Login lub e-mail Hasło   

Czym kierować się wybierając fachowca?

Budując dom, remontując mieszkanie często poszukujemy dobrej firmy, która spełni nasze oczekiwania. Czym należy więc kierować się w wyborze odpowiedniego fachowca?
Wyświetlenia: 285 Zamieszczono 07/01/2018

Przede wszystkim dobry pracownik świadczący usługi w branży budowlano – remontowej powinien posiadać wiedzę teoretyczną i praktyczną, znać najnowsze rozwiązania technologiczne i nie bać się ich stosować. Ponadto powinien służyć opinią, doradzić w pewnych kwestiach. Ważnym atutem jest otwartość, co pozwala na łatwe komunikowanie się, zgłaszanie ewentualnych uwag i oczekiwań. Warto skupić się na tym, czy fachowiec jest precyzyjny w tym, co mówi, czy ma kreatywne rozwiązania odnośnie swojej pracy. Powinna go także cechować solidność, gdyż wtedy mamy pewność, że wykona on swoja pracę zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Kolejną ważną rzeczą przy wyborze fachowca powinna być opinia i rekomendacja innych osób, korzystających z usług danej firmy. Ponadto warto porównać ze sobą kilka ofert. Istotnym elementem jest wstępne ustalenie kosztów, jakie musimy ponieść za daną usługę. Warto zauważyć, że niska cena nie zawsze idzie w parze z jakością. Często jest odwrotnie.

Warto jest też skupić uwagę na samochód, czy narzędzia jakimi posługuje się nasz fachura. Mile widziane (choć w żaden sposób nie jest to wymagane), aby były to narzędzia markowych producentów (Dewalt, Stanley, Milwaukee) i aby widoczne były na nich ślady użytkowania. Będzie to oznaczać, że nasz pracownik inwestuje w wysokiej jakości sprzęt, co może świadczyć o częstym wykonywaniu zleceń, a co za tym idzie jego usługi cieszą się poważaniem.

Pamiętajmy, że wybór fachowca, z którego usługi będziemy zadowoleni dotyczy każdej branży. Tym samym należy się kierować przy wyborze elektryka, hydraulika, stolarza czy murarza. Dotyczy to również innych branży, takich jak: dekorator wnętrz, firma cateringowa, krawiec czy cukiernik. Najlepszą metodą poszukiwań jest zasięgnięcie opinii wśród znajomych. Daje nam to możliwość rzetelnej informacji o danej firmie, ale też dokładnego obejrzenia efektów jej działalności. Ponadto warto przejrzeć stronę internetową danej ekipy, na której powinien widnieć adres, numer telefonu, numer REGON oraz galeria zdjęć.


Artykuł powstał przy pomocy:
http://anvis-narzedzia.pl/pl/ - markowe narzędzia i elektronarzędzia Dewalt, Stanley, Milwaukee.

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1112
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 961
12
komentarze: 283 | wyświetlenia: 658
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1011
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1849
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 698
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 854
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 640
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 549
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 996
9
komentarze: 42 | wyświetlenia: 577
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 508
 
Autor
Artykuł
Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska