Login lub e-mail Hasło   

LUDZKI MÓZG-Potęga Wiary

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://sercepokojmilosc.blogspot.com/201(...)ry.html
Emocje jak Strach, Złość, Wstyd wibrują na niskich częstotliwościach. Jednak uczucia takie jak Miłość, Radość, Pokój wibrują na wysokich, podnoszących na duchu częstotliwościach.
Wyświetlenia: 442 Zamieszczono 06/02/2018

 

LUDZKI MÓZG: 

Potęga Wiary
Nastała era Idealnego Świata Pokoju  (CIG) obserwujemy rewolucję w badaniach nad Umysłem Fizycznym, które pokazują, jak może on uwięzić albo uwolnić nasz niesamowity potencjał duchowy. Jest to wyraźny znak tego, że żyjemy w erze Idealnego Świata Pokoju (CIG), gdzie wszystko jest możliwe i ograniczenia przeszłości mogą być ostatecznie usunięte. 

Ludzki mózg to sieć 100 miliardów neuronów. Różne doświadczenia tworzą różne połączenia nerwowe, które wywołują różne emocje. Zależnie od tego, które neurony zostaną pobudzone, odpowiednie połączenia stają się silniejsze i bardziej wydajne, podczas gdy inne stają się słabsze. 

Praktycznie każdy rodzaj talentów lub umiejętności może zostać stworzony dzięki treningowi. Racjonalność i odporność emocjonalna to połączenia neuronowe, które można wzmocnić. Cokolwiek robisz w dowolnym momencie, fizycznie modyfikuje twój mózg, by stać się w tym lepszym.

VIDEO:Mechanika kwantowa ludzkiego mózgu i świadomości 
https://www.youtube.com/watch?v=dbKMNdhypDg
 


 
UWAGA: Energia kwantowa to energia pod poziomem cząstek. Tak więc energia kwantowa jest bliższa światu duchowemu, ale wciąż jest fizyczna. Energia kwantowa jest energią twoich myśli i uczuć. Na poziomie fizycznym (cząstkowym) wszystko jest ustalone jako rzeczywistość fizyczna, ale na poziomie kwantowym wszystko jest po prostu wibracjami o różnym rezonansie. Zostają utrwalone jako rzeczywistość zgodnie z oczekiwaniami obserwatora. 

"Droga grozy". Niezwykła, pełna nadziei i radykalna transformacja otwiera się przed nami- jeśli otworzymy nasze serca i umysły i pozwolimy sobie na jazdę na falach wyższych częstotliwości. Czy będziemy walczyć i skłonimy się w stronę starej dualistycznej sieci, czy też pozwolimy sobie odejść i objąć - a raczej zostać objętym przez Sieć Jedności/Zródła - Serce Wszechświata? "Xi Balba bih


Stan obronny: Wąskie myślenie i Uwięzione emocje

Specyficzne neurony wyzwalają stan obronny w momencie konfrontacji. Na przykład, gdy mamy do czynienia z różnicami zdań, w mózgu uwalniane są te same substancje chemiczne, które starają się zapewnić przetrwanie w niebezpiecznych sytuacjach.

W tym stanie obronnym bardziej prymitywna część mózgu przeszkadza w racjonalnym myśleniu. System ten może wybić większość naszej pamięci roboczej - fizycznie nazywamy ten stan "Ciasnym umysłem". Bez względu na to, jak cudowny jest pomysł i jego logika (Prawda), mózg, kiedy znajduje się w takim stanie, jest całkowicie zblokowany przed przetworzeniem go. Na poziomie neuronalnym reaguje tak, jakby był zagrożony.

Patrząc z punktu widzenia Rezonansu Serca, rozumiemy, że ludzie znajdujący się w rezonansie poniżej 200 są zdominowani przez umysł fizyczny (umysł zwierzęcy). Na tym poziomie strach staje się potężną blokadą dominującą umysł, tym samym umysł duchowy danej osoby zostaje przytłumiony. 

Potęga naszych przekonań

Nasze przekonania mają ogromny wpływ na chemię naszego ciała. Brak wiary prowadzi  do skrajnie niskiego poziomu serotoniny. Kiedy brak ten osiąga krytyczny poziom często prowadzi to do depresji, zachowań samodestrukcyjnych, a nawet do samobójstwa. Coraz więcej badań wskazuje na to jak olbrzymie znaczenie i moc mają pozytywne przekonania. Czytaj też: Potęga Myśli

Wierzenie i przekonania jednak ściśle związane są z naszym duchowym poziomem wzrostu. Osoba na poziomie świadomości poniżej 200 doświadczy czegoś i powie, "Co za obrzydlistwo." Ponieważ z takim Rezonansem Serca odbiera to negatywnie. Jednak osoba na poziomie wyższym niż 200, doświadczy tego samego i powie "Niesamowite, jakie to było wspaniałe doświadczenie!" W codziennym życiu mamy wzloty i upadki, gorsze dni i lepsze dni, różnice, które odczuwamy bardzo wyraźnie. Wszystko jest zależne w dużym stopniu od tego jaki jest nasz aktualny rezonans serca. Rzeczywistość i to co cię spotyka automatycznie potrafi zmienić się zależnie od twoich wibracji

Potęga naszych Serc

Mechanika Kwantowa odkrywa, że atomy i cząstki subatomowe są w rzeczywistości złożone z pakietów energii. Obecnie wiodące badania nad ludzką świadomością pokazują, że energia ta wibruje na skali, a każda ludzka emocja generuje wibracje dokładnie w taki sam sposób jak materia. Czytaj: Rezonans Serca


Ciężkie emocje takie jak Strach, Złość, Wstyd wibrują na niskich częstotliwościach. Jednak uczucia takie jak Miłość, Radość, Pokój wibrują na wysokich, podnoszących na duchu częstotliwościach.  

Jedną z najciekawszych rzeczy odkrytych na temat energii jest fakt, że twoja częstotliwość energetyczna może wpływać na częstotliwości energetyczne ludzi wokół ciebie. Oznacza to, że twój poziom serca wpływa na otaczającą Cię rzeczywistość. Na przykład jedna osoba operująca na poziomie 500, czyli na poziomie Miłości, może podnieść 750 000 innych osób do poziomu powyżej 200.

Kolejne dowody potwierdzające, przeprowadzone przez wielu innych badaczy, pokazują, że twoje wibracje mogą wpływać nie tylko na innych ludzi, ale także przedmioty, a nawet na twoją rzeczywistość! Przeczytaj, jak Uwolnić swój Duchowy Umysł i Wyzwolić swój Duchowy Potencjał.


W rezultacie, aby zbudować Idealny Świat Pokoju, (CIG) musimy podnieść częstotliwość naszych serc. Wpłynie to na wszystkie rzeczy i ludzi wokół nas. To z kolei zainicjuje transformację całego świata.  

Podobne artykuły


18
komentarze: 111 | wyświetlenia: 2285
13
komentarze: 11 | wyświetlenia: 977
12
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1628
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1002
11
komentarze: 2 | wyświetlenia: 539
10
komentarze: 2 | wyświetlenia: 763
10
komentarze: 107 | wyświetlenia: 1075
10
komentarze: 10 | wyświetlenia: 801
9
komentarze: 6 | wyświetlenia: 530
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 644
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 586
9
komentarze: 7 | wyświetlenia: 581
9
komentarze: 0 | wyświetlenia: 457
8
komentarze: 3 | wyświetlenia: 481
8
komentarze: 101 | wyświetlenia: 577
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  Henear,  06/02/2018

Denerwują mnie takie artykuły. Pseudonaukowy fast food bez wartości.
Nie żyjemy w czasach idealnego pokoju (lol) tylko w czasach wolności słowa i możliwości nieograniczonego rozpowszechniania swoich treści w internecie. Zresztą, zawsze tak było - im więcej osób uwierzy w daną teorię, rzecz czy osobę - tym więcej dana idea ma "mocy" - czyli możliwości zmieniania świata fizycznego, poprzez za ...  wyświetl więcej

  SPM  (www),  06/02/2018

@Henear: "trzeba ruszyć dupę i zrobić coś realnego dla społeczeństwa a nie bujać w fantazjach o wibracjach."
Jedno drugiemu nie przeczy, im więcej zrozumiem o wibracjach, tym więcej zrobię dla społeczeństwa

  Henear,  06/02/2018

@SPM: No to dawaj, przedstaw możliwości pomocy społeczeństwu poprzez naukę o wibracjach.

  SPM  (www),  06/02/2018

@Henear: takie same jakie wynikają z nauki moralności, odpowiedzialności, jedności, pokoju, etc, to wszystko się łączy, nieświadomość, to jest największy przeciwnik

a konkretne projekty najpewniej lepiej znasz ode mnie, bo wiele chodzi po Twojej głowie :)

  Henear,  06/02/2018

@SPM: Haha, cali duchowcy, aktywni tylko w wyobraźni, zbyt leniwi na świat realny.
Jak chcesz, nie będę cię dręczył.

@Henear: " zbyt leniwi na świat realny." - pokaż "uduchowionego" nie biegnącego szybciej niż Bolt gdy zobaczy 1 zł.
Także bez pomówień proszę!

  SPM  (www),  06/02/2018

@Henear: Czy potrzebujesz listy tego co możesz zrobić?
Nawet jeśli taką listę dostaniesz, to jak jesteś w stanie z niej skorzystać? Bo przecież wątpisz w to że "wibracje" są czymś realnym.
Duchowiść i realizm czy materialność nie powinny być od siebie oderwane , tak jak człowiek składa się z ducha i ciała i potrzebuje obu aspektów do tego żeby żyć. Problem polega na tym, że trudno o ...  wyświetl więcej

  Henear,  06/02/2018

@SPM: Rozumiem twój punkt widzenia.
Jednak przykłady które podałeś utwierdzają mnie że wiara w nadprzyrodzone bierze się ze strachu, zagrożenia, traum - to oróby wytłumaczenia czemu spotyka nas właśnie taka a nie inna sytuacja, skrótem, szukanie połączeń między tym co robimy a tym czego doświadczamy.
Wg mnie duchowość to tylko etap przejściowy przed nauką, niedoskonały sposób na tłum ...  wyświetl więcej

  SPM  (www),  06/02/2018

@Henear: to o czym piszesz to nie duchowosc tylko umusł fizyczny
"nadprzyrodzone" to coś czego nie rozumiesz, nie znasz i się boisz
tak jak nadprzyrodzone było kiedyś zaćmienie słońca, dziś jużnikogo nie dziwi.

Wiele z tego co ma ogromną wartość i moc zostało spłycone i ograbione z wartości, miedzy innymi właśnie duchowość, miłość, seks, jedność, pokój. Wszystko można wykręci

...  wyświetl więcej

@SPM: No to miłego wibrowania życzę, ja wolę swoją logikę.
Widać że bardziej wierzysz w zmianę za pomocą miłości, jednak gdzie ta miłość jest? Jedyne co widzę to składane obietnice i ludzie żyjący iluzją aż do czasu gdy ta ona nie pryśnie. Bardzo chciałbym by było inaczej, jednak na ludzi jako gatunek działa siła a nie miłość.
Ludzie stosują się do wytycznych społeczeństwa w jakim ży ...  wyświetl więcej

  SPM  (www),  06/02/2018

@Henear: faktycznie obserwując społeczeństwo można dojść do takiego wniosku.
to prawda, wierzę w miłość, obawiam się jednak, że żeby można było nią oddychać powszechnie jeszcze wiele wody musi upłynąć, bo ludzie nie zmienią się ot tak za wyciagnięciem czarodziejskiej rózdżki.
Na ludzi działają różne siły, pytanie jaką wybierzesz żeby się nią posługiwać.
Znam ludzi, którzy wier ...  wyświetl więcej

@SPM: Dobre prawo to takie które nie podlega nadinterpretacji.

  trebor1,  06/02/2018

No tak ... "energia kwantowa" ...
Jeśli chcesz napisać artykuł sprawiający wrażenie specjalistycznego, naukowego, "hermetycznego" (bo tyko dla wybranych) KONIECZNIE trzeba użyć sowa "kwant" w dowolnej konfiguracji.

"Jest to wyraźny znak tego, że żyjemy w erze Idealnego Świata Pokoju" - no tak, zbrojne tourne mocarstw po świecie to tylko gra komputerowa bez żadnego znaczenia dla częś

...  wyświetl więcej

@trebor1: Była moda na materializm teraz trwa moda na duchowość, a kiedy przyjdzie moda na realizm ?
Życie społeczne można modelować na przykładzie mieszkańców wielokondygnacyjnego bloku, tych co mieszkają na parterze nie interesuje co się dzieje z dachem, a tych co mieszkają na poddaszu nie interesuje co się dzieje z piwnicami i fundamentami , zaś ci co mieszkają pomiędzy olewają jedno i d ...  wyświetl więcej

  trebor1,  06/02/2018

@pokrzywiony: a materializm nie jest z realizmem powiązany?
Pracuję by jeść, jem by żyć, żyję by się realizować, realizuję się, jem i pracuję w świecie realnym. Dobra materialne zapewniają mi komfort życia a smak chleba komfort duchowy (w kontekście moich odczuć).

Nie pamiętam kiedy zaczęła się moda na materializm ani tym bardziej kiedy ona się w ogóle skończyła?

@trebor1: Realizm wiąże z jednym i drugim, przykładowo jak się chowa głowę w piasek to trzeba jednocześnie uważać co się dzieje z dupą ... :)))))
Życie przyjemnościami materialnymi to też rodzaj duchowości, tylko że zgubnej ..., bo nie można całej uwagi skupiać na żarciu, picu i chwilowych przyjemnościach ...

  trebor1,  06/02/2018

@pokrzywiony: tym bardziej nie rozumiem bo chyba piszesz sprzeczne komentarze.
"Była moda na materializm teraz trwa moda na duchowość" - pierwszy komentarz
"Realizm wiąże z jednym i drugim" - czyli z materializmem i duchowością.

Materializm opisujesz w czasie przeszłym a następnie w teraźniejszym.
Co do tego ma w takim wypadku "moda"/"trend"?

@trebor1: "Co do tego ma w takim wypadku "moda"/"trend"?" ... ano bezmyślne przeginanie pały po skrajnościach, a gdzie w tym wszystkim jest świadomość ? ... energie w kontekście fizycznym czy z fizyki kwantowej czy klasycznej są tylko energiami, pozbawionymi świadomości to czy mówimy o energiach w kontekście klasycznym obserwowalnych, czy teoretycznym wynikających z myślenia, to i tak cały czas ga ...  wyświetl więcej

Pseudonaukowy bełkot,. Na szczęście jest pan podobny, który w ciągu 9 miesięcy przyznał 1226 punktów i pan Jacek Hoffman, który zna księdza katolickiego piorącego mózgi. Serce powierz Lajli. Ona podda je wibracji udowodnionej naukowo i kwantowo,

  swistak  (www),  08/02/2018

Nauka bez Boga Kreatora i Wiary darowanej jako Łaski pokornym, co o nią proszą, jest zalosną dywagacją dyletantów!

@swistak: a gdzie bozon Higssa? Bez niego komentarz niepełny i mało przekonywujący.

Ciekawy artykuł. Brawo autorDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska