Login lub e-mail Hasło   

Coraz lepsze oferty wypożyczalni samochodów

W naszym kraju powstaje coraz więcej wypożyczalni samochodów.
Wyświetlenia: 218 Zamieszczono 19/12/2017

Cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem – zarówno osób prywatnych w różnym wieku, jak i przedsiębiorców. Co oferują najlepsze wypożyczalnie samochodów?

Opcje wynajmu oferowane przez dobre wypożyczalnie:

Wynajem krótkoterminowy – oferują go niemal wszystkie wypożyczalnie samochodów. Samochód można wypożyczyć już od jednej doby. Jest to bardzo popularny sposób wynajmu. Korzystają z niego zazwyczaj Ci klienci, którzy potrzebują doraźnego wsparcie technicznego. Popsuty samochód, wyjazd na uroczystość rodzinna poza miasto, kilkudniowy wypad na wakacje – to najczęstsze powody wynajmu krótkoterminowego.

Wynajem długoterminowy – często bardzo opłacalny. Korzystają z niego głównie firmy, które potrzebują dobrze wyposażonej floty samochodowej. Popularnością cieszą się tu zarówno samochody osobowe wysokiej klasy, jak i samochody użytkowe, a więc auta dostawcze oraz busy.

Wynajem na godziny – takiej ofert nie ma wiele wypożyczalni. Jednak, te najlepsze, wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, oferują taką możliwość. Dzięki temu, w bardzo przystępnej cenie można wynająć samochód np. użytkowy w bardzo przystępnej cenie. Chcesz szybko przewieźć jakiś materiał, produkty, a może chcesz szybko przetransportować grupę znajomych, pracowników firmy lub kontrahentów i klientów, którzy przyjeżdżają do twojej firmy? Kilkugodzinny wynajem jest wtedy bardzo opłacalny.

Wynajem weekendowy - rzadko spotykana oferta, choć zyskuje coraz większą popularność. Skierowana jest ona głównie do tych osób, które planują wyjazd na weekend, lub potrzebują większego samochodu np. w celu przeprowadzki. Weekendowe oferty wypożyczalni są bardzo korzystne i mają wielu zwolenników. Najczęściej samochód jest wtedy wypożyczany od wieczornych godzin w piątek do porannych godzin poniedziałkowych.

Jakie samochody można wynająć?

Znaczna część osób myśli, że wynająć można wyłącznie samochody osobowe. Oczywiście nie jest to prawdą, chociaż takich wypożyczalni jest najwięcej. W ofercie wypożyczalni samochodów znajdziemy:

Samochody osobowe – samochody osobowe różnych klas; od miejskich po te, które prezentują się naprawdę dobrze. Początkowo wypożyczalnie z takimi samochodami znajdowały się w pobliżu lotnisk. Dziś mają one wiele lokalizacji w różnych miastach. Samochód taki sprawdzi się na prywatny wyjazd, ale również w celach służbowych (zarówno na okres krótkoterminowy jak i na długoterminowy).

Samochody dostawcze – to doskonała oferta dla firm, które mają przejściowe trudności. Niektóre z firm borykają się ze starą flotą samochodów, która się psuje, albo też z brakiem odpowiedniej ilości samochodów. Możliwość wypożyczenia bardzo dobrego samochodu dostawczego jest dla nich cenną możliwością. Samochody dostawcze mogą przydać się również osobom, które planują przeprowadzkę, ale chcą to zrobić na własną rękę.

Busy – to kolejna grupa samochodów, które można wypożyczyć. Jest to świetna oferta dla firm, które szukają wygodnego transportu dla swoich klientów, których np. trzeba odebrać z lotniska. Bardzo dobrze sprawdzają się również na wyjazdach firmowych; na szkolenia czy imprezy integracyjne. Ponadto, mogą być przydatne również dla osób prywatnych, które chcą w większym gronie wyjechać na urlop czy na koncert.

Samochód z kierowcą lub bez – dobre wypożyczalnie umożliwiają wynajem samochodu wraz z kierowcą. Kiedy kierowca może być potrzebny? Np. wtedy, gdy chcemy zrobić dobre wrażenie na naszych klientach, których trzeba odebrać z lotniska. Kierowca może być również bardzo potrzebny, jeżeli chcemy przewieźć ruchomości w samochodzie, w obcym dla nas mieście - kierowca będzie doskonale wiedział, jak się po nim poruszać.

Czytaj więcej - http://www.dostawczaki.waw.pl/ 

Podobne artykuły


8
komentarze: 79 | wyświetlenia: 1287
111
komentarze: 32 | wyświetlenia: 61008
54
komentarze: 68 | wyświetlenia: 31376
54
komentarze: 56 | wyświetlenia: 32681
50
komentarze: 27 | wyświetlenia: 63688
49
komentarze: 18 | wyświetlenia: 65112
39
komentarze: 50 | wyświetlenia: 23368
39
komentarze: 30 | wyświetlenia: 28994
37
komentarze: 9 | wyświetlenia: 28642
36
komentarze: 37 | wyświetlenia: 23695
34
komentarze: 21 | wyświetlenia: 26379
32
komentarze: 76 | wyświetlenia: 12559
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska