Login lub e-mail Hasło   

Upadek współczesnej cywilizacji europejskiej

Czy polityka Unii Europejskiej, zaprowadzi nas najkrótszą drogą do unicestwienia współczesnej cywilizacji europejskiej?
Wyświetlenia: 2.119 Zamieszczono 06/03/2018

Cywilizowani Europejczycy, nie pamiętając już przyczyn upadku Cesarstwa Rzymskiego, pozwalają na najazd Europy przez barbarzyńskich „uchodźców”. Cywilizowani Europejczycy, przyjmując na fali akcji humanitarnej do Europy, barbarzyńskich „uchodźców” z Afryki i Bliskiego Wschodu, nie wiedzą że przyczyniają się tym samym do upadku cywilizacji europejskiej.

Europejczycy, są zdziwieni, że barbarzyńcy nie zachowują się w Europie jak cywilizowani Europejczycy, tylko jak na barbarzyńców przystało. Cywilizowani Europejczycy zapomnieli, że jednym ze zwykłych poczynań najeźdźców są gwałty na kobietach, tak aby w przyszłości ich potomkowie pomogli im w opanowaniu danej prowincji (państwa, kontynentu). Europejczycy dziwią się, że setki ich kobiet zostało zgwałconych przez barbarzyńskich „uchodźców”, nie widząc dalej zagrożenia dla cywilizacji europejskiej.

 

Cywilizowani Europejczycy, nie widzą, że opanowana przez homoseksualizm Europa, powoduje zaniedbanie seksualnie kobiet. Że europejskie kobiety, mogą nie mieć nic przeciwko barbarzyńcom i rodzeniu więcej dzieci (same uciekają do islamistów). Europejczycy nie widzą, że ich kobiety i ich dzieci z barbarzyńcami, mogą być w przyszłości piątą kolumną, która przyczyni się do upadku współczesnej cywilizacji europejskiej.

 

Szczycimy się, że większość europejskich problemów, rozwiązujemy jak na cywilizowane narody przystało, bez krwawych rewolucji, drogą transformacji systemowej. Dlatego tak samo traktujemy barbarzyńskich najeźdźców, którzy na razie proszą nas o pomoc, a już niedługo zaczną wymagać, żądać równouprawnienia jak murzyni w USA, aby w końcu wykończyć nas metodami demokratycznymi, czyli zwykłą większością głosów (średnio od 8 do 10 dzieci w rodzinie muzułmańskiej i średnio 0,5 dziecka w rodzinie europejskiej).

 

Wygląda na to że rządy państw europejskich, zapadły na "kurzą ślepotę", a jedyne niedawne głosy rozsądku: byłego szefa polskiego MSZ Witolda Waszczykowskiego i prezydenta Czech Milosza Zemana, są ośmieszane, bagatelizowane i nie brane pod uwagę w polityce Unii Europejskiej wobec "uchodźców". Czy polityka Unii Europejskiej, zaprowadzi nas najkrótszą drogą do unicestwienia współczesnej cywilizacji europejskiej?.

 

Ps. END cieszy się, że nie będzie musiał chodzić do kościoła i wchodząc w islam będzie miał kilka żon, ale zapomina że w islamie bez dywanika ani rusz, a Dżihad może zażądać od niego, aby dla chwały Allacha wysadził się w powietrze razem z kilkoma Europejczykami.

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1538
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2645
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1285
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 3174
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 2102
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2105
10
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1060
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 963
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 478
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2514
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 852
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3514
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Już chciałem zagłosować, ale jak czytam w tym arcydziele, że opanowana przez homoseksualizm Europa,
powoduje zaniedbanie seksualnie kobiet i Europejki marzą by je gwałcono, by rodzić półarabskie dzieci to mi "rence opadneli i szczenka opadneła na podłogem, nogyma nie ruszem z tydzień." Co ta TVP robi z niektórymi niezwykle uzdolnionymi dziennikarzami to woła o pomstę do niebios. Jak moja żo ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  06/03/2018

Do tego jeszcze ci murzyni co chcą równouprawnienia w USA. Tym mnie już dobiłeś. A jak do tego równouprawnienia dojdą jeszcze Polacy w USA, a jest ich 10 milionów to będzie katastrofa.

  Hamilton,  07/03/2018

Przyczyną upadku cesarstwa rzymskiego byli barbarzyńcy islamscy? Gratuluję wiedzy autorze. Cywilizowani Europejczycy wiedzą, że

cesarstwo upadło w V w.n.e, a Mahomet spisywał wersety Koranu pomiędzy 610 r.n.e., aż do śmierci w 632 r. To były prapoczątki islamu, półtora wieku później. Do Rzymu w okresie upadku napływała ludność głównie z północy Europy Germanie, Frankowie i Żydzi. I nie imi

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  07/03/2018

Cywilizowany Polak bierze siekierę i jak widzi kolorowego to wali w łeb. Niech się Europa od nas uczy kultury. Inaczej utonie w barbarzyństwie.

Widzisz Hamiltonie S, jak dobrze wpływają na ciebie moje artykuły, ciągle się poduczasz szukając jakiś informacji w Wikipedii, aby mi zarzucić niedouczenie (barbarzyńcy to kiedyś Germanie, Frankowie, a teraz ich najbardziej kojarzonymi przedstawicielami są islamscy bojownicy), najgorzej jak twoja zaniedbana seksualnie żona (za dużo czasu spędzasz przy Internecie), rzeczywiście dołączy do Dżihadu, ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  07/03/2018

@Zdzisław Sadowski: a co z tymi emerytkami z Połczyna? Będziesz pilnował żonę, a one? Uschną z tęsknoty. Też możesz zaglądać do różnych źródeł częściej. To nie boli.

  Hamilton,  07/03/2018

@Zdzisław Sadowski: gdyby tak było jak piszesz to USA już dawno rozleciałyby się w strzępy. To kraj o największej liczbie imigrantów z różnych stron świata. Nowy Jork to tygiel w którym są przedstawiciele wszystkich narodów, ras i religii świata. Nie jedź tam, bo we wtorki gwałcą Zdzichów, a w czwartki Zbyszków. Pozdrowienia od kołtunów-ksenofobów z Grajdołka Zarzecze.

  Hamilton,  07/03/2018

@Zdzisław Sadowski: w Polsce dokonuje się ok. 5 gwałtów dziennie, a 30 razy tyle z różnych powodów nie jest zgłaszanych. Prawdziwy i bogobojny Polak tego nie robi. A zrzucić winę na imigrantów się nijak nie da. To pewnie krasnoludki. Wystarczy np. w telewizji czeskiej przez miesiąc codziennie informacja o jednym z nich. Dalej jestem bezradny, bo te Czeszki będą unikały Polski i się bały, czy będzi ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  07/03/2018

@Zdzisław Sadowski: historycy do tej pory spierają się o przyczynę upadku cesarstwa. Dlatego, że nie można dokładnie tego wyważyć i zmierzyć. Jedną z poważniejszych było chrześcijaństwo. Nikt jednak nie twierdzi poza tobą, że przyczyną była wędrówka ludów. To była w tamtych czasach rzecz normalna. Nie było wtedy przywiązania do narodu, raczej do lokalnego władcy. Ty sobie to wymyśliłeś na potrzeby ...  wyświetl więcej

To cała prawda!

@mariuszkoceb: włosy łonowe ci też wypadły. Teraz powypadają ci zęby.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska