Login lub e-mail Hasło   

Niemal 650 tys. dla WOŚP od klientów sklepów Żabka

Dla sieci sklepów Żabka i Freshmarket była to już 19 zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Wyświetlenia: 263 Zamieszczono 07/02/2018

Dla sieci sklepów Żabka i Freshmarket była to już 19 zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do puszek ustawionych w sklepach przy kasach, wrzucano datki podczas codziennych zakupów. W sztabie liczącym ponad 4900 sklepów w całej Polsce, dzięki hojności Klientów i zaangażowaniu Franczyzobiorców Żabki, zebrano prawie 650 tys. złotych, które firma przekazała Fundacji podczas 26. Wielkiego Finału.

Żabka WOŚP

Zarówno Klienci, jak i wszystkie osoby, które chciały wesprzeć tegoroczną zbiórkę pieniędzy na rzecz WOŚP, mogły przekazywać swoje datki w sklepach sieci Żabka, przez cały tydzień poprzedzający Wielki Finał akcji. Zbiórka trwała od 8 do 14 stycznia.

- Do puszek Fundacji WOŚP ustawionych w naszych sklepach trafiały zarówno drobne kwoty z wydawanej reszty, jak i banknoty o wysokich nominałach. Każdy, nawet mały datek naszych Klientów sprawił, że również w tym roku mogliśmy przekazać na konto Fundacji tak pokaźną sumę – mówi Anna Jarzębowska, Kierownik Działu Public Relations w firmie Żabka Polska. - Firma wspólnie z Orkiestrą gra już od 19 lat. Przez ten czas liczba naszych sklepów osiągnęła ponad 4900 punktów, dzięki czemu wszyscy, którzy chcieli wesprzeć WOŚP mogli to zrobić podczas codziennych, wygodnych zakupów. Dziękujemy za hojność naszym Klientom, jak i za zaangażowanie w akcję wszystkim pracownikom oraz Franczyzobiorcom Żabki, bez których nie byłoby możliwe tak efektywne przeprowadzenie zbiórki – dodaje.

Oprócz zbiórki pieniędzy prowadzonej w sklepach sieci w całej Polsce, Firma Żabka Polska wsparła także Wolontariuszy kwestujących w Poznaniu. Do sztabów WOŚP w stolicy Wielkopolski trafiły specjalnie przygotowane kupony. Ochotnicy zbierający datki do puszek podczas Wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mogli napić się ciepłej kawy, herbaty i gorącej czekolady w sklepach Żabka i Freshmarket za 1 grosz.

650 tys. złotych zebranych w sklepach sieci wesprze realizację celu tegorocznej zbiórki WOŚP, którym jest doposażenie oddziałów neonatologicznych w całej Polsce. Wszystkie datki sfinansują zakup specjalistycznego sprzętu medycznego ratującego zdrowie i życie noworodków, celem wyrównania ich szans w leczeniu. 

Szczegółowe informacje jak działa franczyza sklepów Żabka znajdziesz na  stronie:http://www.se.pl/zabka-franczyza,601234/

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1545
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1298
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 3208
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2732
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 516
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2534
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1069
10
komentarze: 29 | wyświetlenia: 736
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3523
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 860
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1043
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2111
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

"Niemal 650 tys. dla WOŚP od klientów sklepów Żabka"
To pewnie się uzbierało z tej całorocznej akcji prowadzonej przez sklepy "Żabka" pod hasłem "Czy mogę być dłużna grosika?"


Żabka na swojej oficjalnej stronie chwali się, że jest ok 4700 sklepów w całej Polsce.

Żeby uzbierała się kwota 650 000 zł to w każdym punkcie wystarczy, że każdego dnia TYLKO czterem klientom nie wydadzą jednego grosika :-)

"- Do puszek Fundacji WOŚP ustawionych w naszych sklepach trafiały zarówno drobne kwoty z wydawanej reszty, jak i banknoty o wysokich nominałach."

Aaaa przepraszam - pomyliłem się w powyższych komentarzach ...
Czyli jednak akcja "Mogę być dłużna grosika" zasila konto szefa wszystkich szefów ŻabkiDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska