Jest za to nastawienie na użycie drugiego człowieka do własnych przyjemności – zauważa prezes Kwaśniak. – Ta kampania jest zakrojona na szeroką skalę i jest bardzo niebezpieczna. Dlatego też wszystkie media, które chcą młodzież i dzieci chronić przed deprawacją, powinny się bardzo mocno zmobilizować, aby przekazywać informacje o ludzkiej płciowości w kontekście prawdy o miłości – dodaje. 

 

Podobnie akcję celebrytów postrzega Magdalena Trojanowska z Inicjatywy „Stop Seksualizacji Naszych Dzieci". – Mamy do czynienia z wojną światopoglądową. Przeciwstawia się wartości rodzinne treściom prezentowanym przez seksedukatorów, mówiących o „prawach seksualnych”. Mówi się o tym, że seks jest i dla dziecka, i dla starszych, że nie ma ograniczeń ani dla ekspresji w tej materii, ani dla wieku. To nie jest edukacja dla dzieci, które mają potem potrafić panować nad popędami, ale służąca rozwijaniu tych popędów. Jeżeli sprowadzamy społeczeństwo do parteru, do popędowego sposobu myślenia, to skutki społeczne będą opłakane – ocenia.  Trojanowska dodaje, że inicjatywom takim jak akcja firmowana przez Anję Rubik sprzyja bierność rządu, który nie spieszy się z uregulowaniem tego rodzaju kwestii. Tymczasem potrzebne są rozwiązania prawne stawiające tamę seksedukacji i pornografizacji dzieci.

 

Inicjatywę celebrytów krytycznie ocenia także ks. prof. Dariusz Oko. Wskazuje on, że ludzie ci podjęli się zadań, do których nie są merytorycznie przygotowani. – To nie edukacja dzieci, ale de facto deprawacja. To, czym się ona kończy, widzimy na Zachodzie. W Niemczech w ramach wychowania do życia seksualnego namawia się dzieci na przykład do tego, by wybrały zawód prostytutki – przestrzega.

 

Ksiądz profesor Oko ma więc prostą radę dla polskich rodziców: Trzeba zrobić wszystko by bronić dzieci przed tego rodzaju „edukacją”. – Ludzie, dla których często seks zajmuje miejsce Boga, chcą wychowywać dzieci, by te dla seksu poświęciły wiarę, rodzinę, małżeństwo, swoją przyszłość. Znamy konsekwencje takiego wychowania: dzieci częściej zapadają na choroby weneryczne, AIDS, pojawiają się niechciane ciąże i aborcje. Takie są skutki.

 

Nikt nie chce tego dla swoich dzieci. Strzeżmy je więc przed seks-edukatorami, nawet jeśli dołączyli do nich znani ludzie, których do tej pory postrzegaliśmy jedynie jako sympatyczne, a więc wzbudzające zaufanie, twarze z telewizji. 

 

 

Michał Wałach, Marcin Austyn

 

 Read more: http://www.pch24.pl/beda-gorszyc-twoje-dziecko--celebryci-w-sluzbie-seksualizacji,55861,i.html#ixzz4xXG9mENm

Podobne artykuły


13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 636
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 820
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 1146
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1414
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1106
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1108
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1320
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1238
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 665
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1401
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 405
11
komentarze: 65 | wyświetlenia: 441
11
komentarze: 69 | wyświetlenia: 507
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Swistak też uważam, że edukacja seksualna TAK, ale dopiero po urodzeniu 3 dzieci. I koniecznie prowadzona przez siostry zakonne i księży dobrodziejów. To zapobiegnie gender i biegunkom.

Ksiądz profesor Oko, to... . Nie chodzi wcale o to, że seks może zastąpić Boga. Wielu nie wierzy. Tu chodzi o to, że seks, sam w sobie, bez dodatku bliskości, miłości, związku, jest tylko podniecającą czynnością i powoduje uzależnienie, takie same jak alkohol czy narkotyki. Wypicie lampki wina (kilku) w dobrym towarzystwie, to coś super. Piwo nad rzeką itd, ale wypicie dwóch litrów czystej i robie ...  wyświetl więcej

@Janusz Nitkiewicz: Nie kto inny jak KK zwulgaryzował sex do granic możliwości poprzez swoje "nauki". W żadnej innej kulturze nie ma tylu wulgaryzmów związanych z seksem i prokreacją co w kulturze chrześcijańskiej, a zwłaszcza katolickiej. To celibat jest wynaturzeniem.
"1.Nauka ta zasługuje na wiarę. Jeśli ktoś dąży do biskupstwa, pożąda dobrego zadania. 2 Biskup więc powinien być nienagan ...  wyświetl więcej

@Hamilton Starszy: Masz racje ! Bardziej chorego spojzenia na sex niz ten nikt nie moze "przebic"
585 r. – Synod w Macon, gdzie zastanawiano się nad takim oto dylematem duchowym: „czy zasłużona niewiasta, w trakcie zmartwychwstania ciała nie będzie musiała przeistoczyć się najpierw w mężczyznę, nim wejdzie do raju”. Podczas synodu jeden z biskupów błysnął oświadczeniem, że kobiety nie są lu ...  wyświetl więcej

@Janusz Nitkiewicz: Religia w szkole deformuje ludzi na cale zycie.

  Hamilton,  05/11/2017

@zakrawarski: "wychowani i wykształceni" przez KK Tomasz i Małgorzata Terlikowscy przekonują, że dziewczynki szczepione przeciwko wirusowi HPV, który powoduje raka szyjki macicy, będą bardziej swawolne seksualnie. Q...wa XXI wiek i w Polsce kołtun zapierdala za kołtunem.

@Hamilton Starszy: Fanatyczni katolicy to najczarniejsza "dziura" w polskim spoleczenstwie.
Tym bardziej nienaturalna bo widza siebie samych jako wzor do nasladowania.

  Hamilton,  05/11/2017

@zakrawarski: najgorsze jest to, że czują "misje dziejową" i chcą naprawiać świat narzucając innym swoje chore wizje. A ta wizja to państwo wyznaniowe, gdzie KK będzie decydować o wszystkim jak kiedyś PZPR.

  Hamilton,  05/11/2017

@zakrawarski: ludzie którzy muszą walczyć ze swoją seksualnością przez całe życie są w pewnym stopniu nienormalni, a na pewno ich obraz tej sfery ludzkiego życia jest mocno zwichnięty. Chcą być przewodnikami w dziedzinie o której nie mają najmniejszego pojęcia. Mam trzech dorosłych synów i co mi mądrego może powiedzieć ksiądz. O małżeństwie, kobietach, ich potrzebach i psychice, wychowaniu dzieci, itp. Z książek? Może się jedynie ośmieszyć. Zapomnieli, że inni też potrafią czytać.

Chrystus potępił bardzo ostro tych co kupczyli w świątyni, ladacznicy nie potępił. Ciekawe czy rozgrzeszy tych
co handlują sakramentami i odpustami w świątyniach? Robert Biedroń i Anja Rubik mogą mieć większe szanse na zbawienie niż ojciec Rydzyk i przyjaciele.

  swistak  (www),  05/11/2017

@Hamilton Starszy: jak się nawrócą to czemu nie

  Hamilton,  05/11/2017

@swistak: jak Terlikowski i ks. Oko się nawrócą i przestaną opowiadać bzdury to dopiero będzie cud.

  swistak  (www),  06/11/2017

@Hamilton Starszy: Kto nie z Bogiem ten z szatanem. Musisz im pokazać piekielną marchewkę, którą się delektujesz!

@swistak: jasne już pokazuję :
https://www.youtube.com/watch?(...)mbedded
jedz marchewkę, będziesz miał w rozporku granat jak ten ministrant od zdrowia co to wymyślił. To dopiero będzie seksoholizm. W każdym kościele stoisko z marchewką za "co łaska". Oby tylko bogobojne nie pomyliły marchewki księdza z penisem ministranta.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska