Login lub e-mail Hasło   

Przez Warszawę przeszła Manifa.

Jednym z jej haseł było: ,,Wolność, równość, aborcja na żądanie". A przecież wystarczyłaby ODROBINA inwencji twórczej i wrażliwości artystycznej, żeby zrobić z teg...
Wyświetlenia: 178 Zamieszczono 05/03/2018

  Jednym z jej haseł było: ,,Wolność, równość, aborcja na żądanie".

A przecież wystarczyłaby ODROBINA inwencji twórczej i wrażliwości artystycznej, żeby zrobić z tego rymowankę - zamiast ,,aborcja na żądanie", o ile bardziej chwytliwie brzmiałoby: ,,skrobanie na żądanie"! No ja mam wam, feminy, doradzać?!

Jedno z organizatoryń, Karolina Więckiewicz, powiedziała: ,,W tym roku chcemy podkreślić, że od 25 lat nie mamy podstawowego prawa do tego, żeby decydować, czy rodzić dzieci, czy nie".

Ej, a co JA mam powiedzieć...? Ja od urodzenia nie mam podstawowego prawa do tego, żeby decydować, czy latać, strzelać z oczu laserem, naginać czasoprzestrzeń i teleportować się.  Ba - polskie, represyjne prawo nie pozwala mi nawet napadać na bank ani gwałcić!

O policji, jedna z organizatoryń manifestu powiedziała: ,,Chroni ludzi władzy, których powinnością jest służyć nam, a nie nas terroryzować".

No tu akurat trafiła, sam każdego dnia widzę pisoskie patrole zatrzymujące ludzi na ulicy i pytające: ,,PiS czy PO?". Jak pada odpowiedź PO, albo jak zawahanie trwa dłużej niż 2 sekundy, rozpoczyna się brutalne pałowanie, a nierzadko zbiera się błyskawiczny sąd doraźny i delikwent staje przed plutonem konstytucyjno-egzekucyjnym.

INTERIA: ,,W Manifie uczestniczyło też wiele rodzin z dziećmi. Dla osób z dziećmi organizatorzy przygotowali tzw. Kids Block, czyli specjalną platformę, na której mogły bawić się najmłodsi uczestnicy."

,,Krzysiu, to ty się tutaj grzecznie pobaw, a mamusia pójdzie troszkę pokrzyczeć o cipce i wolności, i poprotestować, żeby inne kobiety nie musiały rodzić takich bachorów jak ty, dobrze? Nie płacz, kiedyś zrozumiesz. Masz farta że cię urodziłam, bo akurat podziemna klinika aborcyjna była nieczynna." Po czym mamuśka nakłada mu czapeczkę z napisem ,,MEMENTO MORI" i idzie drzeć japę.

Podobne artykuły


17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1716
17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1820
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1126
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1053
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 973
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 972
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 692
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1038
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 889
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 585
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 418
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 602
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

Na szczęście kopiarki nie podlegają aborcji tylko recyklingowi. Nikt cię nie będzie skrobał.
"A co sądzę dzisiaj o ustawie antyaborcyjnej? Przeraża mnie myśl, że można się zdecydować na urodzenie dziecka wyłącznie ze strachu przed karą więzienia". - Anna Walentynowicz

@Hamilton Starszy:
Ojojoj ! Strach się bać !

@milord36: ŁAŁ, 18 literek i bez błędu. Założę się, że szefowie kupili ci polski słownik.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska