Login lub e-mail Hasło   

Pomóżmy królikom - świąteczna akcja Jobhouse

Zespół firmy Jobhouse w czasie okołoświątecznym stara się wyjść z pomocą do potrzebujących.
Wyświetlenia: 159 Zamieszczono 18/12/2017

Zespół firmy Jobhouse, który na co dzień zajmuje się łączeniem ludzi, pomaga zarówno osobom poszukującym pracy w znalezieniu satysfakcjonującego zatrudnienia, jak również firmom w rekrutacji najlepszych pracowników, w czasie okołoświątecznym stara się wyjść z pomocą do potrzebujących. W tym roku podjął decyzję, iż wesprze króliki, a dokładnie dwie organizacje zajmujące się opieką nad porzuconymi i niechcianymi królikami, czyli Uszate Serca z Warszawy i Sopockie Uszakowo. Do akcji może dołączyć każdy.

W całej Polsce jest kilkanaście organizacji zajmujących się porzuconymi królikami. Trafiają do nich króliki wyrzucone do lasów i parków, z interwencji, często chore, źle karmione i z licznymi problemami zdrowotnymi. To właśnie im, zdecydował się pomóc zespół Jobhouse, zapraszając do zbiórki wszystkich, którym los królików nie jest obojętny.

Co roku staramy się pomóc organizacji, która jest w trudnej sytuacji lub potrzebuje wsparcia. To dla nas ważne, by móc sprawić radość, podarować prezenty nie tylko najbliższym, ale również tym potrzebującym. W tym roku wybraliśmy króliki. – mówi z uśmiechem Martyna Ładkowska, Kierownik oddziału w Gdańsku.

W objętych akcją schroniskach: Uszate Serca Warszawy i Sopockie Uszakowo, wolontariusze codziennie poświęcają wiele godzin na opiekę nad małymi podopiecznymi. Podają leki, sprzątają, karmią, a kiedy jest potrzeba wiozą do weterynarza. Zdobywają też fundusze na dalsze prowadzenie placówek. Potrzeby są duże, ponieważ łącznie pod opieką obu domów jest około 100 królików. Część z nich jest chora i potrzebuje stałego podawania leków i wizyt u weterynarza.

Każdy może pomóc!

Do końca grudnia 2017 w obu oddziałach firmy Jobhouse w Gdańsku i Warszawie trwać będzie zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy dla królików, a wśród nich: podkłady higieniczne, suszone zioła, ręczniki papierowe, karma Verselle Laga Cuni Complete, siano, żwirek drewniany. Wszystkie te rzeczy potrzebne są w codziennej opiece nad królikami. Wbrew różnym opiniom zającowate, czyli grupa do której zaliczają się króliki, żywi się głównie sianem i suszonymi ziołami. Od czasu do czasu otrzymują warzywa i owoce.

Zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko naszych pracowników, współpracowników, kontrahentów i klientów, do przynoszenia najbardziej potrzebnych rzeczy, do naszych oddziałów. Na koniec akcji, zobowiązujemy się przekazać prezenty organizacjom, z którymi nawiązaliśmy współpracę. – mówi Anna Wojewódzka, Kierownik oddziału Jobhouse w Warszawie.

Adresy placówek firmy Jobhouse:

Warszawa: Czerniakowska 141, 00-453 Warszawa; tel. +48 22 10 10 923

Gdańsk: al. Grunwaldzka 31, 80-241 Gdańsk; tel. +48 58 58 58 072

 

Podobne artykuły


11
komentarze: 32 | wyświetlenia: 635
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 664
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 734
10
komentarze: 5 | wyświetlenia: 629
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 647
10
komentarze: 8 | wyświetlenia: 875
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 424
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 416
9
komentarze: 7 | wyświetlenia: 687
9
komentarze: 20 | wyświetlenia: 576
9
komentarze: 4 | wyświetlenia: 668
9
komentarze: 12 | wyświetlenia: 590
9
komentarze: 34 | wyświetlenia: 467
9
komentarze: 18 | wyświetlenia: 501
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 438
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska