Login lub e-mail Hasło   

Homoseksualizm! Dziwne! Wbrew naturze! Zwyrodniałe! Przewrotne! Diaboliczne!

Odnośnik do oryginalnej publikacji: http://www.andrzejbudzinskivitasana.it/polski.html
Homoseksualizm jak i inne, niezliczone, idee zła próbują podzielić ludzi między sobą.
Wyświetlenia: 299 Zamieszczono 16/03/2018
Zgłoszony przez 3 użytkowników jako spam

Chciałbym na wstępie wyjaśnić coś bardzo ważnego. Osobiście nie mam nic przeciwko homoseksualistom, piszę o tym, bo serdecznie im współczuję i wiem, że często są ofiarami systemu społecznego promującego ideologie zła, które ma konkretne imię – nazywa się diabeł, co oznacza ten, który oddziela, tworzy podziały, zwodzi, wróg Boga i wszystkiego, co pochodzi od Niego. Diabeł jest przeciwko każdemu i wszystkim, a także przeciwko sobie samemu. Homoseksualizm jak i inne, niezliczone, idee zła próbują podzielić ludzi między sobą. Przebiegłość diabła manifestuje się w tym, że ukazuje nam drugiego człowieka lub grupę społeczną, jako naszego wroga. W rzeczywistości jednak tak nie jest. Drugi człowiek nie jest naszym wrogiem, ale jesteśmy ofiarami przebiegłości szatana, który nas omamia swoimi kłamstwami. My walczymy między sobą, a on się śmieje. Jedno jest pewne. Większość naszego naszego społeczeństwa bardzo skutecznie współpracuje ze złem, pozwalając mu działać poprzez różne czynniki naszego życia osobistego i społecznego:

rodzina,

edukacja,

polityka,

reklama,

środki masowego przekazu...

Jednak uwaga! Z tego powodu osoby o przekonaniach LGBT nie mogą się usprawiedliwiać i zrzucać odpowiedzialność na innych, albo usprawiedliwiać się, że takimi się urodzili. Mają obowiązek społeczny leczyć swoje zwyrodnienia, które nie są zdrowe dla społeczeństwa. Zdaję sobie sprawę, że trudno jest oddzielić przekonania człowieka od niego samego, jest to prawie niemożliwe, bo nasze przekonania nas odzwierciedlają, to kim jesteśmy, co myślimy i czujemy. Dlatego, gdy dotykamy przekonań człowieka dotykamy jego samego. Dlatego nie można nie dotykać osób, zwolenników LGBT, dotykając tematu homoseksualizmu. Homoseksualizm jest bardzo gorącym tematem nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Dla własnej wygody i bezpieczeństwa lepiej byłoby milczeć. Udawać, że nie istnieje. Natomiast nie! Nie możemy tego problemu przemilczeć. Bo czujemy, że coś jest, nie tak jak powinno, że to, co głoszą, jest nieprawdą, że jest przeciwko prawu naturalnemu. Osobiście, jako mężczyzna tradycyjny i kochający w ten sposób, czuję się obrażony przez homoseksualną opcję, przez ich światopogląd. Moim zdaniem jest to zachowanie... Jak można by to powiedzieć?

Dziwne!

Wbrew naturze!

Zwyrodniałe!

Przewrotne!

Diaboliczne!

w najblizszym czasie ksiazke bedzie mozna kupic

http://www.andrzejbudzinskivitasana.it/polski.html

Podobne artykuły


17
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1776
15
komentarze: 60 | wyświetlenia: 1041
14
komentarze: 21 | wyświetlenia: 1325
13
komentarze: 62 | wyświetlenia: 1010
13
komentarze: 25 | wyświetlenia: 1186
13
komentarze: 68 | wyświetlenia: 695
13
komentarze: 93 | wyświetlenia: 550
13
komentarze: 9 | wyświetlenia: 944
12
komentarze: 144 | wyświetlenia: 1225
12
komentarze: 5 | wyświetlenia: 1106
12
komentarze: 72 | wyświetlenia: 576
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 802
12
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1059
12
komentarze: 4 | wyświetlenia: 886
 
Autor
Artykuł
Dodatkowe informacje  Henear,  17/03/2018

Po co wysiłki najwybitniejszych myślicieli i filozofów starających się rozwikłać zagadkę natury człowieka, po co setki książek i badań, dyskusji...
Przyjdzie ksiądz i powie że to diabeł się śmieje - cóż trzeba wiedzieć więcej maluczkim?
P.S okładka jest spoko

  Hamilton,  17/03/2018

@Henear: na okładce jest chyba sam autor arcydzieła tylko bez okularów.

  Hamilton,  17/03/2018

Panie ksiądz. Jak byłem w pierwszej klasie siedziałem w ławce z chłopaczkiem małym, wątłym i .... leworęcznym. Ile on wycierpiał przez naszą nauczycielkę z tego powodu. Było mi go bardzo żal, ale wtedy myślałem, że jest chory. Dziś uważam, że to debilne babsko powinno chodzić na smyczy w kagańcu z zakazem zbliżania się do dzieci. Podobnie jest z panem dobrodzieju. Kiedyś byś ich palił na stosie, dziś na szczęście możesz jedynie sobie pogdakać.

  Hamilton,  17/03/2018

"Ksiunc" mógłby opisać w szczegółach te swoje rany, wrzody, upławy i krwawienia odbytu. Te ropnie, wyciekający śluz, hemoroidy i wrzody przełyku. Kolor, zapach, smak. Przydałoby się też kilka zdjęć en face i en anus. Taka książka mogłaby iść w Biedronce nawet za 2,50 + VAT. Skontaktuj się z tym świętojebliwcem:
https://www.youtube.com/watch?(...)KypYYlsDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska