Login lub e-mail Hasło   

UE - równi i równiejsi..

Właśnie przed chwilą Ryszard Czarnecki został odwołany z funkcji wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego za porównanie plucia na Polskę przez Różę Marię Barb...
Wyświetlenia: 297 Zamieszczono 09/02/2018

 

Właśnie przed chwilą Ryszard Czarnecki został odwołany z funkcji wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego za porównanie plucia na Polskę przez Różę Marię Barbarę Gräfin von Thun und Hohenstein do smalcownictwa. Doszło do tego nota bene ze złamaniem regulaminu ww. instytucji, bowiem nie uwzględniono głosów wstrzymujących się, choć powinny być dodane do głosów przeciw odwołaniu. Jednocześnie niejaki Guy Verhofstadt nie poniósł żadnej odpowiedzialności za nazwanie 60 tyś Polaków, uczestników Marszu Niepodległości do faszystów. Jak widać, UE ma swoich równych i równiejszych. Widać jest tu podobnie jak w biznesie - ukradniesz milion - jesteś biznesmenem, ukradniesz stówę, jesteś złodziejem. Tu: obrazisz 60 tyś ludzi, a pośrednio 40 milionów, to jesteś wielkim demokratą, powiesz prawdę o jednej skarżypycie, odwołają cię.

Chyba pora wynosić się z tego eurokołchozu, bo na obiektywizm w tym lewackim towarzystwie trudno chyba liczyć...

 Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/maciej1965/ue-rowni-i-rowniejsi

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Podobne artykuły


12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1320
11
komentarze: 278 | wyświetlenia: 1173
10
komentarze: 75 | wyświetlenia: 730
10
komentarze: 195 | wyświetlenia: 608
9
komentarze: 31 | wyświetlenia: 768
8
komentarze: 1 | wyświetlenia: 436
8
komentarze: 110 | wyświetlenia: 828
8
komentarze: 6 | wyświetlenia: 729
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

Lipski Polska to nie PRL. Zamiast beczeć jak baran bierz paszport i nic nie stoi na przeszkodzie by wynieść się z tego eurokołchozu. Polecam Rosję, Białoruś albo stepy Kazachstanu. Odżyjesz.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska