Login lub e-mail Hasło   

Putin, Putin i Putin.

Takie refleksje naszły mnie po zerknięciu na kolejny tytuł, który pojawił mi się równolegle obok wiadomości sportowych, na które czasem zerkam. https://kult...
Wyświetlenia: 427 Zamieszczono 03/02/2018

Takie refleksje naszły mnie po zerknięciu na kolejny tytuł, który pojawił mi się równolegle obok wiadomości sportowych, na które czasem zerkam. https://kultura.onet.pl/ksiazki/krystyna-kurczab-redlich-putin-to-najdoskonalszy-manipulator-polityczny/ylk6cf3

Ciągle Putin, Putin i Putin, wcielenie wszelkiego zła bo chłopina zajął Krym na który ochotę mieli Amerykanie, którzy ochotę mają na wszystko. Irak zrównali z ziemią, ludu wybili w milionach, nie tylko na tej wojnie, wespół z innymi państwami Nato zniszczyli Libię.

Podbili wiele krajów w Afryce tworząc marionetkowe rządy, czego finałem były kolorowe rewolucje i można tak wymieniać i wymieniać ale, że są doskonałymi manipulatorami , wmówili ciemnemu ludowi, że to wszystko pod płaszczykiem "pokoju i demokracji i praw człowieka" - tak, że od lat rządzący wielu krajów powielają tą amerykańską ideologię, Ba - wielokrotnie nawet wysyłają swoich rodaków na amerykańskie wojny o tę demokrację. Czy można być genialniejszym manipulatorem? Czy może być genialniejsza manipulacja i triumf zła? Kiedy kraj, który ma najwięcej krwi na rękach, na arenach międzynarodowych rości sobie prawo i uważa się za stróża praw człowieka, największych wartości? To tak jakby sam szatan uczył o dobru. 

Putin od nich może uczyć się latami. Jest im potrzebny jako chłopiec do bicia, uosobienie zła, bo im się nie udało za Gorbaczowa i Jelcyna Rosji "zdemokratyzować", mieli pecha, przyszedł Putin i teraz jest be. A jak ktoś prawdę powie to zaraz zaprogramowane przez USA roboty obrzucą go różnymi inwektywami. Dzień bez demonizowania Putina, dniem straconym...Jest tak jaskrawo i jednoznacznie zły, że trzeba było uruchomić specjalną machinę propagandową, przypisującą Putinowi wszystko co najgorsze, jakby fakty same nie potrafiły się bronić...bo nie potrafią. Trzeba je więc wymyślić. Za to na to ile zła wyrządzili Amerykanie, mamy konkretne liczby  - zabitych w milionach, państwa zrównane z ziemią - przykłady ogromnych tragedii całych narodów.  Z czyich wojen i z jakich krajów spływali i wciąż spływają imigranci do Europy ? Ropa i inne surowce płynące do USA. I co? I nic.

Podobne artykuły


13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1216
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1024
12
komentarze: 70 | wyświetlenia: 1098
12
komentarze: 280 | wyświetlenia: 770
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 747
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1898
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 584
10
komentarze: 57 | wyświetlenia: 1043
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 549
9
komentarze: 74 | wyświetlenia: 555
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 898
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Kitek,  04/02/2018

Na Florydzie pewna Amerykanka opowiadała mi dowcip. Zapytała: Jak się mówi na człowieka mówiącego trzema językami – trilingual powiedziałem. A władającego dwoma językami – bilingual. A jednym? – zapytała. Monolingual – powiedziałem. Nie – odrzekła. Amerykanin – dodała.
Chodakiewicz mówił, że Ameryka rządzona jest przez Szwedów, tylko szkoda, że rządy zależą od korporacji w tym przypadku żyd ...  wyświetl więcej

A oto przyczynek o Rosji oraz Putinie

http://eiba.pl/4

  swistak  (www),  04/02/2018

Putin to azjata. Coś takiego dostał do pilnowania Kmicic, by ten nie gwałcił i rabował w Polsce. Azjata ma respekt przed siłą a gardzi słabymi.

@swistak: wszystko co niekatolickie to szambo i bagno. Tylko katolickie i zgodne z właściwym rytem rzymskim. Jak spotkasz cokolwiek innego na swej drodze pluj, kop, wierzgaj nogami, rękami. Będzie bogobojnie i po bożemu. Amen.

Kiedyś było dobrze bo Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich walczył o pokój i dbał o \dobrobyt w Polsce. A dziś amerykańskie tankowce wywożą nam gaz i surowce. Podobno podkopali się do Jastrzębskiej Spółki Węglowej. W Russian Today pokazywali. A Putin chłopina zajął Krym by wyrzucić Amerykanów. Jak cię tak najdzie znów to pisz Kamilu.

@Hamilton Starszy: Mój tekst w ogóle nie jest idealizowaniem Putina, nie wiem gdzie tak go odczytałeś. Jest krytyką propagandy antyputinowskiej, to dwie różne rzeczy oraz odnosi się do stwierdzenia kobiety z filmu, która mówi o doskonałym manipulatorze Putinie. Stwierdziłem, że są lepsi od Putina - Amerykanie. Nie jest też pochwałą ZSSR, znowu nie wiem skąd wysnułeś takie wnioski. Przecież jesteś inteligentnym człowiekiem a pokazujesz, że nie czytasz ze zrozumieniem.

@kamil30: mylisz się Kamilu. Czytam za zrozumieniem. Czy nam się to podoba czy nie, to tym światem rządzą trzy mocarstwa: USA, Chiny i Rosja. A Putin będzie dążył do reaktywowania dawnego imperium. W pewnym sensie nie ma większego wyboru. My Polacy możemy jedynie schronić się pod jednym z tych trzech parasoli. Trzeba być mega tumanem by silić się na mrzonki pełnej suwerenności i niezależności. Szw ...  wyświetl więcej

Kamilku być może wczasy spędzałbyś na świeżym powietrzu Syberii jak wielu naszych przodków gdyby nie ci be Amerykanie. Jedyna refleksja jaka by cię tam naszła to co żeżreć i jak przetrwać do następnego dnia. A w TV
oglądałbyś jaki cacy jest Władymir Władymirowicz i jak o ciebie dba. Po latach byś w to gorąco wierzył jak swistak w ambonę.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska