Login lub e-mail Hasło   

Ciemny lud boi się Merkel a Niemcy boją się polskich inżynierów.

Matura maturze nie jest równa.
Wyświetlenia: 315 Zamieszczono 01/12/2017

.

Niemcy boją się inżynierów z Polski.

Obawiają się, że Polacy przejmą cały niemiecki przemysł.

Jak to się ma do informacji o beznadziejnym poziomie polskich maturzystów i studentów?

Politechnika Warszawska skompromitowała się w sposób dramatyczny wypuszczeniem W. Biniendy z dyplomem inżyniera. Nie jego jednego. Obniżanie poziomu, o którym ostatnio zrobiło się głośno to jest fakt nie do podważenia. Jednak na Politechnice Warszawskiej można się wiele nauczyć. Jeśli studentowi na tym zależy.

To właśnie absolwentów Politechniki Warszawskiej, Gdańskiej, Wrocławskiej, AGH ... boją się Niemcy. –  Patrzą na to, że polscy inżynierowie, nie wszyscy, tylko niektórzy, ale jednak w znaczącej ilości są znacznie lepiej wykształceni i o wiele bardziej pracowici od Niemców.

Podobno niemieckie media doniosły, że Niemcy boją się Polaków. (Niemiecką prasę czytam zupełnie wyjątkowo i nie wierzę w to, co pisze prasa niemiecka, jeżeli nie potwierdzają tego bardziej wiarygodne źródła.)

Jaki wniosek?

Matura maturze nie jest równa.

Dyplom nie jest równy dyplomowi.

Debile, którzy zdali matematykę na 30% i inżynierowie nie znający podstaw fizyki jak Binienda. stanowią większość. Mimo to, co roku polskie uczelnie techniczne opuszczają setki absolwentów, którzy napędzają stracha niemieckim patriotom obawiającym się przejęcia przez Polaków całego niemieckiego przemysłu. Pomstują oni, ci niemieccy patrioci, na swoich leniwych rodaków, którzy najbardziej lubią studiować europeistykę. W cyklu 10-cio letnim.

Czyli w Polsce nie jest aż tak źle.

W każdym razie, nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej. Dlatego absolutną koniecznością jest eliminacja Kaczyńskiego i PiSu.

Po dokonaniu tego dzieła, nadal w Polsce będzie nieźle.

Adam Jezierski

Podobne artykuły


16
komentarze: 8 | wyświetlenia: 6571
14
komentarze: 62 | wyświetlenia: 17666
97
komentarze: 29 | wyświetlenia: 25061
62
komentarze: 22 | wyświetlenia: 17651
43
komentarze: 64 | wyświetlenia: 4776
43
komentarze: 22 | wyświetlenia: 4682
34
komentarze: 20 | wyświetlenia: 3262
35
komentarze: 26 | wyświetlenia: 10127
30
komentarze: 24 | wyświetlenia: 2928
30
komentarze: 19 | wyświetlenia: 4776
 
Autor
ArtykułDzień dobry, panie Adamie.Zauważyłem, że lubisz pan chwalić się swoim wykształceniem, poprawiać i prześmiewać innych, podcinać skrzydełka...pozwól pan, że i ja, chłopaczyna bez wykształcenia, dokonam drobnej korekty:-)...piszesz pan"W każdym bądź razie"-to "bądź"zupełnie niepotrzebne...a nawet niewskazane:-)Jako pisarz i antykwariusz powinieneś pan to wiedzieć...

@szubrawiec:
O.K. - Poprawiam.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska