Login lub e-mail Hasło   

,,Gdybym był Niemcem."

Gdybym był żądnym władzy Niemcem, zamontowałbym w Polsce polityków, którzy za odpowiednie pieniądze i stanowiska zgodzą się realizować w Polsce politykę korzystną...
Wyświetlenia: 295 Zamieszczono 06/02/2018
Zgłoszony przez 2 użytkowników jako zawierający nieprawdzie informacje

Gdybym był żądnym władzy Niemcem, zamontowałbym w Polsce polityków, którzy za odpowiednie pieniądze i stanowiska zgodzą się realizować w Polsce politykę korzystną z niemieckiego punktu widzenia i będą jeść z ręki swoim niemieckim mocodawcom, kosztem polskiego narodu. Przy odrobinie szczęścia, Polakom nie będzie przeszkadzało nawet to, że co trzeci polityk z mojej partii nosi niemieckie nazwisko.

Politycy, których bym sobie wynajął, pomogliby mi przepchnąć ustawę, na mocy której niemieckie media mogą stanowić WIĘKSZOŚĆ na polskim rynku medialnym. Dzięki takiej sytuacji, mógłbym podawać Polakom intelektualną pigułkę gwałtu, dymać ich bez ich wiedzy i w dyskretny, niezauważalny sposób przekonywać ich, że powinni wyrzec się przywiązania do polskości i stawać się dobrowolnie trybami w mojej genialnej maszynie do realizowania niemieckich interesów.

Dzięki tak komfortowej sytuacji, mógłbym swobodnie prowadzić politykę wynarodowienia Polski. Zmuszałbym Polaków do kojarzenia słów ,,tolerancja", ,,otwartość", ,,wielokulturowość" i ,,przyjmowanie uchodźców", z pojęciami: postęp, nowoczesność, Europa, fura, skóra i komóra. Z kolei troskę o bezpieczeństwo swoich rodzin, pragnienie samodzielnego myślenia, dążenie do wolności i suwerenności narodowej i miłość do historii Polski, skojarzyłbym w ich zahipnotyzowanych głowach z: rasizmem, ksenofobią, faszyzmem i nazizmem.

Pod płaszczem ,,otwierania się na inne kultury", realizowałbym wizję ,,zamykania się na polskość". W tym kontekście, tolerancja dla wszystkiego wokół byłaby mi potrzebna jedynie jako pretekst.

Dzięki umiejętnie prowadzonej propagandzie, karmiłbym Polaków pysznymi cheeseburgerami światopoglądowymi i przemycałbym im do nich antypolską truciznę w sposób tak inteligentny, że truliby się nimi przez lata, nie mając pojęcia, że sobie szkodzą. Są przecież pyszne.

Dzięki posiadanym instrumentom manipulowania Polakami, mógłbym łatwo wmówić im, że Unia Europejska jest ich pierdolonym bożkiem, którego mają się bezkrytycznie, bez względu na okoliczności, ślepo słuchać. Jak pies swojego pana. Bo przecież Ordnung muss sein.

Gdy zastąpię Polakom Jana Pawła Drugiego - Junckerem, a Chrystusa - Schulzem albo Tuskiem, będę miał władzę absolutną. Będę mógł wydawać Polakom rozkazy. Mam to w genach.

W ten sposób, dzięki trzymaniu Polaków za mordę na krótkiej smyczy (której nawet nie potrafią dostrzec), miałbym pełne pole manewru, niezbędne do tego, żeby bagatelizować słuszne domaganie się przez Polaków reparacji za to, że moi przodkowie zniszczyli ich kraj i zmienili w kupę gruzu, i żeby wszelkie przejawy buntu i nieposłuszeństwa u Polaków - łagodzić i tłamsić od środka. Jak Wałęsa w ,,Solidarności".

Gdybym - jakimś cudem - dopuścił do sytuacji, że otępiony przeze mnie lud, z każdym rokiem mający z Polską coraz mniej wspólnego, któregoś dnia wreszcie się ocknął i zrozumiał, że coś jest nie halo - zaprzągłbym wszystkie posłuszne mi media i wszystkich jedzących mi z ręki funkcjonariuszy prasowych, telewizyjnych i sejmowych, żeby wywołali bez powodu gigantyczną gównoburzę na ulicach Polski, i bili na alarm z powodu niszczonej demokracji i wolności. Nawet jeśli jest nietknięta i ma się lepiej niż kiedykolwiek. I nawet jeśli moi funkcjonariusze muszą nadrabiać kompletny brak
jakichkolwiek argumentów - dźwiękiem trąbki i hasełkami dla upośledzonych.

Tak, myślę, że mniej więcej tak właśnie bym sobie to wszystko wykombinował. A Ty...?

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1373
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1232
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 656
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 776
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 814
8
komentarze: 20 | wyświetlenia: 514
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 488
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

Lipski gdybyś umiał coś napisać samodzielnie to pewnie napisałbyś co byś zrobił gdybyś miał mózg. A tak pozostaje ci kopiowanie cudzych kompleksów.

Tu Lipski masz malutką próbkę komentarzy z prawicowego portalu REBUBLIKA. To są ci co chcą Boga.
Krystek Szymczak • 213 • 42
PIERDOLIC KACAPA STERNA PEDALA!! PRAWNUKA STALINA !! PIERDOLIC W RYJ!!!
Ireneusz Drohomirecki • 443 • 354
Do skurwiałych lewaków z eurokołchozu :jesteście zarazą tego świata którą należy wytępić ogniem
i mieczem ,waszą zgniliznę czuć na cał ...  wyświetl więcej

Lipski nie wstyd ci za kolegów? Oni pewnie codziennie biegają do kościółka na mszę, modlą, spowiadają i przyjmują Chrystusa Króla.

Niemcy są be, Francuzi be, Bruksela be, Ukraińcy be, Żydzi be, Amerykańcy be, Orban Świrosława znów wyciula
i pozostanie mu tylko sojusz z Białorusią po wsze czasy i niepiśmienny agent Lipski. Dostaniesz posadę kopisty poleceń prezesa i gońca.

jeśli miałbym wybrać jakiś gadżet a do wyboru miałbym kserokopiarkę albo lipskiego - wybrałbym kserokopiarkę. Tą przynajmniej można legalnie wyłączyć.

lipski czy to stąd: https://forumeria.pl/najglupsz(...)azetach
czerpiesz inspiracje?

@trebor1: to Lipski jest inspiracją dla tych gazetek.

@Hamilton Starszy: a jak proponowałem mu etat redaktora naczelnego to nie chciał ...

  milord36,  07/02/2018

ALE JAZDA !
Zabolało nie ?

@milord36: BRAWO UCZYĆ LEWACTWO !
kto cie uczyć po polskiemu trollu.? Kup sobie wreszcie jakiś podręcznik kaleko.

@milord36: Lipski wylizuj dupsko rządzącym i dostaniesz szansę jak Ewcia z TVPartyjnej. Niczego nie musisz umieć buraku, wystarczy lizać i merdać ogonkiem.

@Hamilton Starszy:
Tak jak Ty Ćwoku. Sługusie Rudemu Królowi Europy i całej zdradzieckiej Targowicy.

@milord36: ha ha, nie denerwuj się, kopiuj, kopiuj, może zostaniesz zastępcą młodszego pisuardesa w pendolino Warszawa - Toruń - zrobisz zawrotną karierę.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska