Login lub e-mail Hasło   

TVN wypuścił nowy ,,hicior"

dla skończonych kretynów - prowadzony przez Chajzera juniora program ,,Hipnoza", w którym hipnotyzer udaje, że hipnotyzuje uczestników, uczestnicy udają, że...
Wyświetlenia: 243 Zamieszczono 05/03/2018

 

 dla skończonych kretynów - prowadzony przez Chajzera juniora program ,,Hipnoza", w którym hipnotyzer udaje, że hipnotyzuje uczestników, uczestnicy udają, że są zahipnotyzowani, a skretyniali odbiorcy TVN udają, że wierzą, że to nie ustawka. Albo nie wierzą a i tak oglądają, i sam nie wiem co gorsze.

Na szczęście poziom żenady tego kolejnego po ,,Pożarze w burdelu" gniota okazał się tak ciężkostrawny, że nawet spora część widzów tej obrażającej ludz...ką inteligencję stacji nie wytrzymałq i polała się tak wielka fala krytyki, że aż musieli zabierać głos dyrektorzy programowi tego kanału. Paradoksalnie, program dotyczący hipnozy... wybudził z hipnozy część widzów tej stacji i zrozumieli, że oglądanie jej to zbrodnia przeciwko własnym szarym komórkom. Jakby co, mam kolejny pomysł na hit telewizyjny dla cebulaków z TVN.

Serial paradokumentalny: ,,WARZYWNIAK". Odcinek 1.

Pani Helena otworzyła sklep 15 minut temu. Martwi się, bo pan Waldemar spóźnia się z dostawą kiszonej kapusty.
- Martwię się, bo pan Waldemar spóźnia się z dostawą kiszonej kapusty - mówi do kamery pani Helena.
Przed sklepem stoi wysoki, chudy mężczyzna i ewidentnie bije się z myślami. Waha się czy wejść do sklepu.
- Waham się czy wejść do sklepu, biję się z myślami. Bo to warzywniak, a ja chciałem kupić jabłko. Boję się czy się nie wygłupię - mówi widzom pan Rajmund (47 l., emerytowany spawacz, w wolnych chwilach pedofil). Ostatecznie rezygnuje i znika za rogiem, bo za 15 minut w innym serialu paradokumentalnym zagra leworęczną ofiarę zmutowanego bobra gwałciciela. Pani Helena jest smutna, że straciła klienta. Ma do siebie pretensje, że nie wywiesiła na szybie informacji, że w jej warzywniaku można kupić również owoce.
Do sklepu wchodzi pani Bożena. Ma nadzieję, że ekspedientka zauważy jej nowy kożuch z futra lisa. Chodzi w tę i z powrotem, udając, że ogląda towary. Nie mogąc się doczekać na komplement, sięga po słoik marynowanych podgrzybków, płaci i wychodzi, trzaskając za sobą drzwiami.
- Ta stara lampucera nie zauważyła, że mam nowy kożuch, a przecież przeszłam koło jej lady kilka razy. Tak się nie robi! - tłumaczy do kamery swoją złość pani Bożena.
- Wiedziałam, że pani Bożena ma nowy kożuch, ale specjalnie udawałam, że nie widzę, bo nie chciałam zrobić przyjemności tej głupiej pindzie - wyjaśnia pani Helena, właścicielka sklepu.

W NASTĘPNYM ODCINKU: emerytowana prostytutka Samanta chce zrobić ogórkową. Czy dostanie świeże warzywa w sklepie pani Heleny? Czy załapie się na promocję na przeterminowany majonez? Czy klienci będą zainteresowani nową promocją, dzięki której po zakupie 4 słoików kawy rozpuszczalnej i kilograma żelatyny wieprzowej, dostaną gratis bakłażana? I czy pan Rajmund ostatecznie wróci i zbierze się na odwagę, by zapytać w warzywniaku o jabłko?

Zdjęcie użytkownika Raz prozą, raz rymem - walczymy z propagandowym reżimem.

Podobne artykuły


17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1717
17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1831
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1128
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1053
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 975
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 973
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 693
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1040
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 889
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 587
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 423
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 602
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Lipski nareszcie coś dla ludzi na twoim poziomie.

@Hamilton Starszy:
Towarzyszu szukasz zwolenników programu ?
Twój ulubiony program Rolnik szuka żony się skończył teraz ten ? Ho.ho

@milord36: podobno byłeś na castingu programu "Chłopaki do wzięcia" i odesłali cię z kwitkiem. Z litości. Są jeszcze dobrzy ludzie na świecie.

@Hamilton Starszy:
Hmmmm.....

@milord36: nie ma to jak pogadać z mądrym i elokwentnym jak Sedes z Bakielitu.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska