Login lub e-mail Hasło   

Dzień bez ścieku!

Czytam dla jaj! Oglądam dla beki! Język wroga trzeba znać! Muszę wiedzieć co knują Obnażam hipokryzję Wytykam kłamstwa Śledzę manipulacje! To częste tłumaczenia dlaczego polski...
Wyświetlenia: 318 Zamieszczono 03/04/2018
Zdjęcie użytkownika BliskoPolski.

 

 
 
 
Czytam dla jaj!
Oglądam dla beki!
Język wroga trzeba znać!
Muszę wiedzieć co knują
Obnażam hipokryzję
Wytykam kłamstwa
Śledzę manipulacje!

To częste tłumaczenia dlaczego polski patriota odwiedza salonowe media, po co ogląda telewizję, która przecież go nie cierpi. Polski patriota zwykle ma na to bardzo poważne uzasadnienia. Jednak najczęściej odwiedzamy głupawe portale i oglądamy te telewizje z przyzwyczajenia, odruchowo, nawykowo.

Potem złościmy się, klniemy, komentujemy i... przekazujemy to dalej. By złościli się inni, klęli i przekazali dalej. W tym filmie https://www.youtube.com/watch?v=vi2cF9lI25Y jest zresztą informacja mówiąca o tym, że im więcej się bzdur przyjmuje do głowy, tym więcej ich tam zostaje.

Ale nie tylko o ogłupianie siebie chodzi. Chodzi też o nabijanie antypolskim mediom odwiedzin, zwiększanie ich oglądalności, popularności, czyli de facto wspieranie ich poprzez reklamodawców.

Nasza propozycja: przestań odwiedzać źródła propagandy wrogiej Twoim wartościom! Zmniejsz im oglądalność, obniż ich atrakcyjność w oczach reklamodawców! A jeżeli nie jesteś w stanie tego zrobić całkowicie, bo przyzwyczaiłeś się do codziennej porcji bredni, jeżeli jesteś uzależniony od tej regularnej porcji ścieku, to chociaż zmniejsz sobie dawkę.

Proponujemy niedzielę dniem bez ścieku! Nie włączaj TVN-u w niedzielę, nie sprawdzaj gorących newsów na Onecie, nie czytaj komentarzy na gazeta.pl, nie przeżywaj wybryków Newsweeka. Na początek do końca roku 10 grudnia, 17 grudnia, 24 grudnia, 31 grudnia, a potem - to już zależy od Ciebie.

Może Ci się spodoba i zmienisz swoją stronę startową? Dzisiaj jest niedziela 10 grudnia, połowa dnia już minęła, więc do północy łatwo wytrzymasz, prawda?

Jak myślisz, nie smuciłyby się Lisy i Michniki z powodu SETEK TYSIĘCY odwiedzin mniej? Czy byłoby to do zignorowania dla ich reklamodawców?

Nie, nie proponujemy getta informacyjnego (pomijając już to, że rzadko są tam jakiekolwiek istotne dla Ciebie informacje). W zasadzie to prawda, że jako naród powinniśmy z grubsza wiedzieć co wypisują Lisy i Michniki. Ale nie jest tak, że w tym celu każdy z nas musi codziennie wykonywać przegląd antypolskiej prasy i w akcie masochizmu oglądać TVN24!

Idealnie byłoby, gdybyśmy wynajęli do takiego przeglądu mediów zespół ludzi, który by archiwizował, analizował i przygotowywał dla nas taką pigułkę - co tam piszą wrogowie naszej cywilizacji. Taką pigułkę, niesmaczną, ale jednak małą, łatwiej i szybciej byłoby połknąć. Być może doprowadzimy do takiej sytuacji.

Ale teraz, w ramach działania prowizorycznego, chociaż ogranicz ściek w Twoim domu! Zredukuj szlam w komputerze.

Na początek chociaż jeden dzień w tygodniu.

Podobne artykuły


17
komentarze: 71 | wyświetlenia: 1235
17
komentarze: 50 | wyświetlenia: 1593
16
komentarze: 15 | wyświetlenia: 1016
14
komentarze: 15 | wyświetlenia: 847
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 956
13
komentarze: 16 | wyświetlenia: 888
13
komentarze: 4 | wyświetlenia: 932
12
komentarze: 30 | wyświetlenia: 768
12
komentarze: 8 | wyświetlenia: 766
12
komentarze: 0 | wyświetlenia: 885
12
komentarze: 53 | wyświetlenia: 551
11
komentarze: 9 | wyświetlenia: 523
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  04/04/2018

Ze swoimi 340 odsłonami na art wygrasz statystyki na autora wszech czasów. Te twoje gówna są rozchwytywane jak instrukcja BHP spłuczki klozetowej.

Hejterzy Hamilton Starszy i Dyl Sowizdrzał znowu w akcji!!!!!!!

  Henear,  04/04/2018

@Z. Kostka: Bij na alarm waszmościu!

Dawać,dawać LEMINGI.

@milord36: cóż ci można dać. Dwa złote na chiński zestaw "mały kopista".Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska