Login lub e-mail Hasło   

Towarzystwo wzajemnego molestowania

. Polskie media wszelkiego rodzaju i autoramentu ignorują istnienie blogerów. Robią wyjątek dla blogera Nawalnego i jedynie dla niego. Inni są zamilczani w prasie, radiu...
Wyświetlenia: 448 Zamieszczono 07/04/2018

.

Polskie media wszelkiego rodzaju i autoramentu ignorują istnienie blogerów. Robią wyjątek dla blogera Nawalnego i jedynie dla niego. Inni są zamilczani w prasie, radiu i telewizji. Prawicowej, lewicowej, liberalnej, czosnkowej i z ryjem zarówno.

Polscy politycy postępują dokładnie tak samo jak dziennikarze.

Całe to towarzystwo medialno polityczne komentuje swoje wypowiedzi, chwali i krytykuje swoje pomysły, cytuje swoich a dla reszty ma tradycyjne "Spieprzaj dziadu".

Dość łatwo domyślić się jak to się skończy. Tyle, że nie wiadomo kiedy się skończy i w jaki sposób będzie się kończyć. Czy znowu dojdzie do okrągłego stołu, czy lud wybierze tym razem wariant rumuński?

Widzę także nieciekawe zjawisko po stronie blogerów. Wielu przestało zajmować się otaczającą nas rzeczywistością i przystąpiło do wypełniania luki spowodowanej przez zamilczanie w mediach. Coraz więcej wpisów blogerów o blogerach.

Z jednej strony to dobrze. Piszmy o sobie skoro inni boją się pisać o nas.

Z drugiej strony. Wszelka przesada jest szkodliwa, a tu na eioba.pl obserwuję od pewnego czasu nadreprezentację tematyki "wewnątrzpartyjnej". Dodatkowo to raczej nie jest reklama blogerów i blogowania tylko próby wzajemnego zadziobania się.

Adam Jezierski

Podobne artykuły


19
komentarze: 4 | wyświetlenia: 1416
21
komentarze: 34 | wyświetlenia: 3208
16
komentarze: 8 | wyświetlenia: 1524
10
komentarze: 7 | wyświetlenia: 5271
11
komentarze: 6 | wyświetlenia: 1924
14
komentarze: 24 | wyświetlenia: 2380
43
komentarze: 22 | wyświetlenia: 23197
74
komentarze: 26 | wyświetlenia: 9389
35
komentarze: 87 | wyświetlenia: 4437
32
komentarze: 11 | wyświetlenia: 9475
29
komentarze: 7 | wyświetlenia: 6737
25
komentarze: 4 | wyświetlenia: 26668
24
komentarze: 8 | wyświetlenia: 9613
25
komentarze: 15 | wyświetlenia: 11863
 
Autor
Artykuł  Hamilton,  07/04/2018

Kiedyś to były czasy. Lewica nie mogła nachwalić się prawicy, a prawica wymyślała komplementy dla lewicy. A jeszcze dawniej taki na przykład PZPR organizował darmowe wczasy dla opozycji w luksusowych ośrodkach wypoczynkowych z łazienkami, prysznicem, organizował im spacery i ścieżki zdrowia. Wzajemna troska widoczna gołym okiem. Opozycja kamieniami i płytami chodnikowymi wiwatowała na cześć rządzących. A teraz?

@Hamilton:
Myślisz, że teraz mamy do czynienia z triumfem miłosiedzia chrześcijańskiego?

@Adam Jezierski: opisujesz rzeczywistość polityczną taką jaką ona była, jest i będzie. To jest walka o władzę i stołki, w której nie było, nie ma i nie będzie sentymentów. To trochę tak jakbyś miał pretensje do garbatego, że ma dzieci proste. A odwoływanie się bogów, bożków i innych pierdół religijnych to jedynie soc-narzędzie, forma i taktyka. Wyprany mózg moherka to głos, bo moherek myśli, że o Boga chodzi.

@Hamilton:
Polityka polityką o co walczą blogerzy na eioba?

@Adam Jezierski: musisz ich zapytać.

@Hamilton
Polityka to nie jest jedynie walka o zdobycie stołka i utrzymanie się na stołku.
>>> http://eiba.pl/u

@Adam Jezierski: Tak jak nóż nie służy jedynie do zabijania ..., niestety większość debili tego nie rozumie :(

@Adam Jezierski: tzw. "państwowców" jest 5-10 %, kolejne 5-10 to plankton nastawiony na chapanie pod siebie, a reszta środek. Trochę tak i trochę tak.

@Hamilton:
Mówią, że walczysz o odsłonie.

@Dyl Sowizdrzał:
Jaki pozew?
Co zawiera?

Dziś znowu ponad 500 odsłoniów.

  Hamilton,  05/07/2019

@Adam Jezierski: Jaki ty Adaśko odważny jesteś. Kostka ze Zdziskem cię już śledzą i zaraz ogłoszą bojkota twoich evercuśtamów. Król eioba jest tylko jeden. Zdziś i jego błazen.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska