Login lub e-mail Hasło   

Wojna Iranu z USA

Obydwa skorpiony znajdują się w jednej butelce.
Wyświetlenia: 1.052 Zamieszczono 13/11/2017

Prości Amerykanie nie zdają sobie sprawy ze słabości militarnej USA.

Rok 2011

Sprowadzenie najnowocześniejszego amerykańskiego drona na lotnisko irańskie udowodniło, że armia irańskich hakerów sprawuje kontrolę nad amerykańskim arsenałem broni konwencjonalnych i masowego rażenia. To co dotąd było jedynie podejrzeniem ekspertów, okazało się faktem.

Elektroniczna kontrola oznacza umiejętność zdetonowania amerykańskich bomb atomowych znajdujących się w wyrzutniach lub zdetonowania ich nad wyrzutnią albo w najbliższym jej sąsiedztwie. Ułamek sekundy po wystrzeleniu rakiety. Jeśli hakerzy z Iranu mogą przejąć drona bojowego i sprowadzić go bezpiecznie na swoje lotnisko, to tym bardziej potrafią odpalić bomby. To jest bez porównania prostsze.

Mimo przewagi militarnej Iran nie zaatakuje USA ani Izraela, ponieważ potrzebuje rynków zbytu i najnowocześniejszych technologii. Poza tym w wypadku ataku irańskiego, siły amerykańskie są wystarczające do zniszczenia Iranu, ale przy poniesieniu ogromnych strat na własnym terytorium.

W przypadku wojny USA – Iran "obydwa skorpiony znajdują się w jednej butelce".

***********************************************     *****************************

Najpierw Amerykanie szli w zaparte, że żadnego drona nie było. Potem kłamali, że uległ awarii, której skutkiem była katastrofa.

… ale. Ludzie Ahmedineżada wystawili drona na widok publiczny.  - Był w idealnym stanie.

 „Niewidzialny” Ptak z Kandaharu leciał, żeby zbombardować  irańskie instalacje atomowe wystawione przez inspektorów z MAEA .

Tych samych obsypanych dolarami inspektorów z MAEA, którzy robili kontrolę w Iranie. To znaczy, badali, kto jest w Iranie genialnym fizykiem. Inspektorzy MAEA za wystawienie genialnych fizyków irańskich do zamordowania przez MOSSAD dostali pokojowego Nobla.

****************************************************            ******************************

2011 -2014

 Irańscy inżynierowie rozebrali Ptaka z Kandaharu i spotkała ich bardzo miła niespodzianka.

Dron wykonany był w znacznym stopniu z ziem rzadkich, czyli lantanowców. Metali występujących na Ziemi w bardzo małych ilościach i w bardzo małej ilości miejsc.

 Lantanowce użyte do produkcji RQ-170 wydobywane są jedynie w Chinach. Wkrótce Chińczycy ogłosili embargo na sprzedaż surowców do produkcji dronów tego rodzaju, a Irańczycy ogłosili, że teraz to oni będą produkowali drony najnowszej generacji. Amerykanie natomiast będą zmuszeni do zaprzestania tej produkcji.

 Obama pojechał do Chin i tam zapodał, że chińskie embargo powoduje utratę miejsc pracy w USA, na co cała Azja zareagowała gromkim wybuchem śmiechu.

 

Rok 2014

W Teheranie publicznie pokazano kopię drona RQ-170.

To znaczy, że:

Iran może skutecznie zaatakować Izrael i Stany Zjednoczone, a w pierwszej kolejności spowodować wyparowanie amerykańskich lotniskowców.

.

Adam Jezierski

.

Podobne artykuły


10
komentarze: 10 | wyświetlenia: 2925
7
komentarze: 9 | wyświetlenia: 418
110
komentarze: 32 | wyświetlenia: 56734
53
komentarze: 55 | wyświetlenia: 30766
53
komentarze: 68 | wyświetlenia: 29793
49
komentarze: 27 | wyświetlenia: 61380
48
komentarze: 18 | wyświetlenia: 63172
38
komentarze: 51 | wyświetlenia: 21499
37
komentarze: 30 | wyświetlenia: 26869
36
komentarze: 9 | wyświetlenia: 26859
35
komentarze: 36 | wyświetlenia: 20554
33
komentarze: 76 | wyświetlenia: 11530
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Trochę fantastyczny art. Ale i tak pokazuje, że świat jest ciekawy :-)))

@Koriolan:
Fantastyczny?
Na podstawie sprawdzonych faktów opisałem przebieg przyszłej wojny.
Józef Piłsudski napisał książkę pt. "Przyszła wojna".
Ja starałem zmieścić się na dwóch stronach maszynopisu. Dziś ludzie są mało kształceni i dłuższych tekstów nie umieją przeczytać...-:)

@Adam Jezierski: bez zgody polskiego ministra obrony Iran nie odważy się nikogo zaatakować. A ludzie teraz będą lepiej kształceni. Niektórzy będą mieli 8 klas i wszystkie pierwsze. Tak czy inaczej wojna będzie miała już zupełnie inne oblicze niż znamy z kina. Atakowane będą systemy energetyczne, łączności, wodociągowe, kanalizacyjne, media, dezinformacja itp. I tego nie będą robiły czołgi i armaty ...  wyświetl więcej

@Hamilton Starszy:
Techniki, które zostaną zastosowane w III Wojnie Światowej opisałem w artykule pt. Technika Nowej Wojny >>> http://eiba.pl/4

@Hamilton Starszy: Zaczynam wrecz obawiac sie twojej konkurencji.
A..." 8 klas i wszystkie pierwsze" to juz ci zazdroszcze !
Czekam na nastepne !

Ciekawe, ale takowej informacji w Google nie znalazłem zarówno w polskich jak i anglojęzycznych mediach.
Tak na poważnie, to moim zdaniem rozwiązanie problemu terroryzmu powinno się zacząć od negocjacji z Iranem i kupowania od nich ropy i embarga na saudyjską ropę, póki sponsorują radykalne szkoły koraniczne i organizacje terrorystyczne. Tymczasem Iran nie jest odpowiedzialny za żaden zamac ...  wyświetl więcej

@pasjonatpl:
Strony anglojęzyczne i polskojęzyczne są cenzurowane w sposób wręcz groteskowy ...-:)))

  Kitek,  15/11/2017

Tak jest rzeczywiście. Technologie amerykańskie były dobre jeszcze 30 lat temu. Ale w większości tworzyli je ludzie wykształceni poza Ameryką, przyjeżdżający do Ameryki w związku z możliwością uzyskania dostępu do drogiego sprzętu, którego nie było w kraju rodzimym i ze względu na korzyści materialne wynikające z przelicznika dolarowego. Kiedy w tamtym czasie pewien polski prof. zwiedzał dolinę kr ...  wyświetl więcej

  END,  15/11/2017

@Kitek:
No masz , jasne , Gates jest spoza Ameryki , a amerykańskie technologie są tak do dupy , że nadal siedzisz używając Windows i procesora intela, żeby wyklepać komentarz.

@gwoli_scislosci:
W tej dziedzinie liczy się tylko i wyłącznie złoty medal a Microsoft już od dawna nie ma szans na mistrzostwo ...-:)

  END,  15/11/2017

@Adam Jezierski:
Adaś wyjaśnij mi durnemu , czemu , nadal nie ma innych procesorów do komputerów domowych niż amerykańskie ? No żeby czort na diabła lazł , nie ma. Rosjanie mieli tworzyć swój własny system, a go nadal nie ma, własne procesory , nadal ich nie ma , oczywiście mówię o użytku domowym.
W międzyczasie w USA i Rosji prowadzone są badania nad wykorzystaniem laserów w wojsku ...  wyświetl więcej

@gwoli_scislosci:
Każdy procesor ma "zegar".
Stosując impulsy o częstotliwości zegara można indukować oprogramowanie w komputerach komercyjnych. To pozwala na trzymanie w garści użytkowników komputerów domowych w wypadku Wojny Światowej i jest korzystne dla wszystkich stron ewentualnego konfliktu.
Dla celów wojskowych konieczne są zupełnie inne procesory. Amerykanie wiedzą o t ...  wyświetl więcej

  END,  15/11/2017

@Adam Jezierski:
Hm .. nie , mam inne po tym co przeczytałem , ale nie zadam , bo znów będzie że jestem trollem.
Amerykanie wiedzą od niedawna że do celów wojskowych potrzebne są inne procesory .. okay ...
Już żałuję że się odezwałem haha ....
p.s.
Mam jakąś taką nikłą nadzieję , że sobie jaja robisz :)

@gwoli_scislosci:
Wymiana elektroniki w amerykańskich rakietach jest w toku. Wszystkiego jeszcze nie wymienili.
Są w defensywie. Nie ma pewności czy ta wymiana coś pomoże.
Iran ma nad nimi przewagę.

  END,  15/11/2017

@Adam Jezierski:
Mhm , a budowa własnego procesora , żeby Cię nie indukowali impulsami , jak prowadzisz blog , także ? Jeszcze oprogramowanie zostało , do roboty, a potem sieć jakaś, intranet, ja bym Adaś już to robił , bo Ty masz takie informacje , że uuuu....
Co tam Iran .. i jacyś geniusze , Ty i Kitek , macie razem przewagę nad wszystkimi !

  VIVI.,  15/11/2017

Kocham moje japko:)

dzięki za informację! odwiedzić http://www.darmoweporno.tv/

@micuki: już mamusia wiedziała, że coś z tobą nie tak, miała wyskrobać, ale nie zdążyła?

@Hamilton Starszy:
Ma pewne odchylenia, ale bez przesady.
Po jednym wpisie nie należy wyciągać zbyt daleko idących wniosków ...-:)

USA właśnie próbują wywołać w Iranie arabską wiosnę.

@Adam Jezierski: a ja myślę, że ta układanka jest znacznie bardziej skomplikowana niż to się nam wszystkim wydaje. Pewnie mamy nie więcej niż 5-10 % tych informacji jakie leżą na biurku każdego prezydenta lub premiera większego kraju.

@Hamilton Starszy:
Uogólnionym celem utajniania informacji przez władzę, jest z reguły wytworzenie fałszywego zrozumienia rzeczywistości. Powinniśmy zauważyć, że poziom robienia milionom ludzi na świecie „wody z mózgu” osiągnął wartość bliską wartości krytycznej. Przeczytaj: >>> http://eiba.pl/1b

@Adam Jezierski: zgadza się. Robienie wody z mózgu jest zjawiskiem powszechnym, ale to nie jest tylko domena rządzących. W sieci jest mnóstwo różnych milordów Lipskich, Robertów zwanych Brzozami, Kefirków i innych debili, którzy posługując się danymi z własnej dupy lasują mózgi i docierają pod strzechy.

@Hamilton Starszy:
Internet często a może częściej ogłupia niż.uczy...-:)

@Adam Jezierski: to problem z którym będzie się musiała nasza cywilizacja zmierzyć. Powstał szum informacyjny nad którym pewnie nikt już nie panuje. Z jednej strony wolność słowa, a z drugiej totalny brak odpowiedzialności za pomówienia, półprawdy i zwykłe podłe kłamstwa. To stworzyło raj dla różnych s...synów i padalców. Są bezkarni. Jeśli nie stworzy się mądrego miecza, który zetnie takie łby bę ...  wyświetl więcej

  END,  31/12/2017

@Adam Jezierski:
cytuję A.J. :
"Żeby zdać maturę w Iranie trzeba znać poezję Mickiewicza, Szymborskiej i Miłosza. Konieczność skomentowania polskiej literatury może być tematem na maturze.
Różnic na niekorzyść polskiego wykształcenia jest znacznie więcej. W zakresie przedmiotów humanistycznych i ścisłych. W Iranie postawiono na wykształcenie !!! Polskie media nic na ten temat ...  wyświetl więcej

@END:
Moim źródłem informacji na ten temat byli Irańczycy, inżynierowie zajmujący się sztuczną inteligencją, którzy znali wiersze Miłosza i Szymborskiej i twierdzili, że znają je ponieważ jest to obowiązkowa lektura w irańskim liceum.

  END,  31/12/2017

@Adam Jezierski:
Aha i spotkałeś ich gdzie ? Mhm , twierdzili.. Caly internet kłamie tak ? Tu także ? :
https://knoema.com/atlas/Iran/(...)cy-rate
https://knoema.com/atlas/Polan(...)cy-rate

@END: "Inspektorzy MAEA za wystawienie genialnych fizyków irańskich do zamordowania przez MOSSAD dostali pokojowego Nobla". Znam pewnego wybitnego fizyka z eioba.pl. Daje oznaki życia i mam nadzieję, że przeżyje ten rok.

@END:
Kiedy zauważysz wreszcie, że jesteś idiotą?

  END,  01/01/2018

@Adam Jezierski:
Jak przestaną w Iranie zabijać ludzi , za to że nie chą żyć w państwie wyznaniowym , gdzie wszystko mają narzucone.
Popisałbyś w Iranie tydzień, następnie by ci obili ten stary łeb , zabrali starego lapa , parę zimnych prysznicy i cacy by było.

Po kontaktach z polskimi służbami , teraz się kontaktujesz z irańskimi , okay.

Za chwilę będziesz klepał o "

...  wyświetl więcej

  END,  01/01/2018

@Adam Jezierski:
Zuważyłem że prowadzę bezsensowne rozmowy z psychicznie chorymi mitomanami , fakt , jest to idiotyczne.

  END,  01/01/2018

@Adam Jezierski:
"To jest bez porówniania prostrze."
Prostsze przez rz , gratulacje.

  END,  02/01/2018

@Adam Jezierski:
Wiesz co mnie dziwi ? Dziwi mnie , już przyzwyczajony jestem , że nie czytam na temat amerykańskiego lobby homoseksualistów , które chce zniszczyć Iran , gdzie homoseksualizm jest nawet karany śmiercią.
Jeszcze na to nie wpadliście ? Czemu ?

Ale to jednak trzeba mieć nasrane w bani , żeby gloryfikować rządy takie jak putinowska rosja , albo teraz Iran i jeszc

...  wyświetl więcej

  END,  02/01/2018

@Adam Jezierski:
"Ahmadineżad urodził się w pobliżu Garmsar w miejscowości Aradan, w prowincji Semnan, był czwartym z siedmiorga dzieci. Jego ojciec, Ahmad, był ślusarzem, sklepikarzem, fryzjerem, kowalem i religijnym szyitą, który nauczał Koranu. Jego matka, Khanom, była Seyyede (zaszczytny tytuł nadawany i uważało się go za bezpośredni rodowód potomków proroka Mahometa). Gdy Ahmadineżad m ...  wyświetl więcej

Udało się Amerykanom w Libii i w Syrii.
W Iranie nie uda się z pewnością.

@Adam Jezierski:
Nosił wilk razy kilka.
Poniosą też wilka.

@Adam Jezierski: "Poniosą też wilka"
Adamie, jesli tego wilka poniosa, to zje nas brutalny Niedzwiedz !

  END,  02/01/2018

@zakrawarski:
cytuję pokrzywiony:
" jako osobnik wkrótce zamienisz się w pył, a Twoja pula genowa równie dobrze może wylądować w rynsztoku i dobrze o tym wiesz, taka jest przykra prawda. "
"Jeśli swojej puli genowej w sercach nie zaszczepisz Prawa Bożego, to żadne spadki testamenty ich nie uchronią przed upadkiem, zdajesz sobie z tego sprawę ? "
...  wyświetl więcej

@END: Trzeba miec odpowiednie "geny" aby uzywac to "prawo boze" do czegokolwiek jak:
obieranie ziemniakow czy czyszczenie rynsztoku !
Jedni te geny maja , inni nie ?!
Obawiam sie, ze to tylko bezpodstawne slowa !!

  END,  02/01/2018

@zakrawarski:
Mina Dawkinsa w czasie czytania komentarzy pokrzywionego:
http://www.cbc.ca/radio/tapest(...)3074334
Dowiedziała się że będą razem replikować z pokrzywionym :
https://www.youtube.com/watch?(...)aetALNA

Z tego co pamiętam , był przeciwnikiem szczepień.

@END: Wesole.....tak na nowy rok ! Dzieki......

  END,  02/01/2018

@zakrawarski:
To już nowy ? Mi wygląda jak stary, bo już czytałem takie rzeczy, jedynym nowym elementem ,jest Adaś zamieniający się w pył, co akurat jest mniej zabawne , przynajmniej dla niego.
Jeszcze w ogóle krzyczy na niego , że jeśli nie zaszczepi w dzieciach prawa bożego , nic nie uchroni ich przed upadkiem.
Troszkę dziwne, no ale jeśli chodzi o pokrzywionego , tylko troszkę.
HAAHAHAAH ....

@zakrawarski: "Trzeba miec odpowiednie "geny" aby uzywac to "prawo boze" do czegokolwiek jak: obieranie ziemniakow czy czyszczenie rynsztoku ! "
... w tym masz racje, ale to nie człowiek decyduje które geny są ponad czasowe ... ;)
Mam nadzieje że się na mnie nie obraziłeś, za to co napisałem ?
Czy po za historią muzyki sięgnąłeś do historii budowy instrumentów ?
Tak na ...  wyświetl więcej

@END: 'Mina Dawkinsa w czasie czytania komentarzy pokrzywionego: " Zauważ że w ręce trzyma książkę swojego Autorstwa :))))))
http://www.cbc.ca/radio/tapest(...)3074334

  END,  02/01/2018

@pokrzywiony:
Schował w niej netbook , co oświeconych by nie czytał ? Na pewno czyta , przerażony jest że czeka go upadek , ponieważ nie ma w sercu , iskier bożych , łask bożych , praw bożych , pominąłem coś ?

  END,  02/01/2018

@pokrzywiony:
Ej , mam pomysł , pisz do niego maila , może wrzucą twoje zdjęcie na okładkę "Boga urojonego" , generalnie pasujesz.
Będziesz jak model.

@pokrzywiony: Nie ma mowy o obrazaniu, musimy miec wolnosc i mozliwosc wymiany zdan
nawet wtedy kidy te sie roznia.
Swiat zmienia sie teraz niemal blyskawicznie i do czego to prowadzi nikt nie wie.
O historii budowy instrumentow wiem wiele, ale to temat w nieskonczonosc, wiec dalej.
Muzyka powazna i jej finansowanie to ogromny problem.
Wielka Angielska orkiestra ...  wyświetl więcej

@zakrawarski: "Muzyka powazna i jej finansowanie to ogromny problem." ... czyli rozumiesz że nie wszystko da się podporządkować prawom zysków i strat, mam nadzieje że też rozumiesz dlaczego sytemu nie można podporządkować "prawom rynku" ? ..., a czy zdajesz sobie sprawę że Nauka podąża za Wiarą nie odwrotnie ?
..., są rzeczy które trzeba robić wbrew demokratycznym opiniom, rozumiesz to ? ...  wyświetl więcej

@zakrawarski: Spójrz na statystyki pisania ręcznego kaligrafią i jaki wpływ na to wywarły komputery ?
( wewnętrzna dyscyplina nad ciałem i tym co się nim robi ), jaki to postęp przepracowani Mistrzowie z jednej strony ekranu i plotkujące miernoty z drugiej ... ?
Jaka to władza o której decyduje zawartość portfela ?

@pokrzywiony: "dlaczego sytemu nie można podporządkować "prawom rynku" ?
Znam te zagadnienia z osobistego doswiadczenia.
Opera w Sztokholmie ze sprzedazy biletow pokrywa tylko 4% swojeje dzialalnosci.
Reszta tzn. 96% pokrywa panstwo i sponsorzy.
Bylem w Bolszoj w Moskwie, Covent Garden w Londynie, Shubert Theatre w New York
i kilka innych ze wszyskimi rozmawialem ...  wyświetl więcej

@zakrawarski:
Filharmonia w Gdańsku jest sponsorowana przez polskich miliarderów.
Moich znajomych
... i klientów mojego Antykwariatu.

@Adam Jezierski: dobrze jest mieć kumpli miliarderów. Jest od kogo pożyczyć stówę do pierwszego.

@Hamilton Starszy:
Warunkiem posiadania kumpli miliarderów jest:
- NIGDY ICH O NIC NIE PROSIĆ !!!
Jeżeli coś mi dają z właśnej woli, mówię skromnie - dziękuję.

@Adam Jezierski: miliarderów w Polsce mamy 31. O swojej skromności nie musisz przekonywać. My też z żoną bywamy z Kulczykami u siebie. Oni u siebie i my u siebie.

@Hamilton Starszy: patrz ...
A mi się wydawało,że Kulczyk już nie żyje ...

@Hamilton Starszy:
Nie jesteś antykwariuszem.
Ja jestem i moimi prywatnymi znajomymi miliarderzy są.
Nie tylko polscy miliarderzy.
Może zły zawód sobie wybrałeś ...-:)))

@Koriolan: nie zawsze to co ci się wydaje jest prawdą. Żyje i ma się dobrze. Nie jednemu psu Burek. Pacz:
http://rankingi.wprost.pl/100-(...)ow/2016

@Adam Jezierski: ha ha. Subiekt to za wysokie progi na moje skromne, stare nogi, ale moja sąsiadka jest kasjerką w Lidlu i zna wszystkich najbogatszych w mieście i kilku zagranicznych co na święta z Londynu zjeżdżają. Zawsze coś by się dowartościować.

@Adam Jezierski: ,Czy dyrektorem filharmonii jest w dzlszym ciagu Roman Perucki ?
https://www.youtube.com/watch?(...)jpPMJ9s

  END,  03/01/2018

@Adam Jezierski:
Mogli zainwestować w sieć antykwariatów , ci miliarderzy, Irańczycy by ci sprezentowali kopię drona, zrzucałby ulotki.
A co Ci dają ? Ten twój antykwariat , to bardziej "safe house " niż antykwariat , służby takie , służby owakie , milriarderzy, politycy.
A Ty im coś dajesz ? Na przykład jak mówią "Adaś ... daj spokój .." , to dajesz ?

@zakrawarski:
Nie jestem na bieżąco w tej sprawie ...-:)

@Hamilton Starszy:
Miliarderzy raczej w Lidlu nie kupują, a jeśli już to nie chodzą tam osobiście ...-:)))

  END,  03/01/2018

@zakrawarski:
http://www.filharmonia.gda.pl/(...)aczelny
Strona filharmonii jest.

@Adam Jezierski: wiem, wiem. Nie mają czasu, bo przesiadują w antykwariacie w Gdańsku.

@END: Ser, to bardzo milo z Twojej strony wiec wielce dziekuje za link.
Znam czlowieka od wielu lat ! Tak trzymaj w Nowym Roku !

@pokrzywiony: heh ...
Zamiast kłócić się z serpico, posłuchaj Stirling w świątecznej scenerii ...
.
https://youtu.be/EKkzbbLYPuI
.

  END,  03/01/2018

@Koriolan:
Racja , niech się zrelaksuje, okazało się że jest przepracowanym mistrzem kaligrafii , nie wiedziałem , skąd miałem wiedzieć :(
Z przemęczenia chyba zapomniał o maszynie do pisania.W sumie skoro mu przeszkadza pisanie na klawiaturze , może sobie wystrugać pióro gęsie, robić skany i wklejać.

Poza tym nikt się nie kłóci , miałem tylko nieśmiałe zastrzeżenia , dotyczą

...  wyświetl więcej

@END: pisanie ręczne jest super ...
Ktoś określił, że "gdyby internet był pisany ręcznie to nie było by 85% głupot jakie w nim są"
Coś w tym jest ...
Ja lubiłem pisać piórem wiecznym. Do tej pory mam mercedesa :-)))

@END: milord Lipski otwiera właśnie kursy błyskawicznego kopiowania z lamentowaniem i pobekiwaniem w tle za jedyne 100 euro za godzinę. Liczba miejsc limitowana.

  END,  03/01/2018

@Koriolan:
Obaj robicie błędy , ortograficzne , obaj interpunkcyjne, ty notorycznie wstawiasz "emotikony".Sądzisz że pisanie tym mercedesem , by to zmieniło ? Piórem byś te "minki" robił ?

@END: czemu nie ?
Ty też robisz błędy ... Tylko, że mi to nie przeszkadza ...
Staram się akceptować Ciebie jakim jesteś ...
Często się nie da ... Ale czasami mi wychodzi :-)))

  END,  03/01/2018

@Koriolan:
Robię , od czytania netu , no ale nie sądzę bym aż tyle robił ile wy , oj wątpię, poza tym ty piszesz "czateryjnie" emoty , non stop. Nie twierdzę także że jestem mistrzem kaligrafii.
Zresztą , fajna dyskusja , matury koleś nie ma , natomiast parę doktoratów , kaligraficzny backdoor.

  VIVI.,  03/01/2018

@Koriolan: ja mam średniawego watermana, ale uwielbiam go używać. Czasem celowo piszę najpierw na kartce punkty tekstu, a potem na klawiaturze to już sam wiesz - z błędami:):):)))))

  END,  03/01/2018

@VIVI.:
No masz , każda wielka pisarka ma , większość pisze na kartce dobrze , a już na klawiaturze nie, komputery to straszne ogłupiacze.
"Mam watermana" ho ho ..u hu hu. Co tak cienko ?
Czekaj , wiem czemu , to dlatego że nie masz zaszczepionego prawa bożego , dopytaj Krzywego , jak to się zaszczepia , o co w tym idzie i wtedy na pewno będą pióra high end.
Albo , może już masz , ale jeszcze nie działa jak należy.

@VIVI.: No ja już dawno nie mam co pisać ...
Kiedyś podpisywałem chociaż jakieś papiery. Ale kiedyś w banku zwrócono mi uwagę, że nie mogę podpisywać papierów tym piórem bo ... Miałem ukochany turkusowy atrament.
Kobitka mówi, że tylko niebieski kolor. Chciałem ją za to zabić ale ona ciągle mówiła, że mój turkus to zielony :-)))
Potem to już tylko dla przyjemności mazałem po wydrukach.
A teraz nic ...

  END,  03/01/2018

@Koriolan:
To pewnie od ego , te chęci w sensie , ale ... to już przeszłość i teraz , nie chcesz nikogo zabijać , oraz pióro odeszło w zapomnienie, ponieważ to przedmiot tylko, przypominam założenia RD.
Niechcący sobie o nim przypomniałeś , jednak zaraz za to przeprosisz.
hahahahaah ...........

Wyduś , wyduś , coś w tym stylu > "Przepraszam że podważam założenia RD , znów , proszę o wybaczenie"

@VIVI.: Ja najczęściej (liceum, studia) pisałem chińskim Hero lub Pelikanem ... Hmm komuna.
Kiedyś na jakąś rocznicę dzieciaki kupiły mi Sheaffera ale go potem zgubiłem.
Miałem ochotę na polskie pióro za 2 tys. Robił je jeden zapalenie, ceramiczne ... Ale nie doszedłem do zakupu.
Szkoła ... Fajne czasy :-)))

  VIVI.,  03/01/2018

@Koriolan: :) czekaj zaraz coś Ci pewnie rozmówcy na eiobie podpowiedzą do podpisywania. Poczekaj moment :). Ja też lubiłam ,,nietypowe'' odcienie atramentu, ale tak racja - nie dało się nim pisać na wielu drukach, szczególnie tych samokopiujących. Ale pisiam sobie w domu. Ostatnio śmialiśmy się z Oscarem bo na ostatnie z ostatnich - ostatnich zakupów świątecznych zrobiłam mu listę /piórem/ . Jak ...  wyświetl więcej

@END: ech ...
To trochę ciężko zrozumieć ...
Ale przepraszając np Ciebie robię Super ... Sobie samemu.
Ty wtedy jesteś rzeczą drugorzędną :-)))

@VIVI.: No cóż ...
Kobiety się muszą malować :-)))
Poza tym ... Fajnie jest się wyrwać od przygotowań świątecznych z domu :-)))
Ja czasem chodzę do ... Dalszego sklepu :-)))
Albo dziele zakupy na kilka sklepów ... Bo w Sandomierzu wszędzie jest blisko :-)))

  VIVI.,  03/01/2018

@Koriolan: rozumiem:). Też akceptuje nadprogramowe spacery z Deedee i takie tam różne :)

@VIVI.: Kurcze ... Nie pomyślałem ...
Ja nawet listę zakupów robię na telefonie ...

@VIVI.: Nooo ... Zakupy z psem to godzina minimum :-)))

  END,  03/01/2018

@VIVI.:
E nie , aż taka świania jak wy to nie jestem, ale fakt przyszło mi to do głowy , na zasdach stałych , czyli ja pracujący nad życiem , a inni pracujący nad tym żeby je zjebać i to z sukcesami w spierdalaniu i ci inni mówią do mnie "rzecz".
Bywa :).
Tak wiem .. jestem niczym , nie mam watermana i nie jestem pelikanem.

  VIVI.,  03/01/2018

@Koriolan: minimum! Wesza też ma swoje sprawy i potrafi się skutecznie zawieruszyć, ale ... przy okazji naszej konwersacji jakiś nieistniejący end mnie chyba i Ciebie chce obrazić? chodzi o pisanie piórem?

  Koriolan,  03/01/2018

@VIVI.: Cóż ...
Ludzie z wszystkiego mogą zrobić 'zabojczą broń" na starych filmach ... Nawet z pióra :-)))

  END,  03/01/2018

@VIVI.:
E nie , bardziej to prowokowanie było , udane poniekąd , bo ty mnie obrażasz hahahahaha ..........
Mam c.d.n.
Musiał spisać "wino x 20 " ? hahaha ......

@Koriolan
Stare rosyjskie przysłowie mówi. - "Nie wyrąbiesz siekierą tego co napisane piórem".Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska