Login lub e-mail Hasło   

III Spotkanie Eioby ZAKOŃCZONE :-)))

Ludzie piszący i czytający na eioba.pl chcący się poznać osobiście, spotkali się w Płaskiej na Mazurach.
Wyświetlenia: 2.537 Zamieszczono 29/04/2018

 

III SPOTKANIE EIOBY
PŁASKA 29 IV - 7 V  2018 roku
ROZPOCZĘTE  !!!

_-/•••\-_

Rozpoczęliśmy III Spotkanie Eioby od pączków i kawy w Augustowie. Ludzie na ścianie wschodniej są bardzo mili i życzliwi. Już w busie kilka osób z chęcią wytlumaczyło nam jak mamy trafić do naszej jaskini. We wsi zachował się dawny zwyczaj pisania numerów domu i NAZWISK.
Następny dzień zaczęliśmy od spaceru do lasu potem śniadanie i ryba wędzona na obiad. Kupiliśmy sandacza, szczupaka i lina, wszystkie złowione w tutejszych jeziorach. Po prostu PYSZNE ...
cytrynka do tego i nie tylko :-)))
Odpoczęliśmy pod sklepem i zrobiliśmy zakupy na wieczornego grilla (piwo i szarlotkę).
Na razie jest nas trójka ale już BB jedzie i może zjawi się więcej osób z eioba. Rozmawiałem z szubrawcem ale on musi zrobić swój .... Program :-)))

Jeszcze raz zapraszamy WSZYSTKICH CHĘTNYCH. !!!

Powietrze jest świeże, trawa zielona, za stodołą chodzą bociany a sklep ... Spożywczo - przemysłowy w drugiej chałupie po lewej :-)))
Na jeziorach ryby, łódki i rybacy.
Czy można chcieć czegoś więcej ?

P.S.
Pomijając żarty Płaska jest super wioską z życzliwymi i otwartymi ludźmi. Wszystkich namawiamy ma spędzenie tu wolnego czasu.

Niedziela

Rano spacery do lasu.
Widzieliśmy żywe zaskrońce, łabędzie, kaczki i inne zwierzątka :-)))

Potem wizyta w sklepie na piwo. Badamy smaki lokalnych piw. Tu króluje "Łomża", z miodem jest Super zwłaszcza z lodówki i pod sklepem :-)))

Po pysznym obiedzie ... Wyścigi kajaków.
Wzięliśmy czerwony i niebieski kajak i minęliśmy po kanale augustowskim. Po przybyciu do mety wracaliśmy podziwiając piekne krajobrazy dzikiej przyrody :-)))
Wśród odgłosów natury można tu usłyszeć ... Ciszę !!!

Życzliwość ludzi jest super ...
Gdy pójdzie się po mleko do sąsiada, można przeglądać całą godzinę z miejscowymi ludźmi i objeść się przy okazji pysznym domowym ciastem :-)))

Wieczorem przy zwyczajowych drinkach szarlotki ... Rozmowy, rozmowy, rozmowy ...
O życiu, o duchowości, o świadomości ...
Jesteśmy ludźmi, którzy chcą się spotykać że sobą bo nie możemy się nagrać, nawymieniac między sobą swoich doświadczeń i myśli :-)))
Wśród tej pięknej przyrody i życzliwych ludzi, nie ma miejsca na heit :-)))
Jejku ...
Spokój i wzajemna życzliwość jest super ...

  

Poniedziałek

Rano zwyczajowy spacer po lesie. Tutaj ptaki śpiewają pięknie cały czas :-)))
Potem śniadanko na tarasie z pięknymi widokami. Kawa, herbata i inne frykasy. Po śniadaniu mieliśmy do wyboru albo wycieczkę rowerową do największej śłuzy lub wędrówka kajakami do źródeł rzeki.
Wybraliśmy to drugie ...
Widoki, odgłosy natury i cisza są wspaniałe :-)))
Dotarliśmy do źródeł rzeczki oraz do wielkiego, drewnianego mostu. Zawróciliśmy i popłynęliśmy do pierwszej śluzy poprzez rozlewisko udające jeziorko. Wycieczka była wspaniała :-)))
Po południu dołączyły następne trzy osoby. Janusz Dąbrowski z dwoma innymi kobietami. Innymi oznacza nie związanymi z eioba.pl
Przywitaliśmy ich serdecznie, poczęstowaliśmy czym mieliśmy a wieczorem .... Grill przy świecach i winie. Tańców nie było ale były pyszne, świeżo złowione płotki oraz standardowo kiełbasa, kaszanka i boczek. Tym razem grillowanej papryki nie było :-)))
No i oczywiście najważniejsze to ... Rozmowy. O życiu, świadomości, zdrowiu i innych życiowych tematach.

Wtorek

Rano zwyczajowy już spacer po lesie. Dużo nas ale każdy robi co chce. Śniadanie i ciekawiące nas rozmowy. Hmm ...
Ciągle na te same tematy :-)))
Okazało się, że tak samo rozumiemy wydarzenia dziejące się na świecie. Podnoszenie się świadomości wśród ludzi powoduje zwiększenie aktywności ludzi nieświadomych. Taka akcja-reakcja. Ogólnie nie wiadomo co z tego wyniknie. Z historii wiemy, że po czasach oświeconych, gdzie następował rozkwit nauki i wiedzy następowały wieki ciemnoty i zacofania. Tak może być i tym razem. Z drugiej strony może też być i tak, że ilość ludzi świadomych przekroczy masę krytyczna, nastąpi "wybuchowe" zwiększenie swiadomosci i ludzkość wejdzie na nowy poziom świadomości.
Pożyjemy - zobaczymy.
Po śniadaniu dalsze spacery po lesie a potem obiad u sołtysa a właściwie u sołtysowej :-)))
Po obiedzie obejrzeliśmy wystawę zdjęć i obrazów Marcina Sznajdera. Mi szczególnie podobały się zdjęcia rzeczki, którą płynęliśmy poprzedniego dnia. Chyba wszyscy na eioba znają jego zdjęcia - są świetne.

Potem część z nas odjechało do domu. Spotkanie było po prostu Super. Upewniło nas, że myślimy podobnie i podobnie widzimy świat :-)))))

  

Środa

Rano leśny spacer jak zawsze :-)))
Potem śniadanie i 150 km rajd po augustowskich  lasach rowerami. Pokrzywionym kierował. To w tą, to w drugą. Widząc mapę stwierdził, że pojedziemy tą cienką czarna linią. O kurcze ... Minęliśmy śluzę i czarnym rowerowym szlakiem popędziliśmy w las. Okazało się, że nadłożyliśmy dwa razy tyle drogi i w ogóle nie dojechaliśmy do śluzy. Oczywiście te 150 km to żart. Zrobiliśmy około 30 km. Na obiad ziemniaki z kwaśnym mlekiem od krowy i jajkami sadzonymi.
Po obiedzie druga część wędrówki rowerowej.
Wieczorem lekka kolacja i piwo. Trochę rozmów o eiobie i świadomości :-)))
Uff ...
Po tych wyczynach rowerowych boli nas małe coś niecoś. Jutro chyba będzie odpoczynek.
W tej chwili jest nas troje ale może ktoś jeszcze zawita ?

  

Czwartek

Poranny, leśny spacer jak zawsze. Odbywa go pokrzywionym. Tutaj powietrze jest tak świeże i pełne tlenu, że szybko się odpoczywa i on po piątej, szóstej już nie może w łóżku wyleżeć, wola go poranny las pełen energii i piękna :-)))
Potem my wstajemy. Kawa, śniadanie i w drogę. Znowu podjęliśmy wyzwanie dotarcia do śluzy Paniewo ale kajakami :-)))
Wzięliśmy kajaki (25 zł za dzień za sztukę) i popłynęliśmy.
Pierwsze śluzowanie w Płaskiej. Tu straciliśmy swoje dziewictwo śluzowe. Każdy z nas się pierwszy raz sluzowal :-)))
Potem płynęliśmy jeziorami i kanałami wodnymi. Pogoda piękna, przyroda prześliczna a ludzie życzliwi. Witają nas i zamieniają kilka słów. Ciągle nas to zadziwia, zwłaszcza po porównaniu z atmosferą na eioba.pl.
W końcu docieramy do śluzy Paniewo. Nie śluzujemy się ale dobijamy do brzegu i kupujemy słynne na całą okolicę jagodzianki :-)))
Są naprawdę PYSZNE :-)))
Wieczorem jedliśmy je z mlekiem od prawdziwej krowy ... Po prostu niebo w gębie :-)))
W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się na kąpielisku. Potem ponowne śluzowanie z dużo większymi emocjami gdyż źle przytrzymałem kajak i o mało co, nie wywrócili byśmy go.
Powrót do domu i pyszna zupa na kolację ... Moja ulubiona - ogórkowa.
Ach ... Bym zapomniał ...
No i oczywiście wieczorem piwo :-)))
Dobre ... Łomża z miodem :-)))

  

Piątek, Sobota, Niedziela

Hi hi ...
Oczywiście rano las.
W piątek daliśmy sobie odpoczynek, czyli tylko kilku-kilometrowy spacer po lesie i opalanie się na pomoście. To dla odpoczynku, bo bolały nas dolne partie po wycieczce rowerowej a górne po wiosłowaniu w kajaku. Pomodliliśmy się przy figurze Jezusa Frasobliwego. Jego piekne zdjęcie zamieścił Marcin Sz. Dlatego nie będziemy się powtarzać :-)))
Niestety wykupiliśmy wszystkie piwo Łomża z miodem w tutejszym sklepiku i musieliśmy pić Radlera.
W sobotę po rytualnym spacerze po lesie postanowiliśmy zaatakować kanał augustowski od drugiej strony. A właściwie drugą stronę kanału czyli śluzę Swoboda. Wzięliśmy kajaki na cały dzień i w drogę czyli w wodę. Włączyliśmy piąty bieg aż fale odkosem spływały z dzioba kajaka. Pokrzywionym się wyprostował i pruł wodę wiosłem ja dodawałem swoje z tyłu. Ledwo żeśmy dopłynęli ... Ale jednak :-)))
Śluza Swobody zdobyta :-)))
Powrót nas wykończył tak, że już nie mieliśmy wieczorem ochoty na spacery po lesie.
Niedziela rozpoczęta spacerem po lesie :-)))
Potem śniadanie i zaplanowanie ostatniego dnia.
Pokrzywionego bolały plecy od wiosłowanie a mnie pupa od jeżdżenia rowerem to tym razem podzieliliśmy siły i pokrzywionym rowerem a my kajakiem zdobyliśmy jezioro Serwy. Można do niego dopłynąć Suchą Rzeką a później przeniosą. Sucha Rzeka to diabelnie piękna rzeczka. Aż mi się nie chciało wiosłować a tylko podziwiać widoki. Po prostu prześliczna. Woda w niej czysta wiec widzieliśmy małe rybki i dużego prawie metrowego szczupaka oraz sarnę u wodopoju. Prawdziwa dużą sarnę. Była kilkanaście metrów od nas.
Po przeniosce wpłynęliśmy na jezioro. Był duży wiatr i fale prawie jak na morzu. Co poniektórzy z nas się zesrali ze strachu i musieliśmy wracać. Naprawdę mi co ruszałem  wiosłem tak było fajnie na Suchej Rzeczce. Niestety na kanale był spory wiatr i na rozlewiskach i jeziorkach Trzebinia było ostro odpracowywać wiosłem lenistwo na suchej.
Wieczorem pożegnalne sushi i piwo. Łomży z miodem nie było więc tylko zimny Lech. Piliśmy z młodą gospodynią. Cudowna, romantyczna i porządnie ogarnięta dziewczyna. Jej towarzystwo było wspaniałym uzupełnieniem pysznego sushi.

Podsumowanie :
Przebywanie z ludźmi świadomymi jest Super. Trudno ich znaleźć gdyż stanowią około 2-5% populacji ale gdy się ich znajdzie wtedy spotkanie jest Super !!!
Potwierdza się tu zasada ... Nie ilość ale jakość ma znaczenie.
Oraz przysłowie
"lepiej z mądrym zgubić,
niż z głupim znaleźć".


  ~✓~

P.S.
Zgodnie z oczekiwaniami ilość ludzi świadomych podnosi świadomość rozmów
Rozmawiamy np. o tym, że cały wszechświat jest utkany z jednej materii. Można ją nazwać energią. Ludzie żyjący, myślący w tzw niskich wibracjach widzą ta materię w miliardach postaciach. Nie widzą, nie rozumieją jej istoty. Widzą siekierę ... To rąbią. NIE wiedzą dlaczego i po co. Ludzie świadomi żyjący w wyższych częstotliwościach widzą tą materię i rozumieją jej strukturę.
Świadomi od razu się zorientują, że ta materia to Miłość, Bóg i wszystko inne. Nieświadomi pozostaną dalej nieświadomi.
Zachęcam wszystkich do budzenia świadomości .... Żyje się wtedy Super :-)))

Podobne artykuły


13
komentarze: 49 | wyświetlenia: 1548
11
komentarze: 123 | wyświetlenia: 1073
11
komentarze: 1 | wyświetlenia: 1300
11
komentarze: 40 | wyświetlenia: 3214
11
komentarze: 17 | wyświetlenia: 2751
10
komentarze: 93 | wyświetlenia: 528
10
komentarze: 81 | wyświetlenia: 2535
10
komentarze: 29 | wyświetlenia: 767
10
komentarze: 65 | wyświetlenia: 3527
10
komentarze: 156 | wyświetlenia: 862
10
komentarze: 31 | wyświetlenia: 1078
10
komentarze: 38 | wyświetlenia: 2111
 
Autor
Artykuł  Hamilton,  29/04/2018

Wszystkie dwa elementy z eioba w jednym miejscu. Tłok jak na spacerniaku we Wronkach po północy.

@Hamilton: hmm ...
Myślałem, że we Wronkach po północy nie ma nikogo na spacerniaku ...
Ale Ty trollu wiesz lepiej ...

@Koriolan: orle, sokole intelektu dobrze myślałeś. Podobnie jak na twoim III spotkaniu. Ty jednak zaliczasz się do inteligentnych inaczej.

  Hamilton,  29/04/2018

Też muszę zaczynać spotkania od Paczków i kawy. Od razu zapachniało wielkim światem biznesu z artyzmem i nie bójmy się iść dalej - wręcz artretyzmem wszystkich kończyn. Poziom kwasu moczowego we krwi 7 maja sięgnie zenitu..

@Hamilton: dziękuję za komentarze :-)))
Jesteś świetny z myślenia :-)))

żałuję, że nie mogę tego samego powiedzieć o tobie. Jest mi naprawdę bardzo przykro z tego powodu.

@Hamilton: nie przejmuj się ...
Nikt nie może być lepszy niż Ty ....
No poza być może Twoim głównym trollem ... Dylem :-)))

@Koriolan:

@Dyl Sowizdrzał: he he ...
Już CZTERY TYSIACE lat temu jeden facet napisał ...
"Nie rzucaj Koriolan pereł mądrości przed wieprze i trolle ...
Bo zaprawdę powiadam Ci, tylko gównem Cię mogą obryzgać"
.
.
Niech teraz ktoś powie, że Biblia nie jest pełna mądrości :-)))

  Hamilton,  30/04/2018

@Koriolan: he he he he - nie przejmuję się. Nie jestem uduchowiony i w przeciwieństwie od ciebie nie mam zamiaru pisać o sobie z wyższością. Samego siebie z całą pokorą poddaję ocenie innym.

  Hamilton,  01/05/2018

@Koriolan: wiesz co było 4 tysiące lat temu, a nie wiesz, że nawet Henear odrzucił kilka dni temu ten twój debilny artykuł, w którym tak wyjesz z debilnej rozpaczy do księżyca. Jesteś kłamca, oszust, nieuk i hipokryta.

Aż tak złe ,że jechać trzeba po piwo łomżyńskie tam by być życzliwym dla innych

?

@Szymon Bachir: niestety tak ...
Zobacz ile tu na eiobie "mowy nienawiści" ...
Dyl
End
Hamilton
Gnostyk
I inni ...
Jest ich tu PRZEWAZAJACA MASA ...
.
A Ty ....
Napisz czy są wokół Ciebie ludzie życzliwi ?
Dlaczego tu publikujesz ?
Czy codziennie spotykasz się w rzeczywistości z życzliwością i otwartością ?

  Hamilton,  01/05/2018

@Koriolan: nie porycz się z tego żalu nad Szymonem, bo się odwodnisz i kto tu będzie lał wodę.

@Hamilton: co Ci znowu odbiło z Szymonem ...
Tracisz ciągłość świadomości ?

  Hamilton,  01/05/2018

@Koriolan:
"@Szymon Bachir: niestety tak ...
Zobacz ile tu na eiobie "mowy nienawiści" ... Dyl, End, Hamilton, Gnostyk
I inni ... Jest ich tu PRZEWAZAJACA MASA .
Rozumiem dlaczego musisz pisać o sobie z wyższością. To jedyny sposób na wyrównanie przepaści jaka cię dzieli od normalności. I tak przychodzi ci to jak widać z ogromnym trudem. Wyglądasz na takiego co w III podstawowej w wieku 19 lat dostał bilet do wojska, a tak bardzo chciał jeszcze zdać do czwartej.

  Hamilton,  30/04/2018

Widać na zdjęciach, że mieszkańcy pouciekali. Zostawili domy i jachty. Nie zdążyli nawet zabrać piwa i szarlotek ze sobą. Pełne zaskoczenie. A jedyna kobieta to figurka matki boskiej potrójnie zdziwionej pod kościołem. Przy ognisku niech Maniek deklamuje ponadczasowe artykuły Zdzisława i zrobi się Woodstock.

"Widzieliśmy żywe zaskrońce, łabędzie, kaczki i inne zwierzątka :-))) Każdy chyba wie, że zaskroniec to nie wąż a ... Jaszczurka :-))) Tylko, że nie ma rąk i nóg".
Dziś lokalna prasa pisze, że po tym spotkaniu miejscowi rybacy, łabędzie, kaczki i inne zwierzątka nie mają już rączek i nóżek.

@Dyl Sowizdrzał: po co od razu wózek. On się mieści w damskiej torebce, a jak się wypłacze i odwodni to upchną go w kosmetyczce.

@Dyl Sowizdrzał: oby się nie okazało 7 maja, że dwóch zdolnych milionerów i biznesmanów z eioba otworzyło sobie sieć sklepów na ścianie wschodniej. Łomem.

@Hamilton: Jezu ....
Twoje komentarze sięgają już dna ...
Beznadzieja ...

@Dyl Sowizdrzał: jejku ...
Tobie też widzę, że intelekt siada ...
Ale to było do przewidzenia :-)))

@Koriolan: w tobie pokładam całą nadzieję. O moje DNA jestem spokojny. Stabilne od lat.

@Hamilton: cóż ...
Nie muszę znowu pisać, że jesteś słaby.
Dna zmienia się wraz z doświadczeniem w życiu.
TY JESTES MARTWY intelektualnie, wiec Twoje dna jest stabilne. Brak zmian to ŚMIERĆ ...
O takich jak Ty, Dyl, End .... Biblia mówi "niech umarli grzebią umarłych"
:-)))

  Hamilton,  01/05/2018

@Koriolan: jeśli ilość czerwieni przy komentarzach jest miarą żywotności to uważaj, bo się zderzysz czołowo z pokrzywionym i nastąpi największy w historii wyciek głupoty. O takich biblia nie wspomina, bo i po co.

  liwa,  01/05/2018

"parcie na ekran" przy tej cudem zachwycającej urodzie, jest obrzydliwe... strasznie brzydkie "osobniki"... fujjj, 2 oblesie... jak można pokazywać takie facjaty, żenada i rzyg...

  Hamilton,  01/05/2018

@liwa: brzydkie, ale za to jake yntelygentne, oblatane, wyszczekane i uduchowione. Zaczynajo od Paczków i kawy a kończo na piwie i śledziach w czekoladzie.

@Dyl Sowizdrzał: nie ma Zdziska i teraz Kori, pokrzywiony i podobno podobny mają wyciągnąć ten portal z odchłani i wprowadzić go do ekstraklasy. Po powrocie będzie się działo. Do pomocy zostali jeszcze zgred i kobra nocą.

  liwa,  01/05/2018

@Hamilton: w sumie to szkoda słów, żeby coś do nich pisać... ukierunkowani przez własne rozumki, zamknięci na sugestie i mądrości świata, żyją zapatrzeni w swoje racje ; brzydzi nie takie coś :(

@liwa: są tacy, którzy nie mają grama autorefleksji. Czerwono przy ich komentach jak w wielkim piecu w Hucie Katowice, a uśmiech jak u Waldusia Kiepskiego.

  liwa,  01/05/2018

@Hamilton: cóż się dziwić, jeśli tylko echo mieszka w głowach... :)))

@liwa: witaj Liwia ...
Pokaż jaka Ty masz facjatę :-)))
Ja po prostu mam w dupie Twoje zdanie o nim wyglądzie :-)))
No i cieszę się że admin ma Cię w dupie też i zrobił ten artykuł popularny. Nie bardzo mi na tym zależy ale warto wiedzieć, że są normalni ludzie a nie tylko trolle i heitery :-)))

@Hamilton: uff ...
Ciągle w dołku intelektualnym ...
Piwko Łomża na miodzie jest Super :-)))

@Dyl Sowizdrzał: ech ...
Ty jeszcze nie wychynąłeś z dołu kloacznego Ca WIDAC po Twoich komentarzach ....
Ale skoro Ci tam dobrze ?

@Hamilton: e tam ...
Co zasmrodzicie ... Już się nie da umyć ..
By to zrozumieć trzeba się rozstać z głupotą :-)))

@liwa: no to po co tu piszesz ?
Co Cię wyciągnęli z Twojej nory ?
Tu jest słoneczny świat ludzi. Co prawda Trolle i heitery chcą go zatopić ... Ale jeszcze nie zatonął :-)))

@Hamilton: cóż ...
Obrzydziliscie eiobe Henearowi, Vivi i innym ... To zostało wiele trolli bo im ten chlew odpowiada stąd czerwone u nas ...
Głupi jesteś, że tego nie rozumiesz ?

  liwa,  01/05/2018

@Koriolan: jesteś dla mnie obleśny i marny, we wszystkich aspektach, nie będę zaniżała swojego poziomu i polemizowała z tobą...

@liwa: w waszych mieszka EGO ...
na zdrowie :-)))

  Hamilton,  01/05/2018

@Koriolan: każdy żółty napój dla każdego niedorozwiniętego umysłowo jest SUPER. Koń nasika - też wypiją.

@Koriolan: złóż donos na nos. Kolega ci pomoże. Chyba, że gdzieś znów beczy pod figurką.

@liwa: nooo faktycznie nie ...
Twojego poziomu już się nie da zaniżyć :-))))
Ale ktoś może kiedyś pomoże Ci podwyższyć ?
TEGO Ci życzę z całego serca :-)))

@Koriolan: liwa słucha codziennie twoje żałosne stukanie od spodu .

  liwa,  01/05/2018

@Hamilton: Hamiltonie, zwracając się do niego, dowartościowujesz swoją energią jego pustkę... po co? nie lepiej olać? po co go wzmacniać? on się tym karmi, prymitywna istota nie potrzebuje wyzwań, starcza mu bylejakość - nie ma co poświęcać czasu na rozsądne słowa skierowane do niego i jemu podobnych...

  Hamilton,  01/05/2018

@liwa: energii ci u mnie dostatek. Jeśli dasz kretynom paznokcia wyrwą ci łeb z płucami. Niech się trochę pojąka.

  Hamilton,  01/05/2018

@Koriolan: Zobacz jaki miły widok:
http://www.eioba.pl/vonsadow
Też tak skończysz.

@Hamilton: uuu ...
Jak ona słucha mnie codziennie ... To naprawdę ma ... Przejechane ....
Co widać, słychać i czuć :-))))

@liwa: ech ....
Bardzo mądre pytanie ...
Po co ?
Z ciekawością będę czytał odpowiedz :-)))

@Hamilton: jejku ...
Weź i otrzezwiej trochę ...
To serpico, vel End, vel antyluj ma multikonta .
Nie widzisz tego ?
Oślepłaś ?

@Koriolan: rzuć okiem na swoje komentarze, jak jesteś postrzegany i co widzisz, słyszysz i czujesz? Nie pijam czeskiego spirytusu i nie "oślepłam". Dobrze widzę. Nawet to że art pisze półanalfabeta - "Rozpoczęliśmy III Spotkanie Eioby od Paczków i kawy"

@END: ciebie też pojebało jak Hamiltona ?
To ja piję wiśniówkę na spirytusie .... Na czym ma kurwa być ?
Na majonezie ?

@END: no tak ... Pojebało Cię ...
Masz dwa konta ale nie multikonta ....
Kurwa ... Za mało wypiłem by to zrozumieć ...
Poczekaj dokończę to piwo :-)))

@Hamilton: trollu Hamiltonie ...
Eioba jest ZAJEBANA przez trolli co zauważył Henear i Vivi ...
Więc JAKIE mają być moje komentarze i punkty ?
Nie potrafisz kojarzyć ?
Jejku ...
Ogarnij się dziadu ....

@END: ojebalo Cię ?
Regulamin sobie zacytuj ...
Masz go pod ręką bo mi kiedyś cytowałeś ?
Wulgaryzmy to girlandy czegoś tam ... Jak nazwał to gnostyk :-)))

  Hamilton,  01/05/2018

@Koriolan: nie unoś się. Złość piękności szkodzi, a ty nie masz już czym szastać.

@Hamilton: e nie .....
Mam jeszcze dużo piwa w lodówce ...
Nie unoszę się z kanapy ... Piję i piszę do was leżąc :-)))
Taki kanapowy .. pińczerek :-)))

@END: rozumiesz słowo JEDNO konto ?

@END: przeczytałam teraz po majówkowym dniu z dede kilka komentów. Nie jesteś głupi, więc chyba widzisz, że hamilton nie jest tym uroczym panem z klasą za jakiego go mieliśmy. Przykre rozczarowanie. Serio. Nie jedyne...

@VIVI.: współczuję ci. Tyle przykrości przeze mnie miałaś z tym dede, że musiałaś uciekać. Mam nadzieję, że się nie okaleczysz.

@Hamilton: ja współczuję tobie. słaba starość. spędziłeś tu kolejny cały dzień. pierdoląc bzdety. calutki dzień. a komentarz madraluś nie był do ciebie, a do Enda... ale dobrej nocy. moja będzie dobra:)... ps. a z tym okaleczaniem to tępy frajer z ciebie. serio. taki udawany mentor a menda

@VIVI.: pani mądralińska komentarz dotyczył mnie i mam prawo się do tego odnieś. A mendy niech ci dede wyskrobie.

  vivi91,  02/05/2018

@Hamilton: nie masz. gówno wiesz o życiu skoro piszesz takie bzdety od kilku dni. nic. zero. nul. ,,żal'' jak to mówił mój ukochany Beks.

@VIVI.: jak piszesz nie pij, jak pijesz nie pisz.

  vivi91,  02/05/2018

@Hamilton: aaa i znów błądzisz starcze. nie wypiłam dziś NIC. ale ty sobie nie żałuj. i nie śpij jednak dobrze:)

@VIVI.: ha ha ha to odstaw prochy "młoda damo".

@VIVI.:
1 - nigdy nie dałem ci najmniejszego powodu abyś musiała likwidować swoje artykuły i zachowywać się jak dzik,
2 - nie wiedziałem, że muszę prosić panią mądralińską o zgodę kiedy, komu i co mogę napisać,
3 - zaczynasz być wulgarna jak stewardesa niskich, nocnych lotów nad rynsztokiem,
4 - to, że spotykasz się z Koriolanem i krzywym Mańkiem nie upoważnia cię do te ...  wyświetl więcej

@Hamilton: 1. nie dałeś.
2.nie musisz
3.niestety chciałam Ci pokazać, że niemiło jest czytać niemiłe słowa w odniesieniu do siebie
4. to, że ich nie spotkałeś / ani innych/ nie upoważnia cię do nazywania ich w obraźliwy sposób
5. postaram się wprowadzić taki punkt :):)
6. Będę uważać
A na poważnie Hamilton - to przykro patrzeć na to jak jedynymi komentarza ...  wyświetl więcej

  vivi91,  02/05/2018

@END: nie podoba mi się również ich wyzywanie i obrażanie. Na tym ja kończę. Miłego dnia.

  vivi91,  02/05/2018

@END: również ich Ciebie, ani Twojego innych :) / tak to się to pisze? :). ani żadne innych innych o!

  Hamilton,  02/05/2018

@VIVI.: Koriolan i pokrzywiony tak bronili kolesi z multikontami. Skończyło się tak jak się skończyło. Jednak to "hejterzy" doprowadzili do tego, że cwaniaczków usunięto, nie Koriolany ani pokrzywione. Czym walczysz od tego giniesz. Gdybym był milutki i chciał się każdemu podobać von Sadow miałby już ze sto kont. A koriolanek dalej będzie skakał i skakał nie rozumiejąc niczego robiąc z siebie cnot ...  wyświetl więcej

  Hamilton,  02/05/2018

@VIVI.: i nie rób z siebie zapłakanej sierotki. Wracaj i pisz. Nie wszystko mi się podobało, ale uważam, że masz spory potencjał. Życie nie składa się z tylko z zabawy. Mnie tu pod ścianą stawiał nieżyjący pan Śmigielski kilka razy wytykając mi błędy. Nigdy mi nie przyszło do łba, by się na niego obrazić. Przeciwnie, byłem mu wdzięczny, bo miał rację i zmuszał mnie do wysiłku. Sięgałem po słowniki ...  wyświetl więcej

@Hamilton: Tak gorąco, a ty w kapeluszu, za moment zamienisz się w czajniczek z gwizdkiem, choć wątpię by coś pod pokrywką się jeszcze uchowało. Po tych twoich naparzankach :)))))))

@VIVI.: Nie musisz nas bronić ...
Zdecydowałem się zejść do poziomu trolli :-)))
Nie będę już normalny :-)))
I to nie będzie przyjemne :-)))
Hmm ...
Zresztą nigdy nie byłem :-)))
.
Choć fajnie, że ktoś rozumie rolę Dyla na eiobie :-)))
No i jego popleczników :-)))

@pokrzywiony: cierpię te upały z tęsknoty za tobą i twoimi cennymi uwagami.

  Hamilton,  02/05/2018

@Koriolan: no, a teraz niech ci kolega pokrzywiony nosek przypudruje. Gdybyś miał zejść to pół biedy, ale ty chłopcze musisz się wzbić na ten poziom. A szanse masz marne.

@Hamilton: Odpuścił byś se i na spacer poszedł, eioba nie zając. Po co tyle tego tu drukujesz ? ... jak żyd wyborczą.

@pokrzywiony: powiedziałbym ci, ale i tak nie zrozumiesz. A nie będę narażał twojego malutkiego rozumku na wysiłek, bo zaś polecisz do prokuratury poskarżyć się na tortury.

  Hamilton,  02/05/2018

@END: od czasu do czasu wsadzi łapy w stare radio, dostanie dawkę elektrowstrząsu i pisze krwawe komentarze na eioba. I tak se chodzi ciula kole ula, bez celu, ambicji, planów i czeka na listonosza z zasiłkiem.

@END: he he ...
Nasza wina że jesteście trollami i hejterami ...
Wreszcie coś dobrego o nas powiedziałeś ....
Łysy ....

napastliwy jest zupełnie bez sensu Koriolana mnie też poważnie traktować trudno fakt ale gości co sie oderwać od Koriolana nie mogom też trudno

@trabant: kochany ...
Dzięki za komentarz !
Ale jakbyś mógł trochę kropek postawić, byłbym Ci wdzięczny :-)))
Za głupi jestem by bez tego chwytać sens Twoich komentarzy :-)))

  Koriolan,  04/05/2018

@MarcinSz: chyba usunąłeś swój artykuł ...
Płaska jest piękna ...
To dzięki Tobie ja poznajemy :-)))

@Koriolan: Jeśli chcecie poprowadzę Was na śluzę Perkuć rowerami. Jest bardzo piękna i droga do niej też. Śluza Paniewo jest też ciekawa jest podwójna. Dzwońcie do mnie. Pozdrawiam Serdecznie

  Hamilton,  05/05/2018

@MarcinSz: telefon to już jego jedyna szansa komunikacji z bliźnimi .
http://www.eioba.pl/koriolan
może też na migi, ale jak zacznie gestykulację to może się chłop zabić.

@MarcinSz: dzięki ...
Ja mam trochę dość roweru ...
Daliśmy na Suchą Rzekę i jezioro :-)))
.
Sucha Rzeka jest cudna ...

Perkuć może innym razem ?
Jagodzianki na Paniewo Super :-)))
.
Cała Płaska jest Super :-)))

Z całego serca dziękuję Wędrowcom, którzy odwiedzili Płaską i jej okolice. Mam nadzieję, że spotkamy się tam wielokrotnie i to w większym gronie. ( przepraszam , że tym razem nie mogłem być razem z Wami) . Jezioro Serwy, Sucha Rzeczka, Kanał Augustowski i Śluzy , Puszcza to piękne i uzdrawiające miejsca. Trafiliście na cudowną, słoneczną pogodę i na życzliwych ludzi. To skarby tej ziemi. Jednak na ...  wyświetl więcej

@MarcinSz: :-)))
Nie musisz dziękować. To my skorzystaliśmy z Twojej wiedzy i Twoich ścieżek. Było nam tam Super :-)))
Na pewno zjawimy się jeszcze raz. Przyroda jest tam Super i można świetnie odpocząć :-)))
Do zobaczenia za jakiś czas :-))))

  KoLo,  07/05/2018

TYTUŁ z błędami. Taki tytuł, jacy piszący:
III Spotkanie Eioby ZAMOŃCZONE

@koLo: dzięki ...
Zaraz poprawie :-)))

witajcie znajomi po ołówku,że tak powiem . Cieszę się że fajnie się bawiliście...wziąłem kiedyś udział w spotkaniu DO w Krakowie, też bardzo mile wspowminam te chwile. Pozdrawiam Was wszystkich i życzę "ostrego ołówka"

  Serpico,  27/05/2018

HAHAAH, nie widziałem tego rozszerzenia waszego meetingu :)

"Po śniadaniu dalsze spacery po lesie a potem obiad u sołtysa a właściwie u sołtysowej :-)))"
No masz .... kozactwo przyjechało, vipy, to musi być u sołtysa.

" Pogoda piękna, przyroda prześliczna a ludzie życzliwi. Witają nas i zamieniają kilka słów. Ciągle nas to zadziwia, zwłaszcza po porównaniu z atmosferą na eio

...  wyświetl więcej

  dalbert,  06/11/2018

Sorry Koriolan, ale jednak zaskrońce to SĄ węże. Pomyliły Ci się z padalcami :)

@dalbert: masz rację, poprawie to ...
Dzięki :-)))

https://www.youtube.com/watch?(...)WygvG8c

"Po południu dołączyły następne trzy osoby. Janusz Dąbrowski z dwoma innymi kobietami. Innymi oznacza nie związanymi z eioba.pl:"
Ten sam chyba tak ?

Jerzy Zięba zyskał tysiące fanów w całej Polsce. Są to często ludzie chorzy, którzy zetknęli się z kiepsko funkcjonującym syst

...  wyświetl więcej

Na początku filmu mówi o Ziębie o Ziębie masz wyżej, hm ... nie wiem czemu przypomniał mi się fragment piosenki Faith No More.

"On the ricochet, it's going to hit you
It's always funny until someone gets hurt
On the ricochet, it's going to hit you"

Kiepskie NFZ, kiepski kraj, kiepskie anioły z KRK, ale powoli się wam dobierają do tyłków, a ja w tym POMOGĘ.

Ci powiem że nie sądziłem że to wszystko jest aż tak grube, a jest grubsze niż twoja tłusta dupa.

cytuję Koriolan:
""Taka jest ogólna tendencja. Często słyszę jak dziecko w mieszkaniu chce wyjść na dwór ale rodzice mu nie pozwalają, bo zimno, bo pada itd.
To co biedny dzieciak ma w domu robić poza odrabianiem lekcji i gapueniem się w telewizor ?
Podobnie u moich dzieci. Córka i zięć pracują po 10-12 godzin a dziećmi zajmuje się pra babcia ....
"

Techniczny jest, spotkanie z bezdomnym Koriolanem zakończone ahahahhaahh
Do poprawki! Jedno w tobie cymbale można podziwiać, zapuszczony, zapity, siedzi się cieszy i w kółko pisze "niech umarli grzebią umarłych", upodlony po samo dno, ale kozak hahahaahahh

Przepowiednie Wróbla, mówiłem że jesteś cymbałem i to nie przepowiednia szmaciaro, to fakt, jednym z gorszych widzianych w życiu

...  wyświetl więcejDodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska