Login lub e-mail Hasło   

Czuj czuj czuwaj Kulson

kolej na kolejne miesięcznice
Wyświetlenia: 737 Zamieszczono 12/02/2018

Mały patrol Wielkiej Inkwizycji w pogoni za Frasyniukiem.

Kończy się serial "Miesięcznice smoleńskie". Na ulicach masowe protesty. Naród pragnie oglądać prezesa  na zydelku, a suweren nie może żyć bez informacji  w jakim stopniu w danym miesiącu pan prezes zbliżył się do prawdy, bo bywało, że się z nią mijał.  Nawet barierki zaczęły szlochać i pokrywać się rdzą.  Kilku policjantów z żalu osobiście się wypałowało na znak protestu.  Sytuacja stała się dramatyczna, a jej wymiar wykracza już poza granice naszego kraju. 

W związku z tym, że Polacy nie potrafią już żyć bez miesięcznic będą kolejne. Inicjatywa jest oddolna. Wice ministrant  Ministerstwa Spraw Wewnętrznych wsłuchał się w głos podwładnych i rozkazał by policjanci w każdy 11 dzień miesiąca zbierali się w kościołach, modlili się, śpiewali pieśni religijne i wspólnie czuwali. Ustala się stawkę na tacę w minimalnej  wysokości 5 % pensji brutto. Można oczywiście więcej. Dla funkcjonariuszy mających kredyty frankowe bonus - opłata zryczałtowana 5 franków szwajcarskich w ramach pomocy frankowiczom.

Wszyscy uczestnicy czuwań będą uczestniczyć w losowaniu atrakcyjnych nagród.

- pielgrzymki piesze ze zniżką 15 %,
- odpusty tygodniowe, miesięczne i roczne z dużą bonifikatą,
- darmowe poświęcenia wielkanocne jaj,
- darmowe ozdobne koperty na datki po wizycie duszpasterza.

Obecność jest oczywiście całkowicie dobrowolna. Ci policjanci co nie chcą nie muszą.

Wystarczy złożyć podanie, świadectwo chrztu, świadectwo religii, zgodę obojga  rodziców, trzy zdjęcia, odciski palców, wymaz z jamy ustnej, podpis na liście  nieobecności złożony w obecności proboszcza, notariusza i burmistrza lub wójta.  Potem złożyć notatkę  w dziale kadr MSWiA, uzyskać zgodę kanclerza kurii  biskupiej, przesłać wszystkie dokumenty do Episkopatu Polski i po  otrzymaniu decyzji Komisji Kongregacji Wiary i Niewiary z Watykanu  zarejestrować w najbliższym sądzie po opłaceniu 100 zł opłaty sądowej i uiszczeniu kaucji w wysokości 3 miesięcznych poborów brutto w depozycie Radia Maryja. Kaucja zostanie zwrócona niezwłocznie po przejściu na emeryturę.

Wice ministrant wszedł wszystkim na rękę by maksymalnie uprościć wszelkie procedury związane z brakiem chęci udziału w nowennach. W/w procedurę wystarczy  powtarzać raz w tygodniu i do kościółka nie trzeba.

Nastąpią również inne dobre zmiany. Nastąpi długo oczekiwana reorganizacja  komend policji. W miejsce dzielnicowych powstaną parafialne, a wojewódzkie zostaną przemianowane na diecezjalne.

Powstaną też trzy nowe policyjne służby specjalne.:

- Centralne Biuro Inkwizycji
- Centralne Biuro Egzorcyzmów
- Centralne Biuro do walki o stołki

Jest już też gotowy projekt nowych stopni w policji:

- paralizator
- starszy paralizator
- sierżant
- sierżant egzorcysta
- sierżant zgniatacz jąder
- aspirant
- aspirant spowiednik
- aspirant inkwizytor
- podporuchnik
- poruchnik
- chlapitan
- jajor
- podpałkownik
- pałkownik
- przeor

O awansach będzie decydował tak jak dotychczas przełożony, (ale uwaga, tu nowość) dopiero po uzyskaniu opinii proboszcza parafii z miejsca urodzenia,  zamieszkania, służby i katechety ze szkoły do której policjant chodził.

Jak nie chodził to wystarczy oświadczenie, że nie chodził podpisane  krzyżykami. Im więcej krzyżyków tym większe szanse na wysokie stanowisko w  ministerstwie.

Rozważa się też nowe mundury i broń.

Policjanci zostaną wyposażeni w skrzydła, aureole, pistolety na wodę święconą,  pałko-kropidła do gaszenia zamieszek, konfetti, medaliki obronne, komże ochronne  i śpiewniki pomocne przy interwencjach. Na razie litanie posyłane pod adresem  kontrmanifestantów kulsony muszą sobie ułożyć sami, bo posłanka Pawłowicz  nie zdążyła z opracowaniem. Litanie są w trakcie konsultacji z pewnym zwykłym  posłem bez żadnego trybu, ale za to z dużą dawką łaciny.

Podobne artykuły


11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1111
10
komentarze: 24 | wyświetlenia: 483
9
komentarze: 608 | wyświetlenia: 1521
8
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1546
8
komentarze: 38 | wyświetlenia: 908
7
komentarze: 4 | wyświetlenia: 554
7
komentarze: 1 | wyświetlenia: 274
6
komentarze: 2 | wyświetlenia: 688
6
komentarze: 1 | wyświetlenia: 711
5
komentarze: 1 | wyświetlenia: 600
294
komentarze: 63 | wyświetlenia: 105207
181
komentarze: 48 | wyświetlenia: 1192572
153
komentarze: 44 | wyświetlenia: 131049
105
komentarze: 29 | wyświetlenia: 114633
102
komentarze: 26 | wyświetlenia: 274020
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Uprzejmie donoszę, że po minąłeś dwie nowe funkcje w policji
1) Rozrusznik, prowokuje rozruchy ktore pozwalaja kolegom na Pałowanie prewencyjne
2) Podbrzusznik, sprawdza płeć macają pod brzuchem w celu oceny wymiaru kary
3 lata za jaja, ale 2 lata za „szczerbę”
Reszta zgodna z ustaleniami sejmu niemego.! Poseł

Jasne, że w mediach rządowych znajdzie się (co najmniej) paru nadgorliwych przydupasów, którzy nawet jak Kaczyński kichnie, stworzą z tego elaborat i laudację typu: ,,OCH, JAK PAN PREZES PRZEŚLICZNIE KICHNĄŁ! To było absolutnie genialne! Tusk nigdy tak cudownie nie kichnął! W ogóle, w Polsce nikt tak nie kichał od czasów marszałka Piłsudskiego!"

Lewactwo to jednak zupełnie inna skala. Kacz

...  wyświetl więcej

@milord36: znowu zerżnąłeś z internetu jak matołek z podstawówki i udajesz gimnazjalistę.

@milord36: pan prezes jest zbyt kulturalny by kichać publicznie. Pan prezes po prostu każe zamknąć zdradzieckie mordy kanaliom. On i jego przyjaciółka z doktoratami nigdy by się nie zniżyli do chamstwa. Bułkę przez bibułkę, a w gębie sedes.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska