Login lub e-mail Hasło   

Hipokryzja

Komuniści wycierają sobie mordy księdzem Popiełuszko, i przerabiają jego powiedzenie ,,Zło dobrem zwyciężaj", rozklejając plakaty z antypisowską histerią w Mińsku Mazowieckim. H...
Wyświetlenia: 262 Zamieszczono 10/12/2017

Komuniści wycierają sobie mordy księdzem Popiełuszko, i przerabiają jego powiedzenie ,,Zło dobrem zwyciężaj", rozklejając plakaty z antypisowską histerią w Mińsku Mazowieckim. Hasło publicznie poparł burmistrz tego miasta.

Którym dobrem chcecie zastąpić ten straszny PiS?

Grupińskim, który wyrywa mikrofon dziennikarzowi po usłyszeniu niewygodnego pytania?

Michnikiem, który po usłyszeniu niewygodnego pytania wyzywa ludzi od skurwysynów?

Lisem, który na oczach milionów Polaków fałszywie oczerniał niewinną córkę kandydata na prezydenta, byle mu dokopać?

Brodatymi bolszewickimi prostakami z Obywateli SB, który porównuje dziennikarkę do kurwy spod latarni?

,,Bolkiem", który sprzedawał własnych kolegów komunistom i na polecenie Kiszczaka pacyfikował bunt w ,,Solidarności", a teraz odgraża się pisowcom, że będą wyskakiwali z okien?

Lewackimi pismakami z krwią na rękach, którzy najpierw rozpętują wśród swoich odmóżdżonych odbiorców histerię i popychają ich do najgłupszych czynów, a potem grają ich zwłokami i wykorzystują je do dalszego szczucia?

Sprostytuowanymi celebrytami, którzy już nawet nie kryją się z faktem, że gardzą polskością i odcinają się od niej?

,,Wyborczą", która obraża uczucia religijne Polaków?

Platformą, która nie pozwala decydować Polakom czy mają ochotę borykać się z terroryzmem, czy nie?

Królową prawa, Gersdorf, która leci w zaparte nawet gdy zostaje złapana na kłamaniu w żywe oczy?

Resztą upolitycznionych członków kasty, samozwańczych dyktatorów demokracji, nietykalnych wyroczni stojących ponad wolą narodu?

Bydłem, które rzuca jajkami w samochody i rozwala barierki, a potem zgrywa policyjnych męczenników?

Psycholem, który jest tak zdesperowany w tropieniu jakichkolwiek śladów rasizmu w Polsce, że sobie gębę pastą smaruje?

Kijowskim, który żerując na naiwności i krystalicznie czystej głupocie komunistycznych starców zrobił sobie z nich świetny sposób na życie i spłatę długów?

TVN-em, który jeśli nie zastaje rzeczywistości pasującej mu do propagandy, to tworzy sobie nową, własną, i podaje jako oficjalną?

TYM dobrem chcecie zastąpić pisowców...?

Nie, dzięki.

Pisarka Klementyna Suchanow, która rzucała jajkami w prezydenckie samochody, napisała: ,,Proszę mnie dobrze zrozumieć, śniły mi się dzisiaj w nocy mołotowy, jaja to naprawdę daleko idący kompromis".

Ee, ja miałem kiedyś lepiej.

Siedzę sobie na kanapie, przygnębiony jakością opozycji w Polsce, nagle do pokoju wchodzi moja żona, Ola, i włącza TVN.
- Błagam Cię, wyłącz to - rzucam zrezygnowany.
- Oj, przestań, przesadzasz. Tam w opozycji są bardzo mądrzy ludzie. O, popatrz. Pani Lubnauer przemawia.
- Weź mnie nie torturuj, co ja Ci zrobiłem...
Ola jednak nie ustąpiła, a ja nie mogłem znaleźć moich słuchawek, zawsze mi gdzieś giną kiedy są potrzebne. Ale tak nagle słucham... słucham... słucham... ej, co jest grane! Ona całkiem mądrze gada! O Jak to możliwe?!

Po przemówieniu Lubnauer, zaczynają się ,,Fakty". Z lekkim przerażeniem podchodzę do telewizora. BOŻE! Jakie piękne dziennikarstwo...! O Jakie bezstronne przedstawianie faktów! Jakie wyważone opinie! Aż chce się słuchać! Kolenda-Zaleska lekko skrytykowała rząd za błędy gospodarcze, ale od razu przypomniała, że Platforma w ogóle nie dbała o ludzi. Czy Kolenda-Zaleska przeszła do TVP?! No nie! Logo TVN, jak w mordę strzelił! O, a teraz właśnie pochwaliła PiS za mądrą politykę zagraniczną! Co jest grane, co tu się dzieje?!

Materiał o Schetynie, który stwierdził, że rząd ma prawo w imieniu narodu decydować o tym, czy chcemy przyjmować uchodźców, czy nie! W tym momencie merytorycznie wypunktował co mu się nie podoba w polityce PiSu i przedstawił zdroworozsądkowe rozwiązania, które wprowadzi Platforma jeśli wygra wybory. ,,Jeśli jednak przegramy, uszanujemy decyzję narodu i będziemy trzymać kciuki za projekt naszych politycznych rywali, przecież najważniejsze jest dobro Narodu, a nie nasze przepychanki. Chwała Wielkiej Polsce!!!" - zakończył Schetyna.
- Ola, uszczypnij mnie, to się nie dzieje naprawdę!
A Ola nagle uśmiechnęła się złowieszczo, schyliła się nade mną, i zaczęła drzeć mi się do ucha:
- DRYŃ, DRYŃ, DRYŃ, DRYYYYYYYŃ!!!!!!!
- Olka, odpieprzyło Ci?! Czemu się drzesz!
A ona dalej, jak w amoku, coraz głośniej!
- DRYŃ, DRYŃ, DRRRRYYYYYŃ!!!!

Aaa, to nie moja żona. To budzik. Czyli ta normalna, patriotyczna i merytoryczna opozycja to był tylko sen... W sumie, mogłem się od razu skapnąć.

Ja przecież nie mam żony i nie znam żadnej Oli.

Spójrzcie. Po prostu popatrzcie na tę psychozę. Na ten rynsztok. Ci czerwoni UBywatele powinni siedzieć, ale nie w więzieniu, tylko w pokojach bez klamek.

Czemu nikt nie reaguje?! Jest jakiś porządek w tym kraju, czy każdy byle zarośnięty bolszewicki prostak może bezkarnie porównywać kobietę do kurwy?!

Gdzie jest ,,Wyborcza" z jej ,,obroną kobiet"?

Gdzie są feministki?

Gdzie jest Szczerba z jego wolnością mediów?

Gdzie jest posłanka Schleswig-Holstein zajmująca się mową nienawiści?

https://www.youtube.com/watch?v=N_4nqiWiOn8

,,RATUJMY DEMOKRACJĘ!!!”

…krzyczy oficer stanu wojennego, politycy z bogatą przeszłością w PZPR, córka posła z komunistycznego sejmu, wnuk komunistycznego działacza który podpisywał stan wojenny i agent SB wyznaczony przez Kiszczaka do rozwalania ,,Solidarności” od środka.

,,RATUJMY PRAWORZĄDNOŚĆ!!!”

…krzyczy handlarz kobietami, aktor jeżdżący po pijaku, dziennikarz który nie mając od lat ważnego prawa jazdy potrącił staruszkę i przewodniczący walczącej o praworządność organizacji, który jest ścigany za niepłacenie alimentów, lewe faktury i podbieranie forsy z puszek na demokrację.

,,RATUJMY SĄDY!!!”

…krzyczy brat stalinowskiego sędziego, zbrodniarza ściganego listem gończym, i córka innego stalinowskiego zbrodniarza, pułkownika skazanego w latach 90-tych za znęcanie się podczas śledztwa nad polskimi patriotami walczącymi o niepodległą Polskę.

,,RATUJMY WOLNE MEDIA!!!:

…krzyczy polityk w stroju dziennikarza, który dostał władzę nad mediami dzięki układowi z komunistycznym zbrodniarzem Kiszczakiem, dziennikarz, który tak desperacko próbował utrzymać przy władzy obóz, z którego czerpał profity, że pozwalał sobie nawet na fałszywe oczernianie córki jednego z politycznych przeciwników, i dziennikarka, której kariera ważyła się podczas tajnych rozmów z Michnikiem i Urbanem, przekrzykująca swoich gości, rzucająca w nich długopisem na antenie, zabierająca im niewygodne dla swojego światopoglądu materiały, będąca de facto politykiem w stroju dziennikarki, nie dająca dojść do głosu nikomu o odmiennych od niej poglądach i zaprzeczająca wszystkim standardom dziennikarskim.

,,RATUJMY KOBIETY!!!:

…krzyczą lewicowi dziennikarze, z których jeden został właśnie oskarżony o gwałt, a drugi o molestowanie seksualne i bicie kobiet, które mu odmawiały.

Dziękuję, nie mam pytań.

Podobne artykuły


17
komentarze: 107 | wyświetlenia: 2239
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1133
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1074
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 804
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 568
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 629
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 686
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 992
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 651
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 498
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 512
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska