Login lub e-mail Hasło   

TVN i zbiór zbiegów okoliczności

Jeśli po tym jak media ujawniły, że w zreprywatyzowanych kamienicach mieszka dyrektor TVN i gwiazdy tej stacji, ktoś jeszcze nadal nie rozumie czym ta stacja jest, po co powstał...
Wyświetlenia: 321 Zamieszczono 05/03/2018
 
 

Jeśli po tym jak media ujawniły, że w zreprywatyzowanych kamienicach mieszka dyrektor TVN i gwiazdy tej stacji, ktoś jeszcze nadal nie rozumie czym ta stacja jest, po co powstała i komu służy, niech – jeśli oczywiście nie boi się myśleć – zada sobie kilka pytań pomocniczych.

1. Po czyjej stronie stanął TVN w sprawie odebrania emerytur esbekom.
2. Po czyjej stronie stanął TVN w konflikcie na linii Polska-Izrael.
3. Po czyjej stronie stanął TVN w sporze o reparacje od Niemiec.
4. Po czyjej stronie stanął TVN w konflikcie Polski z europejskimi bolszewikami, stosującymi podwójne standardy i traktującymi Polskę jako popychadło, któremu można wszystkiego zakazać i wszystko rozkazać.
5. Po czyjej stronie stanął TVN podczas próby zamachu stanu, w którym antypolscy zdrajcy i sprzedawczyki próbowali znowu unieważnić demokratycznie wyrażoną w legalnych wyborach wolę narodu i siłą obalić wybrany przez Polaków rząd
6. Co TVN zrobił dla faktycznego wyjaśnienia prawdy o tym co wydarzyło się w Smoleńsku.
7. Po opuszczeniu funkcji szefa rady nadzorczej niemieckiej telewizji Sky Deutschland, szefem której stacji telewizyjnej został Markus Tellenbach?
8. Twórcą i pierwszym prezesem której telewizji był Mariusz Walter, wieloletni członek PZPR, zarejestrowany w SB jako TW ,,Mewa” (który przy zakładaniu telewizji ściśle współpracował z Janem Wejchertem, zarejestrowanym jako TW ,,Konarski), gorąco rekomendowany generałowi Kiszczakowi przez Jerzego Urbana w lutym 1983, w trakcie stanu wojennego?
9. Kim była Renata Pochanke, Wincenty i Tadeusz Kraśko, Adam i Stefan Meller, Maciej Zimiński, Mordechaj Mozes (Mieczysław Morozowski), Waldemar i Aleksandra Kedaj, Tadeusz Olejnik, Brunon Miecugow, Mieczysław Broniatowski, Bolesław Sianecki, i w jakiej stacji telewizyjnej pracowały lub pracują – ZUPEŁNIE PRZYPADKOWO!  – ich dzieci?

Jeśli ktoś po tym wszystkim nadal nie rozumie czym jest ta stacja telewizyjna, po co powstała i komu ma służyć, to równie dobrze można temu komuś wmówić, że dzieci przynosi bocian.

 
 

Podobne artykuły


17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1717
17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1831
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1127
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1053
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 975
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 973
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 692
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 1039
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 889
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 587
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 423
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 602
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

Stanisław Piotrowicz też był aktywnym działaczem PZPR, prokuratorem i członkiem partyjnej egzekutyw i kierownik szkolenia partyjnego. Był pracownikiem pilnym i zdyscyplinowanym, ambitnym i wydajnym. Wzór oddanego towarzysza, za co został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi. Dziś jest twarzą PISu. On nie musiał donosić, bo ubecy donosili jemu. A jego córka zupełnie przypadkowo w 2016 r została prok ...  wyświetl więcej

@milord36: Tatuś pana Ziobro był lekarzem i dyrektorem krynickiego sanatorium, do 1990 należał do PZPR. Tatuś pani minister Beaty Kempy Walenty Płonka był szefem największego w okolicy państwowego zakładu transportowego i działaczem PZPR. Takich funkcji nie pełniło się bez klaskania na zebraniach partyjnych. W zależności od tego gdzie wsadzisz palec Lipski takie gówno wyciągniesz, ale tyś na to za ...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska