Login lub e-mail Hasło   

Postulaty.

,,RATUJMY DEMOKRACJĘ!!!” …krzyczy oficer stanu wojennego, politycy z bogatą przeszłością w PZPR, córka posła z komunistycznego sejmu, wnuk komunistycznego dz...
Wyświetlenia: 184 Zamieszczono 09/05/2018
div>

,,RATUJMY DEMOKRACJĘ!!!”

…krzyczy oficer stanu wojennego, politycy z bogatą przeszłością w PZPR, córka posła z komunistycznego sejmu, wnuk komunistycznego działacza który podpisywał stan wojenny i agent SB wyznaczony przez Kiszczaka do rozwalania ,,Solidarności” od środka.

,,RATUJMY PRAWORZĄDNOŚĆ!!!”

…krzyczy handlarz kobietami, aktor jeżdżący po pijaku, dziennikarz który nie mając od lat ważnego prawa jazdy potrącił staruszkę i przewodniczący walczącej o praworządność organizacji, który jest ścigany za niepłacenie alimentów, lewe faktury i podbieranie forsy z puszek na demokrację.

,,RATUJMY SĄDY!!!”

…krzyczy brat stalinowskiego sędziego, zbrodniarza ściganego listem gończym, i córka innego stalinowskiego zbrodniarza, pułkownika skazanego w latach 90-tych za znęcanie się podczas śledztwa nad polskimi patriotami walczącymi o niepodległą Polskę.

,,RATUJMY WOLNE MEDIA!!!:

…krzyczy polityk w stroju dziennikarza, który dostał władzę nad mediami dzięki układowi z komunistycznym zbrodniarzem Kiszczakiem, dziennikarz, który tak desperacko próbował utrzymać przy władzy obóz, z którego czerpał profity, że pozwalał sobie nawet na fałszywe oczernianie córki jednego z politycznych przeciwników, i dziennikarka, której kariera ważyła się podczas tajnych rozmów z Michnikiem i Urbanem, przekrzykująca swoich gości, rzucająca w nich długopisem na antenie, zabierająca im niewygodne dla swojego światopoglądu materiały, będąca de facto politykiem w stroju dziennikarki, nie dająca dojść do głosu nikomu o odmiennych od niej poglądach i zaprzeczająca wszystkim standardom dziennikarskim.

,,RATUJMY KOBIETY!!!:

…krzyczą lewicowi dziennikarze, z których jeden został właśnie oskarżony o gwałt, a drugi o molestowanie seksualne i bicie kobiet, które mu odmawiały.

Dziękuję, nie mam pytań.

Podobne artykuły


17
komentarze: 130 | wyświetlenia: 2415
14
komentarze: 2 | wyświetlenia: 1178
13
komentarze: 53 | wyświetlenia: 858
13
komentarze: 5 | wyświetlenia: 756
11
komentarze: 92 | wyświetlenia: 698
11
komentarze: 137 | wyświetlenia: 674
11
komentarze: 70 | wyświetlenia: 759
11
komentarze: 37 | wyświetlenia: 545
10
komentarze: 9 | wyświetlenia: 536
10
komentarze: 3 | wyświetlenia: 1538
10
komentarze: 97 | wyświetlenia: 439
 
Autor
Dodał do zasobów: milord36
Artykuł

Powiązane tematy


Brak wiadomości


Dodaj swoją opinię
W trosce o jakość komentarzy wymagamy od użytkowników, aby zalogowali się przed dodaniem komentarza. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta, zarejestruj się. To tylko chwila, a uzyskasz dostęp do dodatkowych możliwości!
 

© 2005-2018 grupa EIOBA. Wrocław, Polska