Login lub e-mail Hasło   

Atak na Richarda atakiem na Polskę.

Szczyt wolności słowa jest wtedy gdy się młotkiem pierd..sz we własny palec, albo ugryziesz we własny język.
Wyświetlenia: 832 Zamieszczono 08/02/2018

Atak na Richarda atakiem na Polskę. To oburzające. Kompletny brak wolności słowa w tej zgniłej Unii.

W polskim sejmie to nie do pomyślenia. Pewna kulturalna posłanka  wrzeszczała "zamknijcie mordy jak prezes kazał".

I co?

Cieszyła się dalej wolnością słowa. I to jak się cieszyła. Jak małpa w zoo, choć kto  jak kto ona od małpy na pewno nie pochodzi. Ewentualne podobieństwo jest złudzeniem optycznym.

A taki inny poseł na mównicy mówi : "kochany panie marszałku muzyka łagodzi obyczaje".


Wykazał tyle chamstwa, pogardy, niewybrednej obrzydliwej ordynarności. I co? Też mógł się cieszyć wolnością słowa.

Tyle, że poza salą obrad. W końcu opozycja nie jest od kochania. Opozycja jest od mowy  nienawiści, od przemysłu pogardy. W końcu marszałek był w opozycji to swoje wie.

Inna posłanka. Wesolutka, nawalona jak szkop pod Stalingradem udzieliła wywiadu przed kamerami. Trochę zasmarkana, ale nosek przypudrowany, wzrok skupiony na czubku nosa. I dowiedzieliśmy się, że coś tam, coś tam, coś tam .... umi.

Pomyślałem sobie: co za szlachetność, odwaga, charyzma.


Udzieliła wywiadu, a mogła obrzygać tych dziennikarzy, (założę się, że miała czym, vipy na czczo nie chleją), a potem powiedzieć, że z porzyganymi nie gada i byłaby kryta. Konsekwencje?  Aż taki dowcipny nie jestem. Powiadają, że "Kruk krukowi oka nie wykole". I mają rację.Żal mi tego Richarda. Zdolny polityk, z niejednego partyjnego stolca wcinał bułeczki z masełkiem, dalekowzroczny i eeeeeee elokwentny jak mało kto. Nikomu na świecie nie udało się tak rozsławić  imienia polskiego szmalcownika przez 70 lat.

A Richard proszę - 10 minut i gotowe.

Miliony kliknięć. Richard potrafi. A teraz utrata stołka, emerytura będzie niższa, a żona jeszcze może dać po pysku, bo wypłata będzie mniejsza. A chłopina na pierwszej linii walki o dobre imię Polski i Polaków. To niesprawiedliwe. Mam nadzieję, że po powrocie z tej zgniłej Brukseli prezes  tysiąclecia mu to jakoś wynagrodzi.

Podobne artykuły


11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1285
11
komentarze: 16 | wyświetlenia: 688
10
komentarze: 26 | wyświetlenia: 758
9
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1729
9
komentarze: 1 | wyświetlenia: 609
8
komentarze: 38 | wyświetlenia: 1102
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 558
7
komentarze: 10 | wyświetlenia: 361
7
komentarze: 4 | wyświetlenia: 721
7
komentarze: 7 | wyświetlenia: 268
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 841
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 839
5
komentarze: 1 | wyświetlenia: 746
294
komentarze: 63 | wyświetlenia: 105504
181
komentarze: 53 | wyświetlenia: 1194228
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

  swistak  (www),  09/02/2018

Hieny i szakale obrzezane z patriotyzmu maja minutę uciechy

@swistak: pana Czarneckiego jest pełno w różnych telewizjach. Ma prawo do swoich poglądów i z tego prawa korzysta. Inni, jeśli korzystają z dokładnie z takich samych praw są szmalcownikami. Tylko dlatego, że nie podoba się to Richardowi i jakiemuś prezesowi. Jako europoseł reprezentuje PIS, ale jako v-ce przewodniczący parlamentu europejskiego reprezentuje tę instytucję. Widać nie dorósł. Niech si ...  wyświetl więcej

@swistak: jeśli miarą patriotyzmu jest mielenie ozorem to Richardowi postawią pomnik .

  barkarz  (www),  11/02/2018

@Hamilton Starszy: Przecież nie zdymisjonowali go dlatego, że jest z PiS-u albo z jakiejś tam frakcji, tylko dlatego, że pokazał iż jest chamem i uparcie obstaje przy swoim chamstwie zamiast zwyczajnie przeprosić.

@barkarz: Richard znany jest z tego, że zrobi wszystko dla stołka. Pamiętam jak tańczył z Lepperem. Za głęboko chciał wleźć w d..., wyszedł przed szereg i ..po stołku. Zapomniał, że PE to nie Nowogrodzka. Będzie pierwszym chamem męczennikiem.

@swistak:
No więc w akcie patriotyzmu nazywam cię szmalcownikiem, sprzedawczykiem i zdrajcą. Nie mam na to żadnych dowodów, bo i po co. W końcu mamy wolność słowa i mogę powiedzieć i napisać, co mi się żywnie podoba. Chyba się ze mną zgodzisz, że nie powinienem ponosić żadnych konsekwencji ani przepraszać za swoje słowa? Przecież Czarneckiego i inne tego typu gwiazdy cały czas bronisz, choć sypią jak z rękawa oskarżeniami i obelgami, chociaż nic nikomu nie udowodnili.

@pasjonatpl: swistak i Czarnecki są obrzezani z rozumu i pewnie dlatego. Swój do swojego ciągnie.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska