Login lub e-mail Hasło   

Katon Starszy dzisiaj

Uważam, że dziś Katon Starszy nie należałby do żadnego zachodniego klanu żydomasońskiego,
Wyświetlenia: 326 Zamieszczono 09/02/2018
Zgłoszony przez 2 użytkowników jako niskiej jakości

Katon Starszy (Marek Porcjusz Katon) żył jeszcze przed naszą erą w latach 234 – 149. Był rzymskim politykiem i pisarzem. Wsławił się m. in. wrogością do Kartaginy. W swoich przemówieniach senackich ciągle nawoływał do jej zniszczenia. Na koniec jakiegokolwiek przemówienia pokazywał senatorom dorodne kartagińskie figi mówiąc:  Poza tym uważam, że Kartaginę należy zniszczyć – tak zapisał Plutarch. Katon napisał też kilka dzieł.

A gdyby żył obecnie? Uważam, że nie należałby do żadnego zachodniego klanu żydomasońskiego, czy też któregoś z zachodnich parlamentów – a już na pewno Kongresu czy Senatu Stanów Zjednoczonych oraz do Izraelskiego Knesetu. Przecież opowiadał się przeciwko wpływom greckim na ich kochany Rzym. Żyjąc dzisiaj na pewno byłby członkiem Dumy Państwowej Rosji i opowiadał się przeciwko wpływom Zachodu na Rosję. Demonstrując jakiś wysokiej klasy zachodni produkt mógłby powiedzieć: uważam, że wszystko na zachód od Odry i Nysy Łużyckiej należy zniszczyć, a w pierwszej kolejności City of London Corporation – finansowe centrum świata. Podobne stwierdzenie z jego ust mogłoby paść odnośnie całego południa świata, tzn. wszystkiego na południe od północnych wybrzeży Morza Czarnego i Kaspijskiego łącznie z Australią i Nową Zelandią, do której depopulujący świat żydzi i Iluminaci przenoszą się z Ameryki. Takie rozwiązanie objęłoby również całe Stany Zjednoczone oprócz Alaski, ale nie wszyscy by to zrozumieli i ponieważ tradycyjne mapy Gogle nie posiadają równoleżników i południków (dlaczego?). Dodałby zapewne: Amerykę Północną należy tak samo zniszczyć jak City of London Corporation. Możliwe, że spuściłby głowę mówiąc: Tak – tylko jak to zrobić? Może użyć nuklearnych torped i spowodować potop? Wtedy Tunel Gotarda, Denver i Canberry zostałyby zalane. Ponieważ byłby to potop, więc zagładę możnaby przypisać żydom. Ale co z Astaną – ciągnąłby dalej. – Zniszczyć tak jak Mohendżo Daro – powiedziałby zapewne.

Aby zapobiec „negatywnym” skutkom embarga nałożonego na Rosję, „wojowniczy” Putin każący sadzić w swoim kraju jabłonie i siać pszenicę zapewne z radości zatarłby dłonie, a Katon zacząłby pisać swoje kolejne dzieło: Negatywny wpływ żydomasońskiego City of London Corporation na państwa i ludzkość świata.  

Podobne artykuły


11
komentarze: 22 | wyświetlenia: 871
10
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1124
10
komentarze: 11 | wyświetlenia: 713
9
komentarze: 44 | wyświetlenia: 998
9
komentarze: 27 | wyświetlenia: 551
9
komentarze: 18 | wyświetlenia: 676
9
komentarze: 56 | wyświetlenia: 635
9
komentarze: 13 | wyświetlenia: 674
9
komentarze: 3 | wyświetlenia: 618
8
komentarze: 5 | wyświetlenia: 478
8
komentarze: 15 | wyświetlenia: 789
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 765
8
komentarze: 2 | wyświetlenia: 541
8
komentarze: 25 | wyświetlenia: 608
8
komentarze: 18 | wyświetlenia: 839
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

W tamtych czasach żył też fizolof zwany Kitkiem Mniejszym. Słynął z tego, że pieprzył 3 po 3. Rano, w południe i wieczorem. Chodził z otwartym rozporkiem by udowodnić, że nie jest obrzezany. Pewnego dnia doznał olśnienia. Poszedł do Cyrulika Nabzdryngolonego, a ten za pół litra przeszczepił mu dyndadełko na czoło i nikt mu już nie zaglądał do rozporka. Wyzionął ducha w bitwie pod Termopilami jako czołg T34 czym doprowadził do łez czterech pancernych i psa, który niechcąco odgryzł lufę.

Dz.U.2017.0.2204 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny
Art. 255. Publiczne nawoływanie do popełnienia lub pochwalanie występku lub przestępstwa skarbowego
§ 1. Kto publicznie nawołuje do popełnienia występku lub przestępstwa skarbowego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 2. Kto publicznie nawołuje do popełnienia ...  wyświetl więcej

Uważaj na zakrętach kituś, bo nie pierwszy raz nawołujesz do rozstrzeliwania i zabijania pod ścianą płaczu. Doigrasz się i będziesz miał wikt i opierunek, prysznic raz w tygodniu i wychodne na spacerniaku.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska