Login lub e-mail Hasło   

Starsi panowie, nie flirtujcie z kasjerkami, bo możecie tylko na tym stracić!

Wyspecjalizowały się już zorganizowane szajki, które metodą na wnuczka, na naszą podatność na "okazję", na „złote środki” lecznicze, wyciągają nasze pieniądze
Wyświetlenia: 1.555 Zamieszczono 08/12/2017

Oczywiście najbardziej podatną na oszustwa grupą ludzi, są starsi emeryci i renciści, których łatwo oszukać, dzięki ich sklerozie, otępieniu starczym i samotności (tęsknocie do rozmów z innymi ludźmi).

 

Najłatwiej też było wyciągać od w/w, pieniądze na „lewe” interesy, przynoszące kilkadziesiąt procentowy zysk. Wystarczyło tylko, w okienku posadzić ładną, sympatyczną, wydawać by się mogło godną zaufania dziewczynę, której nikt nie podejrzewałby o oszustwo. Później szef, znikał z gotówką, a dziewczyna też zostawała ofiarą oszusta (nie wypłacił jej należności za pracę, o świadectwie pracy nie wspominając).

 

Ostatnio zauważyłem, kolejny sposób oszustw, na flirtowanie. Gdy starszy pan zobaczy w kasie ładną, młodą, kasjerkę, często próbuje ją jakoś zagadnąć. Gdy kasjerka odpowie na jego zaczepkę (zagajenie), zadowolony starszy pan (jeszcze ze mną nie jest tak źle, mógłbym jeszcze poflirtować z młódką), zaczyna kokietować i czarować młodą kasjerkę.

 

Dlatego, jego uwaga ulega całkowitej dekoncentracji i gdy kasjerka wydaje mu resztę, zamiast np.: 27 złotych - siedem złotych do ręki, chowa pieniądze do portmonetki, oddając miły uśmiech kasjerce i z ociąganiem wychodzi. Byłem jednak świadkiem, gdy po paru minutach starszy pan wrócił z pretensją, gdzie są moje dwie dychy?, pokazując kasjerce pustą portmonetkę. Kasjerka, odpowiedziała, że wydała mu na pewno, może zgubił gdzieś po drodze. 

 

Ponieważ przy kasie stała kolejka, kasjerka uprzedzając żądanie klienta, powiedziała, że dla pana marnych dwóch dych, nie będę teraz przeliczała kasy, bo inni klienci będą krzyczeć. Zawstydzony starszy pan odszedł jak niepyszny, ciesząc się że stracił marne dwie dychy, a nie stówkę. Cóż, chwile przyjemności, też mają swoja cenę. Dlatego podpowiadam: starsi panowie nie flirtujcie z kasjerkami, bo możecie tylko stracić!.

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1600
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 917
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1184
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 766
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 462
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1035
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 767
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 586
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 734
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 724
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 508
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 997
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1124
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  rudzion  (www),  10/01/2018

Oj nie tylko starsi panowie mogą zgubić głowę przy ładnej kasjerce. Tym młodszym też się to zdarza. Rzeczywiście, później wstyd się wrócić.

Niejedna młodka dziadkowi w głowie zwróciła.

  Hamilton,  18/03/2018

@Kobranoc: zwróciła czy zwymiotowała? Ale w głowie to przesada. Bliżej do WC niż do domu starców.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska