Login lub e-mail Hasło   

Co piąty dorosły Amerykanin poniżej 35. roku życia nie wie co to był holokaust.

, a dwie trzecie w tej grupie nie ma pojęcia co się działo w Auschwitz. Czyli młode pokolenie Amerykanów (i, zapewniam, nie tylko ich) wcale albo prawie wcale nie uczy si...
Wyświetlenia: 264 Zamieszczono 15/04/2018

, a dwie trzecie w tej grupie nie ma pojęcia co się działo w Auschwitz.

Czyli młode pokolenie Amerykanów (i, zapewniam, nie tylko ich) wcale albo prawie wcale nie uczy się o tym, że Niemcy masowo mordowali Polaków i Żydów, a jeśli nawet słuchali o tym w szkole, mają to generalnie w dupie i nawet nie znają definicji słowa ,,holokaust".

Jeśli młodzi Amerykanie nie wiedzą nawet co to holokaust - jak myślisz, ilu z nich wie, że Żydzi z NKWD masowo mordowali i wydawali na śmierć Polaków? Jeden Amerykanin na 100 tysięcy? Mniej?

Za to bez przerwy uczy się ich z każdej strony - z wykładów na uczelni, z filmów, z książek, z wywiadów na portalach internetowych - narracji o narodzie krwiożerczych Polaków. Amerykanin ma prawo nie mieć pojęcia gdzie leży Polska i czy biegają po niej niedźwiedzie polarne, ale o Jedwabnem wiedzieć musi. O zbrodni w Koniuchach, gdzie Żydzi wymordowali polskich mężczyzn, kobiety, dzieci i starców - nie musi i nie powinien. O Jedwabnem - powinien i musi.

A kto sieje taką jednostronnie przekłamaną narrację? Kto ma fioła na punkcie obrzydzania światu Polaków i przyzwalania na opluwanie ich historii? Jan Tomasz Gross, syn żydowskiego komunisty. Adam Michnik, syn żydowskiego komunisty. Konstanty Gebert, syn żydowskiego komunisty. Anna Bikont, córka żydowskiej komunistki. Agnieszka Holland, córka żydowskiego komunisty. Marek Borowski, syn żydowskiego komunisty. Yaffa Eliach, córka żydowskiego komunisty z NKWD. Morozowski, syn żydowskiego komunisty. Diatłowicki, syn żydowskiego komunisty. Meller, wnuk żydowskiego komunisty. Smolar, syn żydowskiego komunisty. Schnepf, syn żydowskiego komunisty.

Ach, gdybyśmy mogli znaleźć jakikolwiek wspólny mianownik dla nich wszystkich...!

Skoro młode pokolenia ludzi na świecie uczy się, że za koszmarne zbrodnie przeciw ludzkości nie odpowiadali Niemcy tylko jacyś naziści (za kilka lat będą uczyć, ze nie naziści tylko patrioci), za to nie uczy się ich, że Żydów wydawali jacyś SZMALCOWNICY, ale że ,,POLACY", a o zbrodniach Żydów na Polakach w ogóle nic się nie mówi, to... jak myślisz, jaki będzie stan wiedzy kolejnego pokolenia młodych Amerykanów za 20 lat?

Przy użyciu swojej brudnej ale potężnej (zbudowanej na wielkich pieniądzach i hektolitrach niewinnej krwi) propagandy zatarli różnicę między tolerancją a obowiązkiem ślepego posłuszeństwa. Zatarli różnicę między antysemityzmem a prawem do obrony prawdy o Twojej ojczyźnie. Krzyczą ci do ucha przez megafon najbardziej perfidne i obleśne kłamstwa, a kiedy próbujesz otworzyć usta, każą ci się zamknąć, bo wszystko co powiesz może być użyte przeciwko tobie, jako ,,antysemityzm". TAKĄ Polskę chcesz zostawić swoim dzieciom...? Serio...?

Mama nauczyła Cię mówić po polsku.

Myśleć po polsku musisz nauczyć się sam.

Podobne artykuły


17
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2416
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1178
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 758
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 859
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 545
11
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1543
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 698
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 674
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 760
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 536
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 439
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy

  Hamilton,  15/04/2018

Lypsky ty zostaniesz oberstumbanfurer ONR. Jesteś czysty rasowo jak baran z pegeeru Manieczki.

@Hamilton:
Mordo ty moja !

@milord36: oberstumbanfurer Lypsky - zbliżają się 129 urodziny twojego wodza, będzie akademia pod Wodzisławiem. Wierszyka się ucz. I potrenuj jakieś mądre miny przed lutrem. Błyśniesz jak gówno w latrynie Wermachtu.Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska