Login lub e-mail Hasło   

Eioba umarła śmiercią naturalną

Bez rozgłosu, bez ceremonii żałobnych, bez płaczu i nostalgii EIOBA odeszła na zawsze.
Wyświetlenia: 401 Zamieszczono 12/03/2018

Co się stało z tym portalem? Kiedy admin odpuścił i wydał wyrok cichego zapomnienia?

Ostatni post na Facebooku pochodzi z 2014r. Obecnie sto kilkadziesiąt osób korzysta z tej strony.

Pamiętam czasy świetności, czasy gdy eioba.pl była ogólnopolskim portalem opiniotwórczym. Miejscem spotkań niezwykłych ludzi. miejscem wymiany wiedzy, doświadczeń  i spostrzeżeń. Miejscem, w którym każdy mógł być sobą.

Dziś eioba jest jak opuszczone miasteczko na dzikim zachodzie. Admin-szeryf wyjechał, a wraz z nim co porządniejsi obywatele. Została garstka naiwnych i zbyt bojaźliwych, wolących ciągły strach niż niepewność zmian i cała zgraja kanalii. Wiatr wzbija kurz i chwasty. Słońce wypala życie. Noc przegania nadzieję.

Szkoda, naprawdę szkoda.... Wielu rzeczy dowiedziałem się stąd, o wielu rzeczach mogłem powiedzieć innym.

Dziś składam hołd, to było dobre miejsce, to był dobry czas.

Podobne artykuły


17
komentarze: 107 | wyświetlenia: 2246
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1133
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1074
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 572
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 804
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 500
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 687
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 629
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 651
11
komentarze: 34 | wyświetlenia: 993
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 512
 
Autor
ArtykułWszedlem do/na eioba w 2013 r. za "podszeptem" Youngcontrarian,
i....widzialem juz tylko ogon tego wielkiego zwierzaka pt. EIOBA
Uciekal szybko i.....bezpowrotnie !

Pozostało pole obserwacyjne, tego co się dzieje gdy kierownictwo i nadzór znikają ...
Podobne zjawiska można zaobserwować patrząc na rozwój wolnego oprogramowania ... ;)

Też cię pamiętamy. Masz spore zasługi. Tylko w roku 2010 odrzuciłeś 27 artykułów. A potem się tylko rozpędzałeś w swojej cenzorskiej misji.

@Hamilton Starszy: Witam najznamienitszego hejtera, przywódcę bandy myślących poprawnie. Masz rację nie miałem prawa odrzucać artykułów które nie były artykułami, chyba że 3 zdjęcia z trzema zdaniami komentarzu to artykuł. Żyjcie sobie własnym życiem, wy którzy uważacie się za lepszych od innych. Czas opuścić tonący statek, bo szczury kąsają po kostkach. Zniszczyliście wspólne dobro i zamieniliście w kloakę własnych urojeń. Pamiętajcie, karma wraca.

@Bilbo Bagins: dziś piejesz z zachwytu jak to kiedyś fajnie było, składasz hołdy i bijesz główką o posadzkę, a w okresie tej świetności piszczałeś z bólu jak to jest żle na eioba. Byłeś frustratem, jesteś frustratem i pozostaniesz frustratem. Nie narzucaj światu swojego formatu, bo nie jest on taki wielki jak ci się wydaje. Swoją twórczością nie zachwycałeś. Rozumiem twoje rozgoryczenie. Teraz też ...  wyświetl więcej

@Hamilton Starszy: Otóż to"Dziadku",słusznie i naukowo! Też mam dość malkontentów, którzy pieją jak to kiedyś było fajnie,z tego co obserwuję,eioba zawsze była taka jak jaka jest, zawsze były tu niesnaski, zawsze ścierały się tu różne światopoglądy i to jest piękne, mogę nie trawić tego czy tamtego, ale na tym chyba polega cała różnorodność i piękno człowieczeństwa! Potrzebuję zarówno Świstaka, jak i Dyla, czy Zakrawarskiego, choć nie muszę się z nimi zgadzać.

@szubrawiec: "z óstuf mych starych toś wytargał." Nic dodać nic ująć. Gdybyśmy się nie różnili to siedzielibyśmy w jaskiniach z opaskami na biodrach i kijami w dłoniach.

mozna by dojsc do wniosku ze eioba od kilku lat zyje wlasnym zyciem a jesli tak to niech jeszcze dlugo zyje. Mnie sie podoba. Pozdrawiam serdecznie pozostalych.

Amen!Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska