Login lub e-mail Hasło   

Fakty, jakie odkryli włoscy naukowcy w ponad 40 szczepionkach ...

To jest świadoma akcja barbarzyńskich koncernów farmaceutycznych ...
Wyświetlenia: 765 Zamieszczono 29/11/2017

Poniżej wklejam wynik z badań włoskich naukowców o których Profesor Dorota Majewska pisze;

"Włoscy badacze z National Council of Reserach zbadali 44 szczepionki powszechnie stosowane w Europie i USA na obecność nieorganicznych, zwłaszcza metalicznych zanieczyszczeń.  Do badań wykorzystali najbardziej zaawansowane techniki mikro i nano analityczne – mikroskopię elektronową i spektroskopię rentgenowską z dyspersją energii. Badanie ujawniło, że wszystkie szczepionki zawierały znaczne ilości toksycznych zanieczyszczeń, które nie były wymienione w składzie. Znajdowały się tam cząstki, kryształy, osady, agregaty, nanocząstki takich metali/pierwiastków jak: ołów, chrom, żelazo, tytan, brom, silikon, bar, cynk, aluminium, stront, bizmut, siarka, cyrkon, złoto, wapń, miedź, nikiel, cer, wolfram, srebro, mangan, chrom, hafn. (To wszystko w dodatku do rtęci, która jest dodawana do niektórych szczepionek jako konserwant.)  Rozmiary tych cząstek zanieczyszczeń wynosiły od 100 nanometrów do 10 mikronów.

Zanieczyszczenia te nie są biodegradowalne i nie są biokompatybilne, gromadzą się w tkankach, wywołują chroniczne stany zapalne, zatrucia, toksyczne reakcje immunologiczne, obrzęki, ziarniaki, procesy nowotworowe, choroby neurologiczne i inne.  Nanoczątki uszkadzają też DNA.  

Nie ma możliwości, żeby tak duże ilości i tak zróżnicowane zanieczyszczenia pochodziły z normalnych procesów produkcji szczepionek.  Raczej wygląda, że celowo dodano do nich toksyczne odpady przemysłowe.  Ponieważ dziś większość leków i szczepionek stosowanych w Europie i USA jest produkowana przez globalne koncerny w Chinach, Indiach, Wietnamie i Korei, prawdopodobnie tam dodano te zanieczyszczenia.  Możliwe, że do produkcji szczepionek używano toksycznej wody ze ścieków przemysłowych.  Tylko szczepionka przeznaczona dla kotów była pozbawiona tych zanieczyszczeń, co dowodzi, że można produkować czyste szczepionki.

Szczepionki są koktajlem rozmaitych mikrobów lub ich fragmentów, połączonych różnymi toksycznymi dodatkami i zanieczyszczeniami.  Nie są badane pod względem bezpieczeństwa ani skuteczności. Toksyczne efekty tych zanieczyszczeń dodają się do szkodliwego działania innych składników, czyniąc praktycznie wszystkie szczepionki preparatami groźnymi dla życia i zdrowia, zwłaszcza dla niemowląt i starszych dzieci.  Prawdą jest więc maksyma wypowiedziana przez jednego z wynalazców szczepionek, że jedyna bezpieczna szczepionka to ta, której nie wzięliśmy.  W tej sytuacji obowiązkowe czy przymusowe szczepienia wydają się celowym truciem, okaleczaniem i zabijaniem zdrowych dzieci/osób dla zysków, obywającym się pod zasłoną ochrony przed chorobami.  Żadne dziecko szczepione zgodnie ze współczesnymi programami szczepień nie będzie w pełni zdrowe, a znaczny ich procent przez całe życie będzie cierpieć na poważne choroby chroniczne. O straconym intelektualnym potencjale ludzkim nawet tu nie wspominam.

Prof. Maria Dorota Majewska

Tags :

I chociażby dla dla tej opinii ,  człowiek powinien decydować sam o swoim zdrowiu !  Tych, którzy nie wierzą - zachęcam do odwiedzin oddz Onkologicznych w szpitalach Pediatrycznych . Choroby starcze atakują młode organizmy !

Pod tym linkiem znajduje się głębsza wiedza ; https://www.youtube.com/watch?v=IzCQaf_kdXI

Podobne artykuły


16
komentarze: 50 | wyświetlenia: 915
15
komentarze: 7 | wyświetlenia: 1307
14
komentarze: 23 | wyświetlenia: 1776
14
komentarze: 56 | wyświetlenia: 1413
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1011
13
komentarze: 15 | wyświetlenia: 516
13
komentarze: 15 | wyświetlenia: 403
12
komentarze: 32 | wyświetlenia: 575
12
komentarze: 2 | wyświetlenia: 668
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 918
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 555
12
komentarze: 16 | wyświetlenia: 487
12
komentarze: 75 | wyświetlenia: 859
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Miałbym starszego brata, gdyby nie szczepionka na gruźlicę. Zmarł trzeciego dnia po zaszczepieniu w wieku... trzech tygodni. Przed zaszczepieniem był w pełni zdrowym niemowlakiem.
Moja wnuczka miała dwa poważne zachorowania po szczepieniach. Najpierw rozchorowała się na nieżyt jelit i była to dolegliwa, wielodniowa choroba, a po kolejnej szczepionce trafiła z wysoką gorączką na kilka dni do szpitala.

  Kitek,  01/12/2017

@Adam Szczepański: Byłoby dobrze, gdyby pana komentarz przeczytali zwolennicy szczepień, szczególnie przymusowych.

  robertr,  01/12/2017

"Rzeczywiście ten rocznik młodzieży w przedziwny sposób zdał gorzej w porównaniu z innymi rocznikami zarówno sprawdzian po szóstej klasie, jak i gorzej wypadł na egzaminie gimnazjalnym. Zastanawiamy się, co takiego się stało, że cały rocznik przez cały proces nauczania wypadał gorzej" - powiedziała pani ministra Kluzik Rostkowska po wynikach matur 2014. W roku 1995 wprowadzono drugie przymusowe s ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska