Login lub e-mail Hasło   

Memento Mori dla Heneara.

Henear się wkurzył i skasował swoje artykuły. To protest ... Przeciw komu/czemu ?
Wyświetlenia: 239 Zamieszczono 8 dni temu
Zgłoszony przez 1 użytkowników jako niskiej jakości

   Henear napisał artykuł o Jimim Carrey'u. To aktor, w którym w/g mnie przebudziła się Świadomość a inni uważają, że zwariował. Henear zacytował spory fragment wypowiedzi Carrey'a. Temat duchowości mnie interesuje dlatego pogadałem z Henearem. Jak zwykle włączyły się dyżurne trolle Dyl, Hamilton, serpico (czy też End, antyluj czy jakie tam ma jeszcze dodatkowe niki). Ostatnia wiadomość Heneara jaka przeczytałem była o tym, że wkurwia go admin i trolle bo jest bałagan na eioba. W/g mnie skasował swoje artykuły w proteście przeciw nim.

Był też wkurzony na mnie bo nie potrafiłem mu wytłumaczyć na czym polega duchowość.
Postanowiłem po raz kolejny wytłumaczyć o co chodzi w duchowosci jako dowód pamięci świetnych artykułów Heneara.

Większość ludzi żyje w normalnym świecie a dokładniej, każdy w swoim świecie, swojego ego. Oznacza to między innymi że każdy buduje sobie swoją osobowość i poprzez nią widzi świat. Ci co nie zdają sobie z tego sprawy myślą, że tacy się urodzili, takie mają geny itd. Ci co sobie zdają z tego sprawę, wiedzą, że to wirtualne światy. Następnym krokiem jest próba dostosowania swojej osobowości do świata według założonych wartości. Jeszcze następny krok to zdanie sobie sprawy, że te wartości też są wirtualne. Można je dowolnie zmieniać. Możemy zmieniać swoje wartości w/g których żyjemy a następnie dostosowywać do nich swoją osobowość ale pojawia się pytanie "po co ?". Z tym pytaniem wiąże się następne "kim naprawdę jestem ?". Duchowcy to ludzie którzy szukają odpowiedzi na to pytanie. To poszukiwanie staje się najważniejszą czynnością ich życia.
Jakie znajdują odpowiedzi ?
CO znajdują ?

Prosta odpowiedź jest niemożliwa dlatego, że cały system pojęciowy, język, myślenie i wyobrażenia zostały stworzone w sferze ego, w sferze wirtualnych światów ludzkich ego natomiast nasza 'prawdziwa' natura jest w sferze duchowości, w innej sferze. W duchowej sferze brakuje pojęć, języka (słów) a nade wszystko wspólnych doświadczeń. To uniemożliwia porozumienie z innymi ludźmi. Na szczęście przechodzenie do sfery duchowości wiąże się z budzeniem się Świadomości co pozwala 'czuć' się wzajemnie ludziom o podniesionym poziomie świadomości.

Skoro już wyjaśniłem, że nie można wytłumaczyć duchowości to spróbuję po raz kolejny wytłumaczyć o co chodzi.

Duchowość jest po prostu innym światem. Ja uznaję, że prawdziwym. Jest o tyle fajna, że obejmuje normalny świat i dodatkowo drugi świat, świat duchowości jak gdyby świat+.
Podajmy przykład Heneara.
On zrozumiał, że ludzie żyją w wirtualnym świecie czyli wymyślają, budują swoje osobowości. Henear stwierdził, że to stado baranów i zaczął zmieniać swoją osobowość tak by odpowiadała jego założeniom. Z tym, że jeszcze nie widzi, że założenia TEŻ są wirtualne a wiec wymyślone. Nie podjął wiec na razie trudu pozbycia się wirtualnych założeń i wirtualnych osobowości na drodze poszukiwania "kim jestem". CO by znalazł ?
Przede wszystkim spokój. Prawdziwy człowiek, jak ja to nazywam "jeździec" swojego ciała, jest zharmonizowany ze światem realnym. Na głębszym poziomie "jest" tym światem.
Po drugie jaśniej się widzi siebie i innych. W duchowych ludziach budzi się Świadomość, która jest zrozumieniem. Żyje się dużo spokojniej i piękniej bo duchowość pokazuje nam piękno tego świata. Tak naprawdę to życie duchowe niewiele się różni od normalnego. Jedynie totalne wyluzowanie i spokój.
Na czym się opiera ten luz i spokój ?
Życie w ego jest ciągłym dążeniem dokądś. Ego wyznacza wirtualne, nieprawdziwe cele za którym potem dąży wirtualna nieprawdziwa osobowość. Ten wyścig trwa przez całe życie i przez wszystkie pokolenia. Kilku procentom ludzi udało się zobaczyć tą wirtualność i pozbyć się jej.

Jim Carrey nie jest tu za dobrym przykładem. Jest uważany za wariata, oderwanego od świata realnego, podczas gdy budzenie się Świadomości jest właśnie zobaczeniem prawdziwego świata. Na szczęście pewnie go to niewiele obchodzi. On już odnalazł swoją drogę. Tak jak ja, Wróbel i wielu innych w tym kilka osób na eiobie.

Ważna rzecz a często pomijana.
Duchowość jest ROZSZERZENIEM widzenia świata. Duchowi ludzie widzą świat wirtualny i realny. Jeśli tak nie jest to ich duchowość jest niepełna, początkująca. Jest też duchowość zwyrodniała. To między innymi kołczing i inne metody, które zwiększają wirtualność świata a nie pozbawiają go wirtualności, ułudy :-)))

Reasumując.
Duchowość to odkrycie kim się jest naprawdę i życie zgodnie z tym odkryciem.

∆∆∆

Napisałem ten artykuł nie po to byś zrozumiał o co chodzi w duchowości. Napisałem go bo czułem niedosyt rozmowy z Tobą ... Henear.


Wydaje się, że zbuntowałeś się i zniknąłeś stąd ale pozostaniesz w mej pamięci.

~✓~

 

P.S.
Żeby zrozumieć duchowość wystarczy pojąć przesłanie, sens tej piosenki :
Budka Suflera - Błękitna arka ...

https://youtu.be/SvViCgFIsU8

P.S. 2

Niezłe wyjaśnienie daje też film "King Size" ze Szturem a zwłaszcza końcowa scena :-)))

  

P.S. 3
Można by dużo wymieniać. Choćby i Jimmiego Carrey'a o którym pisał Henear. Można też wspomnieć inne utwory Budki Suflera :
"Martwe Morze", "Przegrywać czasem ..."

https://youtu.be/bY39Suj9Rks 

I wiele innych ...
Ale powiem to wprost :
Świat JEST po prostu duchowy i każdy jego prawdziwy  przejaw na to wskazuje.
(w odróżnieniu od wirtualnych rzeczy wymyślonych przez człowieka, które są po prostu wirtualne, czyli nieprawdziwe).

~|~

Podobne artykuły


15
komentarze: 23 | wyświetlenia: 772
15
komentarze: 9 | wyświetlenia: 837
14
komentarze: 32 | wyświetlenia: 1569
14
komentarze: 5 | wyświetlenia: 802
14
komentarze: 20 | wyświetlenia: 2519
14
komentarze: 10 | wyświetlenia: 495
13
komentarze: 132 | wyświetlenia: 577
13
komentarze: 10 | wyświetlenia: 777
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 759
13
komentarze: 44 | wyświetlenia: 1576
12
komentarze: 6 | wyświetlenia: 626
12
komentarze: 10 | wyświetlenia: 824
12
komentarze: 14 | wyświetlenia: 426
12
komentarze: 11 | wyświetlenia: 665
12
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1135
 
Autor
Artykuł  END,  8 dni temu

Ej , ziom , zrobię ci za darmo rozpiskę aerobów, co masz żreć zamiast tych osranych diet Kwaśniewskiego, to może ci się uda zbić wagę , zamiast chlać wiśnówki i stękać w kółko to samo,. tylko weź się już przymknij hahahaahhaahhaha
Napisz do niego maila cymbale z pytaniem, będzie prościej, będzie chciał to odpowie, a tak sobie możesz kombinować jak zwykle.
Po Zbyniu jeździ nie tylko H ...  wyświetl więcej

@END: czujnik troll jesteś ....
Brawo :-)))

  END,  8 dni temu

@Koriolan:
Daj żyć, jesteś już tak żałosny że się w pale nie mieści , bardziej żałosny był tylko taki sznycel jak ty, który lata temu kłamał na mój temat kobiecie, która się interesowała mną a nie nim, a mnie wk.. że zawraca mi tyłek jakimiś sznyclami.Teraz sam sobie zawracam, takie fatum, być może podświadoma forma odreagowania.

  END,  8 dni temu

@Koriolan:
Masz resztki mózgu ? To sobie przypomnij spasiona mendo, co pisał , napisał ci prosto w pysk żebyś z siebie nie robił jakiegoś mentora , następnie pojechał po tym całym prostym jak sranie dziecka z dobrą dietą RD.
Zresztą nie pierwszy raz, pewnie zniknęło razem z jego artami.
Poza tym pisał ci że sam sobie zaprzeczasz i się gubisz, tego też nie pamiętasz ?

S

...  wyświetl więcej

  END,  8 dni temu

@Koriolan:
Ta , Wróbel wybrał hahhahah , rozpisywał się tu że w jego zasięgu było Porshe ble ble, zamiast Porshe, wybrał wybite siekacze, został buddystą, strzyże owce i obija ryje jakimś pijanym góralom pod chatą, a na koniec dostał schizo i sobie ubzdurał że jest Strażnikiem Dharmy hahahaah ...............................
Weźcie sobie te swoje ścieżki duchowe złóżcie i zróbcie z ni ...  wyświetl więcej

@END: chciałem napisać, że 'czujny' troll jesteś ...
Ot co :-)))

  END,  8 dni temu

@Koriolan:
"Użytkownicy Twittera skupili się jednak na czymś zupełnie innym, niż sympatyczny gest hollywoodzkiego gwiazdora. Zdaniem niektórych internautów, wygląd Jima Carreya jest bardzo "niepokojący"
https://gwiazdy.wp.pl/jim-carr(...)565825a

Panikarze, c

...  wyświetl więcej

  END,  8 dni temu

@Koriolan:
Ego death niby przeszedł i żyje, normalnie, czyli się da jednak, zresztą słabe to, Val Kilmer po roli Morrisona, leczył się, tak się zżył z rolą, że mu odbiło, poniekąd strasznie podobny z twarzy do Morrisona.
Usiłuje wymyślić do jakiego aktora jesteś podobny i nie wiem, borsuk mi się tylko nasunął , ale to nie aktor.
W takim układzie już nie męczę głowy i idę lulu.

  Hamilton,  8 dni temu

No to już mamy jedynie słuszną wykładnię i ideologię. Koriolan niczym Marks, Engels i Lenin eioby w jednym. I taki moralny Jan Paweł III. Brakuje mi jeszcze czaszki w zębach i wróbla w w butonierce.

@Hamilton: ogólnie to tylko moje zdanie ...
Ale moz aż myśleć jak chcesz :-)))

  END,  8 dni temu

@Koriolan:
Chyba mi się kojarzysz z tym typem, nie cierpię sznycli i kombinatorków, a przecież widzę że znów kombinujesz.
Żeby te twoje kombinacje jeszcze były po coś, przeszłoby, pełno takich, ale tak to jest po nic.
Co ty chcesz udowodnić sobie że jesteś ponadprzeciętny w ten sposób ? Każdy twój kit widać.
Miało być wyżej.

Ponadprzeciętni , żyją sobą i celami

...  wyświetl więcej

  Hamilton,  8 dni temu

@Koriolan: "Był też wkurzony na mnie bo nie potrafiłem mu wytłumaczyć na czym polega duchowość". Z tym akurat się zgadzam, bo ja też ni w ząb nie kumam, a jesteś tu od 15.06.2016. Prawie 2 lata.Tak bywa wtedy gdy ten co tłumaczy sam nie rozumie tego co tłumaczy.

@Hamilton: tak to bywa :-)))

  Hamilton,  7 dni temu

@Koriolan: twój tytuł też jest zabawny. Przyjacielu - pamiętaj o śmierci. Ja mu życzę twórczego zmartwychwstania i powrotu.

  END,  8 dni temu

"W kilka dni po zerwaniu z popularnym aktorem 28-letnia Cathriona White popełniła samobójstwo. Zażyła leki, które wcześniej ukradła z apteczki Carreya: między innymi Percocet, Zofran i Ambien. Jej ciało odkryli przyjaciele zaniepokojeni długim milczeniem ze koleżanki. Kobieta od wielu lat leczyła się na depresję, należała również do sekty scjentologów. Media twierdziły, że dotarły również do sms-ó ...  wyświetl więcej

@END: dzięki za komentarz ...
Ale sorry ....
Piszesz nie na temat :-)))

  END,  7 dni temu

@Koriolan:
Co jest nie na temat ? Panie sznyclo psycholog ? Jego przejścia są nie na temat ? Te trzy leki które są opisane , to pewnie część z plejady którą brał.W USA psycholodzy się nie srają. tam idziesz obojętnie z czym i od razu dostajesz prozac, a teraz to nawet tramal ci przepisują, potem mieszają to z alk , nic dziwnego że ludziom odwala .
Jeszcze wrąbana była w scjentologie.

Aż mi szkoda Carreya że się tak wrąbał , dobry aktor z niego był.

Rozumiem, ze ty rozumisz, a ja nie lub slabo.
Ale.....podziwiem i plusuje !
Zgoda, ze Heneara .....brakuje !!

@zakrawarski: rozumienie i nierozumienie ... To tylko słowa. Bez większego znaczenia ...
A w życiu niczego nie brakuje ... Po prostu cieszę się, że go poznałem .. to świetny młody człowiek. Można było z nim fajnie pogadać. Był Super odmiana od ciągłego ględzenia tych trolli :-)))
Ale ...
W tym wirtualnym świecie .... Nic nie trwa wiecznie :-)))

Buuuuuuuuuhahahhahahahaa, no tak, duchowość jest innym światem i jest fajna . Poziom nieuka z zawodowej szkoły rolniczej. Im większa miernota, tym bardziej uduchowiona. Heneara, też nie raz wk...wiłeś, może miał dość takich imbecyli, a nie trolli. Nikt z nas go nigdy nie atakował, bo to był jeden z mądrzejszych i normalnych ludzi tutaj, Takich Kormoranów intelektem gaszący, jak peta w popiołce. A ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzał: he he ...
Dzięki za komentarz :-)))
Nie wyszedłeś ze schematu ... Ale ok ... Nie musisz.
W sumie to nieistotne co go wkurwilo :-)))
Po prostu nie dał rady :-)))
Ty za to jesteś niezawodny :-)))

@Koriolan: memento mori - inaczej - pamiętaj o śmierci ...dla Heneara ... !? Tytuł : pamiętaj o śmierci dla Heneara.
Jesteś takim imbecylem, że nie bardzo masz , hahaha świadomość co piszesz, co dopiero mówić o jakiejkolwiek innej świadomości ... mądrujesz, mędrkujesz tu od lat i ch..j z tego, nawet już chyba pokrzywiony ma cię dość. Masz się za jakiegoś przebudzonego, a ty jesteś najzwykle ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzał: napisał mu epitafium za życia, niechcący, przez nieuwagę i bezmyślność. Będzie na później.

@Dyl Sowizdrzał: he he ...
Faktycznie, niewielu jest takich co rozumieją ...
Ja oceniłem ich liczbę na 1-2%
Co eioba raczej potwierdza :-)))
Ale to też w sumie obojętne :-))))
A Zakrawarski zmądrzał - świetnie :-)))
Szubrawiec też coś niecoś zrozumiał :-)))
A Henear jest fajny ... Ale jeszcze musi trochę pożyc ...
Choć już jest świetny. Jeśli się nie zacznie cofać to za 10-20 lat będzie niezłym gigantem :-)))

@Hamilton: hi hi hi ...
To był przemyślany zabieg ...
Tego nie wiesz ale większość umiera za życia :-)))

Ok ...
Bawcie się dalej sami ...
Ja na razie zmykam ...
Miłego dnia :-)))

  Hamilton,  6 dni temu

@Koriolan: "Faktycznie, niewielu jest takich co rozumieją ...
Ja oceniłem ich liczbę na 1-2% "
Uwaga ! Jesteś uduchowiony i możesz pisać o sobie z wyższością.
Tak piszesz w swojej stopce. Biorąc pod uwagę aktywnych uczestników
eioby z zakrawarskim wyczerpujecie te 1-2 %. On dużo pisze o IQ.
I teraz już mi się pomieszały procenty z inteligencją.
hi hi - "Nie nadanżam jusz za wami".

  END,  6 dni temu

@Koriolan:
No to właśnie jesteś cały ty, Henear jest 20 razy bardziej inteligentny niż ty, człowiek wielu pytań i wielu odpowiedzi, które znajduje sam.Młody, składny, posiadający cele życiowe.
Nigdy nie wykreuje tak zrytego życia jak opis twojego, jest na to za odpowiedzialny, A ty stwierdzasz że on musi "pożyć"

@Koriolan: Eheheheheh, " "Faktycznie, niewielu jest takich co rozumieją ...
Ja oceniłem ich liczbę na 1-2% " " biorąc pod uwagę, że aktywnie dyskutują ( hejtują ;-) ok 10 osób, to te 1 -2 % to Ty będzwale i ewentualnie Krzywulec, choć i on już ma Ciebie dość. To te całe , hehehe okrągłe jak kanciasty stół na Twoim pierwszym weselu 2% , pogratulować. A od kiedy to Zakrawarski Cię rozumie ? z ...  wyświetl więcej

@Hamilton: he he ...
Ostatnio są modne testy na IQ ...
Ja dziękuję, nie będę się badał ... Ja jestem zdrowy :-)))

@END: no tak ...
Henear jest Super ...
Ale nie potrafi się wyluzować .... Trochę szkoda, może by stąd nie zwiał ?

@Koriolan: Głupi jesteś, zarówno Henear jak i Serpo to idealiści, dla Ciebie obcy termin, ja również kiedyś ... heh dawno temu ... za górami , za lasami powiedzmy, że byłem, życiowe doświadczenie wyzuło ze mnie z iluzji banałów, biorę na klatę jak się odezwą, za to co napisałem. Przechodziłem to ... kilkakrotnie ...

@Koriolan: są tacy co nie muszą się poddawać żadnym testom. Nie ma sensu badanie czegoś co widoczne jest bez oprzyrządowania.

@Koriolan: Chyba jeden z mądrzejszych Twoich kom ;-) ad tych testów na IQ

@Hamilton: goliznę też się testuje, ale to wstępne testy , albo wyrzucają na śmietnik, albo modyfikują ;-) wyłazi gmo, po modyfikowaniu , albo jak w maździe z wanklem ... niby dobry, sprawnością super, ale po dokładnie 2 latach użytkowania, trzeba i tak wyrzucić na złom ...

@Dyl Sowizdrzał: He he ...
Zacznę od końca. Nie wiem ile osób to przeczytało i nie interesuje mnie to. Nie ma to żadnego znaczenia. Tego Henear też nie potrafił pojąć. To znaczy nie widział, że ludzie nadają znaczenia różnym rzeczom i wydaje się im, że te znaczenia, wartości są prawdziwe i mają znaczenie. Tak samo Ty widzisz ten świat. Np bardzo uważasz by nie robić z siebie błazna. A mi to ...  wyświetl więcej

  END,  6 dni temu

@Koriolan:
To już chyba końcówka, Dyl akurat ma rację, część z mojej osobowości to idealista, pewnie co do Henear-a ma też rację, ale nie mi wyrokować , tylko Henearowi.
Mózg jeszcze masz ? To ty non stop piszesz że wiesz jaki ktoś jest. Mi generalnie do oceny ciebie, dla siebie , a do tego mam prawo, wystarcza twoje osrane kombinatorstwo, kłamanie itd.Idealista, nie znaczy naiwniak, ...  wyświetl więcej

@Koriolan: "jego teksty zawsze są humorystyczne. Nie można się ich czepiać". Dla Krystyny Pawłowicz jej teksty i Jarosława Jana Pawła III pewnie też są pełne poczucia humoru i dlatego jest tak uwielbiana przez naród.

@END: ;-) słodzić nie mierzyłem ... Serpo, mamy wady wszyscy i ja kmiotek, i Ty i Henear i wujo starszyzna, tylko, że My funkcjonujemy w zupełnie innym świecie niż oni. Twój i Heneara wyidealizowany świat kłóci się z moim życiowym doświadczeniem panowie. ... wiem , że Henear tez to czyta ...

@Koriolan: Chłopaku ! "Tego Henear też nie potrafił pojąć ".. Henearowi , biorąc pod uwagę jego błyskotliwość ,,. jego oryginalne teksty z głowy ! a nie jak sadoskich z dupu typu wirtualna polska , jak Lipski copy - wrzutka, gosć ma łeb na karku, i ogromnie żałuję że gość stąd odszedł ... być może za moim przyczynkiem ... to był... jest czlowiek na miarę kolejnego wieku , robiąc zestawienie, ja pa ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzał: he he ...
Nikogo się nie da uczłowieczyć ....
Możesz robić co chcesz ... Sam ...
A Sadowski nie jest w niczym lepszy ani gorszy od Heneara ... Dla mnie jest po prostu inny :-)))

@END: myślisz co chcesz ...
Dla mnie nie ma żadnej końcówki ...
A Zakrawarski jest zwycięzcą !!!
Ma pieniądze, rodzinę i jest ustawiony. My ze swoim życiem do pięt mu nie dorastamy .... Dlatego on może sobie pozwolić na ciągły humor ... I kocham go za to właśnie :-))))

@Hamilton: sorry ...
Nie wiem kto to Pawłowicz ...
Jarek jest straszny a JP III był zagubiony.
Wszystko moim zdaniem :-)))

@Koriolan: Obnażyłeś po raz kolejny swoja marną powierzchowność Koro , wszystko zależy od oczekiwań ... Henear, chciałby ułożonego kraju, .. hmmm pewnie świata , chciałby nie popełnić tak banalnych błędów , które popełniłeś Ty .
... Maciek chciałby mieć ułożone życie wg. własnego schematu , mi niestety zalatuje banałem, trudno. Wujo Hamilton , pisał, że choć On antyklerykał, nie dał rady w ...  wyświetl więcej

  END,  6 dni temu

@Dyl Sowizdrzał:
Jednak jest niereformowalny , sznycel to sznycel, stara się prowokować stanem majątkowym Zakrawrskiego hahaha ,........
Oczywiście zaprzeczył sobie po raz kolejny, ponieważ to zaprzecza założeniom RD :)
Parę godzin temu Zakrawarski był prosty , teraz jest zwycięzcą.

Miałbym inaczej gdybym się lata temu nie wk.. na innego sznycla.Wtedy to dopiero byłoby banalne, a tak jest po prostu cięższe :).

@END: ... ;-) i widzisz, nam jedno zdanie, a ... im 50 ...

@Koriolan: nie chodzi o osoby ale o to, że są różne rodzaje poczucia humoru. To co dla jednego jest śmieszne, niekoniecznie rozbawi innego. A tej Pawłowicz też nie znam i nie chcę znać.

@END: haha, taki dinozaur jak PSL urzęduje na wiejskiej w pytę czasu, też się przyklejają od lat , do czegokolwiek, by trwać, Kormoran próbuje tej techniki, Kajsturzaka zamęczył po ostatnim spotkaniu, słusznie zauważyłeś, że kasa i posiadanie kłóci się z RD, hahaha ale ten pajac gubi się w swoich mądrościach już od dawna. Poza tym, z internetów dowiedział się, że Zapluwajski jest bogaty, kur...a , ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzał: He he ...
Zacznę od końca. Nie wiem ile osób to przeczytało i nie interesuje mnie to. Nie ma to żadnego znaczenia. Tego Henear też nie potrafił pojąć. To znaczy nie widział, że ludzie nadają znaczenia różnym rzeczom i wydaje się im, że te znaczenia, wartości są prawdziwe i mają znaczenie. Tak samo Ty widzisz ten świat. Np bardzo uważasz by nie robić z siebie błazna. A mi to ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzał, @END: ...
He he he ...
Jesteście świetnymi znawcami RD :-))
Gratulacje :-)))

@Koriolan: taaa, nic nie ma znaczenia, ok idź pod sejm podetrzyj się flagą, w sumie kawałek szmaty - nie ma znaczenia wg. Ciebie, ale jak ci dop...lą z pół roku odsiadki to dopiero nabrałoby dla Ciebie znaczenia, jak byś pomieszkał z jakimś Hesusem Analusem, to nabrałoby jeszcze większego znaczenia, dla mnie ma znaczenie to, jak się ubierasz, czy wysławiasz ... bo albo gadam z człowiekiem poważnym ...  wyświetl więcej

@Koriolan: myślisz, dumasz, medytujesz i piszesz, bo nic nie ma dla ciebie znaczenia. Wiesz, że twoją totalną pustkę daje się wyczuć.

@Hamilton: to dobrze ...
O TO właśnie chodzi w RD.
Wasze słowa mnie cieszą :-)))

@Dyl Sowizdrzał: hmm ...
To proste ...
Chcę szczęśliwie przeżyć chwilę teraz. To proste ...
Można to przełożyć na bardziej skomplikowane pojęcie ...
Chcę świadomie przeżyć chwilę teraz.
To się przekłada na : to
Nie ma znaczenia, co robi ktoś inny ale ma znaczenie co ja chcę a czego nie chcę.
Lub mówiąc językiem, którym próbowałem wytłumaczyć RD Hene ...  wyświetl więcej

@Koriolan: A Zakrawarski dał się już oczarować Twoim słodkim pierdzeniem o RD ? Ilu z Twoich znajomych wierzy w te banialuki ?

@Koriolan: @Koriolan: Nie ma znaczenia, co robi ktoś inny ale ma znaczenie co ja chcę a czego nie chcę. ... Już to jest głupie, bo nie żyjesz na pustyni, ale wśród ludzi , nie wiem ktory Ty rocznik, ale kiedyś np. syf ( wojsko) było na przymus, szczepienia nadal są, to samo z nauką do iluś tam lat ;-) i co nadal twierdzisz, że sam tak chciałeś ? Ten Twój swiatek jest właśnie wyimaginowany koleżko.

@Dyl Sowizdrzał: he he ...
Moi bliscy znajomi ... Są tacy jak ja. Wiedza to samo i podobnie myślą :-)))
Dalsi znajomi to 'normalni' ludzie .... Myślą jak Wy.
Reszta to po prostu ... Ludzie ... Nie wiem co myślą.
.
Zakrawarski jest normalny, prosty człowiek. Jest prosty bo taki chce i może być. Jest zwycięzcą więc może swobodnie, dowcipnie i bez stresu i nerwów pi ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzał: dobrze mnie rozumiesz :-)))
Ale nie wiesz, że chcieć - nie oznacza móc.
Też bym chciał, żeby świat był piękniejszy ale jest jaki jest. Dla mnie - Ważne by widzieć jaki jest naprawdę. Widzieć jakie znaczenie mają rzeczy. Co jest wirtualne a co prawdziwe.
Tutaj bardzo dobra będzie modlitwa :
- boże pozwól mi zmienić rzeczy, które mogę,
- pozwól mi ...  wyświetl więcej

@Dyl Sowizdrzał: cóż ...
Trochę mi przykro z tego powodu, bo 'walczyłem' z komuną ...
Ale 'wyzwolenie' spowodowało jeszcze większą głupawkę u ludzi.
Wystarczy popatrzeć na polityków czy kler ..
Ale ok ....
Tak miało być :-)))
Co i tak w ogólnym rozrachunku jest bez znaczenia :-)))
To znaczy jest jak jest :-)))

  Hamilton,  5 dni temu

@Koriolan: na niczym ci nie zależy, jesteś uduchowiony, pełen spokoju i luzu. W ciągu niespełna dwóch lat komentowałeś 4811 razy. Ja hejter w ciągu 8,5 roku głos zabrałem 8083. Ja jestem pyskaty, a tacy jak wy Koriolany i powyginane (to rekordzista ględzeń) jesteście milczące anioły. Ileż można ględzić o tym samym.

@Hamilton: hmm ...
A po co się urodziłeś ?
Jaki był cel Twojego stworzenia ?
Jaki Ty wymyśliłeś sobie cel w życiu ?
.
Podaj odpowiedzi to pogadamy poważniej :-)))

  Hamilton,  5 dni temu

@Koriolan: dziękuję. Mam w rodzinie nawiedzonego i to mi wystarczy do końca życia. Chętnie się nim podzielę za darmo, a nawet dopłacę.

@Hamilton: nie ma sprawy ....
Daj mi kontakt do niego lub jemu mój :-)))
Zobaczymy kto zacz ....
:-)))

@Koriolan: on buja w innych obłokach. Nie chcę mieć na sumieniu wojny religijnej.

@Hamilton: ok

  END,  5 dni temu

@Koriolan:
Mhm , walczyłeś z komuną., w ten sposób , cytuję :
"W wojsku nie byłem ze względu na wzrok i ojca oficera. "
Oficera jakich wojsk :)? Czy ty czasem nie napisałeś,że PRL-owski oficer załatwił ci brak służby wojskowej :)?
Co tato jeszcze pozałatwiał heheeh :)?

Ten wzrok to ci całe życie doskwiera, jakimś cudem doczytywałeś wiadomości od 10 ków kobiet na

...  wyświetl więcej

"Ale powiem to wprost :
Świat JEST po prostu duchowy i każdy jego prawdziwy przejaw na to wskazuje.(w odróżnieniu od wirtualnych rzeczy wymyślonych przez człowieka, które są po prostu wirtualne, czyli nieprawdziwe)".
I po co te medytacje. To ci powiedzą pacjenci w każdym szpitalu psychiatrycznym.

@Hamilton: hmm ...
Może po to ... Że ja nie byłem pensjonariuszem w takim szpitalu.

@Koriolan: wychodzi na to, że twoje medytacje doprowadziły cię do wniosku, że świat dookoła to fikcja, a rzeczywistość jest tylko i wyłącznie w twojej głowie. Stan chorobowy zwany schizofrenią też się tym charakteryzuje. Być może tylko schizofrenicy i nawiedzeni są normalni, a reszta zgłupiała.

@Hamilton: e nie ...
Wszyscy są normalni. Po prostu wybierają jaki świat chcą widzieć :-)))
.
Zadaj sobie pytanie ....
Gdzie powstaje obraz który widzisz ?
.
Podpowiedź :
Tłumaczą to w szkole podstawowej :-)))

@Koriolan: nie chodziłem do szkoły. Na moim osiedlu mieszka człowiek. Niewidomy od urodzenia. Dziś już jest dorosły, ale znam go od dziecka. Z jego ojcem często spotykam się przy okazji spacerów z psem. Skończył szkołę i funkcjonuje normalnie. Chodzi na zakupy, pracuje i radzi sobie z tym nad wyraz dobrze. Jest zupełnie samodzielny. Potrafi nawet sobie wyprasować koszulę. Jego inne zmysły są na da ...  wyświetl więcej

@Koriolan: Umyj ten przetłuszczony siwy cymbał i skończ już mędrkować , jak kura z odciętym łbem. Ile można, daj spokojnie ludziom po-hejtować ;-)

@Hamilton: gdybyś porównał jego świat i swój tobys zobaczył ile bezwartościowych głupot masz w głowie.
Henear jednak nie potrafił tego zobaczyć. Uważał że potrafi stworzyć rzeczywiste wymagania i zbudować sobie pod to swoją osobowość ...
Ale już wiadomo co z tego wyjdzie :-)))

@Dyl Sowizdrzał: a hejtuj sobie ile wlezie ...asz całą eiobe do dyspozycji :-)))
Nawet Ci nie będę przeszkadzał ... Ale i niestety nie będę Cię nakręcał :-)))

@Koriolan: a to ty dalej myślisz, że jesteś mądrzejszy od Heneara ? no, bo od hujterów to baaa. Medytowałeś dzisiaj ? jak tam czakramy pootwierały się jak powojenne rany u dziadka po zażyciu środków rozluźniających babci ?

  Hamilton,  4 dni temu

@Koriolan: nie sądzisz, że lepiej porządki zaczynać od meblowania własnej zamiast cudzej głowy. Odnoszę wrażenie, że jak ja coś napiszę to jest to hejt, a jak inni to jest to walka z hejtem.

@Koriolan: no, daj się namówić, kilka drobnych obrażonek, kilka bardziej plugawych ... daj się pożywić na wieczór, hahaha męczymy się pół dnia nad Hrabią Ambrożym Kleksem vel Perłą w koronie - Jezierskim. Pouciekali wszyscy, dziś to nawet zatęskniłem za klechą egzorcystą i Lajlą1 , nie mówiąc już o mojej ulubienicy Aneszce.

@Hamilton: tak zrobiłem ...
Henear jest tu tylko przykładem.
No i w końcu artykuł to ... Dla Heneara :-)))
Czas wspominania :-)))

@Dyl Sowizdrzał: no nie ...
Aneszka zwiała stąd na dobre ...
Ktoś się na chwilę podobny pojawił ale ona twardo - nie pisze.
Tak mi się wydaje ...
Miała ochotę na Heneara. Byłem ciekawy czy Aneszka się zmieni gdy ja ktoś porządnie zerżnie ... Ale Henear się nie dał namówić :-)))
No i Aneszka została ... Blondynka dziewica ..,

@Hamilton: a czy Wujo nie pamięta, że on ma już dawno głowę umeblowaną i teraz chciałby zostać designerem życiowo mentalnym części społeczeństwa, tej nieuświadomionej , hahaha Chyba Mańka Kajsturę załatwił , bo ten gdzieś zaginął. Szkoda, bo to był mój faworyt do nagrody "odwrócony beret w pudle po telewizorze. " Nawrócił go tak, że Maniek, się powiesił, jak odkrył sens życia po Kormoranowemu, gdzie nic nie jest ważne, nic nie ma sensu i wszystko to chuj.

@Koriolan: twój żal wzrusza do łez. Zostań zawodowcem.
http://tiny.pl/g2c54

@Koriolan: Haha, zostały widzę stare nawyki z randek na sodomici.pl , hahaha Z niej pewnie taka blondynka jak z mysiej cipki worek na mąkę, i do tego dziewica , haha. Henear i Aneszka, hahaha coś jak Orwell i Jola Rutowicz. Hahahaha cyt " Byłem ciekawy czy Aneszka się zmieni gdy ja ktoś porządnie zerżnie ... Ale Henear się nie dał namówić :-))) "
- Nie pomyślałeś, że Henear może nie znalazł ...  wyświetl więcej

  Henear,  4 dni temu

Klepsydrę mogłeś mi postawić a nie klepać artykuł.
Pokasowałem arty bo nie podoba mi się ogólna atmosfera na tym serwisie i leniwy admin - widmo, mający totalnie wyjebane na wszystko co się tutaj dzieje. Postanowiłem że zabieram swoje zabawki i więcej dawać artów tu nie będę - nie ma po co - dyskusje jeśli są to zupełnie nie na temat, zwykłe dogryzanie sobie i Koriolan próbujący sprzedać ka ...  wyświetl więcej

@Henear: o to juz masz na gotowo, powyżej ;-)

@Henear: to wszystko chyba z nudów. Arty "óczonych z hameryki", albo o zawartości odsłon w odsłonach, czasem alegoria o alegoriach i pierdoły o szlifowaniu bezmózgowia papierem ściernym. He he chyba pójdę w twoje ślady.

@Hamilton: o rety , rety ... będę zmuszony uprawiać hajcierski samogwałt ;-( na koniec, sam na siebie doniosę i sam się zamknę w ciasnej celi pod Cieszynem ... przez takie podejście, powstanie lawina samobójstw, co zrobią Zdziśki i Adasie, perły społecznościowej reportaż-erki, jak zamkną portal i zniknie ich jedyny życiowy dorobek ?

  Hamilton,  4 dni temu

@Dyl Sowizdrzał: a nie widzisz co się dzieje? Nie mam wyboru, skoro Zdziś ma 10 tys. odsłon w 27 dni (a w sumie uzyskał już 80 tys. odsłon, średnia 657,9133564 odsłony na artykuł), to nie jest źle. I to przy tylko 38 artykułach, które z powodu hejterów (134 odrzucenia, 76 artykułów) weszły do „popularnych”, na 122 art. Idzie jak luxtorpeda Pierdolino. W tym tempie doścignie mnie już w 2047 i będę załatwiony. Nie ma na co czekać. Trza spier....

  Henear,  4 dni temu

@Dyl Sowizdrzał: No, wydrukuję i powieszę sobie nad łóżkiem. Albo wiem, założę kult - ale koriolana nie przyjmę.
Ja się wam dziwię (Hamilton, Ty, Serpico) że się wam chce marnować czas na takie głupoty tutaj.
Zabawny sposób na zabicie nudy, jednak po czasie wtórny i toksyczny. Już chyba lepiej machnąć na to wszystko ręką i nie wiem... pójść na miasto czy zająć się jakimiś lepszymi rz ...  wyświetl więcej

@Hamilton: ...hmm, jakby po-kastrować te Błyskotki , Juliusze, Zgredzikowi podwiązać to i owo, to pewnie Zdisio cienko by śpiewał pospołu z Krostką. A Ty widzę masz dalekosiężne plany ;-) dożyć 2047 zamierzasz , jak dociągniesz, nie będziesz już widział gdzie się minusuje, hahaha i po hejterce ;-) Oczywiście ciągnij jak najdłużej , ale młode wilczki choć półanalfabety, bedą podgryzać i kąsać ;-) H ...  wyświetl więcej

@Henear: ad klepsydry ...
He he ....
Nie zauważyłeś, że stypa jest nie dla tego co umarł ale dla tych co pozostali :-)))
Dużo napisałeś. Jak się zbiorem to odpisze ?
:-))))

  Hamilton,  4 dni temu

@Dyl Sowizdrzał: Henear ma trochę racji. Te von sady, zgredy i inne to ta sama osoba. To rodzaj narkomanii. Odsłony przesłoniły mu świat, a do tego silny narcyś zakochany w sobie po uszy. Niech sobie głosuje na siebie do woli i gawędzi sam ze sobą jaki jest wielki i wspaniały. Ja dam mu już spokój. Podobnie jak z magystrami i wybitnym ślachcicem, który miał w życiu pecha i trafiał na samych tępych nauczycieli, którzy mu do pięt nie dorastali i to już od kołyski.

  Hamilton,  4 dni temu

@Henear: to chyba rodzina pokrzywionego. Sprężysty i elokwentny jak ogórek.

  Hamilton,  4 dni temu

@Koriolan: jest takie przysłowie "wyszedł jak Zabłocki na mydle". Nowa wersja to "wyszedł jak Korolian na Henearze". Chciałeś się podlizać, błysnąć moralnie i etycznie, a tu d... blada.

@Henear: Właśnie, z Twojego jednego komentarza można by zrobić art, bijący na łeb setkę artów Eiobowej "pajacarni" ... Masz ( a raczej miałeś) bardziej emocjonalny stosunek do tego portalu niż ja, z pewnych względów, ja z kolei można by rzecz, że uprawiam tu wolną amerykankę, w ostatnich tygodniach nie wnoszącą nic. W sumie czas spędzony tu, to taki płytki przerywnik , podczas pracy, choć zazwycza ...  wyświetl więcej

@Hamilton: popieram ...

@Hamilton: he he he ...
Jesteś pewien, że epitafium to prany na cześć ... ?

  Hamilton,  3 dni temu

@Koriolan: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to.? Jak mówi mój ulubiony filozof Kubuś Puchatek. A powodu do dumy nie ma. Żal fałszywy i wizerunek nadszarpnięty.

@Hamilton: heh ...
No właśnie się zdziwiłem tym co napisałeś .,..
.
A ogólnie to zabawa.
Wydaje mi się, że nie wiecie co to znaczy "bez znaczenia", że mimo, że coś jest bez znaczenia to można tym się świetnie bawić.
Jak np piwem :-)))
Po kilku dniach wytrzezwiejesz i po piwie nie ma śladu (jest bez znaczenia czy go piłeś czy nie). Ale w czasie picia jest mnóstwo zabawy :-)))
Dla mnie : do tego służy życie ...
Do zabawy :-)))

  Hamilton,  3 dni temu

@Koriolan: opowiedz to swojej wątrobie zanim się zacznie z tobą bawić w berka.

@Hamilton: hmm ...
Myślisz, że jestem alkoholikiem ...
Niestety nie :-)))
I nawet nie mogę powiedzieć, że pracuję nad tym :-)))
Ale ok ...
Główne cechy ludzi to wrogość - jak powiedział Henear i hejterstwo - jak ja powiedziałem ....
Miłego dnia Ci życzę :-)))

  Hamilton,  3 dni temu

@Koriolan: cokolwiek ja mówię jest hejtem, natomiast wszystko co twoje to przekaz aniołka. I jak to powtórzysz 1000 razy to stanie się to prawdą. Alkohol jest związkiem chemicznym i nie zna pojęcia "alkoholik", po prostu działa, a ty wmawiasz mi jakieś niecne sugestie, by znów zrobić z siebie męczennika hejtu. Na tym polega twoja perfidia. Mam wysyłać komentarze do cenzury Koriolanowi, Sadowskiemu ...  wyświetl więcej

@Hamilton: he he ...
Może i masz rację ?
Ale nie chce mi się zbyt głęboko nad tym zastanawiać :-)))
Cóż ...
To Ty wyciągnąłeś na wierzch moją wątrobę :-))))
I nie przejmuj się tak ...
Wszyscy jesteśmy heiterami :-)))

  Hamilton,  3 dni temu

@Koriolan: by opowiadać coś swojej wątrobie nie musisz jej wyciągać. Przecież to ty jesteś specem od biegania wewnątrz ciała. Nie ja. Ja nie potrafię wyciągać wątroby, a już na pewno nie na odległość. Zadzwoń do Kaszpirowskiego.
http://tiny.pl/g2dgs

  END,  3 dni temu

Ty sznycel, Henear zjechał cię jak ścierwo, pisze ci dokładnie czemu skasował arty, a ty brniesz w jakieś gadki że jest przykładem hahaha ......
"Miała ochotę na Heneara. Byłem ciekawy czy Aneszka się zmieni gdy ja ktoś porządnie zerżnie ... Ale Henear się nie dał namówić :-)))
No i Aneszka została ... Blondynka dziewica .."
A tym to już lecisz na dno :) , niech "mądry" Zakraw ...  wyświetl więcej

@END: co tak późno dołączyłeś to tego heiterami grona ?
Co myślę o Henearem to napisałem ...
Co on o mnie myśli, on napisał :-)))
Co Ty myślisz, też wyraźnie piszesz ... Itd.
Co Henear napisał o Tobie .. też jest ...
Myślisz, że ktoś nie potrafi czytać ?
A może myśleć ?
Tego uczą w dzieciństwie :-)))
Ale tylko niektórzy z tego korzystają :-)))

  END,  3 dni temu

@Koriolan:
No jest i co ? Że się dziwi że marnuje na ciebie mój czas.On zmarnował w real, ja nie.
Tego elementu z PRL, cwaniaczku brakowało.Kiedyś napisałeś że jesteś nikim, nie ... jest znacznie gorzej, pewnie dlatego na ciebie emocjami reaguje.
Tak czułem, od pewnego momentu że ty jesteś takim trashem , po konkrecie i dobrze czułem.

@END: hi hi ...
Jesteś jak zawsze najlepszy :-)))
Chyba sobie zbroję przeczyściłeś :-)))Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska