Login lub e-mail Hasło   

Produkcja leminga-czyli jak się niszczy naród polski.

Krótko i treściwie:
Wyświetlenia: 293 Zamieszczono 26/12/2017

W polskim społeczeństwie cały czas próbuje się wytworzyć społeczną kliszę myślową opartą na pogardzie dla własnej kultury, na pogardzie do własnego narodu. Kreuje się na autorytety i ludzi „światowych” i „modnych” jednostki najsłabsze i najbardziej zakompleksione. Tym jednostkom podano na tacy pseudo-ideologię lewicową której prawdziwym celem logicznym jest eksterminacja narodu polskiego lub przynajmniej jak najdłuższe ogłupianie go i osłabianie. Wszystko to bazuje na wytwarzaniu poczucia obcości wobec własnego narodu i jego konserwatywnych wartości. To z kolei generuje w jednostce poczucie braku bezpieczeństwa (które jest konieczne do jasnego myślenia), odmienności i braku stałych fundamentów myślowych, dalej- potrzebę buntu i zaakcentowania swojej odmienności która docelowo wyraża się w negowaniu wszystkiego co łączy się z „tym wsiowym narodem”. A jako że z tym narodem łączy się również katolicka etyka to należy ją zanegować. To właśnie jest definicja polskiego leminga-produktu manipulacji socjotechnicznej obcych i wrogich nam sił których źródło leży poza granicami naszego kraju. Leming to produkt. Leming nie jest człowiekiem. Jest amebą intelektualną która nie potrafi sklecić do kupy podstawowych pojęć ponieważ pozbawiono go własnej tożsamości i logicznego myślenia a jego filozofia podparta kompleksami wyraża się w jednym zdaniu: „Nie bo nie”. Dlatego tak ważny jest polski nacjonalizm. Nie patriotyzm ale właśnie nacjonalizm ponieważ on akcentuje najbardziej przynależność do grupy narodowej. Do jednej zdrowej całości opartej na: przynależności etnicznej, wspólnym języku, logicznej i prospołecznej etyce a także kulturze i historii. Tylko taka grupa może przetrwać i obronić się przed wytępieniem bądź sprowadzeniem do roli siły roboczej.

Podobne artykuły


17
komentarze: 107 | wyświetlenia: 2249
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1134
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1074
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 575
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 804
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 501
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 687
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 629
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 652
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 994
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 512
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Jak dla mnie w tekście jest kilka błędów.
Po pierwsze wiara katolicka to wiara ŻYDOWSKA a więc obca dla narodu polskiego.
Po drugie siły niszczące Polaków mogą być poza granicami ale też i wewnątrz kraju. Kaczyński czy Tusk jest tym samym tylko, że w dwie strony.
Wartości konserwatywne nie są w niczym lepsze od nowoczesnych. Nazwy niczego tu nie zmieniają.
Tak ogólnie ...  wyświetl więcej

@Koriolan: Mogą, Może, Mogliby ... wszystko oparte na przesłankach, czyli myśleniu, że "tak ogólnie myślę". Czego się tak wciąż boisz? Przestań się miotać pomiedzy skrajnościami ... to tylko "potworki" Twojego myślenia. Nic złego nie dzieje sie w Polsce ... Uspokój się ... życie toczy się dalej, a ludzie radują sie tym co mają ... a czego dawniej nie mieli. Jest ok!

@podobny: To nie jest kwestia miotania. Po prostu mnóstwo skur...synów mówi "my" bo chce by ich lepiej było słychać. Ja po prostu wyrażam swoje zdanie. Chciałbym by WSZYSCY tak mówili. To by wiele uprościło :-)))
.
A co do Polski i całego świata. Zawsze wszystko było ok. Niestety nie mogę się pozbyć wrażenia, że mam wpływ co będzie w następnej sekundzie :-))))

  Hamilton,  26/12/2017

"Dlatego tak ważny jest polski nacjonalizm. Nie patriotyzm ale właśnie nacjonalizm ponieważ on akcentuje najbardziej przynależność do grupy narodowej". Pozdrowienia od Josepha Goebellsa panie Sowa.

@Hamilton Starszy: Z martwych wstales 3-ciego dnia ?
To niemalze jak Jezus !
Badz pozdrowiony i ....lono ktore cie nosilo !
Jestes juz czlonkiem PiS´u czy tylko czlonkiem ?

  Hamilton,  26/12/2017

@zakrawarski: jam nie godzien być członkiem jedynie słusznej partii. Jam zwykła kanalia, ze zdradziecką mordą i to drugiego sortu bez perspektyw. Polska należy do Sowów, którzy otoczą ją zasiekami z drutu kolczastego i świętymi obrazkami.

@Hamilton Starszy: No to WITAJ .....wśród swoich oraz "nocnej ciszy"

Sowa84: ""Tylko taka grupa może przetrwać i obronić się przed wytępieniem""
.
Tak czynili ludzie mieszkajacy w grotach 40-50 tysiecy lat temu.
Teraz jest nieci inaczej ! Nie udalo cie tego zauwazyc ?

  Hamilton,  26/12/2017

@zakrawarski: Polski patriot Sowa nie pozwoli na okradanie kraju przez Unię. Za rok rodzina królewska Saudów i Bill Gates będą błagać o pracę w naszym znacjonalizowanym kraju, ale Sowa powie jasno: Polska tylko dla prawdziwych Polaków.

@zakrawarski: niestety .... "Ludzie" robią to do dzisiaj i raczej będą robić nadal ...
Jak długo ?
Nie wiadomo ....

@Hamilton Starszy: A co bedzie z Sowa jesli okaze sie, ze jest z obcego loza ?
Prababcia nie zdazyla uciec do lasu kiedy byl najazd Szwedow ?
Po Szwedzku -Sova- znaczy spac !
Babcia chciala wiecej a zmeczony zolnierz mowil do niej sova, sova tzn. spij, spij
A potem babcia chwalila sie, ze Szwed nazywaj ja ....Sova !
No i co teraz z polskoscia ?

@zakrawarski: Nie da się ukryć, że Sova naoglądała się kurwizji i szasta intelektem jak zezowata Ewcia.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska