Login lub e-mail Hasło   

Koniec cywilizacji europejskiej blisko. Ratujmy dzieła naszej cywilizacji!

Za kilkadziesiąt lat setki milionów muzułmanów w Europie, przekształci ją w kontynent muzułmański. I to będzie koniec cywilizacji europejskiej
Wyświetlenia: 2.109 Zamieszczono 09/03/2018

Europejczycy na fali akcji humanitarnej przyjęli setki tysięcy uchodźców, którzy przeprawiają się do Europy, z liczących 1770 km libijskich wybrzeży i pieszym szlakiem Bałkańskim. Początkowo wszyscy byli zadowoleni, bo do zachodniej Europy napłynęła tania siła robocza. Okazało się jednak, że ludzie stamtąd nie są zbyt pracowici, oni mają tylko wyłącznie inklinacje do gadania i handlu. Potwierdzają to ostatnie wyliczenia Szwajcarii: na zasiłkach są emigranci z Erytrei – 91 procent, z Iranu – 84 procent, z Syrii – 87 procent, Sri Lanki – 75 procent, Turcji - 89 procent. A w Szwajcarii dobrze płatnej pracy, nie brakuje.

 

Niestety humanizm cywilizowanych państw europejskich, będzie nas kosztował utratę większości na naszym kontynencie i bezkrwawe zwycięstwo islamu. Jeżeli Unia Europejska nie zastopuje tego exodusu uciekinierów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej i będzie humanitarnie przyjmować ich jak leci, to w ciągu kilku lat przynajmniej połowa Afryki i Bliskiego Wschodu, zachęcona "Europejskim Rajem", będzie w Europie.

 

Uchodźcy postępują racjonalnie, w tą niebezpieczną podróż do Europy wysyłają młodych mężczyzn, aby oni po zainstalowaniu się w Europie i otrzymaniu azylu, mogli w sposób mniej ryzykowny sprowadzić rodziny. Ale przede wszystkim oszczędzają swoje kobiety i dzieci przed trudami i niebezpieczeństwami przeprawy, czy marszu do Europy, zostawiając je w obozach w Turcji i innych obozach przejściowych. A ponieważ typowa rodzina islamskiego uchodźcy to 2 plus 8 (w przeciwieństwie do europejskiej 2 plus 1), to wkrótce do Europy dołączy 9 razy większa (niczym tsunami), fala rodzin uchodźców.

Allach podaruje zwycięstwo Islamu w Europie, nawet bez walki, bez zamachów terrorystycznych, bez akcji islamskich bojowników samobójców. Za kilkadziesiąt lat setki milionów muzułmanów w Europie, przekształci ją w kontynent muzułmański. I to będzie koniec cywilizacji europejskiej. Upadek cywilizacji europejskiej, przypieczętuje demografia. I dlatego już dziś zadaniem Unii powinny być, działania mające na celu ochronę dorobku cywilizacji (kultury) europejskiej.

 

Dlatego uważam, że już teraz trzeba powołać w Unii Europejskiej wysoką komisję do spraw ochrony dorobku cywilizacji (kultury) Europejskiej. Chodzi w tym wypadku o m/in dorobek (dzieła) kultury europejskiej, które będą kolidować z religią islamu. Posiłkując się wybitnym znawcą islamu, komisja powinna wytypować, zinwentaryzować i zdeponować np.: w Japonii, te dzieła kultury europejskiej, które będą kolidować z religią islamu, aby ochronić je przed zniszczeniem przez Islamistów.

 

Obrazy wielu najsławniejszych europejskich malarzy, takich jak Fornarina Rafaela, Wenus z Urbino Tycjana, Narodziny Wenus Batticelelego, Trzy Gracje, czy Sąd Parysa Rubensa, Śpiąca Wenus Grorgionego, Popiersie, nagość i zielone liście Picassa, czy Kobieta odsłaniająca piersi Tintorettgo, nie miały by szans zaistnieć w islamie, a przecież dorobek kultury europejskiej to nie tylko obrazy, to tysiące tomów prac historycznych, kronik, cała "chrystianizacja", powieści, poezja, rzeźba, i wiele innych, które byłyby narażone na zniszczenie w cywilizacji islamskiej.

 

Czy dzisiejszą, demokratyczną Europę, będzie stać na jakiekolwiek kroki, aby ochronić europejską cywilizację i kulturę?. Bo niestety mylą się ci, którzy twierdzą, że przecież w Europie jest już tylu islamistów i nic złego się nie stało. Nie chciałbym być złym prorokiem, ale dla mnie ci islamiści, to w większości uśpieni agenci Islamu (Państwa Islamskiego), którzy niczym ukryci wojownicy Konia Trojańskiego, mają za zadanie wykorzystać słabe strony cywilizacji europejskiej, doprowadzając ją w rezultacie do upadku (oby wtedy już kultura i dzieła naszej cywilizacji, były bezpieczne poza Europą).

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1414
14
komentarze: 60 | wyświetlenia: 794
14
komentarze: 33 | wyświetlenia: 1096
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1047
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 359
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 849
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 640
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 473
13
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1104
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 679
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 446
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 572
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 654
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 656
 
Autor
Artykuł

Powiązane tematy

Srał pies te obleśne obrazki. Dobrze, że ich nie widział ks. Oko bo byś rozgrzeszenia nie uświadczył, albo panienka Pawłowicz. Umarłaby ze wstydu. Trzeba ratować czym prędzej to co stanowi esencję europejskiej cywilizacji. Ponadczasowe artykuły, tryptyki, erotyki i statystyki. Jak wpadną w ręce tych drani to przechlapane. Trzeba działać. Tu nie ma na co czekać. A taki miro von kässelbach albo koLo ...  wyświetl więcej

Zdzisław - jako znaczący i wpływowy obywatel Szczecina zażądaj od władz miasta by umieścili na tramwajach, autobusach, pociągach, restauracjach, sklepach, kinach i galeriach wielkie napisy "Tylko dla Polaków". Przejdziesz do historii, a z PISu dostaniesz kolejny medal i dyplom uznania za wzór patriotyzmu.

Ciężko oczekiwać od władz Unii Europejskiej, by podjęły jakieś działania w celu ratowania dorobku kulturowego Europy, gdyż to one przyczyniły się w głównej mierze do tego, że trzeba go ratować... Odnoszę z resztą wrażenie, że włodarze z Brukseli są całkowicie oderwani od rzeczywistości, mówiąc najdelikatniej.

Nie trzeba być szczególnie światłym, by rozumieć że tzw. "ubogacenie kulturowe",

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  09/03/2018

@CarpeKota: Podstawowy zarzut dla ludzi innej kultury to ich niechęć do asymilacji. No ale nie istnieje asymilacja bez wniesienia innych wartości kulturowych w dotychczasowy stan. Coś chyba nie do końca to przemyślany komentarz. Nawet w naszej lokalnej kulturze ludzie przybywający na Śląsk za pracą wnosili bardziej lub mniej akceptowane swoje zwyczaje. Byli tacy, którzy nie mogąc rozstać się ze ws ...  wyświetl więcej

@Hamilton Starszy: Zgadzam się całkowicie. Z tym, że "wartościami kulturowymi", które idą na eksport tych tak zwanych uchodźców jest gwałt, zamieszki, liczne wykroczenia i roszczeniowa postawa.

Co do przykładu ze Śląska, to byli ludzie z tej samej rodziny kulturowej i cywilizacyjnej. Nie cechowali się wrogością podsycaną przez fanatyczną religię do rodzimych mieszkańców i ich stylu życia.

...  wyświetl więcej

  Serpico,  12/03/2018

@CarpeKota:
Sranie w banie , kawały typu , jedź do Polski , twój samochód już tam jest , wzięły się z księżyca .

  Serpico,  12/03/2018

@CarpeKota:
A Ty masz ? chętnie poczytam co ty masz do wniesienia ? Pewnie będzie esej , czekam :)

@antyluj: Jesli mnie intuicja nie myli, to zdaje się że mam przyjemność z samym Panem dylem. :) Proszę nie tracić czasu na prowokacje i moje marne wypociny. :) Można ten czas wykorzystać o wiele lepiej.

@CarpeKota:
Nie , pewnie że można , Ciebie też się to tyczy :)

@Dyl Sowizdrzał: Cie choroba ! Okrazyles ziemie w 80 dni i znow tu stawiasz kulfony ??
Dyl Sowizdrzal to...to samo co.... włóczykij ??

@Dyl Sowizdrzał: Wylicz tych -stęskniłem-.......jeden ???

@Dyl Sowizdrzał: No to pelnia szczescia, czego ci zawsze zyczylem !

Panie Zdzisławie. Paradoks polega na tym, że tymi osiągnięciami naszej kultury i cywilizacji możemy się cieszyć właśnie dzięki muzułmanom. Wiele z nich powstało dzięki temu, co się udało zachować ze starożytności. A w tym czasie w średniowiecznej Europie dominowała zasada, że co się nie zgadza z chrześcijańską doktryną, powinno zostać zniszczone albo tak ukryte, żeby bardzo niewielu miało do tego ...  wyświetl więcej

@pasjonatpl: "A tymczasem został ustawiony po drugiej stronie barykady"
Pomyslec, ze jest tu ktos co to rozumi i jeszcze nie zostal obrzygany, ukamienowany, spalony na stosie.
Uwazaj, "bogobojni patrioci" czuwaja !

@zakrawarski:
W Irlandii malo drzew i pada prawie codziennie. Ulozenie i podpalenie stosu jest co najmniej problematyczne. Poza tym nasi dzielni patrioci musieliby choc na chwile opuscic ojczyzne i pojechac na ten zgnily zachod. Pewnie sie boja, ze zarazi ich swoim zepsuciem.

@pasjonatpl: prawdziwy Polak brzydzi się obcymi językami, a w swoim potrafi zrobić nawet 3 błędy w jednym wyrazie. Grunt, że zapamięta "Buk - Chonor - Oj czyzna". I umie na całe gardło "Polska - Białoczerwoni" z 3 promilami. Wzór współczesnego patrioty.

  Hamilton,  10/03/2018

Nowy Jork - tygiel narodów świata. Około 36% populacji Nowego Jorku ma obce pochodzenie. Kościół katolicki: ok. 7,2 mln i 1322 kościoły, Judaizm: ok. 931 tys. i 1260 synagog. Muzułmanie: ok. 454 tys. i 296 meczetów . To też największa na świecie diaspora chińska. I największe skupisko ludzi pochodzących z Afryki. Takich miejsc na świecie jest całkiem sporo. I żyją w większej zgodzie niż kibole w Krakowie. A ty histeryzujesz jak Ewcia Bugała w TVP.

Sadiq Aman Khan - prawnik o pakistańskich korzeniach, burmistrz Londynu od 2016 i pierwszy w historii muzułmanin pełniący ten urząd. Wybrany przez mieszkańców Londynu. Pokonał Zaca Goldsmitha 56,8 proc. do 43,2 proc. Londyńczycy są idiotami? Pewnie rżnie żyletkami dzieła sztuki i tłucze co się tylko da w British Muzeum po pracy. Sadowski napisz donos do królowej i interweniuj w brytyjskim parlamen ...  wyświetl więcej

@Hamilton Starszy: Zapomniałeś tylko o jednym, na razie w Londynie i Wielkiej Brytanii większość maja Anglicy, zajmując wszelkie strategiczne stanowiska. A co będzie, gdy to Islamiści będą mieli większość i obejmą wszystkie strategiczne stanowiska. Na miejscu polskich emigrantów w Wielkiej Brytanii, nie chciał bym doczekać tych czasów.

  Hamilton,  11/03/2018

@Zdzisław Sadowski: mój syn mieszka od 4 lat w Leeds w dzielnicy gdzie muzułmanów jest prawie połowa. Myślę, że by cię wyśmiał i nazwał histerykiem. Naoglądałeś się Ewci Bugały. Tyle, że ona lamentowała za 25 tys. miesięcznie, a ty ulegasz tej prostackiej ksenofobicznej propagandzie uprawianej w TVP na życzenie JarKacza. Nie znaczy to oczywiście, że nie ma żadnych problemów, ale jest różnica międz ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  11/03/2018

@Zdzisław Sadowski: w Polsce pewien świr zabił siekierą 10 letnią dziewczynkę, inny zamordował i poćwiartował nauczycielkę włoskiego, dwóch gwałciło Ukrainkę, która wyskoczyła przez okno, inny zgwałcił i zamordował 4 chłopców. Nazbierałoby się takich spraw setki. Wystarczy, że w jakiejś zagranicznej telewizji znajdzie się taka pierdolnięta "ewcia" i raz w tygodniu nada taki reportaż zgodny z fakta ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  11/03/2018

@Zdzisław Sadowski: "już niedługo zaczną wymagać, żądać równouprawnienia jak murzyni w USA". Takie sformułowania rzucają na kolana. A ciebie po prostu dyskwalifikują jako dziennikarza i człowieka. Spóźniłeś się. Zrobiłbyś furorę w latach 30 tych w Niemczech.

Wiele cywilizacji już upadło, przez beztroskę, zaufanie do obcych i niezauważanie symptomów zagrożenia.

@Zdzisław Sadowski: przyczyną upadku III rzeszy była przesadzona troska o własny naród, brak zaufanie do obcych i walka ze zmyślonymi zagrożeniami.

Niech pan siebie zapakuje do tej Japonii , łącznie z tymi spasionymi tyłkami.Wygląda na nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu , chrystianizacja zaliczyła kolejny fail .
Won na siłownie a nie pierdoły zawijać hahahha ............
Miałem par≥ę prób , to jeszcze raz sobie spróbuję :) . Człowieku .... Zdzisław ... proszę pana .... Islam wywodzi się z chrześcijaństwa , nie chcieli być urąban ...  wyświetl więcej

Widzialem rysunkowy kawal na temat ....bliski koniec !
Ulica idzie "prorok" z napisem....Koniec juz blisko....kilkadziesiat metrow za nim
idzie jemu podobny z transparentem.....Koniec !
Zdzisiek to ten pierwszy.....a ten drugi to kto ?Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska