Login lub e-mail Hasło   

Włącz durniu ten kierunkowskaz!

Napisał do portalu Superklaster.pl mocno zirytowany Czytelnik (nazwisko i miejsce zamieszkania do wiadomości redakcji): „Nigdy nie myślałem, że komukolwiek opiszę swoją h...
Wyświetlenia: 415 Zamieszczono 05/02/2018

 

Napisał do portalu Superklaster.pl mocno zirytowany Czytelnik (nazwisko i miejsce zamieszkania do wiadomości redakcji):

„Nigdy nie myślałem, że komukolwiek opiszę swoją historię bo myślałem, że mam niespożyte pokłady cierpliwości do chamstwa i prostactwa ale jak widać i mi pokłady się skończyły. Opublikujcie to, ale pod warunkiem, że opublikujecie mój list w całości.

A więc, chamstwo to brak manier, ogłady oraz kultury czyli nieliczenie się z drugim człowiekiem. Szlag mnie trafia gdy jeżdżę po Polskich drogach bo mam wrażenie, że niektórzy kierowcy kulturę na drodze uważają za słabość. Wpychają się i wymuszają pierwszeństwo nie licząc w ogóle z innymi użytkownikami dróg. Takie rasowe chamy. Co z tego, że jeżdżą drogim samochodami jak powinni chodzić w drewnianych klepakach wypchanymi słomą. W końcu nie wytrzymałem, dlatego napiszę: włącz ten kierunkowskaz chamie, bo gdy wyjeżdżam z drogi podporządkowanej nie mam zamiaru czekać aż łaskawie podejmiesz decyzje, że skręcisz. Zabierasz mój czas, rozumiesz baranie? Czy w końcu dotrze to do twojego pustego łba kretynie, że zabierasz czas mi i innym kierowcom?

To co się dzieje na rondach i skrzyżowaniach w dużych miastach woła o karę boską. Kto się chamem urodził to chamem zdechnie. Kultura jest cechą ludzi, a nie zwierząt, a zwierzęta zdychają. Nie mam zamiaru abyś narażał bezpieczeństwo moich dzieci i mojej żony, tylko dlatego, że nie masz wystarczającej podzielności uwagi a prawo jazdy otrzymałeś za łapówkę debilu. Co ty myślisz durniu, ze możesz jechać przez teren zabudowany 120 km na godzinę, i wszystko będzie dobrze, że wszystko ci się uda? Myślisz, że piesi oraz rowerzyści i inni kierowcy nie chcą żyć?

A teraz do ciebie kierowco autobusu, świeta krowo wśród kierowców, ale powinienem powiedzieć święty buhaju.  W tym nienormalnym kraju kierowca autobusu może wyrzucić ze swojego „tramwaju” kogo chce nawet kobietę z dzieckiem w wózku. Ale przysięgam, jak jeszcze raz wepchniesz mi się na drogę bez kierunkowskazu, to zatrzymam twoją karocę i dostaniesz kilka razy w mordę!  Wszyscy narzekają na kierowców tirów ale to zagraniczni kierowcy z czech, słowacji i ze wschodu jeżdżą jak im się podoba. W dodatku na szybkich drogach przekraczają prędkość oraz wyprzedzają na autostradach tamując ruch. A ty kierowco autobusu lepiej uważaj bo jak stracę cierpliwość to za twoje zachowanie zatrzyma się na przystanku i dam ci nie raz ale kilka razy pieścią w ten głupi ryj czy mordę. I gdy już się musisz wepchać bo pozwala tobie takie polskie durne prawo, to włącza durniu ten kierunkowskaz! Bez kierunkowskazu jesteś zwykłym piratem drogowym baranie! Nie jesteś swietką indyjską krową która nie obowiązują przepisy. W tym cudownym kraju jadący po mieście nawet droga jednopasowa musi ustąpić pierwszeństwa spowalniającemu ruch drogowy autobusowi, bo tak pozwala nasze głupie prawo. A inny dureń tak ustalił mu grafik na przystanku, że kierowca autobusu musi jeździ powoli tamując ruch i nikt z tym nic nierobi, gdzie jest inspekcja transportu drogowego????!!!!!

Polski ulice to wojna. Kto głupszy, ten bardziej pyszny. Kto bardziej tepy, ten stwarza większe zagrozenie.

Zbigniew J.©

(Pisownia oryginalna – przyp. redakcji).
Zachęcam do dyskusji z Panem Zbigniewem. Proszę pisać na wojczernik@wp.pl

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1380
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1238
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 665
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 782
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 821
8
komentarze: 20 | wyświetlenia: 532
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 494
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska