Login lub e-mail Hasło   

Artykuł z komentarzy

Uzyskanie 10 tys. odsłon (wyświetleń artykułów) i osiągniecie nieosiągalnej średniej 419 odsłon na artykuł, wymaga jakiegoś podsumowania. Tym razem w formie Artykułu z komentarzy
Wyświetlenia: 1.126 Zamieszczono 12/11/2017

Wywiad ze Z. Sadowskim obywatelskim historykiem i twórcą nazw w Szczecinie  

Henear,  20/02/2017

@Z. Kostka: Mechanizm przyjęcia jest bardzo stary i wszędzie podobny w formie.
Czy to w szkole, czy w wojsku czy też w internecie. Zawsze ocenia się siłę nowego oraz jego miejsce w hierarchi. Bądźmy cywilizowani.

Kwiat rycerstwa europejskiego, nie pomógł Krzyżakom

Hamilton Starszy,  19/03/2017

Co się odwlekło to nie uciekło, panie Kostka. Europie już Waszczykowski zadał śmiertelny cios. Teraz kolej na Zdzisków, Kaczydła i inne straszydła. Jak tylko Maciar sklei te dwa śmigłowce kwiat rycerstwa ruszy na Trumpa. Montuj pan koalicję z kolegami Chińczykam przy piwie.

Unifikacja społeczności unijnej

Koriolan,  23/03/2017 

Temat unifikacji to ciekawy temat. Niestety pod koniec zeszło mi na seks. To pewnie jakieś braki w tej dziedzinie. No i małe niedoinformowanie. Autor nie wspomina o walce Polski o oscypki oraz o ogórki kiszone, które Unia uważała za towar zepsuty. Ale pomijając drobiazgi unifikacji jest istotnym zjawiskiem. Np Harry Potter jako najlepsza książka dla młodzieży we wszystkich krajach uni. Unifikacja koloru ubioru na czarny, szary i biały. Ogólna zjawisko zwiększenie się ilości samotnych matek czy zmniejszania się w krajach europejskich dzietnoścj itd. Z innej strony w artykule nie można opisać wszystkiego ... To można się skupić na długości włosów dziewic :-)))

Czarne wdowy. Co to za moda?

szubrawiec,  11/04/2017

No, powiem panu panie Kostka, żeś pan tym art.uderzającym w kolor czarny(jak trafnie zauważył kolega Serpico) świadomie bądź nie namieszał na eiobowej scenie polityczno-religijnej.Masz pan szansę stać się Nikodemem Dyzmą eiobowych ateuszy.Już widzę jak wynoszą pana na ateistyczny tron, już widzę jak wzrasta pana ranga i szacun, już widzę te odsłony i punkty.Nawet pan Zdzisław będzie panu zazdrościł.Ale, nie ma tak łatwo, wszak w ten ateistyczny kociołek nie tak łatwo się wkupić;napisz pan coś jeszcze, np.o Kaczym Jarku, Tadku z grodu Kopernika, bosym Antku, Kryśce"starej pannie",jakiś pikantny art.o Smoleńsku, no wiesz pan coś w ten deseń, o Karolu z Wadowic, co to ponoć sporo ma za kołnierzem.Naprawdę, nie żartuję, staniesz się pan idolem samego Badyla haahaaa uhaaaahaaa...

Gdzie tu sens, gdzie logika 

Koriolan,  27/04/2017

Artykuł jest fajny. Dość dobrze nakreśla sytuację damsko - męską. Dla mnie tylko wnioski i rady są fałszywe. W/g mnie opis dotyczy ludzi normalnych, nie znających prawdziwej miłości. Tacy ludzie budują związki na bazie 'wspólnych zainteresowań'. Drogą którą ja proponuję jest inna. Opiera się na twierdzeniu, że prawdziwa miłość to świadomość. A więc samotne kobiety powinny nabierać świadomości by wiedzieć kim są same, kim są spotykani mężczyźni i gdzie można znaleźć prawdziwą miłość :-)))

Hamilton Starszy,  02/05/2017

@swistak: ty zaprowadziłeś kozę do rodziców swojej żony i wydali ci córkę. Zaprawdę godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne.

Chcesz mieć córki krasawice, odwiedź kaszubskie Sierakowice

szubrawiec,  03/05/2017

"A jeżeli interesują cię związki pozamałżeńskie, jedź do Łodzi, ok. 30 procent nieślubnych dzieci rodzi się w Łodzi."hm...mówisz pan, że jak na małe bara bara to do Łodzi...hm...miał chyba rację Boguś, mówiąc"Łódź-miasto meneli"...nic...tylko jechać...

 

Dość minimalizmu, wybierzmy Miss i Mistera „Każdego Wieku”

Hamilton Starszy,  07/05/2017

Do tego konkursy i telezgadule dostosowane dla każdego wieku. Szukanie okularów na czas, mycie sztucznej szczęki, zawiązywanie butów, spadanie ze schodów, figury taneczne na oblodzonym chodniku bez laski, bieg do bankomatu po pieniądze dla wnuczka w poprzek autostrady.

Sposób na uciekinierów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, dać im Grenlandię

Hamilton Starszy,  04/07/2017

Sadosie i Kostki a może zacząć od razu od budowy obozów koncentracyjnych ? I raz na zawsze rozwiązać problem tak jak pewien mały zasrany kurdupel z wąsikiem w zeszłym wieku. Przejdziecie do historii.

Dokumenty rodziców z lat 1941 - 1999

Hamilton Starszy,  02/08/2017

I pomyśleć, że za te wszystkie ordery i dyplomy dziadek Kostka nie kupiłby dziś paczki zapałek.

Zaproszenie na XI Zjazd Rodu Kostków i rodzin spokrewnionych

Hamilton Starszy,  10/09/2017

A ile kosztuje samo uczestnictwo w walnym zgromadzeniu (przepraszam za wyrażenie) członków i czy trzeba mieć gumowy pokrowiec?

Rozmowa ze Zdzisławem Sadowskim, dziennikarzem obywatelskim

Hamilton Starszy,  02/10/2017

Najwyższa ilość punktów: P. Sadowski - 11, p. Koska - 9. A piejecie panowie z zachwytu nad sobą jak dwa koguty po trepanacji czaszki siekierą. Jesteście obaj panowie samcami alfa. Potraficie tańczyć i śpiewać. Macie wiele zapewne innych ukrytych talentów. Pewnie potraficie też cerować, gotować, prasować, recytować, haftować, robić na drutach szaliki i inne cudeńka np. bereciki z antenką. Idealnym miejscem rozwoju dla takich genialnych jak wy osobników byłoby Koło Gospodyń Wiejskich. Korzyść obopólna. Wasze powłóczyste spojrzenia wyrwałoby niejedno emeryckie kobiece serduszko razem z płucami, a niejedna emerytura zamiast do ojca z Torunia trafiłaby do was. A marnujecie się za darmo na eioba, za marne 300 odsłon. Czas na zmiany. Te panie usychają z tęsknoty i marzą o prawdziwym chłopie, co to i 20 pączków zeżre, domestosem popije i nogi w tańcu połamie kobiecie, ale elegancko - na parkiecie.

szubrawiec,  06/10/2017

Witaj Zbysiu! A masz punkt! A co? Na pohybel wszystkim...ahhhaaaaaa..%....łoj, łoj Badylu...ałł..nie smagaj już...więcej nie dam...łałć...

Isabel  (www),  09/10/2017

Panie Zdzisławie, Panie Zbigniewie. Rzadko kiedy komentuję cokolwiek i odpisuję komukolwiek, ale stwierdziłam, że pod tym artykułem rzeczywiście chciałabym się wypowiedzieć. I chciałabym skierować swój komentarz do Panów. Bez nawiązywania do komentarzy, które już się pojawiły pod tym i zapewne pod wieloma Panów artykułami. Zastanawia mnie jedna rzecz... Skoro jesteście Panowie tak bardzo obeznani w świecie portali i wszystko wskazuje na to, że jedynym wykładnikiem sukcesu jest liczba odsłon (bardzo kiepski wykładnik, świadczący jedynie o tym, że ktoś dany link otworzył, a niekoniecznie przeczytał do końca), dlaczego twierdzicie, ze wszyscy użytkownicy Eioba zdecydowali się działać przeciwko Wam? A dokładniej przeciwko Panu, Panie Zdzisławie? Czy naprawdę sądzi Pan, że wszystkiemu jest winien jakiś tam Dyl Wygwizdał czy Hamilton Starszyzna? A kim oni tutaj są? Wyrocznią? Czy sądzi Pan, że tych dwóch nie ma nic lepszego do roboty, tylko wypisywanie do użytkowników Eioba i namawianie do nie głosowania na Pana artykuły? A nawet jeśli, to czy sądzi Pan, że użytkownicy Eioba nie robią nic, tylko czytają ich wiadomości i ślepo robią to, co im każą? Jeżeli naprawdę tak Pan sądzi, nie to nie robi Pan nic innego, jak tylko stawia ich na piedestale, a samego siebie o wiele niżej. Nierozłączny duet Dyla Starszego nie jest żadną wyrocznią. Ani dla Pana, ani dla nikogo innego. A Eioba nie jest żadnym wykładnikiem tego, czy Pana artykuły są dobre, czy nie. I tak naprawdę, jakie to ma znaczenie, czy artykuł będzie miał sto odsłon, czy tysiąc? Czasami warto, aby dwie osoby doceniły to, co Pan pisze, niż komentowało tysiąc podobnych do dwóch Pana największych fanów. A zamiast przeprowadzać eksperymenty na danych statystycznych, które za chwilę w taki czy inny sposób zostaną przez kogoś podważone, może lepiej napić się dobrej, kolumbijskiej kawy, wyjrzeć przez okno i z dystansem do samego siebie napisać coś, co ludzie będą odsłaniać dlatego, bo zechcą, a nie dlatego że zezwolił im na to Dyl Sowizdrzał, a Hamilton Starszy przytaknął i decyzję zatwierdził. To, co robią ci dwaj, nie ma żadnego znaczenia. Ale im bardziej będzie Pan wierzył w to, ze jest odwrotnie, tym oni będą wyżej, a pan niżej.

eioba.pl - dwa łyki statystyki

Hamilton Starszy,  14 dni temu

Panie Kostka mamy porównywalną ilość artykułów (243 (24) i nieporównywalną ilość odsłon ( 9063) (21491). Trzeba mieć znaczny deficyt intelektu aby publikować niekorzystne dla siebie wyniki i się tym chwalić. Szanowny pan znacznie szybciej pisze niż myśli.

Kostka,14 dni temu

@Hamilton Starszy: Dzięki za głos. Chłopie przeczytaj jeszcze raz swoje komentarze pod naszymi artykułami. Pełno w nich wrogości, małostkowości, zawiści, zazdrości i jadu. Porównaj to z naszymi komentarzami pod twoimi artykułami?, przeczytaj artykuł: "Rozmowa ze Zdzisławem Sadowskim, dziennikarzem obywatelskim", może zrozumiesz, że: "namawiamy uczestników do poczucia się wspólnotą i wzajemnej pomocy w umieszczaniu tekstów (poprzez głosowanie a nie skreślanie) w "popularnych" i artykuł: "Nie róbmy sobie tego": w którym apelujemy: "jest nas mało, nie odrzucajmy artykułów innych uczestników, a odwrotnie głosujmy na artykuły naszych kolegów, aby wszystkie weszły do „popularnych” i dopiero w „popularnych” czytelnicy decydowali by ilością odsłon o wartości danego artykułu". Widzisz chyba jasno różnicę. A o artykuły Zdzisława się nie martw, zapomniałeś dopisać, że 4 jego artykuły zbliżają się do tysiąca z ilością 990, 950, 930 i 920 odwiedzin, że ma 3 artykuły powyżej 800 odwiedzin, dwa powyżej 700, a jego niektóre artykuły które nie weszły do "popularnych" też mają już powyżej 730 i 650 odwiedzin, nie wspominając o tych powyżej 500 i 400 odwiedzin. W sumie 21 artykułów powyżej 400 odwiedzin i rosnąca ciągle średnia, obecnie 350 odwiedzin na artykuł. Jeżeli chodzi o mnie, to gratuluje ci najwyższej średniej na artykuł około 900 odwiedzin na artykuł, ale cieszę się, że mieszczę się w pierwszej dziesiątce najczęściej odsłanianych autorów i mam nadzieję, że 10 tys. odsłon wkrótce padnie. Szkoda, że "liwa", z którą nigdy nie wymieniłem słowa, uparła się żeby odrzucać moje artykuły. Chciałbym ją widzieć, jak zlicza odwiedziny 425 artykułów milorda36 (syzyfowa praca), może zrozumiałaby, że "niską jakość" to mają jej odrzucenia.

Koriolan,  13 dni temu

Fajną statystyka :-)))
Inteligentny gencjana góra :-))))

Podobne artykuły


22
komentarze: 83 | wyświetlenia: 976
17
komentarze: 109 | wyświetlenia: 2138
15
komentarze: 8 | wyświetlenia: 875
14
komentarze: 22 | wyświetlenia: 1480
14
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1200
14
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1932
14
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1281
13
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1049
13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 650
13
komentarze: 48 | wyświetlenia: 1064
13
komentarze: 10 | wyświetlenia: 1223
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1070
13
komentarze: 132 | wyświetlenia: 1236
13
komentarze: 65 | wyświetlenia: 1828
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 435
 
Autor
ArtykułHaha, panie Zbyszku:-)Masz pan jednak dystans i poczucie humoru:-)Tak trzymać! I pier....ć wszystkich yntelygentnych eiobowych zawistników.

też mi się spodobało

  Hamilton,  14/11/2017

Obok siebie mieszkali pan X i pan Y. Pewnego ranka pan X stwierdził, że skradziono mu samochód i wezwał policję. Pan Y idąc do pracy zauważył zamieszanie i podszedł zapytać co się stało.- auto mi ukradli - usłyszał od sąsiada. Potem pan Y chodził i opowiadał, że jego sąsiad X jest zamieszany w jakąś kradzież samochodu. Na własne oczy widział jak go policja spisywała. Podobnie z panem, panie Kostka. Wyrwane z kontekstu zdania i komentarze działają dokładnie tak samo.

  Hamilton,  14/11/2017

Osiągnął Szanowny Pan 10 tysięcy odsłon w rok. Już za 100 lat będziemy świętować pański pierwszy milion. Z zazdrości obgryzłem sobie paznokcie u nóg, mój widelec dostał padaczki i swędzą mnie podeszwy w butach. Ha ha. Nie pozostaje mi nic innego jak z tej zawiści zagłosować i zarekomendować pański artykuł, by Szanownego Pana do głębi pognębić. W wieku 50+ czas wydorośleć panie Kostka, bo wnuki patrzą i się śmieją z waszych odsłon, zasłon i przysłon.

  podobny,  14/11/2017

@Hamilton Starszy: Brawo! Swietna riposta! Ale, chyba nie będzie miała 10 tysięcy odsłon ... szkoda.

  Hamilton,  14/11/2017

Panie Kostka "Uzyskanie 10 tys. odsłon (wyświetleń artykułów) i osiągniecie nieosiągalnej średniej 419 odsłon na artykuł, wymaga jakiegoś podsumowania". Ha ha, SUPER! Pana Janusza Dąbrowskiego dogonisz za 300 lat, pod warunkiem, że on nic nie napisze. I ta twoja "imponująca" średnia 419 przy jego "skromnych" 20 380 (3 037 760 odsłon na 149 artykułów). Czy ty chłopie nie czujesz, że robisz z siebie ...  wyświetl więcej

@Hamilton Starszy: Cóż każdy, ma inne ambicje, cele itp. Nie muszę być zawsze pierwszy, mnie cieszy, że wśród 95.638 zarejestrowanych użytkowników w eioba.pl, zajmuje 9, czy 11 miejsce. Dla mnie to sukces.

  Hamilton,  23/11/2017

@Z. Kostka: no i po co robić tyle niepotrzebnego szumu na temat odsłon, zasłon, przesłon i wyświetleń. Przecież nie ja o tym trąbię dookoła. Trzeba aż 9 miesięcy by to zrozumieć. Jesteście obiektem kpin przez ten odsłonoholizm. Życzę ci jak najlepiej i nie jestem przywiązany do żadnego miejsca na żadnej liście. Zwisa mi to.

Starcu w szlafroku! Miej się na baczności, bowiem nie cierpię ludzi noszących okulary.
Najlepiej przestań pisać.

  Hamilton,  20/11/2017

"Histeria ślachetnego rodu wybrukowanego kostką betonową". - nowe wydanie 2017 rok. To chyba okładka tej książki na tym zdjęciu. Komentarze ciekawsze niż pańskie artykuły panie Kostka. I jest sukces.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska